register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Corvette LT1 remondist ja varuosadest  
Poster Message
Joel
 
Corvette LT1 remondist ja varuosadest
Pull algas sellest, et olles saanud ca 2 nädalat sõita oma '96 Corvettega, mida ma olin eelnevalt ca neli kuud Eestisse orgunninud ja seejärel 3 nädalat Eestis remontinud (aut.kasti kap.rem. Imre juures, uus kardaan, alarm, toon jms) keeras üks tegelane mulle Vabaduse platsil nii räigelt ette, et ma olin sunnitud talle juhiuksest sisse sõitmise vältimiseks äärekivisse keerama. Kuna äärekivi oli suht kõrge ja Corvette suht madal, siis tabas see otse sillatala ja tekitas kapoti all mõningaid purustusi, st vahetamist vajavad sillatala, esimesed õõtshoovad, roolivardad ja roolilatt. Lisaks sellele esimene ja tagumine klaas, mis põrutusest puruks läksid. Radiaatorid (jahutus, õli, kliima) jäid terveks, aga said veidi muljuda, st pole otseselt vajadust vahetada, aga teoorias ju võiks. Mootor, kast jms kõik töötavad, st sisuliselt on vaja ainult komplektset esisilda ja klaase. Turvapadjad lõid ka välja, aga kuna selle komplekti vahetamine on üle mõistuse kallis, siis ma võtaks riski ja jätaks selle parema meelega tegemata.

American Beauty tegi kindlustusele pakkumise, lugedes seal üles enam-vähem kõik jupid, millel vähegi kriim peal oli, kasutades loomulikult uute juppide hindu. Kokkuvõttes leidis kindlustus, et auto ei vääri taastamist - maksis mingi raha ja auto jäi mulle. Mina nüüd mõtlen, et kas teha ise auto korda või anda odavaga kellelegi, kes tahab talvist ajaviidet, et kevadeks omale kena Vette saada (auto on muidu väga korralik). Kui kellegi selline huvi on, sii palun mulle teada anda...

Olen uurinud, et Soomes Finvette lammutuses on kõik vajalikud jupid olemas (neil seal '95 Vette sees), ma veel ei tea hindu, aga need jupid mis ma sealt olen ostnud on küll igati mõistliku hinnaga olnud. Tagaklaas, mille AB pani pakkumisse 38k eest maksab seal 9k. Või oleks hoopis mõistlikum USAst mingi tagaotsalaksuga Vette tuua - keegi saaks sellelt näiteks mootori ja kasti, keegi saaks sisu ja armatuuri ja mina saaksin esisilla? Kas on siin huvilisi Corvette tehnika vastu?

____________________________
2xV8
16.11.2006 at 12:53
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Corvette LT1 remondist ja varuosadest  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.