register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Pontiac TransSport tagarattalaager  
Poster Message
andry
Pontiac TransSport tagarattalaager
Mul on probleem. Pontiac TransSport 1994 tagarattalaager "undab".Tagapidurid on trummelpidurid. Hakkasin otsima, mis maksab. Kõige odavam hind oli 4200 EEKi. Kõik räägivad, et laagrit müüakse koos rummuga. Kas seda kuidagi moodi odavamalt vahetada ei saa??? Kasvõi trumlit treida, et teine laager sisse pressida, või midagi veel sinna leiutada, et siiski mõistliku hinnaga hakkama saada????
21.02.2002 at 12:04
urmas
Pontiac TransSport tagarattalaager
Paljud nimekad firmateenindused ja remokojad võtavad laagrid Balti Laager AS-st. Firma paikneb TopPartsi kõrval. Laager on laager, suht savi, kas läheb autosse või treipinki. Peaksid mingeid koode või parameetreid ikka eelnevalt teadma. Hind võib kukkuda kuni suurusjärgu.
21.02.2002 at 12:28
andry
Pontiac TransSport tagarattalaager
Ma tean, kust laagreid võtta, ise tegelen ka laagritega. Aga kas keegi teab, mis laager või mis mõõtudega see laager seal on? Või peab ikkagi ise ta ennem laiali lammutama???
21.02.2002 at 14:07
Ago
 
Pontiac TransSport tagarattalaager
Mõne teise Pontiaci oma ei lähe?
21.02.2002 at 18:03
urmas
Pontiac TransSport tagarattalaager
quote:
andry wrote:
Ma tean, kust laagreid võtta
Varsonist. Jah, muidugi pead asja lahti lammutama, sest need koodid ja muud parameetrid just maksavadki :)
21.02.2002 at 21:27
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Pontiac TransSport tagarattalaager  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.