register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Ajavõtmisega veerandmiiliüritus 9.Haapsalus.   1 2  
Poster Message
riffus
 
Ajavõtmisega veerandmiiliüritus 9.Haapsalus.
Kas testi päeva tulemused lähevad kuhugile ülesse ka? Mitu starti Lauri tegi ja mitmel korral ta siis nitrot kasutas?
11.07.2005 at 10:01
Olds
  
Ajavõtmisega veerandmiiliüritus 9.Haapsalus.
quote:
gets:Kui selline üritus tõesti ajavõtutiimi kulud kannab võiks sedalaadi kiirendusvärki tiheminigi korraldada.
Selles kahtlen ma sügavalt, et kulud katab. Kuid kui kulud saavad kaetud, siis kindlasti tekib teistel korraldajatel ridu küsimusi...


____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
11.07.2005 at 10:37
Ragnar
Ajavõtmisega veerandmiiliüritus 9.Haapsalus.
quote:
gets: 75.- eeku selle eest maksta on väga normaalne hind. Mittekiirendajatest on muidugi kahju,..
Reklaamitud hind 75.- auto kohta muidugi muutus väravas 75.- näkku. Ehk siis ootava ja asju valvava naise eest pidin samuti sama välja käima. 150.- kolm sõitu 6h jooksul + keeleseaduse rikkumine + haige muusika + "lahe" publik.
11.07.2005 at 10:49
LaSa
 
Moderator
Ajavõtmisega veerandmiiliüritus 9.Haapsalus.
Jah, gets'iga nõus, üritus oli minumeelest täiesti selline, nagu oodata oligi - tugev slaavi mekk man (mis oli ette teada ju) ja muusikavalik selline nagu ta oli. Aga peamine ju, et rahvas sai sõita ja joonestada omavahel. Organisaatorid olid, mis seal salata, ikka tegelikult üle ootuste kõva töö teinud - kõik oli enam-vähem nii nagu peab olema. Turvameeskond tegi üle ootuste head tööd, mida "ametlikel" võistlustel kahjuks just sageli ei näe. Mis siin salata, "ametlike" võistluste korraldajatel oleks olnud seal ühte-teist kõrvataha panna..

Muidugi see, mis peale võistlust toimuma hakkas, sellest ma parem ei räägi. Kui mina sealt minema sain, olid veel autode plekid sirged ja inimesed elus... Ma pole sugugi kindel, et see pärast kah nii jäi.
11.07.2005 at 11:02 Last edited 11.07.2005 at 11:03 by LaSa (Moderator)
LaSa
 
Moderator
Ajavõtmisega veerandmiiliüritus 9.Haapsalus.
quote:
Ragnar: 150.- kolm sõitu 6h jooksul + keeleseaduse rikkumine + haige muusika + "lahe" publik.
150 eeku oleks olnud ju test'n'tune'i puhul kolme sõidu eest tavaline hind.
11.07.2005 at 11:06
Ragnar
Ajavõtmisega veerandmiiliüritus 9.Haapsalus.
quote:
LaSa:
quote:
Ragnar: 150.- kolm sõitu 6h jooksul + keeleseaduse rikkumine + haige muusika + "lahe" publik.
150 eeku oleks olnud ju test'n'tune'i puhul kolme sõidu eest tavaline hind.

Noojah, aga ei olnud.
11.07.2005 at 11:17
prr
 
Ajavõtmisega veerandmiiliüritus 9.Haapsalus.
ka 200.- test 'n tune puhul oleks normaal, KUI see oleks ka test 'n tune.

sellel konkreetsel üritusel testisid ja tuunisid ainult üksikud. ülejäänud pläristasid niisama. tõsi ta on, testipäeva ei saa sellise massiüritusega kahasse teha.

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
11.07.2005 at 11:41
Martin460
Ajavõtmisega veerandmiiliüritus 9.Haapsalus.
Mis minu mätta otsast vaadatuna oli täiesti natu viltu oli see,et peale tunniajast järjekorras seismist sain sõita aga timeslip-i ei antud .Läksin siis bussi järgi-no selle ajaga oli juba 2 paari veel startinud...Onu abistas siis mind mulle sobiva ajaga:) paberi leidmisega hunnikust.Õnneks oli tal enam-vähem need järjekorras.Stardi kellaaeg on ka ju peal.Positiivne on jälle see,et sain täiega vajutada kogu pikkuses ilma,et bensupuudust tuleks karburaatoris ja aja 15,6 mis mulle meeldib nii suure ja raske auto kohta nagu Mark V on.
Heli,kommentaatoreid ja vene keelt ma ei kommenteeri.Turvad tegid oma tööd minuarvates hästi.

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
11.07.2005 at 12:01
Mihkel383
Ajavõtmisega veerandmiiliüritus 9.Haapsalus.
Mis juhtus Supraga? auto piltidel päris katki ?

Huvitav oleks teada mis aega evis piltidel olev punane C6
11.07.2005 at 12:05
LaSa
 
Moderator
Ajavõtmisega veerandmiiliüritus 9.Haapsalus.
quote:
Mihkel383: Mis juhtus Supraga? auto piltidel päris katki ?
sõitis rajalt välja peale finishit.
quote:
Huvitav oleks teada mis aega evis piltidel olev punane C6
rajapeal ei käinud ükski C6.
11.07.2005 at 12:12
supra
Ajavõtmisega veerandmiiliüritus 9.Haapsalus.
quote:
Mihkel383: Mis juhtus Supraga? auto piltidel päris katki ?
Kõik on korras, kohtume 1000 Eur race-l.
11.07.2005 at 15:16
IceUul
 
Ajavõtmisega veerandmiiliüritus 9.Haapsalus.
Rockrace reganute listis on nüüd lauri paremaks ajaks märgitud 9.1 :P
11.07.2005 at 15:58
Astro SS
Ajavõtmisega veerandmiiliüritus 9.Haapsalus.
Kui kiiresti *tänavapüssid* (loe:kleepsutuuning) võitis?

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
11.07.2005 at 18:27
LaSa
 
Moderator
Ajavõtmisega veerandmiiliüritus 9.Haapsalus.
quote:
IceUul: Rockrace reganute listis on nüüd lauri paremaks ajaks märgitud 9.1 :P
Parim aeg oligi minumeelest 9.147, nitroga
11.07.2005 at 23:14
tqhq.ee foorum : Üritused : Ajavõtmisega veerandmiiliüritus 9.Haapsalus.   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.