register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : muukmeister needed  
Poster Message
ruffneck
muukmeister needed
kesklukk va saadanas otsustas täna ommiku luti suust visata. Esimesed uksed saab võtmega lahti õnneks, a tagumised ei funktsi ka siis kui nupp käsitsi üles lükata. Kuda kurat siuke asi võimalik on, mai tea. Tahaks ikka need uksed kuidagi lahti saada...
mis ma nüüd tegema pean?
vanasti sai vähemalt TOP-raadiosse helistada ja küsida, nüüd pole seda ka enam.. :D
14.03.2002 at 10:41
Ago
 
muukmeister needed
quote:
ruffneck wrote:
vanasti sai vähemalt TOP-raadiosse helistada ja küsida, nüüd pole seda ka enam.. :D


Nüüd on R2s miski peale viit õhtul mingi elukooli saade kus selliseid küsimusi arutatakse.

Kui sa tagumised nupud üles saad siis peaks uks kindlalt avanema, eeldusel, et lukustushoovastik puht mehhaaniline on. Või äkki ei ole?
14.03.2002 at 10:46
Vanaisa
  
Moderator
muukmeister needed
Ehk on asi öösel olnud külmas? Lase tal päevake soeneda ja siis peaks asi korras olema...
14.03.2002 at 10:47
ruffneck
muukmeister needed
quote:
Ago wrote:

Kui sa tagumised nupud üles saad siis peaks uks kindlalt avanema, eeldusel, et lukustushoovastik puht mehhaaniline on. Või äkki ei ole?

krt, see asi on täielik paranähtus...nupud lähvad üles ludainal, aga kui seestpoolt seda ukseavamispriboori sikutada või väljast lingialt nuppu vajutada, siis on siuke tunne, et mingit hoovastikku polegi seal taga...et liigub nigu tühjalt kogu värk..
Eila veel kõik norm. oli...aru mai taipa...
14.03.2002 at 10:58
gets
muukmeister needed
Lapselukud peal?
14.03.2002 at 11:06
Ago
 
muukmeister needed
quote:
ruffneck wrote:
on siuke tunne, et mingit hoovastikku polegi seal taga...et liigub nigu tühjalt kogu värk..


Paravärk jah. Mingit lastelukku ei ole tagaustel?

Gets jõudis juba ennem küsida. Kuigi tegelt lapseluku peaks mõlemale uksele saama eraldi panna ja sel juhul on uks vist väljast avatav. A sul kumbki tagauks ei tule lahti nagu ma aru saan.

[Edited by Ago on 14.03.2002 at 10:11 GMT]

[Edited by Ago on 14.03.2002 at 10:12 GMT]
14.03.2002 at 11:08
ruffneck
muukmeister needed
quote:
Ago wrote:

Gets jõudis juba ennem küsida. Kuigi tegelt lapseluku peaks mõlemale uksele saama eraldi panna ja sel juhul on uks vist väljast avatav. A sul kumbki tagauks ei tule lahti nagu ma aru saan.

[Edited by Ago on 14.03.2002 at 10:11 GMT]

[Edited by Ago on 14.03.2002 at 10:12 GMT]


lapselukud asja ei mõjuta - paned peale, siis on kõik kinni. Võtad ära - ikka esimesed saab lahti, tagumisi mitte...
pold ommiku eriti aega nugistada kah, eks tuleb päevotsa keskenduda ja õdanguveeres uuesti proovida...
üleüldse tundub mulle juba pikemat aega, et mu auto elab mingit iseseisvat elu, omab tundeid ja emotsioone ja suhtumisi..
näiteks olen ma enam kui kindel, et millegipärast ei meeldi talle naised. Alti kui olen päeva viimase sõidu koos mõne naisterahvaga teinud ja auto igapidi OK-seisundis seisma jätnud ööks, siis hommikuks on autole mingi viga külge tekkinud...ühel paari kuu tagusel pimedal hommikul toast välja astudes avastasin näiteks, et kuigi autol kõik uksed ja kapotid ja pagasnikud kinni, põlevad ometi kõik salongituled....õhtul seisma jättes oli loomulikult kõik OK...
ja selliseid näiteid võin veel tuua..
14.03.2002 at 11:29
Daniel
 
muukmeister needed
quote:
ruffneck wrote:
]
üleüldse tundub mulle juba pikemat aega, et mu auto elab mingit iseseisvat elu, omab tundeid ja emotsioone ja suhtumisi..
näiteks olen ma enam kui kindel, et millegipärast ei meeldi talle naised. Alti kui olen päeva viimase sõidu koos mõne naisterahvaga teinud ja auto igapidi OK-seisundis seisma jätnud ööks, siis hommikuks on autole mingi viga külge tekkinud...ühel paari kuu tagusel pimedal hommikul toast välja astudes avastasin näiteks, et kuigi autol kõik uksed ja kapotid ja pagasnikud kinni, põlevad ometi kõik salongituled....õhtul seisma jättes oli loomulikult kõik OK...
ja selliseid näiteid võin veel tuua..


Auto on lihtsalt armukade :)
14.03.2002 at 11:42
minimum
muukmeister needed
proovi üles leida keskluku mootorite juhtmed ja anna tiba pinget, ehk kruvib lahti.
aga kuidas need õiged juhtmed üles leida, ei oska öelda :D
14.03.2002 at 11:46
Olds
  
muukmeister needed
Enda Oldsulgi probleemne see kesklukk. Seest "lock" nuppu näppides, mõlemad uksed sulguvad. Võtit keerates pole aga mingit tolku! Ehk oskab keegi mindki abistada hüva nõuandega. Ootan...:*(
15.03.2002 at 19:09
Olds
  
muukmeister needed
Kuule ruffneck- äkki on see Oldsmobilede perekonnaviga :)
15.03.2002 at 19:10
Incerror
 
muukmeister needed
quote:
oldsmobile wrote:
Enda Oldsulgi probleemne see kesklukk. Seest "lock" nuppu näppides, mõlemad uksed sulguvad. Võtit keerates pole aga mingit tolku! Ehk oskab keegi mindki abistada hüva nõuandega. Ootan...:*(

AFAIK Usakatel ei käigi kesklukk võtmest vaid ainult LOCK nupust
16.03.2002 at 13:30
mrtn
muukmeister needed
taurus pole kyll õige usakas, aga mõlemad ukselukud töötavad võtmega ka.
16.03.2002 at 13:45
hypertyyp
muukmeister needed
Ei oska küll nõu anda aga tean omast käest juhust kus autol mil eelmisel päeval kesklukk oli peale pandud, järgmine päev keeldus uksi lukustamast. Viga otsiti 4 tundi ja mis lõpuks selgus-salongi vooderdust mis juhtmete panemiseks ära oli võetud tagasi pannes oli üks kruvi keeratud otse läbi voolujuhtme mis ka kohe loomulikult massi läks. Nii et tasub olla ettevaatlik! Võibolla natca offtopic aga hea õpetlik lugu!
16.03.2002 at 13:57
ruffneck
muukmeister needed
Nii. Ühe tagumise ukse sain korda. Asi mida ma selleks tegin, oli, et surusin põlvega ukse käepideme alt plekile kuda aga jaksasin ja klõpsisin samal ajal keskluku pulti ja ennäe imet - mingil hetkel tekkis lingi alt nuppu vajudes sinna taha jälle hoovastik ja uks avanes :)
Sama trikk teise uksega kahjuks tulemusi ei andnud. :(
18.03.2002 at 13:51
ruffneck
muukmeister needed
Aga misasi see oli, millele ma põlvega surudes survet avaldasin ja kas uks üleüldse avanes seetõttu või avanes lihtsalt juhuslikult, seda ma küll ei mõista öelda...???
18.03.2002 at 13:54
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : muukmeister needed  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.