register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Milline manuaalkast 5,7L Chevy mootorile sobib?  
Poster Message
max
Milline manuaalkast 5,7L Chevy mootorile sobib?
Kas see on sama manuaalkast, mis V6-telgi? Kas kellegi sellist kasti vedeleb?
05.03.2002 at 20:20
Erkki
  
Milline manuaalkast 5,7L Chevy mootorile sobib?
Kodanik QRX-il peaks Sulle sobilik manuaalkast leiduma... Ta tegeleb just automaadi swapiga käsikasti asemele.
05.03.2002 at 23:03
Georg79Fire
Milline manuaalkast 5,7L Chevy mootorile sobib?
QRX-il nagu kolmekäiguline manuaal,seda minuarust vähevöitu.Neljakäigulinegi juba ajalugu,varsti kantakse viiekäiguline ka maha!
06.03.2002 at 11:56
QRX
Milline manuaalkast 5,7L Chevy mootorile sobib?
quote:
Georg79Fire wrote:
QRX-il nagu kolmekäiguline manuaal,seda minuarust vähevöitu.Neljakäigulinegi juba ajalugu,varsti kantakse viiekäiguline ka maha!

Et maandada tekkivaid emotsioone, vana mootor ja käigukast koos kõige juurdekuuluvaga on juba läinud ühe soft safari projektimaasturile!
06.03.2002 at 13:09
max
Milline manuaalkast 5,7L Chevy mootorile sobib?
Aga siiski, põhiküsimuse juurde - milline kast sinna läheb?
06.03.2002 at 19:51
peep
 
Moderator
Milline manuaalkast 5,7L Chevy mootorile sobib?
Kui Sul seal mootoris mingit võimu ka on, siis on soovitav installida neljakäiguline M-20 või M-21. M-22 sobib ka hästi see on bigblocki kast ja seega palju tugevam aga ka mürarikkam, kuna see on otsehambumisega kast. Minuteada ei sõltu sobivus mitte kastist vaid sidurikojast (bellhousing), manuaali puhul on sidurikoda ja kast kaks eraldi detaili.

Aga kui Sul rulli on, siis T-56 on parim valik, nii kestvuse, kui ülekannete tõttu.

A kui on lahja mootor, siis peaks T-5 kah asja ära ajama...
06.03.2002 at 20:15
max
Milline manuaalkast 5,7L Chevy mootorile sobib?
Esialgu plaan mootoriks 350TPI panna. Nii et T5 siis... Aga kust sinna mootori ja kasti vahele siduri(koja) saab? On seda kah kuskil vedelemas või soovitav mingi aftermarket toode vaadata?
06.03.2002 at 20:24
peep
 
Moderator
Milline manuaalkast 5,7L Chevy mootorile sobib?
Nii palju kui kiirpilk netti näitas, on neid t-5 kaste mitut tõugu ja karva ja neid on installinud väga erinevatele masinatele nii GM kui Ford.

Igatahes tehas ei julgenud T-5 ja 350 mootori kombinatsiooni müüa, seepärast ongi kõik selle mootoriga 3-gen masinad automaatkastiga.

Ma vist panin selles mõttes pada, et lisaks sidurikojale on neil erinevus ka veovõllides, osa sobivad ja osadel tuleb ilmselt võll ära vahetada.
06.03.2002 at 20:43
max
Milline manuaalkast 5,7L Chevy mootorile sobib?
Deem... Siis tuleb vist kuskil lääne foorumites tuhnima hakata. See manuaalkasti teema on mulle ikka _väga_ võõras... :(
06.03.2002 at 20:51
peep
 
Moderator
Milline manuaalkast 5,7L Chevy mootorile sobib?
Tegelikult on automaatkast parem valik...
06.03.2002 at 20:52
max
Milline manuaalkast 5,7L Chevy mootorile sobib?
Miks? Aga miks Sa ise manuaali panid? Ma ei ole veel tegelikult midagi veel ära otsustanud, teen reseach'i veel... Lihtsalt manuaalkast on hetkel vahel (V6-ga) ja tekkis mõte, et äkki saab sama rida jätkata...
06.03.2002 at 20:54
mrtn
Milline manuaalkast 5,7L Chevy mootorile sobib?
puusht ja punasheksh:

http://www.thirdgen.org/newdesign/tech/manualswap.shtml
06.03.2002 at 21:34
peep
 
Moderator
Milline manuaalkast 5,7L Chevy mootorile sobib?
Automaatkast:
- mugavam sõita
- parem kiirendus
- vastupidavam (oleneb muidugi)
- sobib hästi suure V8'ga

Manuaalkast:

- suurem kontroll auto üle
- more fun

Minu puhul on teema natsa teine, kuna 4L60E lihtsalt on oma olemuselt nõrk kast, kui samas minu autole sobiv T-56 on jälle keskmisest tugevam kast.
06.03.2002 at 22:07
Kert
Milline manuaalkast 5,7L Chevy mootorile sobib?
Hmm....kunagi sain suht odavalt T-5 kasti ühelt camaro vennalt mis olevat temal peal olnud.... korpus asjal hea kuid laagrid on läbi et peaks vist selle remondi komplekti ostma kui sooviks et teisest asja saaks.... kui huvi on siis mul see vedeleb....
07.03.2002 at 10:47
rustang
  
Moderator
Milline manuaalkast 5,7L Chevy mootorile sobib?
Ma tellisin USA-st T5 remoseti, ei olnud väga kallis.
07.03.2002 at 10:49
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Milline manuaalkast 5,7L Chevy mootorile sobib?  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.