register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Kohuke Race järelkaja   1 2 3  
Poster Message
IceUul
 
Kohuke Race järelkaja
Tegin siis uue teema järelkaja jaoks, mis arvatavasti tuleb positiivne. Kokkuvõttes, oli hea üritus, pause polnud, ilm ei seganud ja eestlased võitsid :D... pikemalt edaspidi
22.07.2006 at 22:38
IceUul
 
Kohuke Race järelkaja
Kirjutaks siis kah natuke, sai siis hommikul vara kohale mindud. Selgus, et saan ikkagi vip piletiga sisse.

Üritus ise oli hea, ilm oli ilus, eestlased esinesid hästi, korraldus oli norm, pause polnud ja üritus edenes ilusti.

Kuna mul õnnestus tänu tutvustele ikkagi saada eelmises teemas palju nurutud vip pilet täiesti tasuta, siis minu jaoks oli asi suht roosiline, aga ma kommenteeriks ikkagi üritust natuke ka tavavaataja seisukohast.

Esmalt pean mainima, et järgnevad asjad mind ei puudutanud, kuid sai üle proovitud ja selgus, et korraldajale meeldib ikka samasse auku astuda. Nagu vanasõna ütleb, et loll ei suuda isegi oma vigatest õppida, tark suudab teiste omadest õppida.

Alustagem siis algusest, esiteks: ikkagi korjati söök ja jook rahva kottidest kokku ja visati labaselt prügikasti. See ajas eriti närvi, kuna kohapeal oli ainult 3 söögikohta, kes kõik pakkusid rasvast läbi imbunud rämps toitu. Samuti pidi 1-2h seal järjekorras istuma, et üldse midagi saada.

Teiseks, kes kurat need uued kommentaatorid on, ajavad sellist iba suust välja, et... prr-le respect, ainuke mõistlik kommentaator. No enne võiks ikka veidi selgeks teha, mis mingi võistleja või mingi klass ennadast kujutab. Praegu vaatan, et täitsa mehed metsast, miskit ei tea ja ajavad soga suust välja, ma näiteid parem tooma hetkel ei hakka.

Mis siis ikkagi oli vipi ja tava vaataja vahe, vip oli varju all, tasuta joogid ja kohukest, nii kuis kannatab ja ilus vaba ala, kus ei pidanud muretsema, et keegi su rajaäärse koha ära võtab. Eks see tore ole, et ma sinna sain, aga tavainimese jaoks peaks ikkagi selline võimalus olema, rahvast oli suht palju ja olen kindel, et paljud oleks tänulikud olnud selle võimaluse üle.

Edu edaspidiseks, eks peab veel veits kommenteerima, aga hiljem.
22.07.2006 at 23:04
ReyMan
Kohuke Race järelkaja
Kõik oli täiesti tasemel.
V.a. probleemid heliga, paremale raja poolele heli vahepeal lihtsalt ei jõudnud.
Eestlaste esinemine oli väga hea.
Imelik oli vaid see, et Lauri oma ennda eelmise auto käest nii nukralt lüüa sai.
Siin kohal õnnitlused Eduardile.
22.07.2006 at 23:45
hypertyyp
Kohuke Race järelkaja
quote:
ReyMan:
Imelik oli vaid see, et Lauri oma ennda eelmise auto käest nii nukralt lüüa sai.


Sellest eelmisest autost oli pärandatud vaid ju kere, ehkki nii Haapsalus kui Pärnus liikus Kuriksi auto kuidagi imelikult, stardid on väga kenad aga lõpus auto kuidagi vänderdab ja ei ole kuidagi õiget minekut. Kas siis seadistustega mööda pandud või lihtsalt päev ei klappinud?

Ürituse enda koha pealt võib küll rahul olla, kui mitte arvestada 1,5 tundi toidusabas seismist, aga kõik muu oli küll väga mõnus, parkimine oli ilusti korraldatud ja võistlus ise kulges mõnusalt, ei olnud suuri pause ja ka ilm oli hiljem juba päris kena. Ilusaid autosid ja häid sõite oli küll, ehkki vägisi tekib tunne, et kõik mis sõidavad aeglasemalt kui 13 sek on juba väga igav vaadata, teeks siis vähemalt pauku ja mürtsu, aga kui lihtsalt vaikselt mööda vuhiseb, lõpuajaga 13,xxx siis nagu ei kutsu eriti jälgima.

Kõike arvestades võiks 5 palli süsteemis anda 4+...

:burnout


____________________________
Fordi omanik...
23.07.2006 at 00:12
426
  
Kohuke Race järelkaja
Väga OK pidu oli.
Pole millegi üle nuriseda. Kui siis jah toidujärjekordadesaagamisiialeilõpe. Tuleb olukorraga leppida.
Kuid kodanik IceUul, palun too mõni näide massiüritusest tänapäeval kuhu lastakse oma moonaga sisse. Edu otsimisel.
Siiski, totaalselt läbinämmutatud teema ja aitab sellest lobast.


PS! Mitte, et ma kellegagi tõre tahaksin olla aga kas keegi palun pistaks hapureisseri tiimile natuke ajusid pähe. Ausalt ei ole teid kõiki sinna starti vaja. Koguneda saab boksialas ja oma esiveolise sõbra sõitu saab vaadata ka mujalt. Nii võite teha Lasnamäe kanalis. Tuju kippus kohe ära minema kui see kekslev mansa sealt väravate alt välja ilmus. (neiud jäävad) :)


Positiivseid punkte pole mõtet vist kirja panema hakata. Tõesti ei viitsi nii palju kirjutada.

Tänud korraldajatele, õnne võitjatele ja rohkem õnne mitte-võitjatele.
23.07.2006 at 00:32
prr
 
Kohuke Race järelkaja
Noh, polnudki Kohuke nii jube ju :)

Igatahes tänud publikule ja võistlejatele, kes te selle päeva meeldivaks tegite ! Ilm ja feeling meenutas vägagi 2004 a. Rockrace'i.
Suur kahju on mõnede võistlejate mittetulek, enamus siiski tehniliste probleemide tõttu. Aga eks Tartus MC39 Nightrace'l on veel võimalus tuld anda.

Igatahes on nüüd 22. juuli Eestis ametlikult "the E-day" - Elagu Eero ja Eduard !


____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
23.07.2006 at 11:39
kst
Kohuke Race järelkaja
minu arust oli kah väga tubli üritus, kiitused korraldajaile.
Lõpuks sai ära nähtud ka wheelie :)
23.07.2006 at 13:13
apuracing
  
Kohuke Race järelkaja
quote:
426: Väga OK pidu oli.
Pole millegi üle nuriseda. Kui siis jah toidujärjekordadesaagamisiialeilõpe. Tuleb olukorraga leppida.
Kuid kodanik IceUul, palun too mõni näide massiüritusest tänapäeval kuhu lastakse oma moonaga sisse. Edu otsimisel.
Siiski, totaalselt läbinämmutatud teema ja aitab sellest lobast.


PS! Mitte, et ma kellegagi tõre tahaksin olla aga kas keegi palun pistaks hapureisseri tiimile natuke ajusid pähe. Ausalt ei ole teid kõiki sinna starti vaja. Koguneda saab boksialas ja oma esiveolise sõbra sõitu saab vaadata ka mujalt. Nii võite teha Lasnamäe kanalis. Tuju kippus kohe ära minema kui see kekslev mansa sealt väravate alt välja ilmus. (neiud jäävad) :)


Positiivseid punkte pole mõtet vist kirja panema hakata. Tõesti ei viitsi nii palju kirjutada.

Tänud korraldajatele, õnne võitjatele ja rohkem õnne mitte-võitjatele.


Esiteks õpi meie meeskonna nimi ära. Teiseks mis teha, kui kõigil oma ülesanne ja kõik teevad seda mis vaja. Sama oleks öelda kuriksile, et kuule sa saad ühe mehega ka hakkama. Ja naised käivad asja juurde.
Mitte et ma paha pärast aga kui midagi öelda tahad siis tule ütle otse. Ja mis vahet seal on kas on esi, taga või 4 veoline auto. Stardiks on vaja kõik ette valmistada..


Aga ürituse kohta niipalju siis veel, et ülihea oli. Õhtune päike oleks võinud olematta olla, kohukest oleks võinud ka saada :D
Kommentaatorid tasemel.. Kõik nendes. Suured tänud teile poisid..

Ja veel suuremad tänud kaasa elamise puhul ja pöidlahoidmise.

Kohtume järgmisel korral ;)


____________________________
Aitan USA-st asjade tellimisel. Ebay, Paypal-iga maksmine ja kõik muud kohad.
Ise asun USA-s.Firmade nimekiri kelle edasimüüa ma olen:
http://www.estperformancegroup.com
23.07.2006 at 13:48
Madman
 
Kohuke Race järelkaja
Tuleb välja et kui enamvähem kõik klappis ja millegi üle nagu nuriseda ei ole siis on kommentaare ka kohe hulga vähem :D

Aga jah, päris nauditav päev oli. Erkkit muidugi oleks tahtnud ka rajal näha aga seekord siis nii. Muide ma panin tähele et pealtvaatajad olid kuidagi tsiviliseeritumad kui eelmine kord, tea kas suure "publikumagneti" puudumise tõttu jäi teatav sihtgrupp tulemata.

Üks asi oli küll üsna koomiline. Mõned tribüünidel istujad nö "kuningad" igasugu soga sealt alla loopimas ja siis "sibid" (vabandan) nende järelt seal all koristamas. Kuigi tegelikult see vist oli hea mõte kohe panna keegi seda rämpsu koristama, siis nii mõnigi ehk tundis piinlikkust oma prügi teistele koristamiseks loopides.

Aga korraldus oli nagu üsna tasemel vähemalt kõrvaltvaatajana paistis nii.

Edu järgmisel korral



____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85
23.07.2006 at 14:06
smep
Kohuke Race järelkaja
quote:
426: Väga OK pidu oli.


PS! Mitte, et ma kellegagi tõre tahaksin olla aga kas keegi palun pistaks hapureisseri tiimile natuke ajusid pähe.




Sul on alati see võimalus tulla neid ajusid ju pähe panna......... sina jah sina jah

Ma ei saa aru milles on probleem. Apuracing on perekond ja perekond hoiab kokku. Showelement peab ka ju olema. Ja kui sina tõesti ei tule meile ajusid pähe panema siis ma arvan ,et võime selle turumemme näägutamise Äpuracingu kallal lugeda suletud ja unustatud teemaks
23.07.2006 at 14:12
tfr
 
Kohuke Race järelkaja
Üritus sujus jah seekord nagu õlitatult. Ma ise ei jõudnud sööma enne kui finaalide lõpu ja autasustamise vahel - siis polnud järjekorda ka enam, seega selle kallal ka nuriseda ei saa. :)



Pildid siin: http://www.autopunkt.ee/fotoreportaaz/45

Kui Kalju levisse tuleb ja mulle ajavõtulogid saadab, panen tulemused ka kohe üles.
23.07.2006 at 14:22
Kentzz
Kohuke Race järelkaja
http://kennu.click.ee/k-race2006

Minu tagasihoidlikud klõpsud
23.07.2006 at 15:14 1 edit. Last edited 23.07.2006 at 15:14 by Kentzz
mccar
 
Kohuke Race järelkaja
pealtvaatajana oli üritus normaalne...ilmapoiss tegi omatöö ja kõik laabus lõbusalt...


____________________________
Ford Taurus '89
23.07.2006 at 15:30
hents99
  
Kohuke Race järelkaja
Üritus oli superhea.
Aga siiski nuriseks lühikese tribüüni pärast, ja kõige rohkem pettusin otsides punast camarot. Autosid oli teisigi ja üritus läks ikkagi hästi edasi.
Finaalid pakkusid head elamust. Eesti vs Soome sõitjad (Y)

Järgmise korrani.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
23.07.2006 at 16:09
tfr
 
Kohuke Race järelkaja
Tulemused siis ka: http://www.autopunkt.ee/dragrace/voistlus/24
23.07.2006 at 18:42
_martin_
  
Kohuke Race järelkaja
Kas kuskilt näeb ka EMV punktide hetkeseisu?

____________________________
'97 Mark VIII
23.07.2006 at 21:28
Ets
Kohuke Race järelkaja
quote:
_martin_: Kas kuskilt näeb ka EMV punktide hetkeseisu?
Hetkel tegelen Kohukese järgsete punktidega ja paar õhtut võtab aega kui see valmis saab. Järjest olen saatnud ametlikke punktiseise ka "instantsidele" aga veebi need jõudnud pole. Ise kah ei oska.
Viimase etapi võistlejate koosolekul loodan teha viimase ülevaate hetkeseisust ja osalejate võimalustest. Ehk saab kolme olnud etapi tulemused ka kuhugi ametlikku kohta üles.
23.07.2006 at 21:39
vr_
  
Kohuke Race järelkaja
aga pista siiasamasse kui valmis saad.. kasvõi outlaw ainult vms.. ega pesumasinamootoritega ajad ei huvitagi väga:D:D

____________________________
Imperialist 71
23.07.2006 at 21:47
nitse
Kohuke Race järelkaja
Üritus oli võistlejate jaoks super korraldusega! 4 ajasõitu enne eliminaatoreid ei mäletagi ausalt öeldes. Sai katsetada tsiklil erinevaid seadistusi.

Halvaks üllatuseks, mille avastasin alles finaalsõidus rajal olles esimese käiguvahetuse juures, oli see, et vahepeal oli elust lahkunud powercommander, viies endaga kaasa ka käiguvahetus shifteri, mis töötab läbi tema :( Seega lõppes minu võidusõit finaalis siis, kui esimene käik otsa sai... Edasi oli kõik kui õudusunenägu ja maailma kõige pikemad 402,33m :D
23.07.2006 at 21:52
Ets
Kohuke Race järelkaja
quote:
vr_: aga pista siiasamasse kui valmis saad.. kasvõi outlaw ainult vms.. ega pesumasinamootoritega ajad ei huvitagi väga:D:D
Hetkeks on lõpetatud osalejate kontrollimine. Vastavalt andmetele oli reganuid 75 aga 3 neist ei osalenud võistlustel. Huvitav küll, kes?
Lõpetatud on ka A ja B klassi kvalifikatsioonid (4. ajasõitu ei ole seni tõesti varem olnud!!!). Paralleelselt tuleb üle kontrollida tfr-i poolt ülalpool esitatud copy-paste ajavõtulogist. Lõpptulemus peab ikkagi olema vettpidav Eesti Meistrivõistluste etapi ametlik protokoll. Mitte aga arutlusteks/oletusteks/arvamusteks väljapakutav "seadusemuudatus" riigikogus.

Edit: Ma ei oska "siiasamassae" excelit tekitada ja ei ole ka Kohukese järgseid punkte outlawst veel käes aga Kohukese eelne D-klassi (SpeedEst NightRace + Full Throttle Drag) seis nägi välja umbes selline:
1. EDUARD SANGERNEBO 1530
2. LAURI KURIKS 1332
3. TIIT VALDRE 1277

Punktisüsteemi leiad BHRA.ee lehelt. Võid vaid ennustada, millised punktid ja millest sõltuvalt tulevad kellelegi Kohukeselt.


23.07.2006 at 22:15 1 edit. Last edited 23.07.2006 at 22:41 by Ets
Ets
Kohuke Race järelkaja
quote:
nitse: Üritus oli võistlejate jaoks super korraldusega! 4 ajasõitu enne eliminaatoreid ei mäletagi ausalt öeldes. Sai katsetada tsiklil erinevaid seadistusi.

See oli sisuliselt kahepäevase ürituse formaat, kus regamine ja tehniline said tehtud eelõhtuks.
Ise väga selle poolt aga kõik sõltub korraldajast.

23.07.2006 at 22:17
FoxTrot
 
Kohuke Race järelkaja
See oli tõesti väga hea et võistlusele eelneval õhtul oli tehniline kontroll ja registreerimine.pooldan seda süsteemi, aga eks kõik oleneb korraldajatest ja võimalustest.
23.07.2006 at 22:52
GixxeRon
  
Kohuke Race järelkaja
Keegi võiks tõesti ükskord ka ametliku punktitabeli nähtavale tuua...

____________________________
9.349@244km/h
dragbike.ee
23.07.2006 at 23:41
imre16
Kohuke Race järelkaja
Väga rahul!

Üritus oli hea, kui Nightracel sai ära mindud enne lõppu, siis E-päeva KohukEsE sain viibida lõpuni, oli aega, tuju, rahvas oli enam-vähem normaalne ning ilm super!

Kommentaatoreid ei oska ei kiita ega laita. Tegid oma töö ära ja seda tegelikult hästi, vaikust oli minimaalselt ja nalja viskasid ka.

Sõitjad olid tublid ning ka tehnika tundus vastu pidavat, vähemalt rajal pikki õlipuhastusreide ei tehtud.
D-klassi võitjale eriline respect, lahe vana tundub ja sel aastal olen ma millegipärast hakanud maakonnakaaslasele rohkem pöialt hoidma, kui Laurile. Aga konkurents peab jääma;)

Igatahes korraldajatele soovitus püssi mitte põõsasse visata ja sirgjoones edasi kihutada.
23.07.2006 at 23:58
vvt
  
Kohuke Race järelkaja
Tundub, et tänu "publikumagneti" puudumisele oli imbetsillide % lausa tuntavalt madalam, ruumi rohkem, autoga sai pärast kiiresti minema ka. Ei tea muidugi selle mõju korraldaja rahakotile, aga pealtvaatajale oli sedasi parem:)

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
24.07.2006 at 08:32
tqhq.ee foorum : Üritused : Kohuke Race järelkaja   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.