register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : katkub kuidagi  
Poster Message
kristjan_l
  
katkub kuidagi
Niisiis autoks on ´92 Mazda MX-6 manuaal. Probleem on nimelt selles, et käiguvahetusel 'katkub' või jõnksutab hirmsasti. Seda siis kui just eriti raske jalaga ei vajuta. Kui aga gaas põhju suruda, läheb kummide vilinal... Iseenesest päris tore, et 'peab' niimoodi sõitma aga normaalne see siiski pole. Mingid remondimehed vaatasid ka, aga millegi mõistlikuga välja ei tulnud...
01.03.2002 at 22:37
reimo
katkub kuidagi
Mul oli sarnane probleem mõni aasta tagasi Corollaga. Lisaks veel külma mootoriga tugevalt kõikuv tühikäik. Elkes otsiti päris mitu korda, viga selgus alles aasta pärast kui jahutusvedelik ära kadus - plokikaanetihend
01.03.2002 at 22:50
2koma8
katkub kuidagi
Kütusefilter umbes. Pump imeb bena küll aga filtrist ei tule midagi läbi ja sellepärast kakubki. Mul on '88 626 2.0(carb), katkumine ilmnes siis, kui kiirendamiseks pedaali põrandasse lükkasin ja pöörded 4k kanti jõudsid. 1. käiguga nagu probla polnud sest filter ja karbuss olid bena täis, aga kui 2. käiguga 4k jõudis, siis katkus ja jõnksutas nii nagu taoks jalaga pedaali. Peale filtri vahetust kõik korras. :)
01.03.2002 at 00:32
2koma8
katkub kuidagi
Või siis on mingi andur p-s või midagi muud umbes
01.03.2002 at 00:33
LaSa
 
Moderator
katkub kuidagi
quote:
2koma8 wrote:
Kütusefilter umbes. Pump imeb bena küll aga filtrist ei tule midagi läbi ja sellepärast kakubki. Mul on '88 626 2.0(carb), katkumine ilmnes siis, kui kiirendamiseks pedaali põrandasse lükkasin ja pöörded 4k kanti jõudsid. 1. käiguga nagu probla polnud sest filter ja karbuss olid bena täis, aga kui 2. käiguga 4k jõudis, siis katkus ja jõnksutas nii nagu taoks jalaga pedaali. Peale filtri vahetust kõik korras. :)
siinohal ju vastupidine probleem, asi ei taha madalatel toimida normaalselt.. ???

mina soovitaks Sul süütesüsteemi üle vaadata igatahes, kudagi koletuttav kirjeldus.
01.03.2002 at 00:34
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : katkub kuidagi  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.