register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : US autode enamlevinud laiatarbe tuuningelemendid   1 2  
Poster Message
rrrr
  
US autode enamlevinud laiatarbe tuuningelemendid
VAN-idel jälle tuulesuunajad ja astmelauad.
Kui neid ja ka eelpool toodud asju kasutada maitsekalt ehk ei panda kõike külge mida konkreetsele mudelile on loodud ja samas ei piirtuta ainult ühe asjaga on võimalik kõiki isendeid huvitavamaks ja ilusamaks muuta.

Kunagi oli popp ise lisada autole lisa pidurituli ja hiljuti veel pidi muutma auto kaubikuks klaaside kiletamisega. Need viimased ei puuduta usa liikureid. Aga eks moed muutuvad nagu kõik siin elus.

Üldiselt maitse üle ei vaielda...


____________________________
1994 Lumina Minivan
2001 Camaro Convertible
1968 Opio 600
ja doonorid
05.09.2006 at 22:14
hunt
 
US autode enamlevinud laiatarbe tuuningelemendid
Minu kahel viimatiostetud usakal on olnud sellised toredad lõgismao kujulised rattaventiili torbikud. Trend küll (veel) Eestis vähelevinud, aga kõvematel meestel juba on...

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
05.09.2006 at 22:15
sustrik
 
US autode enamlevinud laiatarbe tuuningelemendid
tihkelt valjut häält tegevad aparaadid,enamusel on käigukang roolismabaküljes jne.ühesõnaga eks ikka on nii,kellele meeldib vaarikamoos ja kellele maasikamoos:)
07.09.2006 at 21:59
Maik
  
US autode enamlevinud laiatarbe tuuningelemendid
Ei ole küll tuuningelement,kuid laialtlevinud asi eestis...
tihti ei kirjutata välja auto kw ega kiirenduse omasid... ise mõtlen,et eks natuke see võib olla sellest ka,et tegelt need need näitajad nii eriti head pole, kui arvata võiks. Seevastu igast muude autode omanikud pole nende näitajate jagamisega kitsid.

kohtab tihti usaraud.ee ja muudelgi netisaitidel eestis... tahaks nagu rohkem infot vahest,aga kirjas pole midagi ja pikemalt uurimiseks ka põhjust pole.


____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
07.09.2006 at 22:13 1 edit. Last edited 07.09.2006 at 22:13 by Maik
Vanaisa
  
Moderator
US autode enamlevinud laiatarbe tuuningelemendid
Igaüks ei käi oma autot stripil proovimas inferno.
Hobujõud on aga teadagi müügiks, vääne võidab sõite ;)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
07.09.2006 at 22:29
ROKIPEER
 
US autode enamlevinud laiatarbe tuuningelemendid
quote:
Vanaisa: Igaüks ei käi oma autot stripil proovimas inferno.
Hobujõud on aga teadagi müügiks, vääne võidab sõite ;)

;)
08.09.2006 at 01:09
anryo
  
US autode enamlevinud laiatarbe tuuningelemendid
Ja paljud lihtsalt ei teagi täpselt, kuna vanemate autode mootorid on ju pahatihti ise ehitatud.
Ja kui teakski, mis vahet seal on kas on nüüd 300hp või 370hp, mõlemad on igapäevakasutuseks täiesti piisavad... :)

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
08.09.2006 at 10:05 1 edit. Last edited 08.09.2006 at 10:05 by anryo
hunt
 
US autode enamlevinud laiatarbe tuuningelemendid
quote:
anryo: Ja paljud lihtsalt ei teagi täpselt, kuna vanemate autode mootorid on ju pahatihti ise ehitatud.
Äkki ikka HEATIHTI ...

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
08.09.2006 at 11:04
viplala
US autode enamlevinud laiatarbe tuuningelemendid
quote:
hunt: Minu kahel viimatiostetud usakal on olnud sellised toredad lõgismao kujulised rattaventiili torbikud. Trend küll (veel) Eestis vähelevinud, aga kõvematel meestel juba on...

Need tuleb väga kõvasti kinni keerata. Meil siin EV-s üks trend veel, teised tahavad ka tuunida, kahjuks just sinu omadega. Mul just keerati ära, olid natuke läikivamad kui tavalised.
08.09.2006 at 11:50
hunt
 
US autode enamlevinud laiatarbe tuuningelemendid
quote:


Need tuleb väga kõvasti kinni keerata. Meil siin EV-s üks trend veel, teised tahavad ka tuunida, kahjuks just sinu omadega. Mul just keerati ära, olid natuke läikivamad kui tavalised.

No nii ''avtomobilnõi pidarast'' ma nüüd ka ei ole, et nende kaudu väikesele hundile lisasentimeetreid otsiks...
Õnneks vend, kes mul autol õlisid vahetas, juhtus tsiklimees olema ja jõudsime ühisele arusaamisele, et need tsiklile paremini sobivad.


____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
08.09.2006 at 13:51
vr_
  
US autode enamlevinud laiatarbe tuuningelemendid
quote:
Inferno: tihti ei kirjutata välja auto kw ega kiirenduse omasid... ise mõtlen,et eks natuke see võib olla sellest ka,et tegelt need need näitajad nii eriti head pole, kui arvata võiks. Seevastu igast muude autode omanikud pole nende näitajate jagamisega kitsid.

kohtab tihti usaraud.ee ja muudelgi netisaitidel eestis... tahaks nagu rohkem infot vahest,aga kirjas pole midagi ja pikemalt uurimiseks ka põhjust pole.


No aga kui tõesti ei tea kui kiirelt sajani astub.. lisaks veel.. huvitav mitu autot meil on mis kuskil ametlikult tsipa vähemate honbestega kirjas kui peaks olema? ega ei läheks küll kõllama ju siis:P


____________________________
Imperialist 71
08.09.2006 at 14:52 1 edit. Last edited 08.09.2006 at 14:53 by vr_
Stealth
 
US autode enamlevinud laiatarbe tuuningelemendid
Tartus sõidab ringi (täna sai teda nähtud Ülikooli tänaval) üks valge Hummer, millele olid alla kruvitud bling-bling veljed ning rehvid nagu tallanahk õhukese kihina nende ümber.
Maitseasi muidugi aga no... ikka väga nõme mulje jäi autost.

Rääkimata sellest et nii sõiduk kui ka veljed, mis olid mõeldud ilmselt pilgupüüdmise elementideks, olid paraja s*takorra all.
Meenutas ta sellisena äratuunitult nagu hästi suurt LUAZ-i.



____________________________
http://autoblogi.blogspot.com
08.09.2006 at 23:01
Maik
  
US autode enamlevinud laiatarbe tuuningelemendid
Just...hummer originaal velgedega oleks palju ehtsam olnud...

Iroonia.
Originaalsus meeldib mõnedele inimestele kahjuks...sh. mitte minule. Tõsi, suured veljed rikuvad auto,see oli ka ainuke asi millega isiklikult puuse panin..

Hummeri all näevad vast 24" veljed natuke kohatud välja.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
09.09.2006 at 00:22 1 edit. Last edited 09.09.2006 at 00:23 by Maik
mustus
US autode enamlevinud laiatarbe tuuningelemendid
Ei maksa unustada ka jaemüügis olevaid kleepsuseid leeke.
09.09.2006 at 00:49
peep
 
Moderator
US autode enamlevinud laiatarbe tuuningelemendid
IMO vastupidi, Hummerile suured veljed sobivad, see ongi sellise stiili auto. Vähemalt 26", soovitavalt 30". Hiljuti sõitsin ühe sellisega (H3), konkurentsitult kõige *item auto millega ma sõitnud olen ehk täpselt masin mille tugevaim külg on visuaalse efekti loomine.
09.09.2006 at 09:40
rabbit rider
US autode enamlevinud laiatarbe tuuningelemendid
..mul on pealuu ja võimalikult laiad - jurakad tagarehvid...ja siledad juba....aftermarketi tahhokas on kah tartu kandis suht kohustuslik....
09.09.2006 at 11:52
Timo
  
US autode enamlevinud laiatarbe tuuningelemendid
quote:
Stealth: Tartus sõidab ringi (täna sai teda nähtud Ülikooli tänaval) üks valge Hummer, millele olid alla kruvitud bling-bling veljed ning rehvid nagu tallanahk õhukese kihina nende ümber.
Maitseasi muidugi aga no... ikka väga nõme mulje jäi autost.

Rääkimata sellest et nii sõiduk kui ka veljed, mis olid mõeldud ilmselt pilgupüüdmise elementideks, olid paraja s*takorra all.
Meenutas ta sellisena äratuunitult nagu hästi suurt LUAZ-i.


olen isegi sedasama autot näinud mäos mingi kaks kuud tagasi ja siis pidi ikka väga hea silm olema, et aru saaks, et need kroom veljed on ja auto valge on
09.09.2006 at 16:07
ROKIPEER
 
US autode enamlevinud laiatarbe tuuningelemendid
Kui veel Torque Thrust II veljest rääkida siis kuramus sobib
ikka peris kenasti erinevate ajajärkude masinatele:





09.10.2006 at 15:39
Ropka
US autode enamlevinud laiatarbe tuuningelemendid
kollased tulukesed katusel ja astmelaudadel jm. stange sarvede otsas ja kus kõik veel.....suurematel autodel siis

seda siis kohtades ja kujul kuhu neid loodud ei ole v.a. "moon visor"

coca-cola auto oleks vist ülim :D
09.10.2006 at 23:19
Romek
 
US autode enamlevinud laiatarbe tuuningelemendid
quote:
Ropka: kollased tulukesed katusel

Hm, RAM,il kollased tulukesed katusel sellepärast, et tegu ju veoautoga ikkagi. Või on enamus RAM,e tuunitud


____________________________
LeMans`73 454 V8
10.10.2006 at 09:16
Ropka
US autode enamlevinud laiatarbe tuuningelemendid
kui sul on üle 6 m auto ja 1996 või noorem, siis küll

aga löön mina auto24 lahti, vaata ja imesta, kümnekonnast autol ühel (kõige suurem neist;) oli merevaigukuma katusel

mina loen küll "dziibilistel" seda tuuninguks...
10.10.2006 at 10:54
Romek
 
US autode enamlevinud laiatarbe tuuningelemendid
Mul jah 96a st. ei olegi tuunitud

____________________________
LeMans`73 454 V8
10.10.2006 at 11:08
tqhq.ee foorum : Vaba teema : US autode enamlevinud laiatarbe tuuningelemendid   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.