register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : reifendirekt.de  
Poster Message
hunt
 
reifendirekt.de
... täielik sitapeade kari.

2 kuud tagasi tellitud rehvid pole kohale jõudnud ...
Lubasid raha tagasi maksta, aga ei paista kusagilt. Kirjutasid orderi välja ja kaubale, mida neil reaalselt laos pole ?!

On kellelgi äkki teistsuguseid kogemusi ?

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
21.08.2007 at 21:16
kuripiiritus
 
reifendirekt.de
umbes nädalaga rehvid ilusti ukse taga, ei pidanud isegi järgi minema. Muidugi mul olid ka tavalised rehvid (saadavusega polnud probleemi).

____________________________
'79 Mark V
21.08.2007 at 22:06
arxx
reifendirekt.de
kevadel selline +/- kogemus. Tellimus tehtud, tellimuskinnitus saadud, kaardil summa broneeritud ... kuu möödas, kauba saatmisest kinnitust nema, papp kah kaardil muidugi alles. e-mailidele kodanikud ei vasta (info@delti.com).

Sai siis telefoniga asja aetud:
1. nende web'is olev number ei vasta, enam ei mäleta kuidas ma mingi toimiva numbri leidsin.
2. kui esimese tädi telefoni otsa sain, siis oli probleem inglise keelega (juhtus olema u. samal tasemel nagu mul saksa keel, elik 0 lähedane) - ühendas järgmisega, see ei teadnud asjast ei-ööd-ei-mütsi - suurest hirmust vist katkes kõne ka kaugelt Eestist ära. Uuesti valides sattusin mingi tibina peale, kes arvas et ta hetkel on väljas lõunastamas ja ma võiksin talle tunnikese pärast uuesti valida. Öeldud tehtud, tunni pärast uuesti - tibin kuulas mure ära & ühendas mingi noorsandiga, kes ajas suht adekvaatset juttu ja lubas teema lahendada 24h jooksul + saata mulle e-mailiga raporti asjade seisust.

... mõned päevad hiljem saabus mail, kus anti teada nende probleemidest tarnijaga ja lubati siiski nädala jooksul asjad ära saata.

maili saatja:

Ms Laura Bunea
Delticom Tyres Ltd.
9 Thames Street
Charlbury Oxford
OX7 3QL
Tel.: 0800 3286532
Fax: +49 89 208080815
Email: bunea@delti.com

... nädala pärast tuli shipping confirm. ja 2 päeva hiljem oli mingi cargo vend rehvidega ukse taga.


____________________________
Avenger ES - "üsna ilmetu kupee"
21.08.2007 at 22:24
wader
reifendirekt.de
Kevadel sai kaks komplekti rehve tellitud. Esimese komplektiga polnud üldse probleeme, peale tellimuse esitamist olid nad nädalaga mul ukse taga ning kõik oli väga positiivne.
Kuu hiljem sai tehtud teine tellimus. Mitte ühtegi infokildu neilt ei saanud järgneval kahel nädalat, kuigi saatsin neile mitu meili. Lõpuks kui helistasin, siis osati õelda, et neid rehve neil tegelikult ei ole, et äkki tahate alternatiive. Veel umbes 2 nädala pärast sain ka need rehvid, mida neil olnud kätte. Seejuures posti trackingu järgi tulid rehvid 2 päevaga saksast leetu ning sealt edasi poolteist nädalat.

Üks positiivne ja teine negatiivne kogemus. Mina isiklikult ilmselt julgen veel korra nendega õnne kunagi proovida. Valik (ja ka hind) on ikkagi suhteliselt hea.
21.08.2007 at 22:47
eikeegi
reifendirekt.de
Mina tellisin sealt ka millalgi kevadel. Siis jõudsid küll probleemideta kohale.

____________________________
V8
21.08.2007 at 22:59
Suur Irokees
reifendirekt.de
Tellimuse esitamisest augusti alguses nädalaga kaup käes. Hinnavõit koos postikuludega nelja rehvi pealt ligi 4000 eeku.
22.08.2007 at 00:31
carla
 
reifendirekt.de
2 korda tellinud 17" rehve ja mõlemad korrad mõne päevaga kohal. Tõsi mina tellisin Saksa aadressile ka rehvid - võimalik, et see muudab asja...
22.08.2007 at 10:03
viplala
reifendirekt.de
Sai ka tellitud, kuna tel nr läks valesti kirja siis saadeti esimest korda rehvid tagasi. Peale väga mõningaid emaili vahetusi Ms Laura Buneaga, (kusjuures ma palusin neil emailid inglise keeles saata, mida nad ka tegid) saabusid rehvid saksast tagasi nädalaga. Koju ukse taha tõi rehvid mingi transpordi firma. Võrreldes eestist ostmisega oli kahe rehvipealt võit c- 2000 EEK.
22.08.2007 at 11:36
Indrek_S
 
reifendirekt.de
mul oli kah positiivne kogemus.

tellisin rehvid, ootasin nädala, tükike teistki..tracking number lõppes sammuti leedus ära. Küsisin, et mis võimalused oleks mul rehve saada..nemad käskisid paar päeva veel oodata, et siis saavad saadetise kadunuks kuulutada..nii oligi...pandi uued rehvid teele, need olid nädalaga kohal....ja varsti oli kohal ka nn esimene tellimus. Kuna ma maksin rehvide eest ülekandega HP kontole, keegi mingeid liigseid broneeringud tegema ei hakanud ega saanudki...

____________________________
not done until it's done
23.08.2007 at 15:33
A.L.
reifendirekt.de
8 X 235/45 zr17 rehvi jõudis kohale 9 päevaga millest oli 4 puhkepäeva ehk siis 5 tõõpäevaga kohal.
26.08.2007 at 13:12
hunt
 
reifendirekt.de
Epopöa siis leidis õnneliku lõpu.
Nõuandeid teistele :
1) inimestevaheline normaalne suhtlemise vahend on telefon
2) kui ühe teenindajaga jutt ei klapi, siis ära häbene uuesti helistada - neid tädisid ja onusid seal ikka karjakaupa
3) ära kunagi maksa midagi ette, kasuta krediitkaarti

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
12.09.2007 at 17:31
kalef
 
reifendirekt.de
Lisaks ka oma poolse positiivse kogemuse . Alates tellimise hetkest , kuni kättesaamiseni kulus kõigest 9 päeva ja rehvid on kodus käes :)

____________________________
1974 El Camino 5,7
ex-1993 JEEP WRANGLER 4,0
ex-1988 PONTIAC TRANS AM GTA 5,0
17.10.2007 at 18:49
viplala
reifendirekt.de
Tundub, et selle firmaga (reifendirekt) on vist kõõks, kuna rehvi hinnad on umbes poole võrra tõusnud. Kui keegi teab häid ja odavaid kohti netis, siis oleks praegu hea aeg oma teadmisi teistegagi jagada.
26.07.2009 at 20:35
speedbird
 
reifendirekt.de
quote:
viplala: Tundub, et selle firmaga (reifendirekt) on vist kõõks, kuna rehvi hinnad on umbes poole võrra tõusnud. Kui keegi teab häid ja odavaid kohti netis, siis oleks praegu hea aeg oma teadmisi teistegagi jagada.
Vaatasin hetkel, et Ebay.de's on hetkel näiteks Cooper Cobra'd täitsa normaalse hinnaga olemas. 255 70 R15 oli 83 EUR tükk.

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee
26.07.2009 at 21:04
Indrek_S
 
reifendirekt.de
ming inglise leht oli vee, mis olemuselt ja hindadelt täpselt sama reifendirectiga. nimi ei tule meelde....

____________________________
not done until it's done
26.07.2009 at 22:04
Vanaisa
  
Moderator
reifendirekt.de
http://www.camskill.co.uk/
26.07.2009 at 22:09
viplala
reifendirekt.de
quote:
Vanaisa: http://www.camskill.co.uk/

Kahjuks 295*15 1000 eegused, üldlevinud :) rehvid puuduvad sealt.
27.07.2009 at 02:18
tqhq.ee foorum : Vaba teema : reifendirekt.de  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.