register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : '03 Ford Excursion Eddie Bauer V10 6,8l (415cid) 4WD   1 2 3 4 5 6  
Poster Message
antennimees
 
'03 Ford Excursion Eddie Bauer V10 6,8l (415cid) 4WD
quote:
TCOFF:
quote:
jaak: Raam on erinev. F-150 on selgelt alamõõduline. Raam kitsama vahega ja konstrui teine.

Ehk väljendasin end pisut valesti aga samale põhjale on nad kõik ehitatud. Sinu enda auto koduleheküljelt isegi väljendub see, et F150 on 5.8m pikk ja 2m lai, täpselt nagu Excursion.

Mõõdud ei ütle raami kohta miskit. Caddy Fleetwood ka samade mõõtudega (v.a. kõrgus) ega see ei tähenda siis raam sama ehitusega. F-150 ja Ford Super Duty (F-250, F-350, Excursion) on ikka täiesti erinevad autod nii raami, põhja kui ka muude asjade poolest.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
10.11.2007 at 00:15
jaak
 
'03 Ford Excursion Eddie Bauer V10 6,8l (415cid) 4WD
Just, F-150 ja F-250 on tänapäeval absoluutselt erinevad põhja poolest. Sarnasusi oli veel märgata ehk 80'date keskel. Veel vähem on ühist F-150 ja Expeditioni vahel.
11.11.2007 at 11:51
antennimees
 
'03 Ford Excursion Eddie Bauer V10 6,8l (415cid) 4WD
quote:
jaak: Just, F-150 ja F-250 on tänapäeval absoluutselt erinevad põhja poolest. Sarnasusi oli veel märgata ehk 80'date keskel. Veel vähem on ühist F-150 ja Expeditioni vahel.

F-150 ja Expedition on vähemalt esiosa poolest kul samad. Vähemalt esisild läks kastika alt ilma mingite modimisteta Expeditionile alla. Koos õõtsade ja muu mudruga.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
11.11.2007 at 19:33
jaak
 
'03 Ford Excursion Eddie Bauer V10 6,8l (415cid) 4WD
Paganamas, ma tahtis öelda Expeditioni asemel Excursion.
Expedition on muidugi sama, välja arvatud raami tagumine osa, mis on kastikal natuke teine, et kast ikka korralikult kinni saaks tõmmatud.
12.11.2007 at 18:39
antennimees
 
'03 Ford Excursion Eddie Bauer V10 6,8l (415cid) 4WD
quote:
jaak: Paganamas, ma tahtis öelda Expeditioni asemel Excursion.
Expedition on muidugi sama, välja arvatud raami tagumine osa, mis on kastikal natuke teine, et kast ikka korralikult kinni saaks tõmmatud.

Seda ma kahtlustasin ka, et ju sul segi läks.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
12.11.2007 at 20:44
zhadow
'03 Ford Excursion Eddie Bauer V10 6,8l (415cid) 4WD
quote:
antennimees:
quote:
jaak: Paganamas, ma tahtis öelda Expeditioni asemel Excursion.
Expedition on muidugi sama, välja arvatud raami tagumine osa, mis on kastikal natuke teine, et kast ikka korralikult kinni saaks tõmmatud.

Seda ma kahtlustasin ka, et ju sul segi läks.

Nime poolest ühed Ex-id kõik alates Explorerist :)
Aga kas sa Antennimees jäädki leedu numbritega sõitma või püüad ikka Eesti registrisse ka asja saada?
Ma töötan ise samal tänaval kus sa tihti töö ajal pargid, seepärast hakkab tahes-tahtmata silma.
13.11.2007 at 10:15
anryo
  
'03 Ford Excursion Eddie Bauer V10 6,8l (415cid) 4WD
quote:
TCOFF:
quote:
jaak:
No ja mis ta nende kahe länkariga peale hakkab? Powerslide't teha ei saa korralikult, kuna 300HP'st on asi kaugel ja lihtsalt niisama on igast vilede ja kelladega länkarile mõnus ülevalt alla vaadata foori taga :)
Ma sain asjast pigem nii aru, et uue land roveri raha eest saaks mitu Excursioni osta, mis on ka õige pm.
quote:
jaak:
Länkaritele piisab juba F-150'st ... alati vaatan neid ülevalt alla foori taga ja 5.8m pikkust nad ka kuidagi järgi ei tee :)
Mismõttes juba F-150-st? Fordi SUV-id nii kastikad kui Excursion on kõik ühele raamile ehitatud ning sama suured. Excursion tundub ehk massiivsem tänu kasti puudumisele.

Hmm... Minu teada "länkariks" ikka Land Cruiserit (Toyota siis), mitte Land Roverit kutsutakse...

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
13.11.2007 at 11:15
TCOFF
'03 Ford Excursion Eddie Bauer V10 6,8l (415cid) 4WD
quote:
anryo:
quote:

Hmm... Minu teada "länkariks" ikka Land Cruiserit (Toyota siis), mitte Land Roverit kutsutakse...

Kusjuures mõtlesin üht, kirjutasin teist :D
13.11.2007 at 11:55
jaak
 
'03 Ford Excursion Eddie Bauer V10 6,8l (415cid) 4WD
Kisub krooniliseks.
13.11.2007 at 16:21
antennimees
 
'03 Ford Excursion Eddie Bauer V10 6,8l (415cid) 4WD
quote:
zhadow:
quote:
antennimees:
quote:
jaak: Paganamas, ma tahtis öelda Expeditioni asemel Excursion.
Expedition on muidugi sama, välja arvatud raami tagumine osa, mis on kastikal natuke teine, et kast ikka korralikult kinni saaks tõmmatud.

Seda ma kahtlustasin ka, et ju sul segi läks.

Nime poolest ühed Ex-id kõik alates Explorerist :)
Aga kas sa Antennimees jäädki leedu numbritega sõitma või püüad ikka Eesti registrisse ka asja saada?
Ma töötan ise samal tänaval kus sa tihti töö ajal pargid, seepärast hakkab tahes-tahtmata silma.


Leedu numbrid niisama küljes ja praegu ei sõida autoga. Loodetavasti saab selle või järgmise nädala jooksul arvele.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
13.11.2007 at 20:57
antennimees
 
'03 Ford Excursion Eddie Bauer V10 6,8l (415cid) 4WD
ARK käis siis vaatas neljapäeval auto üle ja kõik oli euronormidele vastav väljaarvatud küljesuunatuled millel oli tähis SM2 aga oleks pidanud olema 5 või 6. Vahetasin siis need ära piisavalt rõvedate vastu ja eks siis homme vaadatakse uuesti üle. Tüübikinnutuse paber peaks ka kohal olema nii, et ehk saab järgmine nädal numbrid kätte. Oleneb muidugi kui kaua ARK oma jah sõna ütleb.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
02.12.2007 at 23:10
antennimees
 
'03 Ford Excursion Eddie Bauer V10 6,8l (415cid) 4WD
Nii siis, kadalipud läbitud ja täna sain numbrid kätte. Auto leidmisest kuni numbriteni läks aega paar päeva alla 4 kuu. Samas saaks seda aega vähendada mõningate asjade teistmoodi korraldamisega. Eks järgmine kord targem. Põhimõtteliselt peaks olema võimalik asjad korda saada paari kuuga kui kõik sujub. Homme veel ülevaatus ja siis 2 aastat mureta. Arvele sain sõiduautona ja registrimassi ei lasknud alla võtta kuna mul C load ka olemas. Samas selle kandejõu allavõtmine pole mingi probleem nii, et saab ka B lubadega sõita. Tüübikinnitusega aitas www.autosert.ee ja suured tänud neile. Eks siis nüüd tuleb natuke sõita, et vead teada saada. Üks rooliots on läbi, küünlad olid lõpuni sõidetud ja on juba vahetatud. ABS plokis miskine kala ja seda tuleb tsekata aga tundub, et see miskine tüüpviga vähemalt USA foorumeid lugedes. Teen millalgi valges vähe paremaid pilte ka.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
06.12.2007 at 21:44
Kummipuru
 
'03 Ford Excursion Eddie Bauer V10 6,8l (415cid) 4WD
quote:
antennimees: ... Arvele sain sõiduautona ja registrimassi ei lasknud alla võtta kuna mul C load ka olemas. Samas selle kandejõu allavõtmine pole mingi probleem nii, et saab ka B lubadega sõita... .

kas üle 3500 reg.massiga autodelt ei nõuta siis kiirusepiiriku ja sõidumeeriku paigaldamist?

____________________________
puidust väikeehitised ja saunad
võitlussport, enesekaitse, eratreeningud
07.12.2007 at 12:53
antennimees
 
'03 Ford Excursion Eddie Bauer V10 6,8l (415cid) 4WD
quote:
Kummipuru:
quote:
antennimees: ... Arvele sain sõiduautona ja registrimassi ei lasknud alla võtta kuna mul C load ka olemas. Samas selle kandejõu allavõtmine pole mingi probleem nii, et saab ka B lubadega sõita... .

kas üle 3500 reg.massiga autodelt ei nõuta siis kiirusepiiriku ja sõidumeeriku paigaldamist?

Mul ju sõiduauto ja kas sa oled näinud sõiduautot kiiruspiirikuga ja sõidumeerikuga. Samas võib muidugi küsida kas sa oled näinud üle 3500 täismassiga sõiduautot. Mulle seletas ARK et sõiduautol ei ole täismassi piiri on vaid istekohtade arv ja minu auto ju ei ole kuidagi veoauto kuigi sõitma peab veoauto lubadega kui registrimassi alla ei võta. Piirikute nõue on 2005 ja uuematele veoautodele (kastikad) mis on üle 3500 ja sõidumeerikut ei pea erakasutuses olevale autole paigaldama.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
07.12.2007 at 21:24
Kummipuru
 
'03 Ford Excursion Eddie Bauer V10 6,8l (415cid) 4WD
arvasin et määrav on täismass. aga jälle targem...;)

____________________________
puidust väikeehitised ja saunad
võitlussport, enesekaitse, eratreeningud
10.12.2007 at 15:26
kefka
'03 Ford Excursion Eddie Bauer V10 6,8l (415cid) 4WD
ei saa ikka nokkimatta jätta!palju siis ikkagi rüüpab ?... :evil

____________________________
Oldsmobile Custom Cruiser '80
chevrolet k30
10.12.2007 at 23:56
antennimees
 
'03 Ford Excursion Eddie Bauer V10 6,8l (415cid) 4WD
Viiepäevase testimise järel on selgunud: Maanteekulu, autopiloodiga 90 sõites kusagil 15 liitri kandis ja linnas jäi kompuuter seisma 24 liitri peal(täpsemalt näitab praegu 23,9 ja juurde pole tulnud tänase päevaga). Linnakulu on muidugi ka hommikul 5 kilti ja õhtul samapalju tagasi, no võibolla poodi ka. Täpset arvutuslikku meetodid pole veel saanud proovida aga kui järgmine kord paagi täis võtan siis arvestan.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
11.12.2007 at 21:23
Tank1
'03 Ford Excursion Eddie Bauer V10 6,8l (415cid) 4WD
Tervist,arvestades auto kaalu,moto suurust ja Tlna linna liiklust,siis täitsa norm ju.Õpid autot vähe rohkem tundma,saab veel tiba ilmselt alla.Aga ega selline tank polegi ökotamiseks mõeldud ju vist.
Lihtsalt huvitaks,kas massin sõidab 95, või 98 oktaaniga.
Igatahes muretuid miile ja pikka meelt bensukates-uuest aastast paneb meite armas valitsus niikuinii 1,4 krooni liitrile otsa-
11.12.2007 at 23:07
wagoneer
'03 Ford Excursion Eddie Bauer V10 6,8l (415cid) 4WD
Passati aknast vaadatuna tundus jube suur, oma kastika aknast vaadatuna ei olegi nii suur :) . Tankimisel on ainus ebameeldivus,et kaardiga ei saa korraga üle 1000.- keeksi maksta ja peab nagu narr vahepeal püstoli ära panema ja uuesti kaardi sisestama. Ma täna just ühele seletasin neste bensukas,et ma ei lõpetanud veel tankimist vaid jätkan veel :evil
Igaljuhul head kulgemist ja sinasõprust bensukatega

____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`
11.12.2007 at 23:34
partel
  
'03 Ford Excursion Eddie Bauer V10 6,8l (415cid) 4WD
Või bensuka kassapidaja vaatab, et 100+ L ja küsib: "kas võtsite kanistrisse ka?"

Aga muidu kütusekulu suhtes immuunsuse tekitamiseks võiks paadindusega kokku puutuda, suvel näiteks tahtis üks Soome powerboat (3 x blown 700 hj, 200 km/h) Helsingisse minna ja tankis selleks 600L.

____________________________
_
12.12.2007 at 08:39
antennimees
 
'03 Ford Excursion Eddie Bauer V10 6,8l (415cid) 4WD
To Tank1: Bensukulu nüüd alla küll ei lähe arvatavasti, ma esimesed päevad ökotanud ja rahulikult kulgenud ja külmad ilmad hakkavad ju ka tulema varsti. Nüüd juba hakkan vaikselt harjuma ja liigub päris korralikult, üks valgusfooritaga seisev audi ehmatas suure auto kummikiuksu peale nii ära, et ei julgenud enam üldse edasi sõita.

To Wagoneer: Tuleb hankida õige kaart. Mul esimene paagitäis oli 128 liitrit ja ei mingit jupitamist automaattanklas.

To partel: Mul kunagi Suburbani paaki täis võttes küsis tanklatöötaja 120 liitri peal, et ei tea kas jookseb maha vä, äkki läks püstoli lukustus katki. Ma siis rahustasin teda, et paarkümmend liitrit peaks ikka julgelt veel mahtuma.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
12.12.2007 at 21:07
orikas3
'03 Ford Excursion Eddie Bauer V10 6,8l (415cid) 4WD
quote:
antennimees: Wagoneer: Tuleb hankida õige kaart. Mul esimene paagitäis oli 128 liitrit ja ei mingit jupitamist automaattanklas.

To partel: Mul kunagi Suburbani paaki täis võttes küsis tanklatöötaja 120 liitri peal, et ei tea kas jookseb maha vä, äkki läks püstoli lukustus katki. Ma siis rahustasin teda, et paarkümmend liitrit peaks ikka julgelt veel mahtuma.

Tore et sellise ämbri mõõduga mootoriga autosid, iga päeva sõiduks, tänapäeval veel tehakse, sellele ei vaidleks vastu et judin käib läbi luu kui paremat jalga oskad kasutad sõiduajal, Aga kahjuks töö autoks Ise vaataks vastaval juhul samasugust aga 2 - 4 silindri mahutavusega (päevas sõidan 70 - 300 km, selle jaoks ei ole VIST eriti viisakas :) ) (selle mootori puhul.) :D naljakas aga nii se on. Auto on iseenesest 5+ Selline võiks ka endal olla.
12.12.2007 at 22:26
Indrek_S
 
'03 Ford Excursion Eddie Bauer V10 6,8l (415cid) 4WD
kuskilt aastatetagusest Tehnikamaailmast on nagu meelde jäänud, et Excursionil peaks olema 200L kütusepaak (või oli neid 2tk)
võimalik, et see oli ka mingi option

____________________________
not done until it's done
13.12.2007 at 11:03
Kodanik2
'03 Ford Excursion Eddie Bauer V10 6,8l (415cid) 4WD
Sauga Lukoilis palusin, et tankur lubataks lahti (seal on enne maksa siis tangi), kui olin van il paagi täis saanud (vist mingi 130+) mahtus ei olnud tühi siis tankla töötaja ütles maksmise ajal: "ma arvasin, et midagi on katki ja jookseb maha".
23.12.2007 at 16:34
Astro SS
'03 Ford Excursion Eddie Bauer V10 6,8l (415cid) 4WD
Esimest korda kui antennika liikurit nägin oli minu üllatus suur --> nii väike ;) , see ju näeb välja nagu taksikoer pikkust nagu oleks aga kõht kraabib maad :finger

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
06.01.2008 at 21:41
tqhq.ee foorum : Minu auto : '03 Ford Excursion Eddie Bauer V10 6,8l (415cid) 4WD   1 2 3 4 5 6  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.