register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : imelik Chevy  
Poster Message
mrtn
imelik Chevy
heh, kutid tulid laevalt, mütsid kõrvuni peas:


04.04.2002 at 00:49
vette84
imelik Chevy
Teevad Chevroleti margi täis,idee on hea...
aga teostus alla igasuguse kvaliteedi (loe: raha)
04.04.2002 at 02:44
Marx
 
imelik Chevy
Oh issand jumal, romurallini on ju veel aega.
05.04.2002 at 11:19
Jansa
imelik Chevy
:D
päris tase.
"kuraperse kustom" võiks asja nimetus olla.
:)
05.04.2002 at 14:38
pppp
imelik Chevy
"Laikka-avo" vist kutsutakse selliseid. Või siis "lintta". Vaata ntx http://www.paalupaikka.com/lbstory.htm
05.04.2002 at 14:44 Last edited 05.04.2002 at 14:46 by pppp
Jansa
imelik Chevy
Tglt meeldib mulle põhjanaabrite juures see joon, et kohati puudub neil igasugune aukartus. Ükskõik siis, mille vastu.
Eesti mees mõõdab ja kõhkleb, samas kui soomepoisil juba katus maas vms.
Mis kuradi aare see 30 aastat vana kosu siis ikka on. Peamine on isiklik fun.
:)
05.04.2002 at 14:55
Olds
  
imelik Chevy
Jäi silma- veljed, mis tal ees, on minu Oldsmobile`l taga.
05.04.2002 at 16:24
Olds
  
imelik Chevy
See pilt on tehtud Tartus, Turu tn. Statoilis.
Sorry! Ostsime sõbraga just 4EEK-ist. A.LeCoq`i jõuluporterit! :beer See on ka põhjus vist, miks ma valesti vaatasin. Igatahes teine pilt on vist siiski Tartus tehtud?
Oi ei taha hommikul vist ärgata. Seda solki teile küll ei soovita. (kuna hind oli aga 4 EEK-i. siis tasus proovida.)
:sick :sick :sick
05.04.2002 at 16:25 Last edited 05.04.2002 at 16:30 by Olds
mrtn
imelik Chevy
milline pilt?

eile õhtul sadama statoilis tegin.
05.04.2002 at 16:34 Last edited 05.04.2002 at 16:38 by mrtn
newton
 
Moderator
imelik Chevy
Sinna nad laeva pealt tulidki siis ;) Statoile on meil siin Tallinnas ka ja see vist tegelikult see, mis linnahalli juures on. pakuks, et see valge katkestusega kriips esimese pildi paremas ülanurgas on hotell Viru otsas olev kiri.

Ja et asjast ka rääkida, siis mind küll vahel teevad need soomlaste loomingud kurvaks, kuna tegelikult on see 30 aastat vana kosu ju korvamatu, ega neid enam juurde ei tehta. Tõsi, sellises rämedas laadis asjadest on ehk enamus niikuinii lootusetutest case'idest tehtud.

Konkreetne auto on imelik, tal oleks nagu mustad numbrid (museorekisteri??), mis auto endaga kuidagi kokku ei lähe. Lisaks pole rämedat tuvakaart, mis omaloomingulistel lahtistel vist sealmaal olema peab.
05.04.2002 at 16:35 Last edited 05.04.2002 at 16:36 by newton (Moderator)
Olds
  
imelik Chevy
mrtn: sorry, asi on siiski nendes 4pack jõuluporterites!
05.04.2002 at 16:57
udu
 
imelik Chevy
minu arust väga lahe aparaat, ei mingit mõttetut raha sisse tagumist, lihtsalt fun car.
05.04.2002 at 17:06
Olds
  
imelik Chevy
udu, sinu vastus on 8-). Tõesti-vähene raha allapanek otasub end teinekord vägagi ära!
05.04.2002 at 17:19
Jansa
imelik Chevy
quote:
newton:

Ja et asjast ka rääkida, siis mind küll vahel teevad need soomlaste loomingud kurvaks, kuna tegelikult on see 30 aastat vana kosu ju korvamatu, ega neid enam juurde ei tehta. Tõsi, sellises rämedas laadis asjadest on ehk enamus niikuinii lootusetutest case'idest tehtud.

ah, kui korvamatu ta ikka on.
Ma kurvastaks, kui mingile- no näiteks shelby mustangile vms- kettaga kallale mindaks, aga mudel, mida on kümneid ja sadu tuhandeid valmis vorbitud, kannatab imo hella kohtlemist tõesti vaid juhul, kui ta mingis eriliselt originaalilähedases olekus juhtub olema.
:)
05.04.2002 at 18:48
Riho
imelik Chevy
Väga tase relv minu meelest, vendadel paistab tõsiselt savi olema, mis keegi nende autost arvab, peaasi, et kino saab.
05.04.2002 at 18:51
vette84
imelik Chevy
quote:
Jansa:
quote:
newton:



ah, kui korvamatu ta ikka on.
Ma kurvastaks, kui mingile- no näiteks shelby mustangile vms- kettaga kallale mindaks, aga mudel, mida on kümneid ja sadu tuhandeid valmis vorbitud, kannatab imo hella kohtlemist tõesti vaid juhul, kui ta mingis eriliselt originaalilähedases olekus juhtub olema.
:)

Jutt jumala öige, shelby´t ära ei raatsi rikkuda,
aga Eesti seisukohast on see haruldane auto ja minu teada sellist aastakäiku Eestis ei eksisteeri(kui eksin parandage). Peaks ikka austama autot ja kui ymber ehitama, siis viimistletult ymber ehitama.
Oleks toredam näha sama laadi autot sellises teostuses, millel nagu keskusteluks hinda ka kysida on, muidu see lihtsalt meenutab rotikaid, mis on mitte teine elustiil vaid teine eluhoiak ja elamise omanäolisem, kuid arusaadavam viis nii tsiklitel kui autodel.

Vöib ju teha odavalt kerge raha ja vaevaga lihtsalt funauto-kesäauto, neil ju kuulutustes eraldi oma rubriigid olemas.
Kannatab vaid yks väga tähtis faktor?
Mis saab autost kolme-nelja aastapärast?
Mönel muidugi polegi plaanis sellisega pikalt cruisama minna vaid lihtsalt "rouling-rouling" yhesuveliblikad ja kevadel järgmiseks suveks "uus"
Ma aga olen vanamoodne ja teen plaanid aastateks ja tean mida myyn ja mis tuleks säilitada (omale jätta) vanaduspölvedeks.

Samas olen näinud Soomes rotikatyypi autot, millel eksisteerimise (loe: liikvelpysimise) ressurssi piisavalt aastateks; raam, sillad, kone ja käiguosa uued ja nimelt peale ehitatud söna otseses möttes "si´´tahunnik" ja maalitud musta mattvärviga yle tihendite ja liistude ja köige. Suvel ääretult populaarne just mattmust ameeriklane karvaste noorte soomlaste seas ning interjöörgi karvane ja pehme ning meenutab hipiaastaid, autod aga filme ameerikanoorte pögenemistest eluraskuste eest ja meeletult venivat maanteelinti...
08.04.2002 at 04:22
tqhq.ee foorum : Autod : imelik Chevy  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.