register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : CO sisaldus  
Poster Message
Raul
CO sisaldus
Mis võib põhjustada suurt CO sisaldust? Tühikäigul on CO sisaldus 10 !!! Kusjuures on vahetatud hapnikuandur ja pandud sai ka uus katalüsaator. MIda veel ette võtta või üle vaadata tuleks?
tnx
27.03.2002 at 13:32
urmas
CO sisaldus
Irv: Jaan Tatika nimelist papist auraha vääriv usa inseneride lahendus SMOGIPUMP abiks. Kui CO sisaldus ületab normi, siis tuleb väljalaskegaase värske õhuga lahjendada. Naerukoht :evil
27.03.2002 at 14:30
mrtn
CO sisaldus
mõne aasta tagant võiks õhufiltrit ka vahetada
27.03.2002 at 15:20
Raul
CO sisaldus
quote:
mrtn wrote:
mõne aasta tagant võiks õhufiltrit ka vahetada

Kõik filtrid on juba vahetatud..selle kahe kuu jooksul mis auto on minu käes olnud on igasuguste filtrite, õlide, juhtmete, voolikute, ketaste jne peale juba üle paarikümmne tuhande kulunud ja kulub veelgi...aga lõpuks tahaks ikkagi korras autoga ka sõita...hetkel meenutab see töölkäimine rohkem autoparandamiseks raha teenimist,aga elada tahaks ka....
27.03.2002 at 15:32
chevyman
CO sisaldus
Mis mootoriga üldse tegemist on ja kas on pritse või karpa. Kui karpa, siis saab hädast väga lihtsalt jagu. Kui aga sissepritse, siis võib ajul midagist paigast ära olla.
28.03.2002 at 12:03
Raul
CO sisaldus
quote:
chevyman: Mis mootoriga üldse tegemist on ja kas on pritse või karpa. Kui karpa, siis saab hädast väga lihtsalt jagu. Kui aga sissepritse, siis võib ajul midagist paigast ära olla.

Niih ..sai täna Ledoviinis käidud ja seal arvati ka et aju on omadega metsas..tegu on siis 2.3 SOHC mootrirga ja ikka pritsungiga. Siit ka küsimus et ehk oleks kusagilt võimalik ka kasutatud aju saada? Tudengi eelarve siiski piiratud ja peab otsima igasuguseid võimalusi....ehk on kellegil mõni pontu parajasti seismas ja oleks võimalik kasvõi aju laenata et kindel olla et viga on tõesti ajus.
28.03.2002 at 13:25
Ragnar
CO sisaldus
quote:
Siit ka küsimus et ehk oleks kusagilt võimalik ka kasutatud aju saada? Tudengi eelarve siiski piiratud ja peab otsima igasuguseid võimalusi....ehk on kellegil mõni pontu parajasti seismas ja oleks võimalik kasvõi aju laenata et kindel olla et viga on tõesti ajus.

mul 2,5 SOCH'i aju pakkuda!
28.03.2002 at 13:29
Raul
CO sisaldus
Kui aus olla siis on sellest autots juba siiber....kui keegi on nõus 55 kilo maksma siis saab ta auto kohe endale...nagu ma enne mainisin on remo peale viimase 2 kuu jooksul läinud juba üle 20 kilo ja siiski kannatusel on piirid ka. See hindad sisaldab ka korralikku CD sterot ja kõlareid. Hinna suhtes ma tingima ei hakka kuna niiigi olen juba miinuses.

MIs puudutab seda 2.5 grand am aju siis ei tea kas see ikka sobib? ja oleneb ju mis aasta mootori pealt see on. Kuigi samas proovida ju võib...plaju muidu hind oleks? Täna peaks selguma ka muud ajude hinnapakkumised ja eks ma siis teeks valiku.
28.03.2002 at 13:35 Last edited 28.03.2002 at 13:36 by Raul
Ragnar
CO sisaldus
quote:
Raul:MIs puudutab seda 2.5 grand am aju siis ei tea kas see ikka sobib? ja oleneb ju mis aasta mootori pealt see on. Kuigi samas proovida ju võib...plaju muidu hind oleks? Täna peaks selguma ka muud ajude hinnapakkumised ja eks ma siis teeks valiku.
aju pärit Chevrolet Celebrity '87 R4 monopritse pealt. Kui asi sobib, hinnas saab kokkuleppele!
28.03.2002 at 13:43
Ago
 
CO sisaldus
Omadest kogemustest võin öelda, et Pontu ja Chevy ajud on üldjuhu lsisult identsed. Probleemiks on aga pistikute erinevus. No vähemalt on Grand Prixi ja Beretta 2.8 mootori aju puhul nii. Grand Ami ja Celebrity kohta ei julge seda muidugi 100% väita.

____________________________
Pontiac Trans Sport `96
28.03.2002 at 13:59
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : CO sisaldus  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.