register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Mida arvate ?   1 2  
Poster Message
hyperion
Mida arvate ?
http://uscco.insider.org/en/pictool.html?WHICH=thunderdome2001&OFF=48&IMG=56 veel yx laienditega
16.12.2001 at 13:54
LaSa
 
Moderator
Mida arvate ?
quote:
hyperion wrote:
http://uscco.insider.org/en/pictool.html?WHICH=thunderdome2001&OFF=48&IMG=56 veel yx laienditega
:uhoh appi :uhoh
16.12.2001 at 16:52
wizard oz
Mida arvate ?
keegi kirjutas eelnevalt ,et originaal on alati ilusam kui isetehtud... ktr.. ma oma vaadetega olen siis täielik outsider- olen nõus ,et 90lõpu& 2000 ja edasi auto keresid ei tasu suurt ümberehitada(sõltub muidugi mudelist)... disain juba korralik, kere suht voolujooneline ja ümar... aga 80 ndate Firebird, Camaro, Fiero- mida iganes näevad originaalis suht NÕMEDAD)eriti ilma korralike velgedeta) välja. Võtame näiteks kasvõi Firebird Trans AM orig karbilaiendid või esi tagaspoila- neetud, need on ju liig väiksed ja jamad nii suure kere kohta....

pooldan ja imetlen alati disainitud kerelahendusega mudeleid...disaini mõte ongi ju eristuda üldsusest, mida fucki saab minu ego kasu kui sõidan ringi orig . välimusega autoga?? midagi.
17.12.2001 at 14:39
max
Mida arvate ?
kle, Sinu vaated on suht huvitavad, aga mine www.streetrace.org , sealt leiad rohkem mõttekaaslasi. Ameerika autodest ei tea sa ju kottigi...
17.12.2001 at 15:04
wizard oz
Mida arvate ?
to: max

ei tea jah kottigi...tunnistan ausalt. aga ameeriklased mulle meeldivad- tulevikus plaanin ise ka soetada midagi suuremat.

sellepärast ma seda foorumit loengi ,et rohkem teada saada...

ps. streetracei foorumit loen ka.
17.12.2001 at 15:10
udu
 
Mida arvate ?
soovitan spetsialiseeruda streetracele :)
17.12.2001 at 15:40
newton
 
Moderator
Mida arvate ?


Stock GTA pilt streetrace'i lehelt :) Mina küll ei ütleks, et sellel välimusel eriti midagi viga on, vähemalt midagi sellist, mida saaks suurema tiiva või karbilaiendiga parandada. IMO väga ilus auto, puhas disain, ei ole mõttetult kola külge riputatud.

Aga siiski on tegu maitseasjaga ja kõik tsiviliseeritult väljendatud arvamusavaldused on ka siin foorumis jätkuvalt teretulnud.
17.12.2001 at 15:47
Heigo
Mida arvate ?
quote:
newton wrote:



no on ilus auto..kuradi ilus auto...ma ei saa.. :smokin
17.12.2001 at 16:29
wizard oz
Mida arvate ?
mnjah sellel mustal firebirdil pole suurt viga jah... tagumine spoiler luugi äärel ei teeks paha...

edaspidi siis pühendun rohkem streetraceile- mul endal ju ka praegu riisikas.

kommentaare siin foorumis enam eriti ei kirjuta-olen vist teisest puust jah.
aga loen foorumit edasi ikka lihtsalt sõna ei võta.
peace.
17.12.2001 at 17:25
peep
 
Moderator
Mida arvate ?
quote:
wizard oz wrote:
mnjah sellel mustal firebirdil pole suurt viga jah... tagumine spoiler luugi äärel ei teeks paha...

edaspidi siis pühendun rohkem streetraceile- mul endal ju ka praegu riisikas.

kommentaare siin foorumis enam eriti ei kirjuta-olen vist teisest puust jah.
aga loen foorumit edasi ikka lihtsalt sõna ei võta.
peace.


Minu arust pole küll mõtet eriti muretseda, kui isiklik arvamus teiste omas lahku läheb - peaasi, et Sa oma maitseeelistusi mingi lõpliku tõe pähe kuulutama ei hakka, nagu näit uhtipoiss sr foorumis. Seda oleks lihtsalt jube tüütu lugeda.:D

Ja seda ka, et igasugu spoilerid tänavasõiduautol on butafooria mis maksab raha ja teeb auto aeglasemaks (kaal, tuuletakistus) - seega nende jaoks, kes tahavad oma autot kiiremaks teha, täiesti vale koht raha hukkamiseks.
17.12.2001 at 20:57
ats
 
Mida arvate ?
quote:
peep wrote:Ja seda ka, et igasugu spoilerid tänavasõiduautol on butafooria mis maksab raha ja teeb auto aeglasemaks (kaal, tuuletakistus) - seega nende jaoks, kes tahavad oma autot kiiremaks teha, täiesti vale koht raha hukkamiseks.
Et kõik kohe nüüd spoilerite ostust ei loobuks ;), väike märkus ka:
on olemas ka spoilereid, mis vähendavad õhutakistust ja seega ka suurendavad lõppkiirust (enamasti ees ja külje peal).
Ja antitiib, mis peaks auto vastu maad suruma, suurendab muidugi õhutakistust, aga seega on hea ohutu 200km/h kurve võtta :D
Kaal on neil muidugi kõigil.
.ps Lexuse rodsterile vähendas tehase antitiib ka Cd-d 0.01 võrra.
17.12.2001 at 21:44
PlyVal64
Mida arvate ?
Näe, oma "mõtlematu" väljendusega tekitasin võlurpoisile ebamugava olukorra...
Aga tegelikult oli mõte selline: praegugi tegin just suitsu ja vaatsin aknast välja. Meil siin kontori ees seisab neid "ülemilliseid" autosid rivis. Põhiliselt erinevad uued S-klassid. Ja INETUIM selles rivis on selgelt too Lorinseri butafooriaga "täiendatud" isend. Milleks limusiinile "dual exhaust", spoilerid, 18"veljed ja muu pask(sorry, kuid see minu lilmis ju). Stuttgardi disainibüroo on teinud ju praktiliselt vigadeta auto koos oma 16" velgedega....
No ma saan aru spets. kiirendus- ja rajasõiduautodest, et seal on IGA detail oluline, kuid niisama "bailamiseks" toda lisaraskust külge monteerida on mõtetus.
18.12.2001 at 14:34
tqhq.ee foorum : Autod : Mida arvate ?   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.