register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : 4 gen trans am Tartus   1 2  
Poster Message
Ago
 
4 gen trans am Tartus
Oli täna ühe vanainimesega Tartusse arsti juurde asja. Vallikraavi tänaval kilkas naine äkki kõrvalt - näe ameeriklane. Ja seal ta seisiski, tumesinine Pontiac Trans Am Ram Air. Oregoni numbrimärgiga. Kuna masin seisis hoovis ja päris peksa ei tahtnud saada siis nina vastu klaasi ei surunud. Ilus oli küll krt. Mõni aeg hiljem väljus onkoloogiahaiglast 45-50 aastane härra, käivitas auto ja läinud ta oligi.
Vana foorumit kammima ei hakanud aga mäletan, et oli kunagi vist ühest sellisest juttu. Seisis vist tookord mingil kiirendusüritusel raja ääres.

____________________________
Pontiac Trans Sport `96
30.04.2002 at 20:01
urmas
4 gen trans am Tartus
Imelikut kaua saab see auto välisnumbritega siin sõita.
30.04.2002 at 20:09
GT500KR
4 gen trans am Tartus
Sellel on WS6 pakett. Ninal punased kirjad "Ram Air IV".
See sõidab juba päris kaua tartu vahel ringi.
30.04.2002 at 00:18
askeldaja
 
4 gen trans am Tartus
Ma olen (samasugune tumesinine) sellist Tallinnas Liivalaia tn.-l näinud :)

Ka paistis vanem isik roolis olema.
01.05.2002 at 10:56 Last edited 01.05.2002 at 11:07 by askeldaja
Olds
  
4 gen trans am Tartus
See mees on mul väga hea tuttav! Tunnen teda sellest ajast peale kui mind haiglas ema kõhust vastu võeti:p
01.05.2002 at 20:28
Ago
 
4 gen trans am Tartus
quote:
Olds: See mees on mul väga hea tuttav! Tunnen teda sellest ajast peale kui mind haiglas ema kõhust vastu võeti:p

Heh! Nojah kasvaja tuli ju eemaldada. :D Nägin meest ju siiski onkoloogia osakonnast väljumas.
Aga mis nipiga ta siis ikkagi väidetavalt kaua aega usa numbriga sõidab?

____________________________
Pontiac Trans Sport `96
01.05.2002 at 23:29 Last edited 01.05.2002 at 23:30 by Ago
tfr
 
4 gen trans am Tartus
Kas see nipp mitte selles ei seisnenud, et korra 3/6 kuu jooksul (ei mäleta enam, palju see piir oli, kaua siin olla tohtis, enne kui kollased numbrid külge kruvima pidi) tuli üle Läti piiri ära käia?
01.05.2002 at 00:43
max
4 gen trans am Tartus
Tuleb välja, et selle Trans Am -iga on selline lugu, et rääkima peaks tegelikult Tras Amidest. Neid peaks Tartu peal 2 tk olema, mõlemad USA registris. Ühele nendest on istallitud põhja alla sinine valgus. No krt, igaüks on oma auto peremees ja teab, mis sellega teeb, aga sinised tulukesed ja muu saast IMO võiks ikkagi teise seltskonna rõõmuks jätta ;)
02.05.2002 at 10:39
Olds
  
4 gen trans am Tartus
Tuttav, kes seda Pontut omab, pole põhja-all küll mingisugust debiilset valgustust.
07.05.2002 at 12:34
andi
4 gen trans am Tartus
Jalutan siis täna Tartus Postimaja ess alla Kaubamaja poole ,kui seljatagant kuulen jõhrat podinat. Keeran selja ja ...Viimase põlvkonna Trans Am pargib end korralikult tee äärde. Välja astub soliidne härrasmees, mässab veidike puldiga ja sammub rahulikult minema. Mul seda sõidukit meenutades siiamaani suu lahti ja tuju tükiks ajaks hea.
07.05.2002 at 21:47
s0ldier
4 gen trans am Tartus
eile keskpäeva paiku õnnestus ka siis see masin Tartus kaubamaja taga ära näha:) ilus...
12.05.2002 at 12:49
reno9
4 gen trans am Tartus
Ilusast tumesinisest Ameeriklasest niipalju et eelmine aasta ta sõitis (kui ma ei eksi) California numbrimärgiga ja vihjeks veel niipalju et masin on kõige ilusaam õhtu hämaruses kui põhja-alused neoonsinised tuled ilusasti maad valgustavad.
22.05.2002 at 13:46
Ago
 
4 gen trans am Tartus
quote:
reno9: Ilusast tumesinisest Ameeriklasest niipalju et eelmine aasta ta sõitis (kui ma ei eksi) California numbrimärgiga ja vihjeks veel niipalju et masin on kõige ilusaam õhtu hämaruses kui põhja-alused neoonsinised tuled ilusasti maad valgustavad.

Maitseasi muidugi aga minuarust ei ole auto UFO, et talle lompide valgustamiseks tuled põhja alla peab toppima.

____________________________
Pontiac Trans Sport `96
22.05.2002 at 14:21
newton
 
Moderator
4 gen trans am Tartus
OK, et asi fleimiks kätte ei läheks, küsiks üle, et kas keegi siis kinnitab, et Tartus on kaks T/A-d?

Üks on see tumesinine '99 Ram Air, numbriga Rolts, nüüdseks vist uue omaniku käes, eks? Aga milline see teine siis täpselt on? Aasta? WS6? värv?
22.05.2002 at 14:26 Last edited 22.05.2002 at 14:27 by newton (Moderator)
max
4 gen trans am Tartus
quote:
newton: OK, et asi fleimiks kätte ei läheks, küsiks üle, et kas keegi siis kinnitab, et Tartus on kaks T/A-d?

Üks on see tumesinine '99 Ram Air, numbriga Rolts, nüüdseks vist uue omaniku käes, eks? Aga milline see teine siis täpselt on? Aasta? WS6? värv?
Loe minu eelmist posti... Teise aastaarvu ei tea, aga suht ühesugused näevad välja. Selle omanikku ei tunne.
22.05.2002 at 14:45
Marx
 
4 gen trans am Tartus
Ma ikka kahtlustaks, et tegu ühe ja sama autoga ;)
22.05.2002 at 15:04
Ago
 
4 gen trans am Tartus
quote:
Marx: Ma ikka kahtlustaks, et tegu ühe ja sama autoga ;)

Ei ole ei ole. See TA mida mina nägin oli Oregoni numbritega tumesinine WS6. Aastarvu ei tea.
Sõitis temaga üks vanem härrasmees ja ma ei usu, et ta põhjaalustest neoontuledest vaimustatud oleks. Iga juba selline soliidne.

____________________________
Pontiac Trans Sport `96
22.05.2002 at 15:44
reno9
4 gen trans am Tartus
Ise elan Tartus ja oma arust tean täpselt et ainult üks uus Trans Am liigub ringi ja just see tumesinine. Eelmises kirjas juba ütlesin et varem ta sõitis (eelmine aasta) numbriga Rolts - tänu sellele on ka auto hüüdnimeks kujunenud Rolts. Aga sellel aastal sõidab ta tõega Oregoni numbriga-see on tõesti üks ja sama auto.
23.05.2002 at 09:44
Marx
 
4 gen trans am Tartus
Ja vahepeal on lisatud sinised tuled.
(muide ka rolts oli oregoni number ;))
23.05.2002 at 10:03
Olds
  
4 gen trans am Tartus
Esiteks pole minuteada sellel Pontul mingit põhjavalgustit. Selle mehe eesnimi on Ragnar. Perekonnanime ei hakka avalikustama. Peres on tal veel kaks ameeriklast: Chevrolet Monte Carlo ja Chrysler 300M. Ja soliidne härrasmees on ta küll.
23.05.2002 at 11:57
Olds
  
4 gen trans am Tartus
Ago- varem töötas ta mujal kui onkoloogia osakonnas! Ma ju võin olla kasvaja, aga mitte pahaloomuline :)
23.05.2002 at 11:59
peep
 
Moderator
4 gen trans am Tartus
Olds: Kui Sa teda tunned siis kutsu ta Tapale võistlema. Loodetavasti pole inimene endale 300+ hp. sportauto ostnud vaid tööl käimiseks.
23.05.2002 at 12:03
Ago
 
4 gen trans am Tartus
quote:
Olds: Ma ju võin olla kasvaja, aga mitte pahaloomuline :)

Ma ei öelnudki, et pahaloomuline! :)
Selguse saamiseks on Peebu ettepanek tõenäoliselt kindlaim moodus.

____________________________
Pontiac Trans Sport `96
23.05.2002 at 13:14
rai
4 gen trans am Tartus
quote:
peep: Loodetavasti pole inimene endale 300+ hp. sportauto ostnud vaid tööl käimiseks.

Aga just nii see on ma küsisin tema käest kas ta raadile joonele ei taha tulla ta vastas selle peale, et teda ei tõmba selline asi, siis kutsusin, et tulgu vaatama, ta arvas, et vaadata võiks küll, aga Raadil teda polnud.

Autost veel niipalju, et ega ta ei tea mis autoga tehtud on, kõik modid on tehtud Usas ja teda ei huvita väga mis seal peal on. üks on aga kindel autole on paigaldatud shift- kit.
23.05.2002 at 13:31
Olds
  
4 gen trans am Tartus
Ta on inimene, keda tõesti ei tõmba kellegiga "joone peale" minemine. Perekonnainimene, tööd palju jne. Tööl käib ta vist põhiliselt Monte Carloga. Pontuga sõidab nädalavahetustel.
Vaevalt Peep, et ta sinna Tapale viitsib tulla ning kahtlen, et tal üleüldse aega on!
23.05.2002 at 14:35
tqhq.ee foorum : Autod : 4 gen trans am Tartus   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.