register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedparty  
Poster Message
peep
 
Moderator
Speedparty
Sai siis täna osaletud antud uritusel. Tegu on loppkiirusvoistlusega ca. 1800 m. distantsil ja toimumiskohaks on Joensuu lennuväli. Peale minu oli Eestist veel stardis Maksim oma Supraga. Ilm ja rada olid ideaalsed, korraldus selline baastasemel nagu meie OMC kolm-neli aastat tagasi aga korraldajad ise sobralikud ja vastuvott kena.

Maksim tegi uhe stardi ja tulemuseks oli 300 kmh ! Kahjuks see ei olnud paeva parim tulemus, Fiat saavutas 301 ja uks JDM Supra 303 kmh. Tosi Fiati teise soidu tulemust ma ei tea, ehk see tuli parem ?

Minul endal oli esimene soit 255 ja teine 256 kmh, millega olen igati happy ning see peaks kuhugi kumnenda tulemuse kanti olema.
02.07.2005 at 22:15
rat_013
 
Speedparty
maxilt kolmas koht siis? pole ka paha ju
pilte jms?

____________________________
impreza n/a
02.07.2005 at 22:39
mrtn
Speedparty
millega sa sõitsid?
02.07.2005 at 23:02
peep
 
Moderator
Speedparty
Mina soitsin enda Camaroga ja see tulemus kinnitas jarjekordselt, et miili ja km tulemuste vahe on ca. 15 %. See kas miil voi 1,8 km pole erilist vahet, nende ca. kolme sekundi jooksul ei tule midagi enam juurde.

Tegelikult kohti seal ei jagatud, kuna tulenevalt Soome karmidest seadustest ei tohtinud seda teha. Nimelt asja ei korraldatat motospordivoistlusena ja seepärast ei olnud klasse ega auhindu ega midagi. Pidavat liiga kalliks minema kindlustusi ja lubasid-litsense hankida selle jaoks.

Ok, hakkab nuud Alastaro poole soitma.:)
03.07.2005 at 08:11 Last edited 03.07.2005 at 08:11 by peep (Moderator)
supra
Speedparty
Tulemusega 300 oleme rahul. Kuigi supra ei jooksnud nii hästi, nagu Tapa lennuväljal, ei hakanud Maksim kohapeal setup'i muutma. Tallinnani oli ju peaaegu 500 km!

Praegu valmistume 1 km sõiduks. Sinna tuleb ka Fiat, niiet konkurents saab olema väga tihe.

Soome pildid tulevad siia: http://mediarace.fi/speedparty2005/index.htm
Mingi album: http://www.pimpanoslosposlinos.com/galleria/thumbnails.php?album=40

P.S.: Üllatas Skyline'ide nõrk esinemine. 250 kandis ei ole ju mingi tulemus 800 hp jap-spec Sky jaoks.
04.07.2005 at 13:53
peep
 
Moderator
Speedparty
Tulemused on väljas.

Muidugi on esimese otsa autode saavutused muljetavaldavad aga päeva nael asub kohal nr. 45, täiesti müstika kuidas "maantemuhk" liikus.:eek Seest oli masin originaal, ainult rihmad olid juurde aretatud. Mul on mingeid pilte ka, ehk jõuan homme üles riputada.

Edit: siin üks pilt.
04.07.2005 at 16:47 Last edited 04.07.2005 at 17:06 by peep (Moderator)
tfr
 
Speedparty
Maxim Zobtaryöu :D
04.07.2005 at 18:24
peep
 
Moderator
Speedparty
Video 300 kmh madallennust.
08.07.2005 at 07:58
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedparty  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.