register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : padjad  
Poster Message
rustang
  
Moderator
padjad
Nonii, mootor maas ja kohe sai selgeks, et mootoripadjad tuleb vahetada. Mida vanemad targemad spetsid soovitavad, tellida OEM padjad või mingi jäigem variant?
10.11.2001 at 18:52
peep
 
Moderator
padjad
Poly patjade kohta pole midagi head kuulnud, halba aga küll. Mina soovitaksin originaale.
10.11.2001 at 00:49
rustang
  
Moderator
padjad
quote:
peep wrote:
Mina soovitaksin originaale.
A mida solid motor mountidest arvata?
10.11.2001 at 01:17
peep
 
Moderator
padjad
Need on ju veel hullemad kui poly padjad. Tegelikult on nii, et mõned inimesed ei kurda midagi peale patjade vahetamist jäigemate vastu aga tihti on saanud ka kriitikat ja kaeblemist lugeda.

Kuna Sul midagi eriti nende jäigemate patjade läbi võita pole, siis pane igaks juhuks stock padjad.
10.11.2001 at 01:41
urmas
padjad
quote:
rustang wrote:
... kohe sai selgeks, et mootoripadjad tuleb vahetada ...
Milles see avaldub? On nad väsinud välimusega või füüsiliselt katki vms. ?
Kas Hyper FlexSystem energy suspension kiti padjad kõlbaksid sellisesse kohta. Mul omal plaanis kogu pusle millaski ära vahetada. Patju pole veel hankinud; muu kraam olemas.
11.11.2001 at 09:45
rustang
  
Moderator
padjad
quote:
Mustang GT 94 wrote:
quote:
rustang wrote:
... kohe sai selgeks, et mootoripadjad tuleb vahetada ...
Milles see avaldub
No pudenesid pooleks!

Enivei, netis olen kohanud kahte parteid, yhed sõidavad solid mountidega ja kiidavad (mootori "tunnetus" pidi parem olema, ka autocrossi mehed kasutavad), teised soovitavad panna verdi omad, mis olla natuke tugevamad kui stock. Ei julge vist solid mounte igaks juhuks panna, arvatavasti katsun verdi omad tellida.
11.11.2001 at 22:51
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : padjad  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.