register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)   1 2 3  
Poster Message
elnino
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Härra Absolutile veel selgituseks ,et lingil oleva M3 veljed on ka kroomitud SELLE SAMA TEHNOLOOGIAGA.
05.08.2005 at 12:16
Martin460
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Ärge`nd kiskuge siin omavahel.
Praeguse seisuga siis on teada kolme sorti "kroomimoodi väljanägemisega" pinnakatteid.
1.elnino - pinna vastupidavus nagu autolakil.


2.OÜ Vaakumkroom,Aare Nahk juhataja 6654212,5107231.
Akadeemia tee 21C-403.
vaakumkroom@hot.ee
Jaak 5116598 .See peaks see Harku järve kandis tegutsev ettevõtja olema.
Tegemist vaakummetalliseerimisega kus kantakse vaakumkambris õhuke ja läikiv metallikiht detailile(tulede reflektorid jne.)


3.Galvaaniline vask-nikkel -kroom.Vastupidavus nagu kroomil,ehk ei mädane mitte iial.


____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
05.08.2005 at 12:20
Martin460
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
quote:
elnino: Härra Absolutile veel selgituseks ,et lingil oleva M3 veljed on ka kroomitud SELLE SAMA TEHNOLOOGIAGA.
Ja samuti on näha ka see,et läige ei ole nagu täielik peegel vaid kergelt tuhm-täpselt nii nagu kodanik selgitaski,et nagu autolakil.
Kuidas seda pinnakatet hooldatakse.Mingi vaha vms?

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
05.08.2005 at 12:24
elnino
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Hooldad nagu autovärvi ikka.
Millegi pärast ei kajastu see peegeldus piltidel päris õieti.Kui vaadata seda ,mis mina koolituse käigus tegin (see pilt ,mis album.ee s üleval) ja seda M3 ,siis on juba vahe sees.

Üldiselt ei meeldi mulle ka see kiskumine ,ega ma ju sunni kedagi ,et vot nüüd peate minul laskma teha.Aga ,milleks peab inimesne ,siis väitma asju ,mida mina pole öelnud.Jumal hoidku ,meil ju valikuvabadus ja kes tahab see tahab ,kes ei taha -see ju nende valik.
05.08.2005 at 12:49
camsist
 
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Kuidas seda asja roostes detailidele kanda? Lükkad metalli haljaks ja mögin peale või on mingeid krunte tarvis?

____________________________
'86 Camaro
05.08.2005 at 12:55
elnino
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Eeltööd täpselt nagu värvimise puhul.Haljaks ,happe või epokrunt ,pahtel ,uuesti krunt ja siis juba hakkab minu rida.Üldiselt võin väiksemaid mõlke asju ka ise ära teha ja eriti palju raha ma selle eest ei taha.
05.08.2005 at 13:08
Absolut
 
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
õigus õigus, ega enne ei teagi kui ise proovinud ei ole, seega nii kui masinapark kohal palun anna teada. Võtan jooksu velgi kaasa ja tulen läbi. Kui pikk see garantii oligi?

____________________________
Corvette C5 `01
05.08.2005 at 13:55
elnino
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Ei ole midagi selle vastu.Aga nagu ma kuskil algul ütlesin ,on algul oodatud pigem väiksemad tööd ,kuna see värvimine ikka vähe keerulisem ,kui tavalise autovärviga.Aga kui asi kohal annan sulle teada ja tule veendu ise.Minu arust võiksime tulevikus pigem koostööd teha ,kui üksteisega vaielda.Arusaadav ,et algul ei usu ,kui pole näind ja oma silm kindlasti kuningas.Garantiiga selline asi ,et plaanis nagunii hakata teenust ametlikult pakkuma ,siis on ju ka mingid nõuded palju peab garantii olema.Eestis vist 6 kuud miinimum minu arust.
Aga ärme enam vaidle -äkki tulevikus minul sinu teenuseid vaja ja vastupidi.NÕUS?
05.08.2005 at 14:06
Absolut
 
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
oled minust täiesti valesti aru saanud...ei otsi tüli vaid proovin selgitada nii kuidas oskan, et see tehnoloogia ei sobi velgede jaoks...samamoodi nagu ka vaakumtehnoloogiagi on asi esialgu silmale ilus ja ka odav, kuid ei kesta.

Paljud siinseist lugejaist on kindlasti kogenud-kuulnud kuidas nn Chome Look veljed kooruvad nagu tibud varakevadel. Miks neid aga siiski igal pool müüakse on lihtne...hind laias laastus poole odavam. Isegi liiga kange pesula keemia on veljed reageerima ajanud :)
Erinevatel rahvusvahelistel messidel esitletakse igal aastal uusi imeleiutisi, kuid siiski jäävad tootjad galvaanika juurde....miks küll kui asjal hoopis odavam lahendus?

____________________________
Corvette C5 `01
05.08.2005 at 15:08
Madman
 
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Kas sellel tehnoloogial mingi inglisekeelne nimetus ka on? Uuriks netis vähe laiemalt tausta.

____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85
05.08.2005 at 15:23
elnino
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Ok.Kõigega nõus.Samas ega see minu pakutava tehnoloogiaga tegemine ka mujal maailmas odav pole.Kuna sain asjale Eestisse toomise ainuõiguse ,siis langetati ka hinda ikka vägagi palju ,kuna siin ostujõud on nagu ta on.
Ja muidugi ei kujuta ka hästi ette ,kuidas kuskil velje tehases 20 maalrit velgi värvivad.Kindlasti tuleb masstootmises odavam nad kuskile vanni vista kui hunnikute viisi tööjõudu palgata.
Keemia koha pealt nii palju ,et pesulas ju sul autovärv ei tule maha ja see on vastupidavuse poolest täpselt nagu autovärv.

Aga igatahes oled sina Absolut kutsutud ise asja üle vaatama ,kui asi kohal ja äkki teeme mõned õlled kah.
05.08.2005 at 15:31
elnino
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Ingliskeelne nimi täitsa olemas ,aga erinevatel põhjustel VEEL ei avalda.Loodan ,et mõistate.
05.08.2005 at 15:32
japanspeed
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Kõik on põnev ja kui see on sama asi millega krossikiivreid kaetakse peaks see päris luks teema olema.

Oleks hea elnino kui sa paneks mingi kontakti või asja. Võiks seda asja mis sul kohapeal on natuke uurida juba sest äkki oleks vaja kiirelt paar kiivrit teha ?
või meili mulle japanspeed@hot.ee


Ma ei saa aru sellest mahategemisest. Asi pole kohalgi ja juba kisa, no tuleb välja et on sitt siis on. Aga milleks enne.
Nii ajad ennast vihale ja tekitad trotsi ja saad ehk omale vajalikku teenust alles mitme aasta pärast hakata kasutama" sest olen nii tark ja enda vea tunnistamisega ei lepi".

Loll eestlaslik komme, mina olen kõige targem ja tean isegi seda mida näinudki pole.

Ootame ikka ära ja siis haugume kui vaja :)


Edit:

Aga mis tegelikult arutleda tahtsin. Keegi kunagi väitis et sellise peegelautoga ei tohi liiklusesse tulla ?
Kuidas tegelikult on ?
05.08.2005 at 15:47
luu
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Kas sellega kannatab ka vanu ilu liiste nt. mustaks värvida/lakkida.Oleks kohe huvitet.

____________________________
Aerostar 85 ,Thunderbird 9+ 5.0
05.08.2005 at 15:59
elnino
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Mis muttes mustaks teha.Mõtled tumedat kroomi?Seda saab aga siis kui aparatuur ükskord kohal on.

Ja õhtuti kui arvuti taga olen ,siis msn on helmetdesign@hotmail.com

To japanspeed: Ühe kiivri olen juba teinud vähe kehvema värviga ,mis mul kodus olemas.Sellest ka pilt album.ee s olemas ,kui ta veel poolik oli.Kui selline tulemus rahuldab ,siis võin homme päev tegema hakata.
05.08.2005 at 16:10
Molotov51
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Palju läheks maksma näiteks gaz 51 velgede kroomimine (6)? :D
07.08.2005 at 16:00
hents99
  
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
quote:
Molotov51: Palju läheks maksma näiteks gaz 51 velgede kroomimine (6)? :D
quote:
Hind ilmselt tuleb kuskile sinna 30 EEKu kanti ruut dets koos eeltööga.


____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
07.08.2005 at 16:16
zeke
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Kas aparatuur on kohal juba? Ja bisness käib?

____________________________
MX-5, 116
22.09.2005 at 23:09
Astro SS
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Brittide riigis on selline firma : http://www.chromapart.co.uk/




Omaniku jutu järgi maksab Astro Vani nn kroomimine (värvimine) ca £18 000.- sõiduauto ca £10 000.-
Galvaaniline kroomimine aga Van ca £ 100 000.- :eek ???

Kusjuures omanik lubas reklaami mõttes oma Astro Van'i üle kroom-värvida ;)
Paegusel hetkel näeb Astro välja selline



____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
23.09.2005 at 18:29
elnino
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Minust mitte olenevatel põhjustel on asi vähe venind.Pidin oma asjad kätte saama juba 2 nädalat tagasi ,aga suure tõenäosusega juhtub see alles see nädala lõpp.Endal ka juba ootamisest siiber.
26.09.2005 at 20:39
hents99
  
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Jääme ootama, anna siin teada kui seadmed kohal ja mingi töö ka ette näidata. Vaataks huviga tulemust.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
26.09.2005 at 21:52
elnino
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Eks ma ikka annan teada.Nii mõnigi töö juba järjekorras ootamas ,nii et saab midagi ka ette näitamiseks olema.
26.09.2005 at 23:10
elnino
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Et te päris lootust ei kaotaks siis väike klipp.Asi käes ja ma nüüd harjutan sutsu.Veel päris selliseks ei saa ,kui peaks olema ,aga eks ma arenen Video siis http://www.street.pri.ee/kroom.avi

Kui Media Player ei taha avada ,siis Divx ga peaks kindlalt saama.
14.10.2005 at 21:11
Vanaisa
  
Moderator
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
film oli impressive!
Võiks sulle hommepäev paar tulede reflektorit tuua - saaks siis ka ära katsetada, kuidas kestab.


____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
14.10.2005 at 01:04
elnino
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Ära veel too.Pean ikka veel suts harjutama.Kuigi läikel jah polnud midagi viga siis tegelikkuses jäi sisse selline hologrammi moodi asi ,mida ei tohiks olla.Seda küll näha ainult teatud nurga all ,aga ikkagi-asi pole veel päris õige.
15.10.2005 at 09:04
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.