register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : tartu corvette   1 2  
Poster Message
seiler
tartu corvette
kes tunnistab omaks? :)

http://www.hot.ee/seiler/jama/corvette.htm

sai autost mööda kõnnitud ja digikas oli käepärast... pidin kohe pildid ära tegema :)
10.03.2002 at 19:17
anti
 
tartu corvette
Oli kunagi ka foorumis juttu, et kellegi Tartu kirurgi(???) oma olevat. Olen ka paar korda sattunud kuulma ja nägema ja...selline mõte peast läbi käinud, et astun ükskord ligi ja teen pakkumise ;)
10.03.2002 at 20:03
Heiti
tartu corvette
Minuteada hambaarst.Aga vahet pole ikkagi Vette omanik.Olen seda ise ka aeg-ajalt piilumas käinud,enam vähem normaalne autopealtvaadates.Kuulujuttude järgi pidavat mootoriga juba pikemat aega maadlema.Ei saavat teist õieti käima.Mootoriks 5,7 TPI.
Aga müüa see auto minuteada pole.Sõltub muidugi ilmselt pakkumisest.
10.03.2002 at 21:08
anti
 
tartu corvette
Eks see pakkumise jutt naljaga pooleks oli, selles mõttes, et aastaid see auto sama maja ees seisab- järelikult peremehesse kiindunud. Aga ega neid eriti müügis pole
:(
10.03.2002 at 23:06
LaSa
 
Moderator
tartu corvette
yeah, ma ise kah sealt palju kordi mööda sõitd & ligidusesoleval võrdsete teede ristumisel ohtlikke olukordi tekitanud :P
10.03.2002 at 23:08
tfr
 
tartu corvette
Ülevaatus on tal igatahes läbi ;)
11.03.2002 at 23:18
Ras
tartu corvette
See on jah ühe Tartu hambaarsti auto.
Auto ikka liigub linna vahel ja teeb head soundi!!!
11.03.2002 at 00:55
Olds
  
tartu corvette
Ras`il on jutt jummalast õige. See auto peaks tihtipeale seisma Biometicumi juures. Ilus on ta küll. Olen isegi temaga valgusfoori all kõrvuti seisnud.
15.03.2002 at 13:32
Olds
  
tartu corvette
Muide seiler- ehk võtad oma digika mingi vaba aeg ja teed ka minu Oldsmobilest mõne pildi!? Anna ehk ka oma telefoni nr. Minu oma on 055919704
Georg
15.03.2002 at 13:33
vette84
tartu corvette
Asja väljalaske systeem on aga hale, mis hale...
Corvette'ile nelja sumpa asemel kaks toru keevitada on Corvette'i ryvetamine,
loodame, et omanik autot väärtustades möistusele tuleb & tagantvaate kauniks teeb, nagu see oli tehase väravatest väljudes, muidu see oleks sama kui Vette'ile 185'sed rehvid panna !
Vötku siis vähemalt teistest Vette'de omanikest eeskuju ja mingu positiivses suunas mitte negatiivses, nagu sumpa otstest järeldada vöiks....
28.03.2002 at 13:24
caprice
tartu corvette
quote:
Olen isegi temaga valgusfoori all kõrvuti seisnud.
Ja mis siis! Nigu väiksed lapsed... Võin teile nii palju öelda, et ma olen seal sees istunud! Noh, olen nüüd kõva mutt ve???
02.04.2002 at 20:11
peep
 
Moderator
tartu corvette
quote:
caprice:
quote:
Olen isegi temaga valgusfoori all kõrvuti seisnud.
Ja mis siis! Nigu väiksed lapsed... Võin teile nii palju öelda, et ma olen seal sees istunud! Noh, olen nüüd kõva mutt ve???


caprice: Sul on vale suhtumine aga ok, oled ehk liialt vähe siin tahvlil resideerunud. Enamik inimesi ei postita siin selleks, et tõestada kui kõvad tegijad nad on (ee.auto on selle jaoks olemas), siia kogunenud seltskond on tõsised usaraua fännid ja vette on lihtsalt nii ilus masin, et isegi tema kõrval foori taga seismine jääb mõnele mehele kauaks meelde.:)

Ja selle Vettes sees istumise faktiga Sa tõesti eriti kedagi ei raba, meil siin mõned üksikud on isegi sõita saanud sellise masinaga.;)
02.04.2002 at 00:15 Last edited 02.04.2002 at 00:16 by peep (Moderator)
caprice
tartu corvette
Ega ma yritanudki kedagi rabada ja midagi tõestada.:p Uskumatu tundus lihtsalt, mis mõnele nii sügavalt meelde jääb :finger:finger Mõni veel eriti õnnelik -isegi sõita saanud...:eek:eek
03.04.2002 at 11:24
corvus
tartu corvette
quote
"Mõni veel eriti õnnelik -isegi sõita saanud..."

ja pidevalt :)

____________________________
Risto; Corvette '79
03.04.2002 at 11:37
arxx
tartu corvette
quote:
caprice: ...Mõni veel eriti õnnelik -isegi sõita saanud...:eek:eek
... nähh, eks ole tqhq liikmete seas nii mõnigi vette omanik ... + peep ju vaid viskas nalja.
03.04.2002 at 11:39
caprice
tartu corvette
Huumorimeeletud :lol:lol:lol
03.04.2002 at 12:55
Iff
tartu corvette
Caprice: kas tunned selle vette`i omanikku lähemalt? Olen seda masinat ise kah jälginud sellest ajast kui ta siia tekkis. Äkki on omanik nõus mingi jutu koostama autost, selliseid masinaid peab ju propageerima ometi
03.04.2002 at 13:16
ruffneck
tartu corvette
...ja siis selgub äkki, et caprice ongi tegelt selle vette omanik :lol:lol
03.04.2002 at 13:38
Incerror
 
tartu corvette
JAAAhhah

Caprice jutust selgub tõsiasi , et paljud peavad USAraua armastust ebanormaalseks. :bs

Mehed!!!!

meil on veel palju tööd teha selgitamaks, et auto ja USA auto vahel on vahe. :D

tegutsema!
03.04.2002 at 16:16
caprice
tartu corvette
quote:
Caprice jutust selgub tõsiasi , et paljud peavad USAraua armastust ebanormaalseks. meil on veel palju tööd teha selgitamaks, et auto ja USA auto vahel on vahe.

tegutsema!


Nüüd panid küll veidi puusse!:) Hehh, mulle pole kyll mõtet rääkida, et autol ja USA autol on vahe:love
03.04.2002 at 17:38
rai
tartu corvette
kas caprice on on Tartust
03.04.2002 at 17:55
caprice
tartu corvette
.
03.04.2002 at 17:56
rai
tartu corvette
nagu ma arvan, punkt tähendab, et on Tartust, aga Tartus on minuteada üks Caprice või ma seon kasutajanime liiga jäigalt autoga.
03.04.2002 at 18:09
Ras
tartu corvette
Viimasel ajal pole tartus ühtegi caprice olnud peale enda oma

____________________________
Caprice
03.04.2002 at 20:25
rasmus
tartu corvette
kuna elukoht eestis on seal lahedal siis naen seda autot (suvel) tihti. auto omanik on hambaarst, IMO ohmoon. soidab taga ringi, suht rahulikult ja ajab eitesid taga.
nii nagu mina aru saan on ta suht pees, kui talda annab siis on haalest aru saada et midagi on vilta, ei tule nagu oiget soundi sealt
10.04.2002 at 12:08
tqhq.ee foorum : Autod : tartu corvette   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.