register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Vingumine konverteris  
Poster Message
gets
Vingumine konverteris
Kui ma õigesti aru olen saanud automaatkastil konverter=sidur? Asi siis selles, et esimeste külmade saabudes hakkas sealtpoolt kostma vaikset vinguvat häält, täpselt nagu uuemate (kandiliste) shkoda trollidega sõites :P. Eriti külma mootoriga. Sooja mootoriga kaob üsna ära muidugi. Mingit sõiduomaduste muutust ei ole kah täheldanud. Mootor 3.8 ja 93' Bonneville on auto. Kas võib see tulla õli viskoossuse muutusest külmaga? Pikapeale juba häirivaks muutunud.
04.03.2002 at 11:58
mrtn
Vingumine konverteris
kindel, et konverter? äkki on genekalaager läbi?
04.03.2002 at 13:34
gets
Vingumine konverteris
Ei ole kindel aga hääl kostab siis kui kast libistab. Kui ühtlane sõit on siis on kuss. Sama hääl on vahetult peale külma mootori käivitust, kuid kaob ära mingi 10...20 sek.

[Edited by gets on 04.03.2002 at 14:45 GMT]
04.03.2002 at 15:44
mrtn
Vingumine konverteris
ma kardan, et hääl tuleb valve-bodyst, mingid klapid-soleneoidid on korrast ära.
04.03.2002 at 16:38
gets
Vingumine konverteris
Valve-body on vist klapikamber?

[Edited by gets on 04.03.2002 at 15:54 GMT]
04.03.2002 at 16:50
peep
 
Moderator
Vingumine konverteris
Ei see on automaatkastis üks jubinas. Üldiselt, vii auto Trans-Rem'i, küll nad korda teevad...
04.03.2002 at 16:54
gets
Vingumine konverteris
Oi aitäh! :) Äkki on kasulikum uus kast peale panna hoopis? Saab kiiremini ja ei pea pärast kindlustusega jamama...

[Edited by gets on 04.03.2002 at 15:57 GMT]
04.03.2002 at 16:55
minimum
Vingumine konverteris
quote:
peep wrote: Üldiselt, vii auto Trans-Rem'i, küll nad korda teevad...
:lol:lol:lol
04.03.2002 at 17:21
mrtn
Vingumine konverteris
peep tahab tulevast tulekahju oma südametunnistusele võtta :D

aga gets, ma ennustan, ise saa selle remondiga hakkama ei saa, seega anna ennast ebapädevate remondimeeste meelevalla alla.
04.03.2002 at 18:45
gets
Vingumine konverteris
Ega vist muud võimalust ei ole jah :( Vist mujal ei tehta sellist remonti eesti pinnal.
04.03.2002 at 19:36
peep
 
Moderator
Vingumine konverteris
Arvan, et kastitegijaid on siinriigis küll, vaja vaid natuke otsida...
04.03.2002 at 20:22
Georg79Fire
Vingumine konverteris
Imre Paldiski maanteelt päris köva kasti tegija aga temaga väga raske ühendust saada.Soovitav kohapeale minna.
04.03.2002 at 20:36
gets
Vingumine konverteris
Kus Imre siis paldiski mnt'l pesitseb ja kas ta ongi selle töö mees? Või teeb haltuurakorras?
04.03.2002 at 21:57
peep
 
Moderator
Vingumine konverteris
Ma ei ole ise seal midagi teha lasknud aga näiteks Lauri auto kast on Imre tehtud. Ja ta ongi selle töö mees:D, usa autode remondiga on seal töökojas juba umbes 20 aastat tegeletud - kas Imre on seal algusest peale olnud ma ei tea. Koht on ca kilomeetri võrra loomaiast linna poole sõita piki Paldiski maanteed, paremat kätt tee ääres - Sa näed kohe, aed on usakaid täis.
04.03.2002 at 22:17
gets
Vingumine konverteris
Tean jah seda kohta. Lähen uurin asja varsti. (loe peale palgapäeva :))Thnx infi eest.
04.03.2002 at 22:57
Georg79Fire
Vingumine konverteris
Kui ma kedagi oma Fire käigukasti kallale lasen,siis see on ainult Imre.Ta on seal töesti 20 aastat olnud ja köik see aeg usakaid parandanud ja pöhimötteliselt käigukastidele spetsialiseerunud.Käigukastid on tema leivanumber- seda teab nii mönigi usakaid parandav töökoda tallinnas (jätan igaks juhuks lisamata,kes nimelt ja millepärast. :) )
05.03.2002 at 11:33
gets
Vingumine konverteris
Sai Imrele helistatud ja kurdetud. Tema arvamus oli, kui kaiguvahetused ei jupsi siis las olla. Soovitas kaigu6li ja filtri igaks juhuks ara vahetada ja uurida ega kasti vannis metallipuru pole, muud midagi.
08.03.2002 at 18:31
vkx
 
Vingumine konverteris
Käisin mõned päevad tagasi Prillimäe autoromulas ja nägin seal sama aasta käigu Bonneville`t. Vähemalt tagant oli auto terve, lähemalt ei uurinud. Sa vist varem otsisid mingeid juppe oma Bonnevillele?
08.03.2002 at 23:17
gets
Vingumine konverteris
Ära arva, et prillis käimata :) auto ikkagi aasta juba minu käes. Mis vaja läind, juba maha keerand sealt masinalt. Aga koledaid hindu tahavad seal.
08.03.2002 at 00:27
Ago
 
Vingumine konverteris
Hinnad on koledad jah. Mõnegi asja puhul on tulnud juba kasulikum uus tellida.
09.03.2002 at 03:11
PlyVal64
Vingumine konverteris
Ma vist sõitsin Sinu Bonneville`i kõrval ja kuulasin siis läbi autoakna toda vilinat.
Kohal seistes oli vaikus, kuid kiirendades kostus tõesti tõsine trolli hääl ja ulgumine. Esimese hooga tuli meelde kaks asja: kas kusagilt "aju" tihendite vahelt pressib õli tohutu survega läbi või vilistab mõni laager. Ise arvaksin esimest ... nii sarnane oli too hääl auru-õli imeväikesest augukesest väljumise häälele. Mehhaaniline müra ei tundunud olevat. A mine sa ka tea...
10.03.2002 at 15:44
gets
Vingumine konverteris
Kasti õlifilter peaaegu umbes? Järgmine nädal kisub kasti lahti siis teab rohkem. Ei oska öelda kuidas filter nii umbe saab. Kasti filtreid ju iga õlivahetuse tagant vahetama ei pea.
10.03.2002 at 16:32
gets
Vingumine konverteris
Well, filter vahetatud. Paar metallipuru oli kasti vannis, kuid ei osanud midagi tarka arvata. Uus õli sees ja sõidab nagu ennevanasti. Mingit piuksu ei tule. Võibolla oligi filtris viga. Samas avastus, poolassi simmer lekib vähe. Kui keeruline selle vahetus võiks olla, keegi oskab öelda?
16.03.2002 at 01:21
Ago
 
Vingumine konverteris
Minuteada peaks ilma suurema vaevata kätte saama. Poolass ja ratas tuleb ainult alt ära tirida ja pääsebki kastile ligi.
17.03.2002 at 08:50
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Vingumine konverteris  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.