Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/htdocs/forum/viewtopic.php on line 29

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/htdocs/forum/viewtopic.php on line 30
tqhq.ee foorum - Televiisori vaatamine
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/htdocs/forum/func.php on line 153
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/htdocs/forum/func.php on line 191
mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Televiisori vaatamine  
Poster Message
hunt
 
Televiisori vaatamine
Tore, et meil ka vaba teema on.

Loodan, et mina pole ainus, kes sel teemal hädas on.

Praegu olen Elioni klient. Jama majas - kodus rohkem, kui 1 telekas. Muudest tuleb ainult 3 kodumaist kanalit. See tavaline põhipakett on ka pask ruudus - kui tahad näit. praegu toimuvat korvpalli EM- i vaadata (viasat 3), siis osta jälle mingi lisapakett, aga mitut telekat niikuinii taha ühendada ei saa ...

Kunagi sai ka mingi tore vidin nimega Dreambox (DM 500- S) soetatud aga sellega opereerimine käis minusugusele Tädi Maaliga samal arengutasemel olevale inimesele üle mõistuse ... see krdi koodide sissetoppimine ja jebimine viskas lihtsalt ära. Seisab tarbetuna nurgas siiani.

Äkki oleks lahenduseks mingi lihtsale inimesele mõistetav sat- tv süsteem - isegi 2 taldrikut maja katusel vaatavad kurva näoge taeva poole ?!

Andke hääd nõu ! Ja kui keegi viitsiks ja oskaks selle puntra mul kodus tööle panna .... siis paneks õlled juba külma.



____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
11.09.2007 at 19:44
Vanaisa
  
Moderator
Televiisori vaatamine
Eileoli pakub ka 2 teleka vaatamise võimalust.
Mis muidugi sind palju ei aita, kui üle 2 teleka...

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
11.09.2007 at 19:50
ReyMan
Televiisori vaatamine
Vaata alla paremasse nurka, kuigi jah, see eeldab liitumist teise ettevõtega.
11.09.2007 at 20:02
hunt
 
Televiisori vaatamine
quote:
Vanaisa: Eileoli pakub ka 2 teleka vaatamise võimalust.
Mis muidugi sind palju ei aita, kui üle 2 teleka...

Ei kodulehe, ega 165 infotädi jutu järgi see siiski nii pole.



____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
11.09.2007 at 20:37
Maik
  
Televiisori vaatamine
Digi TV pakub ka 4 teleka võimalust nüüd uute seadmetegaju?
Satiga saad ainult nii,et tüünerid igale poole telekate juurde.

meil kah mingi 5 tv-d , ega eriti head lahendust antud teemas ei ole igastahes.


edit: mingit infonuppu sellekohta samas ei leidnud, reklaamis samas tv-s seda asja nagu küll....

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
11.09.2007 at 20:38 1 edit. Last edited 11.09.2007 at 20:41 by Maik
Vanaisa
  
Moderator
Televiisori vaatamine
quote:
hunt:

Ei kodulehe, ega 165 infotädi jutu järgi see siiski nii pole.



siiski siiski - testid juba käivad ja järgmisest kuust hakatakse pakkuma

vana@2 telekaga vaatab

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
11.09.2007 at 20:40
hunt
 
Televiisori vaatamine
quote:
ReyMan: Vaata alla paremasse nurka, kuigi jah, see eeldab liitumist teise ettevõtega.
Viasatil põle Eurosporti.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
11.09.2007 at 20:48
Jansa
Televiisori vaatamine
Igas Tallinna paneelgetos tuleb kanaleid ilma mingite abivahenditeta iiveldamiseni.
Kohas, kus see nii pole, peaks loogika järgi asendustegevusi leiduma. Või on muidu kvalitatiivseid eeliseid.
See on looduse poolt kavalasti sätitud :D
12.09.2007 at 10:11
anryo
  
Televiisori vaatamine
Jah, ehita parem autot või tee veel lapsi juurde...
:smokin

Edit. Aga asjast ka - kas see Zuum asi ei ole variant?

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
12.09.2007 at 10:14 2 edits. Last edited 12.09.2007 at 10:15 by anryo
soomuk
 
Televiisori vaatamine
sul starman ei levi? vahetasin selle õnnetu elioni ammu starmani vastu ja pole kahetsenud. vahepeal oli kodus kaks telekat + arvuti telekakaart taga ja pildi kvaliteet sellest ei muutunud. samuti ei ole interneti kiirus sõltuvuses telepildist. mu poolest võik elion statoili ja tikutehase kliendiks hakata.

____________________________
Trailhawk
12.09.2007 at 10:16
Jesper
 
Televiisori vaatamine
quote:
soomuk: mu poolest võik elion statoili ja tikutehase kliendiks hakata.
Ei tahaks fleimida, aga Elion kasutab saadete edastamisel oma võrgule vastavat tehnoloogiat, sellest ka tehnilised piirangud. Rongiga ei saa ka maanteed mööda sõita, mis siis et rong muidu üks päris vinge riistapuu on :) Jah, mitme teleka vajaduse puhul kaabelTV baasil lahendus kicks ass, aga see ei ole veel põhjus Elioni kirumiseks.
12.09.2007 at 11:50
Raceboy
 
Televiisori vaatamine
Starmani Zuumi pildikvaliteet on totaalne p**k. Kahte mux'i on kokkupakitud 20 kanalit ja digipakkimise jäljed (nn plastiliini mehikesed) on 32" LCD teleka puhul ikka väga häirivad. 50cm CRT'ga kannatab hädapärast vaadata.
Elionil on pildikvaliteet etem, kuid jällegi, pildi püsivus (ruutude puudumine, hangumine jne) sõltub eelkõige infrastruktuuri headusest. Endal on mõlemad ja Elion on minu asukohas täiesti probleemitu.



____________________________
www.vems.ee
12.09.2007 at 11:56 1 edit. Last edited 12.09.2007 at 11:58 by Raceboy
foke
 
Televiisori vaatamine
Starmani kaabliga mul igas toas mingi 60+ analoogkanalit, digiboxi paned sinna telekapistikusse, kus parajasti meeldib ning vaatad ka digipilti. Tehnilisi probleeme ei mäleta, liitumine oli vist ca 6000 kr. Nõmmel, kus Starmani kaablit maja juurest mööda ei läinud. Boonusena lauatelefon ja mõnemegane internet. Mulle piisab. Seadmerendid ja muu on paketihinnas.
12.09.2007 at 12:00
Märt
Televiisori vaatamine
quote:
hunt: Tore, et meil ka vaba teema on.

Loodan, et mina pole ainus, kes sel teemal hädas on.

Praegu olen Elioni klient. Jama majas - kodus rohkem, kui 1 telekas. Muudest tuleb ainult 3 kodumaist kanalit. See tavaline põhipakett on ka pask ruudus - kui tahad näit. praegu toimuvat korvpalli EM- i vaadata (viasat 3), siis osta jälle mingi lisapakett, aga mitut telekat niikuinii taha ühendada ei saa ...

Kunagi sai ka mingi tore vidin nimega Dreambox (DM 500- S) soetatud aga sellega opereerimine käis minusugusele Tädi Maaliga samal arengutasemel olevale inimesele üle mõistuse ... see krdi koodide sissetoppimine ja jebimine viskas lihtsalt ära. Seisab tarbetuna nurgas siiani.

Äkki oleks lahenduseks mingi lihtsale inimesele mõistetav sat- tv süsteem - isegi 2 taldrikut maja katusel vaatavad kurva näoge taeva poole ?!

Andke hääd nõu ! Ja kui keegi viitsiks ja oskaks selle puntra mul kodus tööle panna .... siis paneks õlled juba külma.



Ei tea, kuidas on sellega eestis, kuid siin on dreambox igavesti kena asi. Minu box on netiga ühenduses ja hangib koikvoimalikud koodid ise. Kanaleid on numbrite jargi ca 2xxx ja isegi pay-per-view kanalid on lahti. Legaalsusest ei tea ma midagi:p, aga ausa inimesena on mul tsekk teenuse ostu kohta olemas :) See siis ainult yhe teleka kohta kahjuks.

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
12.09.2007 at 14:55
Silwer
Televiisori vaatamine
quote:
hunt:
quote:
Vanaisa: Eileoli pakub ka 2 teleka vaatamise võimalust.
Mis muidugi sind palju ei aita, kui üle 2 teleka...

Ei kodulehe, ega 165 infotädi jutu järgi see siiski nii pole.



http://tv.elion.ee/foorum/viewtopic.php?t=2217&postdays=0&postorder=asc&start=15
"Alates 15. september pidi saama tehnilise võimaluse korral (piisav ühenduse kiirus a'la 17 Mbit/s) saama kasutada kahte digiboksi ühe ruuteri küljes.
Lisa kuutasu 29.- krooni."

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
12.09.2007 at 15:33
smr
Televiisori vaatamine
quote:
Silwer:
http://tv.elion.ee/foorum/viewtopic.php?t=2217&postdays=0&postorder=asc&start=15
"Alates 15. september pidi saama tehnilise võimaluse korral (piisav ühenduse kiirus a'la 17 Mbit/s) saama kasutada kahte digiboksi ühe ruuteri küljes.
Lisa kuutasu 29.- krooni."

See oleks väga väärt värk. Elades Pääskülas on Elion ainuke variant. Või noh, starmani zoombox on ka hetkel olemas aga selle kanalivalik on minujaoks sobimatu.
13.09.2007 at 10:23
Vanaisa
  
Moderator
Televiisori vaatamine
võin öelda, et Elioni 2 teleka süsteem toimib perfektselt - vähemalt pool kuud on nii olnud.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
13.09.2007 at 10:24
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Televiisori vaatamine  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.