register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Eesti Post ja UsPostal Service   1 2 3 4  
Poster Message
reimo
Eesti Post ja UsPostal Service
quote:
rat_013:
quote:
autodusa:Global Express MailT (EMS) 3 - 5 Days
see on US sisene aeg või Global? mul on sellega ja 2ndl möödas homme..

Niipalju kui mina aru saan, lubatakse sellega Eestisse. Peaks mullegi sellega lähipäevil hakkama sealt jubinaid liikuma, loodan, et ikka paari nädalaga saab kätte. Ja päevade all on mõeldud tööpäevi, seega on lubatud nagu nädalaga...

____________________________
Grand Cherokee ´93 - müüdud
Grand Cherokee ´12
03.03.2007 at 19:46
inimloom
Eesti Post ja UsPostal Service
Heh. Minu lugu pole küll USA-st Eestisse transpordiga seotud, aga siiski huvitav kogemus. Nimelt... noor mees ja veri kees, saatsin tütarlapsele armastuskirja, neli lehekülge pikk, septembris panin posti. Kohale jõudis too alles jaanuaris, kui olime juba lahku läinud. Huvitav, kus see vahepeal ära käis ja kes seda lugeda tahtis?
03.03.2007 at 21:17
Hylas
Eesti Post ja UsPostal Service
Ahh kogu see posti teema on selline nii ja naa
Me pidevalt tellime ümber maailma asju ja trackimise järgi jõuavad ka kiirelt kohale, aga kühvel selleses, et näiteks usast eestise jõuab pakk lennukiga 1-3 päevaga siis kontorisse kohale 2-4 nädalat sest eesti toll ja eesti post on lihtsalt nii võrratult kiired oma asjaajamistes. Rõõmu on palju , minumeelest iga 5 korral kaob mõni dokument, jne jne jne. Üldiselt on võimatu üldse äri ajada kui se vähegi peaks kokku puutuma eesti postiga sest tähtaegu kui selliseid ei eksisteeri üldse.
04.03.2007 at 03:22
Stang-R
 
Eesti Post ja UsPostal Service
EMSiga USA-st teele pandud kauba tracking info USPS saadetise jälgimise lehe pealt ( vt. altpoolt ülespoole):

Into Foreign Customs, March 04, 2007, 4:44 pm, ESTONIA
Arrived Abroad, March 04, 2007, 11:30 am, ESTONIA
International Dispatch, March 02, 2007, 10:49 am, MIAMI AMC
Enroute, March 02, 2007, 8:50 am, MIAMI, FL 33112
Acceptance, March 01, 2007, 12:09 pm, ATLANTA, GA 30349

saab näha, millal EEsti siseselt kaup kohale jõuab.




____________________________
Mustang 68 HT
05.03.2007 at 01:26
rat_013
 
Eesti Post ja UsPostal Service
nih, minu pakk siis postkontoris, koos tervitustega maksuametilt :D
18ndal veebr tegin diili, niiet pmst ca 2ndl teel. ma arvan.

-e- tracklist (altpoolt nagu ikka):
Out of Foreign Customs, March 04, 2007, 4:50 pm
Into Foreign Customs, March 02, 2007, 6:46 pm, ESTONIA
Arrived Abroad, March 02, 2007, 9:29 am, ESTONIA
International Dispatch, February 24, 2007, 8:18 pm, Chicago (O'Hare) AMC
Enroute, February 24, 2007, 8:17 pm, CHICAGO, IL 60688
Acceptance, February 22, 2007, 6:19 pm, GLEN ELLYN, IL 60137

täitsa norm imho..



____________________________
impreza n/a
06.03.2007 at 17:26 1 edit. Last edited 06.03.2007 at 19:48 by rat_013
Stang-R
 
Eesti Post ja UsPostal Service
quote:
Stang-R: EMSiga USA-st teele pandud kauba tracking info USPS saadetise jälgimise lehe pealt ( vt. altpoolt ülespoole):

Into Foreign Customs, March 04, 2007, 4:44 pm, ESTONIA
Arrived Abroad, March 04, 2007, 11:30 am, ESTONIA
International Dispatch, March 02, 2007, 10:49 am, MIAMI AMC
Enroute, March 02, 2007, 8:50 am, MIAMI, FL 33112
Acceptance, March 01, 2007, 12:09 pm, ATLANTA, GA 30349

saab näha, millal EEsti siseselt kaup kohale jõuab.



Kolmapäeval helistas tollitädi ja küsis kauba kohta infi, et deklarit teha, täna õhtupoolikul sain paki kätte, seega USA-st kolme
päevaga kaup Eestis ja viimase 20 km läbimiseks kulus viis päeva, Eesti Posti kiirus 0,1666 km/h. Suvel proovin, kas mu
kilpkonn paneb neile ära või ei. Teie panused härrased?

____________________________
Mustang 68 HT
09.03.2007 at 18:28
reimo
Eesti Post ja UsPostal Service
Kuidas selle tolli värgiga on? Saadetis jääb Pallasti tn. ja teade tuleb koju, et mine deklariga järgi nagu ennevanasti või on midagi EL aegadel muutunud?

____________________________
Grand Cherokee ´93 - müüdud
Grand Cherokee ´12
09.03.2007 at 22:22
Stang-R
 
Eesti Post ja UsPostal Service
quote:
reimo: Kuidas selle tolli värgiga on? Saadetis jääb Pallasti tn. ja teade tuleb koju, et mine deklariga järgi nagu ennevanasti või on midagi EL aegadel muutunud?
pakk tuleb elukohajärgsesse postkontorisse, toll on tehtud, maksad maksud ja teenused ära, saad paki kätte.
Seekord helistas mulle kuller ja pakkus, et toob paki lausa koju, kuna aeg ei sobinud, lasin selle viia postkontorisse.

____________________________
Mustang 68 HT
09.03.2007 at 22:37
rat_013
 
Eesti Post ja UsPostal Service
quote:
pakk tuleb elukohajärgsesse postkontorisse, toll on tehtud, maksad maksud ja teenused ära, saad paki kätte.
mitte elukohajärgsesse, vaid sinna kus tellitud on :) muus osas nii on.

____________________________
impreza n/a
10.03.2007 at 00:08
Fog
 
Eesti Post ja UsPostal Service
Nii, seekord siis EMS-iga toodud jupid.

1.pakk : teisipäeva õhtul hilja tellitud rockautost, reede hommikul kuller helistas et kas oled kodus:)
2.pakk : veel teel.

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
02.04.2007 at 23:26
reimo
Eesti Post ja UsPostal Service
quote:
Fog: Nii, seekord siis EMS-iga toodud jupid.

1.pakk : teisipäeva õhtul hilja tellitud rockautost, reede hommikul kuller helistas et kas oled kodus:)
2.pakk : veel teel.
Kas see esimene pakk pandi teele EU siseselt?
Minu pakk pandi USAst posti K 7.03, jõudis Eestisse E 12.03, N 15.03 küsiti minult arvet kauba kohta, mille siis müüjalt meili teel sain ja neile edasi saatsin, R 23.03 sain postkontorist paki kätte (oleks ilmselt hiljem saanud, aga kuna netis näitas, et on kohal, läksin ise küsima, see päev veel teadet ei toodud)
Edit: otse loomulikult oli kogu see info, mis minu käest küsitud arvel ka paki saatedokumentides olemas (taskus, mitte paki sees)

____________________________
Grand Cherokee ´93 - müüdud
Grand Cherokee ´12
03.04.2007 at 18:50 1 edit. Last edited 03.04.2007 at 18:52 by reimo
Maik
  
Eesti Post ja UsPostal Service
quote:
reimo:
quote:
Fog: Nii, seekord siis EMS-iga toodud jupid.

1.pakk : teisipäeva õhtul hilja tellitud rockautost, reede hommikul kuller helistas et kas oled kodus:)
2.pakk : veel teel.
Kas see esimene pakk pandi teele EU siseselt?
Minu pakk pandi USAst posti K 7.03, jõudis Eestisse E 12.03, N 15.03 küsiti minult arvet kauba kohta, mille siis müüjalt meili teel sain ja neile edasi saatsin, R 23.03 sain postkontorist paki kätte (oleks ilmselt hiljem saanud, aga kuna netis näitas, et on kohal, läksin ise küsima, see päev veel teadet ei toodud)
Edit: otse loomulikult oli kogu see info, mis minu käest küsitud arvel ka paki saatedokumentides olemas (taskus, mitte paki sees)

konks on selles,et äkki on müüa pannud pakile väiksema summa... ja sina teadmatusest paned õige summa aka maksad rohkem....
see copy paste arve võltsimine on iseenesest maailma lihtsaim tegevus, mina saatsin emailiga paypali logi näiteks. Ja maksin kõvasti rohkem tolli,kui paki järgi pidanuks (krt).

btw, mul 2 pakki tulid usps -ga ca 2 kuud, ühe raha isegi tagastati selle aja sees vahepeal,sest tundus,et pakid kadunud.. positiivne on see,et ca 30 asja mis tellinud olen kõik on jõudnud kohale jällegi.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
03.04.2007 at 22:20 2 edits. Last edited 03.04.2007 at 22:22 by Maik
reimo
Eesti Post ja UsPostal Service
quote:
Inferno: konks on selles,et äkki on müüa pannud pakile väiksema summa... ja sina teadmatusest paned õige summa aka maksad rohkem....
see copy paste arve võltsimine on iseenesest maailma lihtsaim tegevus, mina saatsin emailiga paypali logi näiteks. Ja maksin kõvasti rohkem tolli,kui paki järgi pidanuks (krt).

See sõltub müüjast, arvad, et ma ei küsinud :D Ja loomulikult oleks ma ju sel juhul müüjalt saanud samasuguse arve nagu paki peal, paypaliga maksmiseks saatis ta mulle meiliga ainult summa, arve tuligi tolli jaoks.

____________________________
Grand Cherokee ´93 - müüdud
Grand Cherokee ´12
04.04.2007 at 11:42
Vanaisa
  
Moderator
Eesti Post ja UsPostal Service
Infoks veel - just toll mind üllatas: kui saatjaks on eraisik, siis on tollivaba 40 euri, aga kui saatjaks on firma, siis on maksuvaba 22 euri.
Ja öeldi ka seda, et kui kuskilt on näha, et tegu oksjonilt ostetud asjaga, on see automaatselt võrdsustatud kui firma saatjaga.
Elagu AS eesti vabariik ja tema tore rahandusministeerium.
05.04.2007 at 10:56
Vanaisa
  
Moderator
Eesti Post ja UsPostal Service
Veel uudist - 2 juulil kandib PayPal oma tegevuse Luxemburgi - nad said nimelt seal panga litsentsi.
Näis, kas see muudab meile ka midagi - näiteks võimaluse raha vastu võtta nagu vaba maailma sokud seda hetkel teha saavad.

Changes to PayPal Accounts in the European Union
On 2 July 2007, a new company, PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A., will become the service provider for PayPal in the European Union. No action is required on your part, and you will be able to continue using PayPal as always.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
24.05.2007 at 22:13
sniffer
Eesti Post ja UsPostal Service
Ootan ka Georgia osariigist pakikest, varsti saab 1 kuu täis. Ei tea keda ettetänada. Eelmine pakike tuli samast kohast 10 päevaga.

____________________________
Chevy Van G20 Sportvan 5,7L`91a(Tiara)
MINI COOPER 2010
USA lipp sinu autole...
25.05.2007 at 21:52
Maik
  
Eesti Post ja UsPostal Service
ca 11k eest kama tuleb nii:

Depart From Transit Office of Exchange, May 25, 2007, 8:52 am EILE!

Arrived Abroad, April 20, 2007, 10:00 am, BARBADOS
International Dispatch, April 12, 2007, 11:59 pm, Chicago (O'Hare) AMC
Electronic Shipping Info Received, April 11, 2007

juba jõudsin ebaysse kirju saata tuntud müüale,et las uurib asja ja ehk sellepärast on nüüd pakike lambist üles leitud. Ise hakkasin arvama,et lost forever juba...

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
26.05.2007 at 10:10
Maik
  
Eesti Post ja UsPostal Service
njah, helistasin tolli pakiterminali numbril, teine päev juba võeti vastu...

Naine vastas kohe,et pakijärjekorrad on ala vähemalt 3 nädalat ,sest on tööjõu puudus ja juba kuude kaupa otsivad inimesi sinna tööle keda kohe mitte ei tule...et ala kannatage veel.. preagu siis 2 nädalat täis kui pakk tolli tuli :)

Et lihtne põhjus miks asjad ei liigu..



____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
15.06.2007 at 10:55 1 edit. Last edited 15.06.2007 at 12:36 by Maik
Fog
 
Eesti Post ja UsPostal Service
Mul ka mingi 5 pakki viimase paari kuuga liikunud nii, et 3-4 päeva ja tollimaaklerite käes, 20 päeva seal ja siis 1 päev ja postkontoris.
Ja see peaks olema Express mail service. mingu nad ausalt öeldes khmm.

See tööjõupuuduse jutt pistku ka sinna kohta. Kui keegi ei taha töötada seal, siis tuleb benefit package ja palganumber üle vaadata.



____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
15.06.2007 at 11:12
Peeter82
 
Eesti Post ja UsPostal Service
Lahenduseks on ise lasta kuskil mujal tollideklaratsioon teha. See on küll kallim, aga kui kiiresti vaja, siis...

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93
15.06.2007 at 11:39
mar8kl
Eesti Post ja UsPostal Service
quote:
Vanaisa: Infoks veel - just toll mind üllatas: kui saatjaks on eraisik, siis on tollivaba 40 euri, aga kui saatjaks on firma, siis on maksuvaba 22 euri.

Alates 01.12.2008 tõuseb tollivaba summa 22€ -> 150€ peale(kas eraisikust saatja puhul on sama piirmäär pole uurinud).
29.07.2008 at 17:29
Vanaisa
  
Moderator
Eesti Post ja UsPostal Service
Midagigi head siin banaanimaal :)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
29.07.2008 at 18:07
Madman
 
Eesti Post ja UsPostal Service
Mul tuli näiteks Rockautost üldse ilma tollita kohale, Fierostorest läbi tolli nädal aega. Mõlemad pakid olid üle 200 eur'i ja jõudsid Eestisse samal ajal.

____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85
29.07.2008 at 18:16
charger
Eesti Post ja UsPostal Service
aga mul otsis Eesti Post 2 nädalat meili küljest attachmenti taga :(
muus osas pretensioone pole, raha küsiti nii tolli kui ka käsitlemise eest
30.07.2008 at 17:57
Olds
  
Eesti Post ja UsPostal Service
quote:
charger: aga mul otsis Eesti Post 2 nädalat meili küljest attachmenti taga :(
muus osas pretensioone pole, raha küsiti nii tolli kui ka käsitlemise eest

Ära üllata :D Krt see Eesti post ja toll ajavad tõsiselt marru. Juba kolmas kord olen sunnitud kasutama niiöelda mail orderit ja juba kolmas kord väidab toll, et mu pakil pole kaasas invoice`t. Kuigi selle koopia on olnud alati USA-st kaasas...ilma selleta ei saaks pakk isegi USA-st välja tulla. See tolli jahumine ja Eesti posti "kiire" tegutsemine on vist tõesti võimalik ainult meil

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
30.07.2008 at 19:25
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Eesti Post ja UsPostal Service   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.