register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Corvette eriseeria   1 2  
Poster Message
Indrek_S
 
Corvette eriseeria
kui võtta arvesse seda, et nägin neid vettesi ööhämaruses ja piisavalt napsitand pilguga, siis olid väljast küll OK :-)

____________________________
not done until it's done
09.09.2002 at 14:19
Fire
Corvette eriseeria
On endal ka Sõnajalgade Vettede vastu huvi. Äkki panevad autud võlgade katteks müüki. Kindel on see et huvi nende vastu Eestis jätkuks. Kuna aga kollast ajakirjandust ei loe ei tea kuidas neil viimasel ajal on läinud, äkki keegi valgustab....

Lootus sureb viimasena, nimelt omada isikliku Vettet.

____________________________
I don´t care how much horsepower the newest Corvette wonders put forth, they still don´t shake the earth.

Corvette ´81
Bronco ´86
Town Car ´97
09.09.2002 at 14:58 Last edited 09.09.2002 at 14:59 by Fire
udu
 
Corvette eriseeria
ostke siis endale, minuoma ju müügis.

____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06
09.09.2002 at 17:15
forced2race
Corvette eriseeria
Khm khm ! Ma tahaks hoopis ümmarguste tuledega vetti . Nagu näiteks eks-Indreku oma . Ja sinu oma on kahjuks liiga ,fakk , uus (loe ka kallis ) .
Aga mis müüd , hea masin on ju . Tahad muud vä ?

____________________________
Save The Wave (vette 91 )
10.09.2002 at 14:08
udu
 
Corvette eriseeria
krt kui ma müün ümmarguste tuledega vetti, siis keegi ei taha, kui müün kandilistega siis jälle ei sobi, pärast kõik targutavad.

____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06
10.09.2002 at 14:12
max
Corvette eriseeria
quote:
forced2race: Khm khm ! Ma tahaks hoopis ümmarguste tuledega vetti . Nagu näiteks eks-Indreku oma . Ja sinu oma on kahjuks liiga ,fakk , uus (loe ka kallis ) .
Aga mis müüd , hea masin on ju . Tahad muud vä ?
Indreku ex-Vette oli kah ju pikalt müügis, miks too ei sobinud?

Kui palju Vette eest välja käima oled nõus?
10.09.2002 at 15:40
forced2race
Corvette eriseeria
To Udu : Ära pahanda , ma tahtsin tol ajal ,tahan ka praegu . Kogun finantse ikka . Noh ehk mu aeg tuleb ka
ühel päeval .
To max : Sa nagu ma aru sain ostsidki Udu musta hõbedaga vetti , tahad mulle nüüd pakkuda ? Kahjuks ei saa sind rõõmustada ,elu ju fakking kallis aga mine sa tea mis võib juhtuda ... praegu ainlt kui liisinguga :(
by the way oli see Kristjan kes nüüd Indreku eks-vettiga kihutab ? Pidi vist juba lube kaotama , vette ikka fast car !!!

____________________________
Save The Wave (vette 91 )
10.09.2002 at 15:55 Last edited 10.09.2002 at 15:58 by forced2race
udu
 
Corvette eriseeria
ei ostnud Max minu oma.
ja kui tahad liisinguga, siis peab piisavalt uus aasta olema, siis võid võtta minu 95 aasta vette liisingu üle.
4600 eek/kuu käibemaksuga, selle saab veel tagasi.

____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06
10.09.2002 at 16:13
mrtn
Corvette eriseeria
eraisik ei saa emmigi tagasi ja firma ainult kasutusrendi puhul.
10.09.2002 at 16:20
udu
 
Corvette eriseeria
1. loomulikult tuleb ka selline kuumakse parajast jäägist :) --> kasutusrent
2. saab firma 2/3 käibemaksi ka kapitalirendi puhul tagasi.

____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06
10.09.2002 at 16:21
forced2race
Corvette eriseeria
Brrrr , ma tugev ei ole nende igasuguste liisingu tingimuste alal . Äkki seletad ,kui viitsid .
Miss siis ettemaks kui on ja palju hinna küsid . Ja kas see käib et see makse peab olla 1/3 palgast ...?
Oleks väga vinge et kui keegi müüks niinimetava tava jarelmaksuga : lähed notari juurde ja sõlmid lepingu , noh aga see ka siihuke asi et ega igaüks julge...
Sorry ka mehed ,tänapäevaks on ka nats mõttetu talk minu poolt . Kui aga keegi tahab endale palka teenida iga kuu lihtsalt ...:):)


____________________________
Save The Wave (vette 91 )
10.09.2002 at 17:22
forced2race
Corvette eriseeria
Tuli ka üks vette (C4 ümmarg. tuled) meelde . Oli pink(roosa värvi) seisis endise Orbita service maja juures Liimi tänaval . See kahjuks oli 5-6 aastat tagasi .
Keegi teab mis sellega sai ?
Uu schitt , täesti ot läks nüüd ... sorry

____________________________
Save The Wave (vette 91 )
10.09.2002 at 17:25 Last edited 10.09.2002 at 17:26 by forced2race
udu
 
Corvette eriseeria
ma arvan, et see on liiga kallis auto sinu jaoks.

"tavajärelmaksu" võid saada ainult siis, kui sa ostad kallimalt, kui asi väärt on, sest muidu peaks müüja loll olema, kui ilma intressita oma raha väljas hoiab.
liisingu tingimustest võid lähemlt lugeda:
http://www.liising.ee
ja enda liisingvõimet testida:
on-liising

____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06
10.09.2002 at 17:30
forced2race
Corvette eriseeria
Jah , ma just vaatasin et 327 grandi on jah liiga nats .
Aga thanks lingite eest .


____________________________
Save The Wave (vette 91 )
10.09.2002 at 17:37
Heiti
Corvette eriseeria
quote:
forced2race: To Udu : Ära pahanda , ma tahtsin tol ajal ,tahan ka praegu . Kogun finantse ikka . Noh ehk mu aeg tuleb ka
ühel päeval .
To max : Sa nagu ma aru sain ostsidki Udu musta hõbedaga vetti , tahad mulle nüüd pakkuda ? Kahjuks ei saa sind rõõmustada ,elu ju fakking kallis aga mine sa tea mis võib juhtuda ... praegu ainlt kui liisinguga :(
by the way oli see Kristjan kes nüüd Indreku eks-vettiga kihutab ? Pidi vist juba lube kaotama , vette ikka fast car !!![/quote

Minuteada küll Max ei ostnud Udu Vetti ja Indreku autoga sõidan mina ja mina pole mitte Kristjan.
Sul on see värk ikka päris segane.
10.09.2002 at 23:16
forced2race
Corvette eriseeria
Oi , kõike mis võimalik oli , ajasin küll segi . Jaan vait mõneks ajaks ja loen vanad teemasid tähelepanelikult .


____________________________
Save The Wave (vette 91 )
11.09.2002 at 07:12
generaator M
Corvette eriseeria
GM teeb jah mingit opakat kulude kokkuhoidu - arendusdirektor Lutz'iga eesotsas ( mingi 70'ne vana, endine lahingulendur - mingi Autolehe number oli seltsimehe sõnavõttu täis nendelsamadel teemadel )...

Aga vähemalt Holdeni plaanivad Austraaliast välja tuua teistele ka vaadata
26.09.2002 at 17:20
tqhq.ee foorum : Autod : Corvette eriseeria   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.