register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Rehvid klassikalistele- ja muudele autodele.  
Poster Message
anryo
  
Rehvid klassikalistele- ja muudele autodele.
Tere,
Olen olnud kirjavahetuses sellise USA firmaga, nagu Coker Tires:



Nad on sealne suurim rehvide tootja klassikalistele ja restaureeritud autodele.
Nad on huvitatud oma kauba pakkumisest ka siinsele turule.
Hetkel veel läbirääkimised käivad, kuid panen juba info üles - ehk on kellegil midagi juba tarvis. Saan lähipäevil ka hinnakirja ja täpsemad juhised.

Lisainfo esialgu minu käest:
anryo@bhra.ee
52 60 001

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
23.01.2008 at 11:53 7 edits. Last edited 23.01.2008 at 16:09 by anryo
olevtoom
 
Rehvid klassikalistele- ja muudele autodele.
quote:
anryo: Tere,
Olen olnud kirjavahetuses sellise USA firmaga, nagu Cocker Tires:
...Hetkel veel läbirääkimised käivad...
Nii ässitamise mõttes ütlen, et ühe jooksu WWW-sid umbes 840-15 mõõdus pean õige pea ära küll tellima.
Muide, trükiviga: Coker on nimi, mitte Cocker.




____________________________
1956 Cadillac 62 hardtop coupé, 1991 Jeep Cherokee. Ja peres 1972 Buick Riviera
23.01.2008 at 14:08
anryo
  
Rehvid klassikalistele- ja muudele autodele.
Vahemärkusena mõned hinnad ka:
(Suures plaanis võib arvestada nende kodulehe hind -10%).

Rehvid:
235/75R15, American Classic, 1/6” ww - $105.02 tk
235/75R15, Coker, 3 1/8” ww - $175.33 tk
820-15, BFG, 3 5/8” ww - $155.75 tk
820-15, Firestone, 3 ½ ww - $155.75 tk
820-15, Firestone, 4 1/8” ww - $155.75 tk
820-15, USRoyal 3 1/2” ww - $155.75 tk

Veljed:
15x10 Corvette Rallye Silver - $80.99 tk

Eelmistele lisanduvad siis maksud ja transport. Transport on aga selline, et mida suurem kamp, seda soodsam.
Tellides 2 jooksu on see $275.00 / jooks
Tellides 3 jooksu on see $210.00 / jooks
jne.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
23.01.2008 at 16:10 3 edits. Last edited 29.01.2008 at 18:56 by anryo
Vanaisa
  
Moderator
Rehvid klassikalistele- ja muudele autodele.
Mina lööks ka kampa - muidu Olevil üksi ilusad valged sussid suvel all ;)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
29.01.2008 at 19:05
DevilDeVille
  
Rehvid klassikalistele- ja muudele autodele.
paneks siia ühe poe veel, paras ports jaburaid mõõte ja disaine www.dbtires.com

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
29.01.2008 at 19:31
anryo
  
Rehvid klassikalistele- ja muudele autodele.
Nojah, Coker'ist siis pole kellegil huvi tellida midagi?

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
08.02.2008 at 11:44
PlyVal64
Rehvid klassikalistele- ja muudele autodele.
quote:
anryo: Nojah, Coker'ist siis pole kellegil huvi tellida midagi?
Kindlasti on aga Sa peaks seda promoma lisaks siinses foorumis ka automoto omas. Uuniklastel on sealt kohe kindlasti palju asju vaja, näiteks USA militaarrehvid.
08.02.2008 at 19:15
JmKorraldaja
  
Rehvid klassikalistele- ja muudele autodele.
mina juba olen tellinud neilt kaupa. nii valge äärega kui ka muid rehve.
jõudis kiirelt kohale ka. usa siseselt.
toll küll natuke piinab nende rehvidega - sest peavad suunama koridori, et märgistust kaeda.

aga mudu igati toredad tegelased.

edit. ps. kuda oli möttes neid transportida? siia otse tellida postisaadetisena nende käest on üsna mötetu.
rehvid on ikka selline kaup, et konteinerisse koos muu kraamiga ja siis siiapoole teele.


____________________________
- sm jaamakorraldaja -
08.02.2008 at 20:12 2 edits. Last edited 08.02.2008 at 20:15 by JmKorraldaja
ramman
Rehvid klassikalistele- ja muudele autodele.
Mis hinnaga 245/50 R16 mulle kätte tuleks?
28.02.2008 at 11:57
anryo
  
Rehvid klassikalistele- ja muudele autodele.
Otsi sealt lehelt mulle täpne mudel, siis saan uurida.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
28.02.2008 at 12:02
ramman
Rehvid klassikalistele- ja muudele autodele.
Täpset mõõtu ei leidnudki:(
Michelin Pilot Sport oli 255/50 R16, aga see vist liiga lai Camaro originaalveljele.
28.02.2008 at 12:29
max000
Rehvid klassikalistele- ja muudele autodele.
Hmm...otsing andis originaalmõõdu otsingul sellise vastuse: M-15 700/915-15 TR-13 TUBE ja hinnaks 12.95USD...ehk siis vaevalt tegu rehviga.
Mida kasulikku sellest välja saaks lugeda.Tootekood oli 915-15

____________________________
For WEEKENDS and daily: GMC Vandura 1999
For DRIFTING: BMW M3 93/98a.
For Offroad&Fishing: Lada Niva
28.02.2008 at 15:00
Vanaisa
  
Moderator
Rehvid klassikalistele- ja muudele autodele.
tube on sisekumm
28.02.2008 at 16:05
Olds
  
Rehvid klassikalistele- ja muudele autodele.
quote:
olevtoom:
quote:
anryo: Tere,
Olen olnud kirjavahetuses sellise USA firmaga, nagu Cocker Tires:
...Hetkel veel läbirääkimised käivad...
Muide, trükiviga: Coker on nimi, mitte Cocker.
Cocker tires :D Aga tore kontakt igal juhul!

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
28.02.2008 at 16:49
kaedoo
 
Rehvid klassikalistele- ja muudele autodele.
Tere!
Kasutaks vana teemat uudishimu rahuldamiseks. Kuna Caprice`le vaja uusi rehve tagasillale siis reifendirekt`ist jäid silma NANKANG SP-7. Muidugi hind on soodne aga pilk jäi nendele vesistes oludes sõitmise pärast. Siit ka nüüd küsimus, on kellelgi kogemusi NANKANG-iga?
http://www.reifendirekt.co.ee/cgi-bin/rshop.pl
http://www.reifendirekt.co.ee/cgi-bin/rshop.pl?dsco=161&cart_id=28552596.161.467&sowigan=So&Breite=255&Quer=60&Felge=15&Speed=&kategorie=6&Marke=&ranzahl=4&tyre_for=OFF&x_tyre_for=PKW&m_s=3&rsmFahrzeugart=PKW&search_tool=standard&Label=E-B-72-2&details=Ordern&typ=D-120294
Buick sai Oskarrehvidest Bridgestone 275/60 R15 107H ( a`102 eur tk) aga 255/60/15 pakkuda polnud (paari)
19.02.2014 at 20:47
Timo
  
Rehvid klassikalistele- ja muudele autodele.
quote:
kaedoo: Tere!
Kasutaks vana teemat uudishimu rahuldamiseks. Kuna Caprice`le vaja uusi rehve tagasillale siis reifendirekt`ist jäid silma NANKANG SP-7. Muidugi hind on soodne aga pilk jäi nendele vesistes oludes sõitmise pärast. Siit ka nüüd küsimus, on kellelgi kogemusi NANKANG-iga?
http://www.reifendirekt.co.ee/cgi-bin/rshop.pl
http://www.reifendirekt.co.ee/cgi-bin/rshop.pl?dsco=161&cart_id=28552596.161.467&sowigan=So&Breite=255&Quer=60&Felge=15&Speed=&kategorie=6&Marke=&ranzahl=4&tyre_for=OFF&x_tyre_for=PKW&m_s=3&rsmFahrzeugart=PKW&search_tool=standard&Label=E-B-72-2&details=Ordern&typ=D-120294
Buick sai Oskarrehvidest Bridgestone 275/60 R15 107H ( a`102 eur tk) aga 255/60/15 pakkuda polnud (paari)

Täitsa kannatavad sõita. Mul on olnud suvekaid mitu jooksu. Vesiliugu ei ole täheldanud, pingis olid sirged, palju kaalu ei ole tahtnud.
Kogemused ka talvekatega, küll mitte otseselt enda masinaga. Vennal ja ka mõndadel tuttavatel Nankangi talvekad ja pole kellegil ühtegi halba sõna. Eelmise aasta lamellid olid pidamise suhtes eriti õnnestunud, sest jäärajal hoidis korralikel naeltel ilusti järel ja pidamine jääl oli tõesti super üllatav.. Miinuseks aga kiire kulumine ja väike ujumine, sest rehvisegu väga pehme.


____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935
19.02.2014 at 22:39
kaedoo
 
Rehvid klassikalistele- ja muudele autodele.
Tänan, Yokohama`d ujusid mul ka ja päris palju. Nu ma siis võtan selle riski ja proovin nad ära, :beer , sest vanad ca 10 aastat ja kulumismärgini.
19.02.2014 at 23:47
cartmann
Rehvid klassikalistele- ja muudele autodele.
quote:
Eelmise aasta lamellid olid pidamise suhtes eriti õnnestunud, sest jäärajal hoidis korralikel naeltel ilusti järel ja pidamine jääl oli tõesti super üllatav.. Miinuseks aga kiire kulumine ja väike ujumine, sest rehvisegu väga pehme.


Ära rohkem enam peale v6ta. Noname lamell peab korralikel naeltel , jäärajal, ilusti järel........ Pärast teine veel usubki seda juttu ja ostab ning loodab.

____________________________
Ford F-250 Harley Davidson edition 6.0TD
FastFordRacing
24.02.2014 at 10:11 1 edit. Last edited 24.02.2014 at 10:13 by cartmann
cipo
Rehvid klassikalistele- ja muudele autodele.
Seda pangnangi müüakse Prismas hooajakauba säästurehvina ajalehtede kõrval virnas!
Edu soovides!

____________________________
ex. linc. continental - burn baby, burn - R.I.P.
ex. S10 - 350CID - hardcore ride
ex. TranSSport 3800 - for family
24.02.2014 at 12:17
Timo
  
Rehvid klassikalistele- ja muudele autodele.
quote:
cartmann:
quote:
Eelmise aasta lamellid olid pidamise suhtes eriti õnnestunud, sest jäärajal hoidis korralikel naeltel ilusti järel ja pidamine jääl oli tõesti super üllatav.. Miinuseks aga kiire kulumine ja väike ujumine, sest rehvisegu väga pehme.


Ära rohkem enam peale v6ta. Noname lamell peab korralikel naeltel , jäärajal, ilusti järel........ Pärast teine veel usubki seda juttu ja ostab ning loodab.


Mina olen vana naelahunt ja lamellivastane, aga nende lamellide pidamine jättis tõesti suu lahti. Ja seda tänu sellele, et segu oli tõesti ülipehme ja kulusid ülikiiresti ning ujusid tugevalt teel. Ei usuks ise ka seda juttu, kui poleks näinud, proovida saanud.
Teiseks, miks osta ülikalleid firmarehve suveks??? Kui ringrajale asja pole ja meeldib rehvi suitsetada, või oled lihtsalt normaalse sõidustiiliga juht, siis minu meelest see NanKang on 10 korda parem valik, kui olematu mustriga, 10 a vanu Micheline, Coopereid ja Good Yeare alla osta, mis on konkreetselt plastiks muutunud ja pidamine nullilähedane. Panedki selle talutava kvaliteediga NanKangi alla ja põletad nii, et ei mõtle, et oi mu tagarehv maksab 300+ EUR´i tükk. Ja selle kalli rehvi omadusi sa niikuinii ei vaja Ameeriklase all. See on muidugi puhtalt minu arvamus ja ei pretendeeri 100 % tõele. Loomulikult, kui rahakott lubab siis võib ju nimekamad rehvid alla osta.
Enda bussile näiteks ei leidnudki normaalse suurema mustri, normaalse hinnaga talverehve ja lasin ise teha. Ostsin vähe suurema mustriga maasturi rehvi, lasin lamellid sisse lõigata ja naelutada pakika naeltega. Tulemusega olen rahul.
Minul konkreetselt suvekateks olid need kunagi:


____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935
24.02.2014 at 14:47
Lowrider
Rehvid klassikalistele- ja muudele autodele.
Enda suverehve keldrist välja urgitsedes avastasin päikse käes sellise nähtuse ühel rehvil. Kas see on väga ohtlik juba või kannatab mõni kuu veereda niikaua kui mul omal finantsolukord uute rehvide jaoks soodsam on. Mingid Michelin Pilot Primacyd või midagi taolist on, vanust neil samas on juba päris palju, 10 aasta kanti.
Mustrit samas on mõistlikult kui see ära söödud serv välja arvata ja pidamine oli eelmisel hooajal sõites isegi vägagi hea nii vana rehvi kohta.

Kui mul muud varianti pole kui välja vahetada siis mida ja kustkohast osta soovitate hinnatundlikule tudengile? 205/50/r16 või 205/45/r16





25.02.2014 at 17:41
Jesper
 
Rehvid klassikalistele- ja muudele autodele.
Nankang on väga normaalne rehv, vähemalt suvekas (konkreetselt kasutasin NS20). Kannatas täitsa ka raske autoga kurve kallutada ilma suurema draamata. Uued rehvid on üldse üsna head kõik, ma ei saa ausalt öeldes aru inimestest kes ilguvad ühe või teise tootja nime kallal, aga samas sõidavad 2 või rohkem hooaega vanadel rehvidel - vahe mingi tutika pilot cup super hüpremacy ja tutika Nankagi vahel on kordades väiksem kui vahe ühe ja sama rehvi vahel uuena ning pärast kaht hooaega, mis siis et mustrit leidub veel piisavalt. Segu lihtsalt vananeb ära.

Lowrider, ilmselt oleks kuritegelik anda avalikult mingit muud soovitust kui need rehvid ilusti jäätmejaama viia. Samas tõenäoliselt kümned tuhanded sõidukid veerevad just sellistel rehvidel, näiteks minu auto eelmine omanik vedas oma kaasat ja väikest last ringi ja arvas et käib veel küll, mustrit ju on. Nii et raske öelda, kus see lõplik tõde on.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
25.02.2014 at 18:16 2 edits. Last edited 25.02.2014 at 18:21 by Jesper
SPITFIRE
 
Rehvid klassikalistele- ja muudele autodele.
Olen vist 3 jooksu Nankangi suvekaid ostnud, viimastega pole probleeme olnud, aga esimene jooks läks küll ühe hooajaga "kandiliseks". Need oli muidugi vist algusaja Nankangid siinmail, ca 5-6 aastat tagasi ja kandisid isegi M+S tähist :). Midagi halba pidamise, müra või kulumise kohta pole küll öelda

____________________________
Hell Camino
25.02.2014 at 22:15
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Rehvid klassikalistele- ja muudele autodele.  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.