register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Corvette   1 2  
Poster Message
Heiti
Corvette
Lõpuks minulgi auto värvi all ja varsti võib seda lego hakata kokku panema.Kuna auto sai ostetud mittekomplektsena tuleb selle komplekteerimisega ilmselt kurja vaeva näha.
Kevad juba kogub hoogu ja mul veel tegemist kui palju aga ehk ikka jõuab suuremateks kokkutulekuteks asja valmis.
Sel aastal mootori kallale ei lähe tahaks kere ja käiguosa heaks saada.Enamus vidinaid tuleb uute vastu välja vahetada eesotsas tihenditega mis ei kannatanud mingit kriitikat.
Tahaks asja teha nii korralikult kui suudan ja lõpuks siis kui asi valmis sellega sõitmisest ka mõnu tunda,ning USA-auto fännide silma nuumata.:D

16.03.2002 at 23:02
urmas
Corvette
Mõne klantspildi ka ikka teed ? Sellest võiks ilusa loo saada :)
16.03.2002 at 23:08
Heiti
Corvette
quote:
Mustang GT 94 wrote:
Mõne klantspildi ka ikka teed ? Sellest võiks ilusa loo saada :)
Pilte on tehtud auto ostmisest kuni siiani välja.Ega need eeltöö pildid mingid iludused pole aga endal hiljem huvitav vaadata.
Kui auto komplekti saab ja keegi oma abistava käe piltide arvutisse saamiseks ulatab tahaks seda teha küll.Eks ma klõpsutan neid igast asendist.
Kui midagi looma hakkab annan teada ja palun abi skännimisel.
16.03.2002 at 23:18
urmz
Corvette
võin skannimisel abiks olla, kui tallinna satud ;) ise tartu kanti satun harva..
sama käib ka ntx mingil nädalavahel digifotokaga piltide tegemise kohta.
kui huvi tunned, pane mail privasse :)
16.03.2002 at 00:21
max
Corvette
Pontu V8, minu juures (Tartus) saab kah skännida. Võin isegi transa Põlva-Tartu-Põlva orgunnida :)

[Edited by max on 17.03.2002 at 17:21 GMT]
17.03.2002 at 18:21
Heiti
Corvette
quote:
max wrote:
Pontu V8, minu juures (Tartus) saab kah skännida. Võin isegi transa Põlva-Tartu-Põlva orgunnida :)

[Edited by max on 17.03.2002 at 17:21 GMT]


Eks ma annan siis teada kui seeria pilte koos on.Ja tänan ette abi eest.
17.03.2002 at 21:12
wax
 
Corvette
Kui digipiltidest huvitatud oled, siis liigun kah aegajalt Võru-Põlva poole, kaamera kindalaekas :evil
18.03.2002 at 12:46
Taavi
Corvette
ee...mis Corvette'ga tegu on üldse?
18.03.2002 at 14:33
LaSa
 
Moderator
Corvette
4. gen
18.03.2002 at 14:38
Heiti
Corvette
quote:
Taavi wrote:
ee...mis Corvette'ga tegu on üldse?

4-gen. jah ja nüüdseks siis punase värvkatte saanud Edeku,Pelle ja teab veel kelle vana autoga.
Selle autoga oli vist küll ainult sõidetud ja sõidetud ja remoga tegeldud ainult siis kui asi enam üldse edasi ei liikunud.
Kui uued vidinad kohal hakkan seda lego vaikselt kokku panema.Tahaks ise ka juba hirmsalt tulemust näha .

19.03.2002 at 21:48
Iff
Corvette
Ku saladus ple, palju sul lõpuks värvimine plekkima läks?
19.03.2002 at 22:08
vkx
 
Corvette
quote:
PONTU V8 wrote:
... Edeku,Pelle ja teab veel kelle vana autoga.
Selle autoga oli vist küll ainult sõidetud ja sõidetud ja remoga tegeldud ainult siis kui asi enam üldse edasi ei liikunud.


Üks selle Corvette endine omanik on mu sugulane. Võin eksida aga ta vist see kõige esimene omanik siin eestis. Tema oli küll selline mees, kes sõitis niikaua kuni auto ise seisma jäi, tehnikast ta midagi ei jaganud. Edekile müües oligi auto tagasilla reduktor omadega õhtul ja omanik ei viitsinud uue eest maksta ning arvas, et parem müüb maha. Ajaloost niipalju, et omanik sõitis karmil südatalvel Corvettega(suvekummidega) Lenskasse aga tagasi tuli lennukiga. Auto jättis valvega parklasse kus see ära rüüstati: lõhuti(või varastati) külje klaas, peegel ja seest midagi. Mingi jama oli tal kastiga, et sõites oli ainult teine käik vist. Mootorile lasi teha kap.remondi. Seda tegid Keila külje all(vist Harju KEK) mingid Ivar Raidami mehhaanikud. Tema lasi ka auto esimest korda üle värvida, uueks värviks oli selline tume lilla, mis muutis tooni olenevalt valgusest, originaalis oli vist kuldne. Kahjuks sain ma teada auto müügist ja hinnast siis kui see oli juba müüdud, muidu oleks ise ära võtnud, sest see hind, millega ta ära andis, oli päris odav Corvette kohta.
19.03.2002 at 02:57
Indrek
Corvette
Pean tunnistama, et see Vette on olnud ka minu vaduses üle poole aasta, peale Edekut siis, aga mina taga ei sõitnud eriti, vedeles pool aastat platsi peal vihma ja lume käes, siis kevadel mingid vennad ostsid käivitamata auto kohe ära, täpselt ei mäleta, miks käima ei läinud, aga mingi kamm seal oli.
20.03.2002 at 11:13
Heiti
Corvette
quote:
Iff wrote:
Ku saladus ple, palju sul lõpuks värvimine plekkima läks?

Eks see töö natuke ikka maksis aga muidugi mitte-midagi üle mõistuse.Odavam kindlasti kui Tallinna hinnad.
Värvimine koos värviga 5k.+eeltöö.Selle hind pole veel lõplikult paigas kuna nipet näpet veel teha.
20.03.2002 at 21:50
Heiti
Corvette
Kas keegi teab kes lasi sellele Vettele Teppingus uue sisu teha ?Ja palju pappi välja käidi?Ajaloo huvides oleks hea teada.
20.03.2002 at 21:54
Indrek
Corvette
Kui ma väga palju ei eksi, siis Edek.
20.03.2002 at 00:13
urmas
Corvette
Edek ja Pelle paistavad mingid legendaarsed vennad olevat. Ehk keegi räägiks enamat.
20.03.2002 at 00:20
Joel
 
Corvette
Niipalju kui mina Edeku kohta tean oli ta üks esimesi USA raua (sh. HD) fanatte Eestis. Sõitis Vettidega ja pärast pikemat aega punase Chevy truckiga ringi, reg. nr. EDEK 1. Siis mõni aasta tagasi oli koos mingi naisega kuskil Tallinnas Honda Shadow'ga korralikult kägarasse pannud - peale seda pole tast midagi kuulnud.
21.03.2002 at 11:34
PlyVal64
Corvette
quote:
Mustang GT 94 wrote:
Edek ja Pelle paistavad mingid legendaarsed vennad olevat. Ehk keegi räägiks enamat.
Ilma nendega koosoldud ajata on USA-autode ja heade tsiklite peale kulutatud aeg kasutu olnud ... nii heas mõttes. See on u. nagu Tartus õppimine 80tel ilma Humalas Mülleri Sassiga koos õlut joomata.
Aga eks "tähed" kustuvad ja tulevad uued. Varsti öeldakse, et asi on mõtetu, kui pole punase kompressoriga Mustangi kapotil õllekannu hoidnud....(sõbralik irw!)
21.03.2002 at 11:34
urmas
Corvette
quote:
PlyVal64 wrote:
Varsti öeldakse, et asi on mõtetu, kui pole punase kompressoriga Mustangi kapotil õllekannu hoidnud....(sõbralik irw!)
:) Selgeltnägijana sureksid Sa küll nälga.
21.03.2002 at 11:59
PlyVal64
Corvette
quote:
Mustang GT 94 wrote:
:) Selgeltnägijana sureksid Sa küll nälga.
Selle pärast ma reaalsete asjadega tegelengi ja see sõbralik irw oli ka reaalsest tulemusesttingitud:kindlasti võid Sa varsti panna oma autole sildi:"Esimene kompressoriga Mustang Eestis". Ja kas keegi enne siinmaal üldse on kompressorit installinud? Joel juba lühida ülevaate Edeki tegemistest andis, seega võib mõningaid sarnaseid jooni märgata....
Aint et Edek pole kuhugi kadunud, vaid vaikselt nokib H-Dd edasi. Lihtsalt tulevad uued üle Eesti tuntud kujud peale(no võta kasvõi Lauri, Peep ja Märten).
21.03.2002 at 17:08
urmas
Corvette
Sorri, et siin topikus võõrast verd keedan.
To PlyVal64: Esimene kompressoriga Mustang Eestis peaks olema üks Tallinnas liiklev 3.8L SN95, millel on peal kruvikompressor. See oli kaks aastat tagasi müügis ka.
21.03.2002 at 17:43
peep
 
Moderator
Corvette
No aga Sina oled esimene tqhq resident kes oma masinale kompressori installinud. Aastal 2040, kui siinse seltskonnaga on liitunud 1/3 eesti elanikkonnast on see fakt kindlasti muutunud juba igiammuseks legendiks ja kuigi pole enam alles neid kes Sinuga kunagi on suhelnud, on paljudele Sinu nimi tuttav.:D
21.03.2002 at 20:53
Heiti
Corvette
quote:
Mustang GT 94 wrote:
Edek ja Pelle paistavad mingid legendaarsed vennad olevat. Ehk keegi räägiks enamat.

Ega minagi neist meestest palju tea.Pelle käest ostsin Vette ja tean ,et ta voorib Rootsi vahet ja toob usakatele nänni ja vist isegi autosid siia maale.Pean silmas usakaid.
Edek remondib,taastab,ehitab ja mida iganes veel H-D sid ja ka teisi mootorattaid.Oma ratas oli tal küll väga vinge asi.
Edek pesitseb Marja poe ligidal kollases Pennzoili angaaris.Käisin eelmine nädal tal seal külas ja peab tõdema,et väga mugav olemine tal seal.
21.03.2002 at 21:53
F***theEU
Corvette
www.ecklers.com - no comments!!! :)
all for your vette!:rollin
21.03.2002 at 02:11
tqhq.ee foorum : Autod : Corvette   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.