register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Engine Diagnostic Trouble Codes  
Poster Message
Henc
Engine Diagnostic Trouble Codes
Sai täna diagnostikat tehtud : Kablad taha ja järgmised koodid sai välja loetud:

1. P0125 ECT (Engine Coolant Temp) Insuffient for closed loop
2. P0748 Pressure Control Solenoid Circuit
3. P1654 A/C Clutch Relay Control Circuit

1-ne error sai kustutatud, kuna mul jahutusvedeliku vahetus käsil ja paljas vesi süsteemi puhastusvahendiga sees oli, külmus see muidugi särki ära. SES-tuli hakkas pölema ja ventikas puhus pidevalt vaatamata sellele, et temp madal. Eks see kinnikülmumine äratas ajus kahtlust ja ässitas tulukese hööguma. Niipea, kui teeninduse-kutt mälu kustutas, kustus tuli ja ventikad jäid seisma. Nüüd vaid öige jahutusvedelik sisse ja asi moos.

KUID

mida järgmised koodid peaksid tähendama?
Chilton manuaal kolmandat üldse ei seleta.

H
05.11.2001 at 12:43
peep
 
Moderator
Engine Diagnostic Trouble Codes
Kolmas on ilmselt seotud kondi käivitava releega. Kas kont funkkab normaalselt ?
05.11.2001 at 13:27
Henc
Engine Diagnostic Trouble Codes
kont töötab nigu vana mees, välja arvatud see, et sisselülimisel pöörded korra maha vötab (geneka laadimise näit vajub korra punasesse) ja siis hetkepärast jälle köik stabiliseerub. Peaks vist norm. olema.
Temperatuurierinevust praegu külma ilmaga ei märka, et kas külmetab piisavalt. Kas kondi OUT-Temp. peab mingis kindlas vahemikus ka olema, saab seda kusagilt mööta (puhuriavadest kraadiklaasiga ???).
05.11.2001 at 13:38
peep
 
Moderator
Engine Diagnostic Trouble Codes
Seda ma pole kuulnud, et mõõta saab aga f-body kontidega tundub pidevalt see probla olema, et koolevad aeglaselt ära. See kood viitab küll sellele, et kondi tahahaakimisega on mingid problad - ehk hakkab sidur läbi minema ? See laadimise punasesse kukkumine pole eriti norm. IMO - minu auto ei tee kondi sisselülitumisel teist nägugi ainul relee/siduri klõps on kuulda.
05.11.2001 at 13:41
Henc
Engine Diagnostic Trouble Codes
järelikult kondi sidur tasapisi öhtal°! Eks ootame järgmise suveni ära - praegu enam külma vaja ei ole :(

Kuid milles vea 2 all kirjeldatud viga avalduda vöib? Öliröhku on ehk mainitud ???
05.11.2001 at 14:22
peep
 
Moderator
Engine Diagnostic Trouble Codes
Kui kondiga jama siis võta relee välja - sest muidu tuleb kont ikka järele kui õhuvoolu klaasile suunad. Ma ise sõidan jahedal ajal kogu aeg ilma kondi releeta, kuna millegipärast kipuvad aknad kondiga sõites uduseks minema juhul kui väljas just suvine kuumus pole.

Selle koodi kohta oskab vast mõni targem jänki midagi öelda...
05.11.2001 at 14:30
Henc
Engine Diagnostic Trouble Codes
Mul tunne, et mul kaks releed kondil. Üks kapoti all kaitsmekarbis ja teine salongis lülitikonsooli taga. Vahet vist pole, kumb väljas on.

Tänud soovituste eest.
05.11.2001 at 14:49
Henc
Engine Diagnostic Trouble Codes
Selgus, et "pressure solenoid" transmissioonile viitab
06.11.2001 at 13:15
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Engine Diagnostic Trouble Codes  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.