register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kitarr   1 2  
Poster Message
viplala
Kitarr
Ei osand isega paremat teema pealkirja leiutada.

Ameerika autod on läbi ajaloo käinud koos kitarri, blues`i ja rock and rolliga.
Leidsin hiljuti endalegi ootamatult kitarrist huvitava ja vägagi kaasa kiskuva hobi (jälle uue)
Et siis küsimused- paljud teist kitarriga tegelevad, on tegelenud, oskavad, ei oska.
Kas on ka mingid bändid loodud või tinistatakse niisama.
Kas õppisite kellegi käe all või ise.
Kas on ka mõni unelm kuhu tahaksite jõuda või piirdute praegusega (mina tahaks kunagi blues´i jammida :) (huvitav kas blues ja i vahele sobib üla koma panna?))
Millal alustasite ja kaua olete mänginud.
Või olen ma üksi?
15.09.2007 at 00:05
Lauri454
Kitarr
Sa ei ole üksi:)

http://www.estonianmetal.com/bands.php?id=174

http://www.estonianmetal.com/bands.php?id=29
15.09.2007 at 13:00
Olds
  
Kitarr
quote:
Lauri454: Sa ei ole üksi:)

http://www.estonianmetal.com/bands.php?id=174

http://www.estonianmetal.com/bands.php?id=29
Kas sa siis näed...vana Kuri ise on üle pika aja sõna võtnud;) Kui juba muusika teemale jutt läks, siis veelkord tänud suurepärase kontserdi eest. Nitrous on tase omaette!

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
15.09.2007 at 13:06
Ropka
Kitarr
ei ole, ei ole üksi

kidramängimine algas keska-ajal (enamvähem nii nagu Vare laulab)
hobikorras kitarriväänaja, muidu teatud ringkonnas välja antud meedial bassitaja:)

kui sul huvi alles algas, siis palju abi leiad youtubest, mustmiljon näidet kuidas mingit lugu või soolot mängida jne....
ajakirjad "guitar", inglise ja saksakeelsed versioonid.
15.09.2007 at 15:14
luu
Kitarr
Olen minagi olnud mingi üpris olulise aja kitarrimuusikaga seotud ja ennäe hiljuti sai taas vanuigi veel rockbändi tegema hakatud.tervisi ka Laurile...:)
http://punk.bumpclub.ee/epa/bandid/Velikije_Luki2.html

____________________________
Aerostar 85 ,Thunderbird 9+ 5.0
15.09.2007 at 15:59 1 edit. Last edited 15.09.2007 at 16:16 by luu
vr_
  
Kitarr
Ma ostsin ka möödund talv napsuse peaga kogemata tuttavlt kitarri ära.. senini hargtan vasakukäe sõrmi f-duuri jaoks.. pole aega olnd arjutada:D

____________________________
Imperialist 71
15.09.2007 at 19:10
mrtn
Kitarr
keskkooli ajal sõpradega bändi tinistatud küll ja magamistoas üks "plaatki" "välja antud" :P
oskused on küll ainult kolme duuri tasemel.

kuna kitarrikael on niiskuse toimel mängukõlbmatuks muutunud, siis olen aastaid uue ostmist planeerinud, aga noh.. mul on liiga palju harrastusi.
15.09.2007 at 19:42 1 edit. Last edited 15.09.2007 at 19:43 by mrtn
viplala
Kitarr
Mnjah, oleks vist pidand vähe varem alustama
15.09.2007 at 22:22
viplala
Kitarr
15.09.2007 at 23:58
jaanus
 
Kitarr
quote:
viplala: Mnjah, oleks vist pidand vähe varem alustama
bluesi mängimist ei ole võimalik õppida. kas oskad või ei oska - vahepealset varianti ei ole ;)

esmastele küsimustele vastuseks:
tegelen vahelduva eduga.
kunagi oli, üsna mitu.
enamuses ise.
ei ole. aga bluesi jämmin alati, kui selleks võimalus tekkib.
paarkümmend aastat tagasi sai alustatud.
ei, sa ei ole üksi. siin foorumis on palju väga häid muusikuid, kellega on mul au olnud vahetevahel koos jämmida.
16.09.2007 at 00:13
Jarmo
  
Kitarr
Minu mõned projektid (mis kitarri sisaldavad):

http://www.myspace.com/ruhtlus
http://www.myspace.com/plasticwhoreland
http://www.agentm.pri.ee

Aktiivne neist hetkel ainult Agent M (ja noh, olgem ausad, seal ma tegelikult kitarri siiski käes ei hoia, ühtesid teisi asju hoopis), kuid Ruhtile ja Plastic Whorele sepitsen vaikselt uut materjali. Mõlemal samas uus materjal saab olema nõksu erinev sellest, mis seal praegu veel üleval.

Edit: varuge nõks kannatust MySpacest loo kuulamisel, indikaator näitab küll, et lugu juba nagu mängiks, aga hääl jõuab tsuts hiljem järele.

Unelmatest niipalju, et teha veel rohkem muusikat ja ennast selles vallas arendada nii produtseerimise kui pillimängu koha pealt. Ja siit-sealt veel.
Ja no muidugi, feimi ja sulli.

Edit: ise õppinud, aga noh, oskuseks seda nimetada ei saa.

____________________________
Dodge Aspen 1980 "Air Morse One"
http://www.diskustommagazine.com - Diskustom Magazine
http://www.kustom.ee - One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
16.09.2007 at 02:08 4 edits. Last edited 16.09.2007 at 16:55 by Jarmo
memphis
Kitarr
Hetkel tinistan niisama. Aga mõtted liiguvad bändi suunas küll. :)
Õppisin põhimõtteliselt ise. Lihtsalt teatavad kogemustega isikud abistasid vajadusel.
Unelm on jõuda sellisele tasemele, kus paremad Metallica lood enam raskusi ei valmista. ;)
Alustatud sai kuskil 2a. tagasi. Ja niikaua siis vist mänginud ka. :)
16.09.2007 at 16:53 1 edit. Last edited 16.09.2007 at 16:54 by memphis
dodge
Kitarr
u. 20 a. tagasi hakkasin näppima kitarret.
Kevadel soetasin Gibsoni jällegi.
Aga muusikaga seotud pidevalt.
Nuppude taga ja rooli taga.
Oh seda elu...
17.09.2007 at 12:36
mr. RocknRoll
 
Kitarr
Alustatud sai ca. 10a. tagasi, täitsa iseseisvalt. Küll bassil ja mingil hetkel ka trummi löödud, kuid enamuses kitarril, saadet ja natuke ka soolot. Praegu jalutavad peas taas bassi mõtted.

____________________________
44269
18.09.2007 at 22:29 1 edit. Last edited 18.09.2007 at 22:31 by mr. RocknRoll
viplala
Kitarr
Oh need unetud ja lõbusad ööd :) , mis lõppevad netis. Minu jaoks tuli see küll päris üllatusena...kuradi lahedalt hea.





17.08.2008 at 04:59 1 edit. Last edited 17.08.2008 at 05:09 by viplala
Jamez
Kitarr
Ma kah teist ikka mõnikümmend aastat kiusanud....momendil küll aint kodus ja naabrite närvidel mängin :P

____________________________
Team Outlaw
17.08.2008 at 13:33
MartMeister
Kitarr
Oijah... Sai ju lausa musakoolis teist õpitud. Keskaaeg ikka sai päris tihti tüdrukuid bändiga hullutatud;) "Plaat" peaks kah kusagil olemas olema... Umbes 6 aastat tagasi sai vanematelt vana lagunev Fiati 127 pann välja nuiatud ja sama päev juba traatkettaga roostet nühkima hakatud. Sellest päevast jäid instrumendid nurka kus nad püsivad siiani :)

Vahepeal sai paar lugu tehtud Propellerhead Reason´iga. Aga olgem ausad - kui see autopisik tekkis läks kõik metsa. Väljas enam sõpradega ei käidud, aastaid juba mööduvad õhtud läbi nokitsedes... Arvutis ollakse täpselt selleks, et infromatsiooni hankida sõidukite kohta. Tsiklid muutusid võrrideks (no offence!), uued ondad peemveed ja niisaanid ruladeks. Õige värk on vana auto ja usakas ülim tipp... Õu on ronte täis, kõikvõimalikud kohad jubinatest lookas, töö käib vapralt mitmel rindel. Keevituse traati oma tonnijagu mehele pandud, pahtlit samapalju, tsisternitäis õli ära kasutatud jne jne jne... Oeh... ei viitsi tööl olla, saaks ometi garaaži :)
18.08.2008 at 10:36
ReyMan
Kitarr
OT:

Ei osanud seda linki kusagile mujale panna kuid panematta jätta ka ei tahaks.
18.04.2010 at 21:43
Lowrider
Kitarr
Olen lapsest saati maal üritanud tinistada isa kitarri, aga no ei suuda mina mingit viisi välja tinistada :) . Praegu see kitarr seisab kodus diivani taga ja ei julge puutuda enam, sest ma oskan aint hirmsat röginat välja meelitada sellest kitarrist :D
18.04.2010 at 22:29
antsas
 
Kitarr
Samuti mõningad aastat kitarri mängitud,hetkel aktiivsemalt kahes pundis rütmikidra tinistades
http://www.metal.ee/bestia/index1.html ja



____________________________
Ford Fairlane Spring Special 58 - ex
charger 66 -ex
Olds Delta 88 convertible 73 -ex
Pontiac Star Chief Custom 4-door Catalina 57 -ex
Ford Fairlane Skyliner 58
Chrysler Newport 68 -soon
23.04.2010 at 21:33
viplala
Kitarr
quote:
ReyMan: OT:

Ei osanud seda linki kusagile mujale panna kuid panematta jätta ka ei tahaks.


Lahja, ma olen kindel, et nii ta järgi ei mängi. Arvatavasti ei mängi nii järgi mitte ükski tipp kitarristidest :)


24.04.2010 at 01:24
Dodge,Kass
 
Kitarr
Ommik Jah! Huvitav Teema .. Laheee.. :) :)
Olen Samuti Selline " Tüüp " Kes Õppis Venna Kõrvalt 8a. Selle Nagu Selgeks Jaaaa " Tilbendas " Suviti (EüE) Maleva Laule Mängida...
Samuti Mingis Maleva -" Pulmas " Mängitud.. jne. Ohhh Aeeguu - Ammuseid ... Tean, Et Käisime Ka SünniPäevadel Omas-Ringis Mängimas jne.
Suured Kaustikud A4 Formaadis Kaasas Ja Muudkui Tinistasime.. :) Muusika Koolis Kahjuks - Õnneks Pole Käinu..... Kõik Tuleb Kuulmise Peale..
Suurest Peast Siis 3 a. KirikuKooris 1 Sopranit Sai Lauldud Ja Ka LinnaHalli Laval Gospel-Festivalil Esi-Reas Häält Valla Lastud jne.
....Nüüd Rohkem Ikka Ainult - Endale Kodu Seinte Vahele Jäänud See ....HingePõhjast " Kõmisev " Hääääääl Ja Samuti Nii " Mina " Kui Kitarr - Konutamas ...Küll Voodi All ... Küll Toa Nurgas -Tolmu All . Aga Hullult Pean Lugu .. Teemast Mina Ja Kitarr .... 5+ Pihku Ja Medikas Pooleks .
Läks Vist Nostalgiliseks Kättte ÄÄÄ....

____________________________
"Kassitädi" Vaniga
24.04.2010 at 01:51 1 edit. Last edited 24.04.2010 at 02:25 by Dodge,Kass
Pierre
Kitarr
quote:
viplala: Lahja, ma olen kindel, et nii ta järgi ei mängi. Arvatavasti ei mängi nii järgi mitte ükski tipp kitarristidest :)




See oli päris ulmeline. Nii filligraansete jalgadega, või varem kätega teinud? Aga igatahel kitarri mäng polegi nii lihtne.
Olen proovinud natuke. Isa oskab ja mängib. Aga lihtsam oli jalgpalli mängida, mida tglt ka enamuses ei osata kuigi arvatakse oskavat. Seal on mingi selge cap vahel. Nagu mujalgi sarnases.

Aga see jalgadega mängija on igaljuhul talent! Selles ma ei kahtle üldse.
Wannabee´sid on ju igal alal. Ega see ei tähenda tingimata, et nad teaksid mida nad teevad, muidugi.

Et kätest tulnud rütmika ja presitsioon jalgadesse kanda on vaja teatud mõtlemist, niiet kui kätega tüüp on, kardan, et seda järele teha ikkagi ei suuda, aga maailm on imeline. Igasugu tüüpe leidub.

24.04.2010 at 02:16
viplala
Kitarr
Vaata aga vaata, kus aeg lendab :).

Nüüdseks oskan kindlalt öelda, et bluesi ma ei hakka jammima...kahjuks.

Kitarr on nagu maalikunst. Kolm duuri ja rütm, versus kolm nüri pliiatsit ja vaba pind. Sa õpid pisikesena pliiatsit käes hoidma, seejärel seinale sodima ja siis kriipsujukut paberile arusaadavaks tegema. Mõne aja pärast oskad isegi koera joonistada nii, et su ema selles naabri Murka ära tunneb (juhul kui seal Murka nimi all muidugi).

Ja sinna see jääbki. Seal on lihtsalt üks sein, mis tuleb peale seda kolme duuri. Ja sellest seinast saab üle kas mega õppimise või andekusega. Mul ei ole kummagile poole soodumust :). Nagu Pierre ütles...jalgpall. Poistega õues võid ju taguda aga edasi peab olema trenn ja anne.

Siiski, kui keegi soovib kitra tinistada ja õlut juua, andke aga lahkelt teada...selleks ei ole annet vaja.
24.04.2010 at 03:00
ervin
Kitarr
quote:
viplala:
Lahja, ma olen kindel, et nii ta järgi ei mängi. Arvatavasti ei mängi nii järgi mitte ükski tipp kitarristidest :)




kuti mängimise võti on ilmselt kitarri häälestuses ;) (mis muidugi ei vähenda lugupidamist kuti vastu)

muide, soovitan kõigile huvilistele Paul Gilberti õppetunde, isegi juhul kui kiiremaid osi järgi mängida ei suuda. näiteks:





24.04.2010 at 10:03
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kitarr   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.