register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : LÕPUKRUIIS 2007.   1 2 3 4 5  
Poster Message
wagoneer
LÕPUKRUIIS 2007.
Igati lahe üritus oli. Raekojaplatsilt edasi Tam Garagesse kahjuks polnud mahti minna kuna õemehel sünnipäeva vaja tähistada.
Kummsisuits jäi kahjuks firega tegemata kuna sooja ilma tõttu aeglasel sõidul läheb kapoti all nii kuumaks et bens kipub ära aurama ja karpa jääb kuivale.
Ilm on igatahes super ja raekojas oli uudistajaid ikka päris palju. Bändid olid ka lahedad.
Minuarust igati kordaläind üritus. Tänud korraldajatele ja kohtumiseni järgmisel aastal.

____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`
29.09.2007 at 18:22
antoine
 
LÕPUKRUIIS 2007.
lahe yritus - juba vabakal rammis yks seville mulle tagant sisse ja cruise oligi minu jaoks läbi ...

____________________________
Cadillac De Ville 1997
Cadillac Escalade Crew Cab Pickup 6.0 V8 2005
Jeep Commander 07 WH Facelift 3.0 V6 160kW 2005
29.09.2007 at 19:33
gets
LÕPUKRUIIS 2007.
Hea üritus jälle. Aga, mis värk selle Viru ringilt tagasikeeramisega oli? Tundus, et olin ainus auto, mis ümber Viru keskuse sõitis, teised keerasid Pärnu maanteed mööda tagasi minema.
29.09.2007 at 19:33
kristjan_l
  
LÕPUKRUIIS 2007.
Tervitus.

Äitah kõigile, kes osalesid. Ilma teieta seda kruiisi ei oleks. Aga suurim kiitus Tammevanale - tema näris läbi bürokraatlikust Tallinna Linnavalitsusest ning pakkus ka koha, kus õhtul olla.

Paar pilti:







Varsti ka galerii!

____________________________
REKVISIIT.EE
tõukerattast tankini
29.09.2007 at 20:06
kalev35
  
LÕPUKRUIIS 2007.
pilta näeb siit

____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
29.09.2007 at 20:27
newton
 
Moderator
LÕPUKRUIIS 2007.
Kristjan_l palus Tamgarage sügavustest teada anda, et Override tuleb lavale veerand tunni pärast, nii et täiesti jätkub veel põhjust peoga (taas)liitumiseks.
29.09.2007 at 21:17 1 edit. Last edited 29.09.2007 at 21:18 by newton (Moderator)
Ets
LÕPUKRUIIS 2007.
Minu arust kõige kõvem kruis.
Rivi lõhkujad olid traditsiooniliselt foorid. Neist vist ei pääsegi. On ju laupäeviti linn ikka (vastu ootusi) autosid täis, põhiliselt küll maalt linna ostlemisele tulnud maakad. Politsei liikluse reguleerimine Laagri Maksi juures on vaid kosmeetilise mõjuga. Vabakal oli ka üks plekimõlkimine (esimene ajaloos) osalejate vahel. Ei tea küll, mis kolonni peas toimus aga tänu mingi huiändai postipanekule oligi tagasipööre Viru ringilt. Oleks ju vabalt võinud ka teenidnusmaja/kaupsi ringi ära teha. Aga korravalvurid vist olid natuke üle reageerinud (iroc-z postitusele tuginedes) ja valiti kiirem/lühem/lihtsam tee. Suitsetasin ka ise eelmisel aastal Viru trammipeatuses ketsi, kui kõrvale sõitis korravalvur ja käskis tegevuse lõpetada, kuna ma olen idioot. Politsei korraldusele tuleb alluda!
Raekoja plats oli aga tänase kruisi maasikas. Palju väljavalitud autosid, palju inimesi, hea muusika... No mida sa hing veel võid tahta.
Kahjuks pidin sel hetkel ka lahkuma. Loodan, et Mustamäe marsruut Tamgaragesse oli autode- ja pealtvaatajaterohke...
Edit: Tänud priiküüdile Meintz ja Laas. Siit ka täehelepanek: mitte IGA foori taga ei pea stagema...
29.09.2007 at 22:07 3 edits. Last edited 29.09.2007 at 22:14 by Ets
Vanaisa
  
Moderator
LÕPUKRUIIS 2007.
Kah tagasi koduste seinte vahel.
Teen kindlasti ülekohut teistele korraldajatele, aga Tammevana - SUPER!!!!!

Siit ka väike mõttetera kõigile kivipalluritele - kas ikka peab iga cruise marsruudi vedama läbi magalate ja lõpetama higises Buffalos?

vana@selja peal


____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
30.09.2007 at 00:54
ROKIPEER
 
LÕPUKRUIIS 2007.
Suurimad tänud korraldajatele, üritus oli 5+
Jõudsin ka lõpuks tallinnast koju ja lähen ka kohe hea tujuga tuttu.
Jääme ootama järgmist hooaega!
Olge vahvad!
30.09.2007 at 00:58
220TEI
LÕPUKRUIIS 2007.
quote:
Vanaisa:

Siit ka väike mõttetera kõigile kivipalluritele - kas ikka peab iga cruise marsruudi vedama läbi magalate ja lõpetama higises Buffalos?

vana@selja peal

Ja siit vastus. Ei pea! Näiteks selle aasta teine cruiis(mais) viis meid(niivähe-palju) kui meid oli, SM. Jaamakorraldaja(a.k.a. Labor) juhtimisel näiteks Viimsisse , testima kodanik Wagoneeri perele kuuluvat Pizeeriat. Mis minule, kui sellel aastal kõigil cruiisidel osalenule (kui mitte arvestada tänast, eeh... ... eilset üritust), kõige rohkem meelejärgi oli.
30.09.2007 at 01:34
vahekas
  
LÕPUKRUIIS 2007.
Terv.
Ma ei saanud ainullt ühesatasjast aru mind de villega raekojaplatsi ei lubatud küll aga pidin ma seal ise vahtima mitte ameerika autosid.Kas ma sain valesti aru et liinarahvale näidatakse ammeerika autosid või oli see lihtsalt auto näitus?Kui see oli lihtsalt auto näitus oleks mul olnud ka midagi rariteetseeetsemat välja pakkuda.
30.09.2007 at 08:18
Jarmo
  
LÕPUKRUIIS 2007.
quote:
vahekas: Terv.
Ma ei saanud ainullt ühesatasjast aru mind de villega raekojaplatsi ei lubatud küll aga pidin ma seal ise vahtima mitte ameerika autosid.Kas ma sain valesti aru et liinarahvale näidatakse ammeerika autosid või oli see lihtsalt auto näitus?Kui see oli lihtsalt auto näitus oleks mul olnud ka midagi rariteetseeetsemat välja pakkuda.

Kogu aeg ju olnud jutt, et ameerika JA klassikaliste autode üritus.



____________________________
Dodge Aspen 1980 "Air Morse One"
http://www.diskustommagazine.com - Diskustom Magazine
http://www.kustom.ee - One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
30.09.2007 at 09:24
amatöör
  
LÕPUKRUIIS 2007.
raekoja platsil punane morgan,hele jaguar,küünelaki caddy,442. Kõik olid ilusad :) Kruiis oli iseenesest hea. Tamme gar. ka kõik tiptop,kuigi pidin sealt lõpuks lahkuma.
Üritus 5+
Autode kogus 5+
Korravalvurid: algul 5+ aga siis 4 :)

Avarii kohta niipalju et oleksin ise äärepealt trans sporti sisse lennanud. Hakkas paremale poolsele rajale minema,suund ilusti sees,ja kui oli peaaegu parema poolsel rajal siis tuli tagasi samale reale minuga :) Õnneks minu halvad pidurid said hoogu maha võtta, peeglis oli vist veel yks f body järsku pidurdust tundnud :)
PS: hommik käes, ei oska kirjutada.

____________________________
Elu esimene auto: camaro 78´
30.09.2007 at 10:07
vahekas
  
LÕPUKRUIIS 2007.
Kas on ka teada palju autosid kokku tuli kruisile?
30.09.2007 at 10:41
Verso
 
LÕPUKRUIIS 2007.
Suured Tänud korraldajatele.Väga vahva oli.
Pildid leiab siit http://nagi.ee/photos/ostapri/sets/42279/
30.09.2007 at 10:45
metslane
 
LÕPUKRUIIS 2007.
quote:
vahekas: Kas on ka teada palju autosid kokku tuli kruisile?

Eelnevalt mainitud 160 autot.
30.09.2007 at 10:46
Vanaisa
  
Moderator
LÕPUKRUIIS 2007.
quote:
220TEI:
quote:
Vanaisa:

Siit ka väike mõttetera kõigile kivipalluritele - kas ikka peab iga cruise marsruudi vedama läbi magalate ja lõpetama higises Buffalos?

vana@selja peal

Ja siit vastus. Ei pea! Näiteks selle aasta teine cruiis(mais) viis meid(niivähe-palju) kui meid oli, SM. Jaamakorraldaja(a.k.a. Labor) juhtimisel näiteks Viimsisse , testima kodanik Wagoneeri perele kuuluvat Pizeeriat. Mis minule, kui sellel aastal kõigil cruiisidel osalenule (kui mitte arvestada tänast, eeh... ... eilset üritust), kõige rohkem meelejärgi oli.

Jah, muidugi - sorry, selle unustasin täitsa ära. Nii juhtub, kui tihti cruisidel ei osale - lähen ja häbenen nüüd natuke :)
Aga igatahes - ilm oli super, korraldus viimase peal, õhtune pidu ka...
Kas nüüd, kui on "jalg ukse vahele" saadud, võiks ka igakuistel cruisidel Rae platsi kasutada? See oleks viimase peal variant.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
30.09.2007 at 11:17
Indrek_S
 
LÕPUKRUIIS 2007.
Rae platsiga on see lugu, et ainult 10-20% autosi mahub ära sinna.
samas muidugi linnarahvas ehk "publik" on väga hea seal.

seoses vabaduse pst avariiga. Ise nägin seda pealt, kuidas üks tume DeVille Town Car`ile tagant sisse vajus. Linc ilmselt vajab pisut pamperi värvi kohendamist, Caddy lood olid kehvemad....

____________________________
not done until it's done
30.09.2007 at 12:47 1 edit. Last edited 30.09.2007 at 12:48 by Indrek_S
kristjan_l
  
LÕPUKRUIIS 2007.
Pilte FMCE galeriist

____________________________
REKVISIIT.EE
tõukerattast tankini
30.09.2007 at 13:52
MarekV8
 
LÕPUKRUIIS 2007.
Üritus oli väga viis.
Väike pildivalik asub siin LÕPUKRUIIS 2007a.
30.09.2007 at 14:27 1 edit. Last edited 30.09.2007 at 14:31 by MarekV8
AndreesZ
 
LÕPUKRUIIS 2007.
Ilm oli tõesti SUPER ja üritus ka hästi korraldatud. Müts maha......
Usarauda oli kõvasti esindatud, aga õnneks ka mõni teine uunikum kohale oli ilmunud.
Taunusel said tagarehvid korralikult valu, aga asi oli seda väärt.
Teinekordgi...............
30.09.2007 at 14:53
DevilDeVille
  
LÕPUKRUIIS 2007.
:hail igatahes

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
30.09.2007 at 17:11
antoine
 
LÕPUKRUIIS 2007.

seoses vabaduse pst avariiga. Ise nägin seda pealt, kuidas üks tume DeVille Town Car`ile tagant sisse vajus. Linc ilmselt vajab pisut pamperi värvi kohendamist, Caddy lood olid kehvemad....

nii ilus see asi siiski ei ole - center tail light tuleb siiski uuega asendada ...

____________________________
Cadillac De Ville 1997
Cadillac Escalade Crew Cab Pickup 6.0 V8 2005
Jeep Commander 07 WH Facelift 3.0 V6 160kW 2005
30.09.2007 at 17:13 1 edit. Last edited 30.09.2007 at 22:02 by antoine
Sebastien
LÕPUKRUIIS 2007.
Tänud korraldajatele väga ilusa cruisi eest!

Foto FMCE
30.09.2007 at 19:58
--tarvo--
  
LÕPUKRUIIS 2007.
tänud korraldajatele. väga hea oli väljaelada.
http://nagi.ee/photos/krispi/2395723/
30.09.2007 at 21:53
tqhq.ee foorum : Üritused : LÕPUKRUIIS 2007.   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.