register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Ford 3.8L uus nukk ?  
Poster Message
madis
Ford 3.8L uus nukk ?
Kuna ma olen loll, siis oleks õnnelik linkide ja infi üle, mida ja kui palju saab minu mootoris nuki vahetusega teha.
Nimelt tundub et comp. cams teeb nukki ka ford 3.8 kohviveskile, hind samuti ok.
Plaanis on alla keerata jämedam dual torustik, samuti vahetan enne surma tagasilla 3.7 v. 4.1 peale. Ehk siis mootor hakkab kõrgemal elama. Minu tagasihoidlik mõistus ütleb samuti, et võimsuselisa on saavutatav põhiliselt kõrgema otsa tõstmisega madalama arvelt.
Kommentaare ja soovitusi ? (palun mitte vastust stiilis: ¤"()%&")/&% BBC ! raisk )

____________________________
4x4 doublecab
28.03.2002 at 20:01
T-Bird
 
Ford 3.8L uus nukk ?
Sulle seda ei ole vaja , osta tihendite komplekt ja tee
head mootorid ,misugune sull k.kast ? Sild arvestatakse koos k.kastiga .
sumbutaja , hooratas, dampfer ja .............!
29.03.2002 at 19:39
BlueStang
 
Ford 3.8L uus nukk ?
quote:
T-Bird: ...osta tihendite komplekt ja tee
head mootorid...
Mida öelda tahetakse &( , kes tõlgiks mulle?


____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
29.03.2002 at 21:01
unistaja
Ford 3.8L uus nukk ?

Mida öelda tahetakse &( , kes tõlgiks mulle?

IMHO T-bird tahab öelda, et tee see mootor korda mis on ja võta 100% mis seal peitub. Tagasilla mõte aga OK, kaotad loomulikult lõppkiiruses.
Muu staff mootoris (nukk etc) ei oleks otstarbekas. Vaata kasvõi oma postitust http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=2360. Sama raha eest saaksid midagi hoopis enamat. Sellest saab hea draiveri kuid mitte killerit (aga seda Sa vist tahad ?), st maksad sama tulemuse eest 2-3 korda rohkem võrreldes V8 toorikuga.
Kui ei meeldi BB teemaline vastus, siis ¤"()%&"/&% müü maha ja hangi V8 ! raisk :)
30.03.2002 at 14:16
madis
Ford 3.8L uus nukk ?
Paar tundi netis asja uurinud ja peab nõustuma, nuki vahetus oleks mõttetult kallis: lisaks vaja veel uusi kaanetihendeid ja polte jne jne. +chip.
Ma ütlen siis endale ka et mõistlik 1 järjekorras käiguosa optimiseerida :)

____________________________
4x4 doublecab
30.03.2002 at 15:35
peep
 
Moderator
Ford 3.8L uus nukk ?
Statoilis on mingid mingid uut tüüpi lõhnakuused müüki tulnud, ma oma naise fordile juba ostsin.:devil

Ok ma loodan, et Sa väga närvi ei läinud aga tõesti soovitaks Sul pigem keskenduda auto hooldamisele kui modimisele, kuna raha/saadava tulemuse suhe on kehva V6 Mustangi puhul.
31.03.2002 at 10:04
madis
Ford 3.8L uus nukk ?
to peep: sulle vist meeldib oma camaro sumpsist banaane õngitseda ? ;)

to teised issid:
Üldiselt, ma ei saa aru sellisest "isalikust" suhtumisest. Kuna mina isiklikult ei ole siit foorumist kedagi nägupidi näinud ega otse juttu puhunud, siis võib ka vastupidist oletada ning seetõttu ma ei saa aru mis alusel mind mingiks idioodist tatikaks peetakse ??? Ausõna, oma raha teen mis tahan ja kui siia (Tehnika grupp) mingi kirja panen, siis loodan saada mingit tehnilist vastust, mitte kobisemist. Niiviisi võib igaühe auto kallal möliseda ja isiklikuks minna a mis kuradi mõte sel foorumil siis on ??? Et kogu postitus ongi nii et Pärtel mine persse oma BBga ja BlueStang ja mina ostku endale korralik auto jne jne jne jne ja vat nüüd on kokkusaamine ja õllejoomine.
Ja mis puudutab oma auto hooldamist siis selleks ma ausõna nõu ei vaja

GOT THE POINT ??

____________________________
4x4 doublecab
31.03.2002 at 14:55
BlueStang
 
Ford 3.8L uus nukk ?
To peep:
BTW, ma juba ostsin endale Statoilist selle lõhnakuuse. Usakatele sobib ideaalselt ja lõhna kannatab ka välja.

To kõigile:
Arvan natuke sarnaselt madisega, et kõik tegijad siin ei askelda autoga ainult joonele panemiseks, vaid puhtast huvist usakate ja tehnika vastu. Kuulun viimaste hulka ja ei näe midagi taunitavat, kui soovin olemasolevast (sest mu auto meeldib mulle ja ma ei soovi seda vahetama hakata) võimalikult palju kätte saada. Või mis?

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
31.03.2002 at 15:48
LaSa
 
Moderator
Ford 3.8L uus nukk ?
ehh, madis & bluestang..

võtke nüüd rahulikult; kõik teile öeldud asjad on siiski pigem nõuandvas vormis, mitte keelud-käsud... keegi ei pea teid idiootiteks ega tatikateks (madist siis). Lihtsalt inimesed püüavad teid säästa mõtetust rahakulutamisest, mille tulemusel ei saabu nagunii teid rahuldavat tulemust ;) Selliseid autosid on küll ja küll nähtud (ja tuleb ka juurde:evil), kuhu on mega$$$ pandud & asi ikka ei liigu... niiet mõelge ;)
Aga loomulikult -- lõpuks tehke ise mida tahate, keegi ei sunni ega keela teid ju :)

mina isiklikult installiks bloweri ku mul oleks taoline Stang ja tolle minek mind ei rahuldaks.. :burnout

L, sügavalt isikliku arvamusega.
31.03.2002 at 17:18
peep
 
Moderator
Ford 3.8L uus nukk ?
Ohh, osta see nukkvõll ja mida iganes, kes Sind keelab ???

Aga see foorum on avalik ja igal liikmel on õigus siia postitada oma arvamus, ei näe põhjust Sulle erandit teha, et postitada võivad vaid need kes Sind ja Sinu ideid takka kiidavad. Loomulikult on isiklikud solvangud jms. taunitavad aga neid ma nagu siin threadis (ja ka üldiselt siin foorumis) ei näe - palun quote'i mulle mida Sa isiklikult enda kallal mölisemise all silmas pead eelnevast jutust ?
31.03.2002 at 21:17 Last edited 31.03.2002 at 21:21 by peep (Moderator)
madis
Ford 3.8L uus nukk ?
>> Statoilis (solvang üks) on mingid mingid uut tüüpi lõhnakuused(solvang 2) müüki tulnud, ma oma naise fordile(solvang 3) juba ostsin.

seda pean solvanguks et sa arvad et mu auto haiseb :)

Anyway, see ei ole ee.auto mistõttu ma ei viitsi kellegagi tülitseda. Eks igaüks on omaarust tark aga minuaru == minu omaaru ehk siis mina olen omaarust kõige targem ja selge see. Ei taha kellegagi tülli ka minna nii et.

PEACE

____________________________
4x4 doublecab
31.03.2002 at 23:27
wax
 
Ford 3.8L uus nukk ?
Nii palju kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid arvamusi. Mõni solvub kiiremini, mõni ei solvu üldse. Ühele meeldib blower, teisele turbo. So what?!?! Küsitakse teiste arvamust - kui see ei meeldi, siis ei meeldi - life goes on! Eks mindki ole siinseal pekstud, et mida p.rset ma V6-ga jaman. On ju üldtuntud tõde et V8 on rohkem kui V6. Ei pea alati seda tegema mida teised soovitavad (kuigi vahel ju väga tahaks, aga ntx. rahakott seab omad piirid) :) Ning selle foorumi ja kasutajate kohta pole mul mitte ühtki halba sõna öelda - IMO on siin üldse väga tore ja pädev seltskond ja hetkel ei meenu ühtki case'i, kus küsija oleks üldse vastuse või soovitusteta jäänud.
Keep rockin'! :D
01.04.2002 at 12:10
T-Bird
 
Ford 3.8L uus nukk ?
MADIS Helista mulle ja ragime misugune sull tapselt auto ja mida vQip temaga teha vaiksema rahaga ett sina vQiksid naidata kuidas sQita on vaja.
01.04.2002 at 13:27
Jansa
Ford 3.8L uus nukk ?
vist hakkab siuke klassikaline chevymeeste ja fordimeeste vastasseis tekkima, tundub.
:uhoh
01.04.2002 at 23:53
BlueStang
 
Ford 3.8L uus nukk ?
quote:
Jansa: vist hakkab siuke klassikaline chevymeeste ja fordimeeste vastasseis tekkima, tundub.
:uhoh

klge, comedown
seda vastasseisu asja pole vaja siin üles kütta, ehk et nagu madis juba korra ütles
PEACE :)
01.04.2002 at 00:58
T-Bird
 
Ford 3.8L uus nukk ?
Jansa. Mulle on taielik ukskQik misugune auto Chevi vQi Ford, oleks ta AMERIKA auto, se on kQige olulisem.
mul endal oli ligi 24 GM-rista ja kQik vagevad.
02.04.2002 at 16:19
Jansa
Ford 3.8L uus nukk ?
:)
Kõrvalseisja repliik oli kõigest.
:)
02.04.2002 at 21:56
2koma8
Ford 3.8L uus nukk ?
Mehed, tegelikult me arutame siin hoopis seda et kas tasub stangile nukki panna või mitte! :)


(Väike vihje lihtsalt)

Leppige nüüd kenasti ää, usaraua rahvas ikka sõbralik ja tore.
02.04.2002 at 22:27
T-Bird
 
Ford 3.8L uus nukk ?
Kui leida se nukk tasuda ja endal on hadasti vaja marida kasi sis palun tee seda ,kui se nukk maksab mingi raha? sellest ukskQik midagi heat ei tule (kui panna ainuke nukk)
03.04.2002 at 13:40
BlueStang
 
Ford 3.8L uus nukk ?
quote:
2koma8: Mehed, tegelikult me arutame siin hoopis seda et kas tasub stangile nukki panna või mitte! :)


Nomaarvan, et ainult nukkvõll pole lahendus - ikka koos sisselaske ja kaante portimise ja poleerimisega, uued suuremad klapid ja headeritega dual-väljalase. Samuti pump, mis tuleb vahetada 190-se vastu.
Ainult, et mis see kõik maksab ja milline lõpptulemus on seda ei oska ennustada - nagu ennegi jutuks olnud v6 pole just kõige optimaalseim sissepandava raha ja saadavate hobuste suhte poolest :eek
P.S. Aga midagi tuleb teha - sõrmed sügelevad ja oma 9 või 10 punktilise modikava, millest ka kunagi juttu olnud on, tahan ära teha küll :)

03.04.2002 at 15:37
peep
 
Moderator
Ford 3.8L uus nukk ?
Kui minul oleks auto, mille performance modimine väheperspektiivne aga käed sügelevad, siis investeeriksin vedrustusse, velgedesse ja üldiselt välimusse.
03.04.2002 at 16:04
Daniel
 
Ford 3.8L uus nukk ?
quote:
peep: Kui minul oleks auto, mille performance modimine väheperspektiivne aga käed sügelevad, siis investeeriksin vedrustusse, velgedesse ja üldiselt välimusse.

Peebuga täitsa n6us aga lisada veel ka HEA sound !
03.04.2002 at 16:12
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Ford 3.8L uus nukk ?  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.