register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : õhufilter veel kord...  
Poster Message
criux
õhufilter veel kord...
Nonii... nüüd on lugu selline, et täna otsisin enda autole inbox replacement filtrit ja ei leidnud. Muide, pean kohe kõigi ees vabandama, mina ei ole ameerika auto omanik, aga see tundus Eestis ainuke mõistlik koht olema, kust küsida igasugu selliseid küsimusi.

Vabandust veelkord (tõmbab selja küüru).

Nimelt pean ma oma filtri tellima Hondast, kus see läheb mitu mitu raha maksma. Seega mõtlesin, et peaks vist panema mingi koonuse.

Kas K&N on ainuke mõistlik või on Eestis saada suht norm. hinnaga veel teisigi perf. filtreid. Kuulsin, et mingi prantslaste oma on ka veel (mingi 3 tähe lühend) kuid unustasin ära - see on vist sutsu odavam kui k&n. Ja siis on veel LakiTuningus mingi firma esindatud.

Mida teha ja milline oleks hea filter? Kui k&n siis milline neist võiks olla???

Aitähh igasuguse abi eest...
12.02.2002 at 23:02
urmas
õhufilter veel kord...
Kummaline muidugi, et replacement filtrit ei leia. Mul neid autosid on olnud ja on hetkel ka mitmesuguseid, aga kasutan siiski ainult stock filtreid.
12.02.2002 at 23:47
Olds
  
õhufilter veel kord...
Pole filtrit, pole probleemi...
13.02.2002 at 08:57
Joel
 
õhufilter veel kord...
Laki Tuningus müüakse Kingdragon'i ehk siis KD filtreid. Volta autos, Mustamäe teel Marja poe juures müüakse Green filtreid. K&N on neist vast kõige tuntum, kuid reaalne vahe on neil ilmselt minimaalne, pigem on asi psühholoogiline. Vaata, mis odavam tuleb...
13.02.2002 at 10:43
LaSa
 
Moderator
õhufilter veel kord...
KD pidi ikka KÕVASTI odavam olema K&N-ist.. rahvas räägib :D
13.02.2002 at 10:47
Olds
  
õhufilter veel kord...
Selles on LaSa-l 100% öigus.
13.02.2002 at 11:16
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : õhufilter veel kord...  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.