register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : SUUR kevadine USA'kate kruiis 28.-29.aprill !!!!!!   1 2 3 4  
Poster Message
anryo
  
SUUR kevadine USA'kate kruiis 28.-29.aprill !!!!!!


28.-29.aprill 2006 toimub Tallinnas suur Ameerika autode kruiis ja autonäitus.

Kruiisi ja autonäituse kava:

Reede, 28.aprill 2006.a.
18:00 - Autode kogunemine Laagri "Masimarketi" parklas
19:00 - Ühissiõidu algus. Autod sõidavad läbi Nõmme, Keslinna ja Mustamäe
20:30 - Saabumine Kristiine keskusesse ning autode parkimine
20:30 - Reserveeritud keskuse "Scotland Yard" pubi
23:15 - Kõik viiakse bussiga "Rock Cafe'sse"
24:00 - "Rock Cafe's" meie käepaela ettenäitamisel pilet 50.- eek.

Laupäev, 29. aprill 2006.a.
11:00 - Autonäitus on avatud kõigile
12.00 - Tallinna Lastekodust laste külastus
13:00 - Tervituskõne Ameerika Ühendriikide saatkonna esindaja poolt
13:15 - Autode tutvustamine pealtvaatajatele, show, bändid jne.
20:00 - Autonäituse lõpetamine, autode väljasõit

Üritus on kõigile (nii osalejatele kui ka pealtvaatajatele) tasuta.
Ootame osalejate poolset aktiivset osavõttu ja omapoolset head tuju, et kõik läheks nii nagu plaanitud. Sel korral oleme Laagri "Statoli" bensuka välja vahetanud "Maksimarketi'" parkla vastu, kuna juba eelmise aasta kevadel jäi bensuka parkla meile kitsaks - ja tol korral oli autosid alla 100. Sel korral ootaks osalema veelgi rohkem autosid ja nende omanikke - on ju tegemist enama, kui lihtsalt kruiisiga. Tahame lisaks pakkuda ka head meelelahutust!

Kruiisi marsruut:
Laagri "Maksimarket" - Pärnu mnt. - Vabaduse pst.- Männiku tee - Pärnu mnt. - Viru väljak - Narva mnt. - Pronksi - Gonsiori - Estonia pst. - Kaarli pst. - Toompea - Falgi tee - Toompuiestee - Balti jaam - Toompuiestee - Tehnika - Rohu - Telliskivi - Paldiski mnt. - Mustamäe tee - Paldiski mnt. - Endla - Kotka - “Kristiine Keskus“.
Kooskõlastus on olemas ka Liikluspolitseiga, kes tuleb meid abistama "Maksimarketi" parklast väljasõidul, et ei peaks seda "Peoleo" ringi tegema.



Parkimine Kristiine keskuses 28.aprilli öösel:
Oleksime väga tänulikud, kui kõik jätaksid oma autod ööseks Kristiine keskuse parklasse. See tekitab vähem segadusi järgmisel päeval. Parkimine toimub parkla 4-ndal (eelviimasel) korrusel, kõrgusepiirang parklasse sõiduks on 2.1m! Peale kruiisi lõppu saabudes parklasse palume juhinduda kohapeal parkimist korraldavate inimest juhistest, siis saate ka ise kiiresti oma kohtadele. Juhendajad on märgistatud ka spetsiaalsete oranžide vestidega.

Parkla on 21:00 - 09:00 "Falck" turvameeste valve all. Kuna sissepääs peale kella 23:00 toimub vaid parkla sissesõidutee kaudu (kui just keegi mööda seina üles ei roni :lol), siis võite rahuliku südamega oma masinad jättä ööseks parklasse ja ise suunduda pidutsema! Autode väljasõit võimalik kuni kella 23:30 !!!

28.aprill õhtuks on "Scotland Yard" pubi
keskuse 1.korrusel reserveeritud vaid meile. Kokku on jälle lepitud spetsiaalses kiirmenüüs, millest kõik soovijad saavad endale välja valida meelepärase söögi ja joogi. Pubi, nagu terve keskus on avatud kuni 23:00.

Afterparty "Rock Cafe's"
Kell 23:10 ootab teid keskuse ees buss, millega on kõigil võimalik sõita edasi pidustema "Rock Cafe'sse. "Rock Cafe's" on kokku lepitud, et spetsiaalse käepaela ettenäitamisel on klubisse sissepääs soodushinnaga - 50.- eek, samuti on meile reserveeritud osa klubi ülemisest korrusest. Esinevad Slide-Fifty ja Ultima Thule!!! Lisainfo http://www.rockcafe.ee/

Käepaelad klubisse pääsemiseks
saate parkimiskorraldajatelt parklasse sissepääsul. Oleme arvestanud 2 käepaela auto kohta, kes soovib saada rohkem, siis küsida hiljem kas minu või Evelyni käest juurde.

Laupäeval, 29.aprillil on
parkla on avatud alates kell 09:00. Kui keegi soovib meiega liituda (NB! Lõuna osariigid või mujalt tulijad!!) alles laupäeva hommikul, siis on see võimalik kokkuleppel minu või Evelyniga.
Näitus toimub nii "katusealuses" osas, kui ka meie kasutuses oleval "vabaõhu" osal!!!
Päeval mängivad bändid, toimuvad autode tutvustused jms. Kes soovib ennast eriliselt presenteerida või oma spetsiaalseid tooteid/ firmat/klubi vm tutvustada, see andku teada! Kõik teiepoolsed ettepanekud päeva veelgi sisukamaks muutmiseks on alati oodatud.


Korralduslikud küsimused , pressiinfo jm:

Anryo Raamat
anryo@fmce.ee
52 60 001

Evelyn Mardus
evelyn@bhra.ee
50 250 64

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
21.03.2006 at 14:51 11 edits. Last edited 27.04.2006 at 17:31 by anryo
vr_
  
SUUR kevadine USA'kate kruiis 28.-29.aprill !!!!!!
Kui juba populariseerimisest jutt, siis miks mitte asjalikematel huvilistele ka käpp ja jalg roolipedaali näppida lasta.. kasvõi eraldatud platsil.

Seda siis mitte kampaania korras, aga ntks, kui kari huvilisi ümber, siis nii mõnigi omanik võiks silma järgi hinnata keda premeerida:D Korraldajatel vaid plats orgunnida vms.

kindlasti ajaks kellelgi hamba kihelema ja maaletoojate uste taga järjekord valmis..

asi ei maksa ju suurt mütsigi aga effekt oleks suur, vist

just a thought..

____________________________
Imperialist 71
21.03.2006 at 15:17 1 edit. Last edited 21.03.2006 at 15:19 by vr_
IceUul
 
SUUR kevadine USA'kate kruiis 28.-29.aprill !!!!!!
Täpselt samal päeval asi, kui Jurmala meeting, tundub, et Eestist palju minejaid Läti poole enam pole.
21.03.2006 at 16:35
anryo
  
SUUR kevadine USA'kate kruiis 28.-29.aprill !!!!!!
quote:
IceUul: Täpselt samal päeval asi, kui Jurmala meeting, tundub, et Eestist palju minejaid Läti poole enam pole.
Ma käisin just hiljuti seal Jurmala veekeskuses (nagu ka mõni teine siit foorumist... :lol) ja mina oma hobiautoga sinna sõita ei tahaks, piirilt kuni poole teeni Riiga on ikka nii jube tee, et meie auklikud maanteed on nagu sile klaas sellega võrreldes...

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
21.03.2006 at 17:03
deville 66
SUUR kevadine USA'kate kruiis 28.-29.aprill !!!!!!
............Tahaks seekord pakkuda rahvale midagi enamat, kui vaid tänaval korraks rongkäigus mööduvad autosid vaadata. Tahaks, et ka "tavainimene" saaks kogeda seda feelingut, mida tunneme meie oma 5.7L autos istudes ja mootori häält kuulates ja tunnetades!..................

Tahaks väga loota, et ka alla ja üle 5,7 lirtsu tohivad kampa lüüa.......

Siiralt 429 cid
ja aplausmendid korraldajatele :hail

____________________________
eks Tahoe´03
eks DeVille´66
eks Camaro x 2
eks Blazer 4,3
eks Chevrolet Lumina APV
eks Pontiac Sunbird
eks Pontiac Grand AM
eks Vette 68
21.03.2006 at 23:17 2 edits. Last edited 21.03.2006 at 23:17 by deville 66
JmKorraldaja
  
SUUR kevadine USA'kate kruiis 28.-29.aprill !!!!!!
igatahes,
ma näen seltsimeeste silmades entusiasmi tärkamas. tundub, et köik polegi veel kadunud.

asjas iva on - et ikka natuke pönevamaks muuta teemat vöiks küll. aga tohib küsida, et kuhu siis saabuvad need suured bussid, et kes meid sealt platsi pealt kodudesse toimetavad?!?! ning siis järgmisel päeval sündmuskohale tagasi?!

arvan, et täpselt sama asja pärast on ikkagi välja möeldud ju iga aasta juuli kuus haapsalu üritus..... kuigi jah piletiga.


".... et ka "tavainimene" saaks kogeda seda feelingut, mida...."

aga selles osas ma natuke ikka kardaks küll kedagi autosse sisse lasta feelingut tabama - ning kas selle rahvamassi sees jöuab ka jälgida näiteks, kas köik vidinad omal kohal pärast ikke on .... no vöibolla ülereageeritud tähelepanek, aga äkki on miski tera olemas.

____________________________
- sm jaamakorraldaja -
21.03.2006 at 23:36
JmKorraldaja
  
SUUR kevadine USA'kate kruiis 28.-29.aprill !!!!!!

samas tekkis idee!

et vöibolla hoopis oleks iva selles, et teha kruiis pikem - aga siiski omamoodi:

a) näiteks vöiks teha pikema kruiisi ajal mitu kogunemispunkti, kus siis jälle rahvas saab kokku koonduda. sest siiani ürituse "põhiprobleem" on ju ikkagi selles, et mida rohkem autosid on -- seda rohkem see tilgub mööda linna laiali, kuna foorituled tükeldavad totaalselt ära. vöimalus muidugi linnavalitsuses üritus ära registreerida - ja police ette/taha taotleda..... ka võimalus .

b) või siis tekitada näiteks mitu erinevat kruiisi korraga?! et on näiteks mitu stardipaika, mis jagatud näiteks autode vanuse vöi tüübi järgi ära. Näiteks totaalsed uunikumid stardivad ühest otsast -- ja uuema ajastu loomad teisest linna otsast --- ja kusagil piisavalt rahvale ligipääsetavas ühisplatsil saadakse kokku - ning tehakse see nn näitus-tutvustus linnarahvale kohe samal päeval ära.

kel huvi -- see ka kohale ilmub neid vaatama. lihtsalt piisav reklaam taha organiseerida.

____________________________
- sm jaamakorraldaja -
21.03.2006 at 23:48
LaSa
 
Moderator
SUUR kevadine USA'kate kruiis 28.-29.aprill !!!!!!
quote:
labor: aga selles osas ma natuke ikka kardaks küll kedagi autosse sisse lasta feelingut tabama - ning kas selle rahvamassi sees jöuab ka jälgida näiteks, kas köik vidinad omal kohal pärast ikke on .... no vöibolla ülereageeritud tähelepanek, aga äkki on miski tera olemas.
Lasnamäe piirkonnas on see kartus muide täiesti põhjendatud - mõningad aastad tagasi said nii Erkki kui Corvus päris arvestatavalt "vitsa" Speedestil. Ja see oli minumeelest veel nö. boksipiirkonnas (piletiga/käepaelaga alas). Eelmisest aastast meenuvad ühe kollase auto Tartus kadumaläinud raadionupud ja eks neid juhuseid on ilmselt veelgi olnud.

Ehk et mina pigem loodaks, et VÄGA palju inimesi ei tule..
quote:
vöimalus muidugi linnavalitsuses üritus ära registreerida - ja police ette/taha taotleda..... ka võimalus .
Uunikumehed võivad sellest pikemalt rääkida... EW liikluskultuurijuures suht lootusetu ja mõttetu. Proovida muidugi tasub - vähemalt visuaalne efekt on hea :)
22.03.2006 at 01:06
rrrr
  
SUUR kevadine USA'kate kruiis 28.-29.aprill !!!!!!
quote:
labor:
a) näiteks vöiks teha pikema kruiisi ajal mitu kogunemispunkti, kus siis jälle rahvas saab kokku koonduda. sest siiani ürituse "põhiprobleem" on ju ikkagi selles, et mida rohkem autosid on -- seda rohkem see tilgub mööda linna laiali, kuna foorituled tükeldavad totaalselt ära. vöimalus muidugi linnavalitsuses üritus ära registreerida - ja police ette/taha taotleda..... ka võimalus .

Nõus. Olen osalenud nii roolis, kui ka paar korda teeääres paparatsina. Kahjuks peab tunnistama, et õigest kruisimisest on asi kaugel. Kuna linnas kruisimisel nii või naa mingit ilusat ühist kolonni ei suuda hoida, siis ehk tõesti parem nii nagu näiteks rattaretkel, kus liigutakse punktist punkti kella järgi.

____________________________
1994 Lumina Minivan
2001 Camaro Convertible
1968 Opio 600
ja doonorid
22.03.2006 at 02:46
anryo
  
SUUR kevadine USA'kate kruiis 28.-29.aprill !!!!!!
Teil on kõigil head mõtted - oleme ka ise selles vallas mõelnud midagi korraldada, et sõidaks mööda Eestit ringi. Aga sellist retke on parem korraldada suvisel ajal, siis esiteks rahval rohkem vaba aega, teiseks ilm ilusam ja muidu ka lõbusam sõita mööda külasid.
See kartus, et midagi auto küljest kaduma läheb ei ole siiski seotud ju vaid kruiisiga, ka linnas tänaval võib mõni abivalmis kodanik peegli küljest ära keerata - ega siin muu ei aita, kui ise silma peal hoida ja auto juurest lahkudes uks lukku keerata või paluda naaberauto omanikul silma peal hoida. Naabrivalve, you know!
Ja SUURED bussid (kas võib öelda PAZ bussid...:) ) võivad saabuda küll rahvast edasi pidutsema viima... küll sa varsti kuuled, kuhu vaja tulla. Ning loomulikult on ka suuremate ja väiksemate mootorite omanikud oodatud!

Stay tuned!

Anryo.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
22.03.2006 at 11:37 2 edits. Last edited 22.03.2006 at 11:38 by anryo
ROKIPEER
 
SUUR kevadine USA'kate kruiis 28.-29.aprill !!!!!!
quote:
anryo:...suvisel ajal, siis esiteks rahval rohkem vaba aega...

nii kahju kui see pole siis minul on vastupidi :(

edit: aga jah kui miskit lahedat ikka korraldatakse siis
tuleb ikka osa võtta, kui ainult kiiremini rattad alla saaks ;)

Aknast aga välja vaadates tekib tunne et suvi on veel ikka
väga mägede taga.

Aga jah kes kannatab see... ...kaua sõidab ;)
22.03.2006 at 11:44 1 edit. Last edited 22.03.2006 at 11:46 by ROKIPEER
nos
  
SUUR kevadine USA'kate kruiis 28.-29.aprill !!!!!!
suvi on veel kaugel aga kevad on ju käes :)

ma ei kannatanud enam oodata. kuna auto sai eelmise aasta lõpus valmis siis nüüd esimeste päikseliste ilmadega tegin ülevaatused kindlustused ja läks juba sõiduks :)

eks ma püüan kruiisil ka osaleda.

päikest
nos

____________________________
Rust In Peace
22.03.2006 at 17:02
siimaksli
  
SUUR kevadine USA'kate kruiis 28.-29.aprill !!!!!!
Huvitav kas minu omaga tasub tulla?
Välimus pole just kõige viisakam.
Juunis loodan alles uue värvi selga saada.
22.03.2006 at 21:51
ROKIPEER
 
SUUR kevadine USA'kate kruiis 28.-29.aprill !!!!!!
quote:
siimaksli: Huvitav kas minu omaga tasub tulla?
Välimus pole just kõige viisakam.
Juunis loodan alles uue värvi selga saada.

See et mõni iluviga ei tee ju seda vähem vaatamis(kuulamis)
väärseks, nii et ära põe ;)
Isiklikult arvan et võikski üritustel olla ka rohkem tõsiseid
dayli d-id mis pole väga `lakutud`Nagu eelmisel aastal
uhkelt härra tammevana mustang ABCS hoovis seisis.
23.03.2006 at 01:39
rutua
SUUR kevadine USA'kate kruiis 28.-29.aprill !!!!!!
Mul vist abilisi vaja et kogu autopark Tallinna poole teele panna??
23.03.2006 at 02:40
anryo
  
SUUR kevadine USA'kate kruiis 28.-29.aprill !!!!!!
Oodatud on KÕIK Ameerika päritolu autod, seisukord ei ole oluline - ongi põnevam, kui ka mõni "päris projektiauto" kohale veereb!
Ja Raul, pane aga kogu suguvõsa autorooli ja Tallinna poole teele... :)

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
23.03.2006 at 13:22
Enni
SUUR kevadine USA'kate kruiis 28.-29.aprill !!!!!!
krt kahju, ma just lammutasin laiali ja kui kõik hästi läheb siis võibolla suve lõpuks saan liikuma. Edukat kruisimist
23.03.2006 at 13:36
deville 66
SUUR kevadine USA'kate kruiis 28.-29.aprill !!!!!!
quote:
rutua: Mul vist abilisi vaja et kogu autopark Tallinna poole teele panna??
:) + :hail - ma võin mõõduka tasu eest osaleda

____________________________
eks Tahoe´03
eks DeVille´66
eks Camaro x 2
eks Blazer 4,3
eks Chevrolet Lumina APV
eks Pontiac Sunbird
eks Pontiac Grand AM
eks Vette 68
23.03.2006 at 17:42
tfr
 
SUUR kevadine USA'kate kruiis 28.-29.aprill !!!!!!
quote:
rutua: Mul vist abilisi vaja et kogu autopark Tallinna poole teele panna??

Mul on laupäeval vaja Tartus käia iseenesest. Võib ju mõelda rongiga sinnamineku ja millegiga Rutua autopargist tagasi tulemise peale. :)
23.03.2006 at 17:55
l6hmus
SUUR kevadine USA'kate kruiis 28.-29.aprill !!!!!!
võin ka aidata :)
23.03.2006 at 18:20
rutua
SUUR kevadine USA'kate kruiis 28.-29.aprill !!!!!!
Palun väga ostke ise küte sisse sõitke ja nautige.Muidugi tore oleks kui mõnele meeldima hakkab ja ära ostaks.Ei raatsi kuidagi ülelombi müüa sellepärast hoiangi äkki ikka mõnel eesti inmesel tekib huvi.
23.03.2006 at 18:22
eku
SUUR kevadine USA'kate kruiis 28.-29.aprill !!!!!!
Tundub, et peab oma 3,0 L võrrimootoriga tauruse kah kohale veeretama ja veel mõne mehe L. - Virumaalt kaasa haarama.

____________________________
Taurus 3,0 ´92
23.03.2006 at 18:34
vr_
  
SUUR kevadine USA'kate kruiis 28.-29.aprill !!!!!!
quote:
rutua: Palun väga ostke ise küte sisse sõitke ja nautige.Muidugi tore oleks kui mõnele meeldima hakkab ja ära ostaks.Ei raatsi kuidagi ülelombi müüa sellepärast hoiangi äkki ikka mõnel eesti inmesel tekib huvi.

Aga sa võta seda kütet kui reklaaminvesteeringut. Peaks juhtuma et autod platsidel seisavad rahvale.. kauple korraldajatelt koht välja magusam ja pane suur silt külge müüa naha ja karvadega.

____________________________
Imperialist 71
23.03.2006 at 19:06
rutua
SUUR kevadine USA'kate kruiis 28.-29.aprill !!!!!!
Härra vr ma ei jõua ka kogu maailmale sponsorit mängida.
Ja küsimus sulle:miks ma pole mitu aastat sinu autot liikvel näinud?
23.03.2006 at 19:23
elustiil
SUUR kevadine USA'kate kruiis 28.-29.aprill !!!!!!
Idee on fantastiline,see meelitaks nii mõnegi endale soetama selleks kevadeks endalegi ameeriklase:)
Aga palun seda mitte teostada maaaluses parklas:)
Sest seda vingu ei kannataks keegi välja :)
Jõudu ja olen kindel kaasalööja.
23.03.2006 at 21:12
tqhq.ee foorum : Üritused : SUUR kevadine USA'kate kruiis 28.-29.aprill !!!!!!   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.