register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : lambo diablo!   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
gis
 
lambo diablo!
Ma sõitsin pool päeva ühe Ferrariga, mis eestis vurab. See oli selline tunne, mida USA autoga kunagi pole tundnud. Tige, vihane, tihke, täpne, julm, kuri.
01.03.2002 at 16:09
udu
 
lambo diablo!
quote:
LaSa wrote:
asjalik:
suur :lol, et Harli Uljast on kirjeldatud kui spetsialisti Lambo alal.. Suur spets küll, kes ühe korra sõitd autuga :lol
Sa LaSa oled ka suur spets corvette alal, endal pole corvettigi.
samasugune võrdlus.
01.03.2002 at 16:32
LaSa
 
Moderator
lambo diablo!
quote:
udu wrote:
Sa LaSa oled ka suur spets corvette alal, endal pole corvettigi.
samasugune võrdlus.
kas ma olen seda kunagi väitnud, et spets olen? Sa oled vist millestki väga valesti aru saanud ;)

lihtsalt too kodanik Uljas on suutnud oma lühikese elu jooksul kolepalju küündimatuid kirjatükikesi valmis meisterdada & mul puudub tolle tüübi arvamuseavalduste suhtes igasugune respect, that's all :D Kunagi ta kirjutas arvutitest, nüüd on autoajakirjanik..

[Edited by LaSa on 01.03.2002 at 23:32 GMT]
01.03.2002 at 00:27
askeldaja
 
lambo diablo!
quote:
peep: Et siis kuhu ? Eestisse ?

quote:
PlyVal64:Moskvasse minevasse rongikooseisu haagiti vagun, agas tead, mul selline prof. suhtumine tollialal, et liiga täpselt lihtsalt ei uuri

Tahtsin lihtsalt küsida, kas Lambo ongi oletatavalt kogu hiilguses Eestis väljas ja keegi ei ole enam midagi Lambost kuulnud? ;)
28.05.2002 at 16:54
Jansa
lambo diablo!
Ma ühte sellist tumepunast-pruunikat nägin nädalapäevad tagasi. Vist olid kollased nr-d küljes.
Tea mis montekarlo meil siin ikka, äkitse oli sama.
28.05.2002 at 19:10
askeldaja
 
lambo diablo!
On jah teine siin.

http://www.streetrace.org/forum/viewthread.php?tid=4562

Miks sellised Ferrarid ja Lamborghinid ja Viperid lausa paaniliselt hoiduvad näiteks 1 mile challenge sõitudest jne. :evil

Või mõtlevad hoopis, et sellised üritused on "poisikestele"?
04.06.2002 at 00:44 Last edited 04.06.2002 at 00:48 by askeldaja
Aare
lambo diablo!
quote:
PlyVal64: Pets, igatahes mitte kiirendusel osalema ja linnavahel 3t rida tegema. See auto on ehitatud autosportlastele, kes mõistavad selle isendi ringrajal ja serpentiinidel viia äärmustesse. Temaga sõitmiseks ei piisa vormel-Estonia kogemusest. Selliste autode juhtidele(kes tahavad tõelist sõitmist osata) on omaette koolitused (vast vaid FIA-GT, F-1 jms. sarjade juhid ei vaja neid), ning kõik, kes kusagil kunagi seda koolitust kommenteerinud on, on ühel meelel olnud: nad arvasid, et oskavad autoga sõita, kuid selle arvamuse ekslikusest said nad kiiresti aru...

Ma ka arvasin, et natukene nagu mõistan autoga sõita, kuid peale vormelikogemusega(Liidu abs.tipp oli) mehe kõrval veedetud veerandtundi Vettes ma seda enam teps ei arva. Ja ma olen paljude "kõvade" autode kõrvalistmel istunud(superautod jätame kõrvale)! Rullnokklik idiootne kihutamine ja ülikiire sõit on KAKS erinevat asja. Ponimajesh?

Ja Vette pole Lambo, nagu Estonia pole Ferrari.

[Edited by PlyVal64 on 15.02.2002 at 19:39 GMT]


Tere

Kus sa seda võtad? Vähemalt tegijad väidevad, et vähegi käänulisel
ringrajal annab Estonia kotti mitte ainult 600 hj Diablole vaid ka
1200 hj 911-le. Kaalu vahe lihtsalt

Aare
11.06.2002 at 13:21
reimo
lambo diablo!
ilmselt võrreldi ikka vormelit vormeliga, vaevalt et Estonia Ferrari F1-le kotti annab...
11.06.2002 at 13:25
peep
 
Moderator
lambo diablo!
Seda pole keegi väitnudki kui eelpostitaja tekst korralikult läbi lugeda. ;) Ja vormelit ning superautot võrrelda pole ka nagu mõtet. Diablo saab Evo VII käest ka igast asendist ära, kui nad kuskil väljaspool autobahni joonele panna aga so what...:)

Sõidukoolitusega on nagu ma juba siin ühes teises threadis mainisin, kui on asjalikud instruktorid saab alati midagi uut õppida. Ise korrigeerisin päris mitut asja oma sõidumaneeri juures peale eelmisel nädalal sõidukoolis osalemist.
11.06.2002 at 13:30
smr
lambo diablo!
quote:
reimo: ilmselt võrreldi ikka vormelit vormeliga, vaevalt et Estonia Ferrari F1-le kotti annab...
No kuulge, Estonia 21 ongi ju tegelt F1.
See kopeeriti maha Lotus 79 (aastast 78). http://www.ddavid.com/formula1/lotus79.htm

Ainult njah, mootori võimsuse vahe on nii 3x ;)
11.06.2002 at 14:50
PlyVal64
lambo diablo!
Aarele vastuseks:
Ma ei võta seda kusagilt. See lihtsalt on nii. Too, et Estonia vormel(ei mäleta, a oli vist 21) on ringrajal Carrera-Cupi võistlusautost kiirem(kusagil Itaalias sõideti), ei tee teda veel paremaks autoks. Mina kaotaksin sellise vormeliga sõites igast "asendist" ... no kasvõi Mayländerile, kes safe-cari ju sõidab. Ehk ühesõnaga: on autosid, millega TULEB osata sõita ja ennast ka vastavalt koolitada ja siis on autod, millega peaaegu kõik juhid hakkama saavad. Diablo, koos Viperi ja Estoniaga, kuulub kindlasti AINULT esimesse kategooriasse.
12.06.2002 at 15:51
Aare
lambo diablo!
quote:
PlyVal64: Aarele vastuseks:
Ma ei võta seda kusagilt. See lihtsalt on nii. Too, et Estonia vormel(ei mäleta, a oli vist 21) on ringrajal Carrera-Cupi võistlusautost kiirem(kusagil Itaalias sõideti), ei tee teda veel paremaks autoks. Mina kaotaksin sellise vormeliga sõites igast "asendist" ... no kasvõi Mayländerile, kes safe-cari ju sõidab. Ehk ühesõnaga: on autosid, millega TULEB osata sõita ja ennast ka vastavalt koolitada ja siis on autod, millega peaaegu kõik juhid hakkama saavad. Diablo, koos Viperi ja Estoniaga, kuulub kindlasti AINULT esimesse kategooriasse.

Hei

Kui ma kirja veel kord läbi lugesin, siis kirjutasid, et temaga (so Lamboga) sõitmiseks ei piisa
Estonia kogemusest

siis on 2 varianti
a) Lambo juhtimine on keerulisem kui Estonial (no way!!)
b) minek on kõvasti parem kui Estonial - kui arvestada, kus autosportlased sõidavad,
siis mingil kitsal serpentiinil vaevalt:(

Aare
13.06.2002 at 10:21
peep
 
Moderator
lambo diablo!
See ei ole küll teie "diskussiooniga" seotud aga ma kahtlustan, et Lambot on keerulisem juhtida kui vormelit. Lisaks Lambo suht. suurtele mõõtmetele ja massile on raskendav asjaolu, et juhikohalt näeb korralikult vaid kaugemal ees olevat teed, nähtavus nii vahetult auto ette, kui ka kõrvale on kehvavõitu (et mitte öelda olematu). Ja taha pole ka üldse midagi näha.

Kahjuks pole asjaga ise sõitnud, vaid lihtsalt juhikohal istunud.

Minekust nii palju, et kiirenduses pole Estonial mingit võimalust Lambo vastu, kurvide läbimises on muidugi olukord vastupidine.
13.06.2002 at 10:31 Last edited 13.06.2002 at 10:37 by peep (Moderator)
PlyVal64
lambo diablo!
Peep vastas minu eest ... aitüma!
Lisaks sellele nähtavuse-kaalu-võimsuse teemale veel ühe(ja mitte väheolulise) võrdluses Estonia-Diablo: hind. Ma miskipärast usun, et nii kalli autoga (olgu või tiimi auto, mis ainult võidusõiduks ette nähtud) "kummitab" see number absoluutselt igas kurvis. Vähemalt F-1 mehed kipuvad seda vaikselt küll tunnistama.
Kokku saab sellise auto, millega "tavaline hea autojuht" kohe kindlasti hakkama ei saa ...
13.06.2002 at 21:22
Aare
lambo diablo!
quote:
PlyVal64: Peep vastas minu eest ... aitüma!
Lisaks sellele nähtavuse-kaalu-võimsuse teemale veel ühe(ja mitte väheolulise) võrdluses Estonia-Diablo: hind. Ma miskipärast usun, et nii kalli autoga (olgu või tiimi auto, mis ainult võidusõiduks ette nähtud) "kummitab" see number absoluutselt igas kurvis. Vähemalt F-1 mehed kipuvad seda vaikselt küll tunnistama.
Kokku saab sellise auto, millega "tavaline hea autojuht" kohe kindlasti hakkama ei saa ...


Tere


Ooda..ooda nüüd-Estonia pole nüüd küll mingil
juhul kallim, pakun et selle Lambo hinna eest ehitab
Kavor sulle kümmekond Estoniat. F1 ja Estonia on
ikka eri asjad.....Pakun, et uus Estonia maksab sul
maks 500 000 krooni

Aare

16.06.2002 at 23:51
askeldaja
 
lambo diablo!
Pange teema lukku? :)

Anektoot: mitu härga meest tassivad klaverit. Keegi libastub ja varvas jääb klaverijala alla. Mees röögib ai ai ai! Krt jne
Teine mees: ah pole hullu, mis see klaverile ikka teeb. Sama point :D
16.06.2002 at 00:27 Last edited 16.06.2002 at 00:30 by askeldaja
peep
 
Moderator
lambo diablo!
:), mis tast ikka lukku panna, alles läks huvitavaks...:D

Kunagi oli selline mäng, Moskva telefon.
17.06.2002 at 11:22
PlyVal64
lambo diablo!
No pe .... se, ma ei saa enam aru??? Millest siis mina rääkisin? Et Estonia on kallim, vääää .... Mu jutt ikka olnud, et Lambo ON vähe teine auto. kui Estonia, ja temaga otstarbekohaseks SÕITMISEKS ei piisa Estoniaga sõidukogemusest, "rullnokkbemariga" igamehesõidul käimisest rääkimata. Aga teema võiks lukku küll panna ... suht mõtetu ja meile vist kättesaamatu on too auto niikuinii. Ja kui ka raha oleks, ei ostaks...
17.06.2002 at 14:15
askeldaja
 
lambo diablo!
Lukku jah, ja kui mõni uus (kas uhiuus või pruugitud) Lamborghini tuuakse, võib ju edasi diskuteerida :)
17.06.2002 at 14:29
peep
 
Moderator
lambo diablo!
kuulge ärge siis postitage siia enam ja ongi teema maas...lihtne ja loogiline aga ikka peab kellegi viimane sõna peale jääma ja nii see läheb.:D
17.06.2002 at 15:23
Taavi
lambo diablo!
Jah, mis nad ikka maksavad...:)

87a 5000S Countach on Saksamaal u. 800.000 EEK.


93a. Diablo on 10.000 EUR rohkem :)



17.06.2002 at 15:29
smr
lambo diablo!
quote:
Aare:
quote:


Tere


Ooda..ooda nüüd-Estonia pole nüüd küll mingil
juhul kallim, pakun et selle Lambo hinna eest ehitab
Kavor sulle kümmekond Estoniat. F1 ja Estonia on
ikka eri asjad.....Pakun, et uus Estonia maksab sul
maks 500 000 krooni

Aare



estonia 26/9 päris niipalju vast ei maksa, samas saad sa seda masinat kalliks ajada ostes talle mingi imemootori, erilise staci (masina infosüsteem e. spido/tahho/jne meeter), raadioside jne.

kiirendusest: eelmine suvi saime me u 140 hp mootoriga Peebu käest pähe raadi kiirendusel. Samas oleks nüüd vist asi juba lõbusam meiepoolt vaadatuna (mootor võ9imsam + kui kast ka ümberlapata kiirendamisejaoks)

Estoniaga sõitmisest: täiesti võimalik on rentida vormelit näiteks oma firmaüritusele, kus siis mingi arv inimesi saavad nendega pisikese õpetuse ning pärast ka ise rajal ringitada. Sai just nädalavahetusel Raadil sellise asjaga tegeltud ja kõikde meest näod särasid peale autost tõusmist :)
17.06.2002 at 16:34
askeldaja
 
lambo diablo!
quote:
Taavi: Jah, mis nad ikka maksavad...:)


Vähe vingem :)

NB kas mitte EUR on 15,6...15,7 EEK ;)
17.06.2002 at 20:31 Last edited 17.06.2002 at 20:48 by askeldaja
Taavi
lambo diablo!
krt jah valearvestus countach on 950 tonni :)
17.06.2002 at 21:44
Riho
lambo diablo!
Kah mõttetera:) : Kanadas olin ühes eksootiliste autode poes ja seal seisid kõrvuti Countach ja Testarossa.
Mälemad ilusad autod, kallid autod, kiired jne.
Ja ikkagi võis üsna selgelt tunnetada Lamborghini sugulust traktoriga.:)

18.06.2002 at 10:52
tqhq.ee foorum : Autod : lambo diablo!   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.