register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Vaese Mehe Nitro Kit  
Poster Message
2koma8
Vaese Mehe Nitro Kit
Ma siin mõtlesin et äkki saaks mingile nelipaugutajale või 6-le nitrosysteemi ise leiutada. Et võtta mingi 4 lõõriga karpa ja seda natuke mudida nii et tavalise sõidu jaoks oleks 2 lõõri nagu originaalse kahelõõrise karbussi puhul. Nitro ja lisabena jaoks jäävad teised 2 lõõri mis tavalises olekus pidevalt kinni on. Muidugi oleks vaja installida ka õiged düüsid&stuff ise veits torumajandust leiutada. Kui bena ja nitro surved ja mootori pöörded paigas on, peaks süsteem ju põhimõtteliselt toimima. Siinkohal tahakski teada et mis piirides peaks nitro ja bena surved olema ja milliseid düüse kasutatakse tehase kit-ides.
27.01.2002 at 18:28
peep
 
Moderator
Vaese Mehe Nitro Kit
Ot, ma ei saa aru kuskohast see raha kokkuhoid tekib ? Pigem oleks see ju kallim lahendus ja raskem tööle saada korralikult...
27.01.2002 at 19:19
2koma8
Vaese Mehe Nitro Kit
Heh, ainukesed asjad mis vaja osta, on voolikud ja balloon, muu kõik juba aegadega kogunenud! :)
27.01.2002 at 19:29
peep
 
Moderator
Vaese Mehe Nitro Kit
Muu ? Siis solenoidid või ? Rohkem nagu komponente ei meenu, nitrosüsteem on oma olemuselt väga lihtne asi.

Loe seda juttu ka, ehk on abiks:

http://www.nitrousinfo.com/juicebar.html
27.01.2002 at 20:05
2koma8
Vaese Mehe Nitro Kit
:) Seda juttu olen luenud küll ja uurinud asja kohta. Nitro on tõesti lihtne asi. Igatahes huvitav olek ära proovida. Pulli saaks.
27.01.2002 at 20:42
max
Vaese Mehe Nitro Kit
Krt, lõhnab suure paugu järele... Kui katsetama kunagi hakkad, siis hoiata ette - jõuab inimesed 10km raadiusest evakueerida ;)
27.01.2002 at 22:35
2koma8
Vaese Mehe Nitro Kit
Aga kui ma nüüd kohe teada ei saa kui suured düüsid ja surved umbes 50hp jaoks vaja on, siis võib küll pauk käia. Siin Eesti pinnal on veel palju asju mida keegi pole teinud. Eks siis peab ikka ise tegema. Ja kui pauku kuulete siis teadke, et nii vist ikkagi ei saa. Heh... ja kui kuskil näete asfaldis auku ja seal põhjas väntvõlli, siis järelikult töötab isegi liiga hästi.
27.01.2002 at 23:38
peep
 
Moderator
Vaese Mehe Nitro Kit
Ma ei tea misa Sa sealt lingi tagant juba lugesid aga ju siis jäi midagi ikka lugemata kui veel küsima pead. Seal on kogu inf mis Sul vaja ja kui see liiga keeruline on, siis mine Toppartsi ja Lauri ütleb Sulle milliseid düüse vajad.
27.01.2002 at 00:31
Indrek
Vaese Mehe Nitro Kit
Vaata selle isearetatud Nitro kitiga võib juhtuda selline asi, nagu Soomes juhtus, et kui Sina õhku lendad oma aretisega, siis keelatakse ka Eestis Nitro üldine kasutamine ära, samuti kui Soomes ei tohi ei tohi Nitroseade ja pudel tänavakasutuses olla samas autos. :(
28.01.2002 at 10:30
2koma8
Vaese Mehe Nitro Kit
Heh, käisin Top Partsis ja sealt küll mingit infi survete ega düüside kohta ei saanud. Kas see on nii "top-secret" info?
21.02.2002 at 16:26
urmas
Vaese Mehe Nitro Kit
quote:
2koma8 wrote:
Heh, käisin Top Partsis ja sealt küll mingit infi survete ega düüside kohta ei saanud. Kas see on nii "top-secret" info?
Kumba Sa ostma läksid, survet või düüsi. Sealsed mehed peaksid ikka asja teadma. Nad muidugi tahavad tervet kitti müüa, mis Sulle ei pruugi 100% sobida. Üksikutest osadest omale sobiva lahenduse kokku panemine on siiski iga mehe oma vastutusele jäänud ja ega seda nitro asja ei tunne veel keegi täiuslikult.
21.02.2002 at 16:38
peep
 
Moderator
Vaese Mehe Nitro Kit
Sa siinset tahvlit ei loe ? Survetest on ju juttu olnud, mis düüse puudutab siis see info tuleb kit'iga kaasa ja ilmselt sõltub applicationist.
23.02.2002 at 20:43
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Vaese Mehe Nitro Kit  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.