register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : kapotialune?  
Poster Message
rustang
  
Moderator
kapotialune?
Mõtlen siin, kas värvida kapotialune mustaks või kerevärvi siniseks. Teeks äkki ikka mustaks? Või oleks see maitsevääratus?
14.11.2001 at 12:17
madis
kapotialune?
See oleks maitsevääratus. Tee ikka kerevärvi siniseks. Või mingit muud värvi, aga must on jama.
14.11.2001 at 12:25
Ragnar
kapotialune?
miks maitsevääratus?! Kapotialuseks sobiks tuhm-must
14.11.2001 at 12:30
urmas
kapotialune?
Kere värv oleks õigem.
14.11.2001 at 13:08
LaSa
 
Moderator
kapotialune?
kere värvi ikka.
mudu jätab seukse mulje nigu oleks kapotealune ära põlenud :D
14.11.2001 at 13:20
PlyVal64
kapotialune?
Ise soovitan kindlalt autoga sama värvi + detailvärvimine. Tulemus esteetilisem ja effektsem. Muidu jääbki nii, nagu mõne aasta tagustel cruiisidel, et keegi ei julge kapoti kaant avada. Lisaks paneb värvitud ja puhas mootoriruum tihedamalt seda puhastama(mis teadagi väga vajalik tegevus on) ja igasugused tekkida võivad jamad(lekked etc.) ilmnevad varem. Hobiauto peabki selline olema, et enne igat väljasõitu koduhoovist pestakse seest-väljast puhtaks.
14.11.2001 at 13:34
Erkki
  
kapotialune?
Mina olen musta mattvärvi pooldaja. Minu arust tuleb siis korralikult värvitud ja putitatud mootor paremini esile.
Antud arvamus on sügavalt isiklik.
14.11.2001 at 14:34
madis
kapotialune?
offtopic, aga erkki kas sul on nüüd BBC ? Kirjuta lähemalt siis.
14.11.2001 at 15:23
Erkki
  
kapotialune?
Sorry Rustang, et topicut kallutan, aga paari sõnaga BBC-st. Lendas jah kärbes pähe, et vaja BB peale üle minna. Mitte et 383 strokeril oleks midagi viga oleks olnud, aga isu läks suuremaks. Seda enam, et avanes võimalus "vana" mootor ära realiseerida. Kui olete tähele pannud, siis nüüdsest ilutseb QRX-i signatuuris 383 CID.:)Aga tulevase BB kubatuur on veel lahtine. Hetkel on kaks varianti: kas 486 CID BBC või 454CID BBC LS-6 . Hetkel käivad läbirääkimised rahakotiga:D
14.11.2001 at 16:49
partel
  
kapotialune?
Kapotialusest lõpus.

Erkki ajas topicul külje nii ette, et mina hetkel otseks ei saa.

Järjekordselt sai tõestust Eesti väiksus. Nimelt QRX ostis siis Peebu hõbedase '80 Camaro. QRX (loe: Kuriks) on teadagi Lauri454 sugulane. Seejärel sai siis Erkkiga kaubale mootori asjus (loomulikult on ka igapäevasõiduk Mitsu kastikas Erkki käest ostetud). Infoks veel, et minu arvates QRX'le eriti kauaks sellest mootorist ei piisa, kuna omal ajal oli ta mu kardisõidu kolleeg ning tean väga hästi tema sõidumaneeri (:burnout), nii et varsti veel üks big-block Camaro juures ja SBC 383 müügis. :)

Otse: Kapotialuse värv pole oluline, kuna esiots peaks ikka torude peal olema.
14.11.2001 at 22:40
QRX
kapotialune?
Off-topic, aga ma hoian kahe käega pidurit peal, et mitte rahakotti mõrvata ja teispoolsusega suhteid keeruliseks ajada. K..rt, aga kes teab, mis tulevik toob,paistab, et meil suguvõsas see :burnout kiiks küljes....:D
14.11.2001 at 23:24
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : kapotialune?  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.