register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : taurus sho  
Poster Message
konnGT
taurus sho
plaanis selline osta kb 1 on 89a ja 25000 tahetakse, asub kusagil Jõhvis kas keegi teab antud sho-st miskit?
kuidas üldse selline vastu peab ja kas jupid kattuvad tavalise taurusega?
08.05.2002 at 20:50
PlyVal64
taurus sho
Minu teada peale põhiliste kereplekkide ja salongividinate muud osad eriti ei kattu. SHOl on miski mitteFordi mootor-kkast, teised stanged jne. Aga pidi päris "pandav" auto olema, kui korras on. Kas mitte tal miski mitsu või matsta või midagi sellist tehnika.
08.05.2002 at 20:57
konnGT
taurus sho
mootor peaks ikka olema yamaha alumiinium-mootor,mingi 240 hobust.
08.05.2002 at 21:02
PlyVal64
taurus sho
quote:
konnGT: mootor peaks ikka olema yamaha alumiinium-mootor,mingi 240 hobust.
No see ongi ju mingi "eiteamis" mootor koos kõige sinna kuuluva ebameeldivaga EWs. Yamu ju peale pädevate tsiklite ja paadimootorite miskit liikuvat ei ehita ja seega too mootor raudselt "probleemsete" hulka liigitub.
08.05.2002 at 21:06
2koma8
taurus sho
vastupidi - võiks öelda et parim mootor taurusele
08.05.2002 at 21:10
konnGT
taurus sho
ma ka nagu kuulnud et see moto pidi vastupidav ja ökonoomne olema,pealegi peaks 240hobust päris jõhkra mineku tagama!!!
08.05.2002 at 21:15
PlyVal64
taurus sho
quote:
2koma8: vastupidi - võiks öelda et parim mootor taurusele
Seda minagi, et pidi pagana hea ja nobe aparaat olema, kuid mis siis saab, kui katki läheb? Eestis ei suudeta isegi absoluutselt tavalist Taurust mahapõletamata remoda, mis siis veel sportisendist rääkida. No ja USA-Fordil ju puudub igasugune esindatus siin, seega varuosadel ja igasugu el.skeemidel abx. pole kedagist...
Tahaks kah teada SHO kohta, sest kunagi lausa mõlkus üks selline meeles(miski valge ja hirmus heas korras oli), kuid eelkirjeldet põhjustel matsin "igaks juhuks" ruttu maha ... no aeg oli ka muidugi teine, miskid 90-te algus.
08.05.2002 at 21:18
konnGT
taurus sho
niimoodi ei saagi ühtegi erilisemat autot osta omale kui paranoiatad-"mis siis kui katki läheb".Kui läheb siis läheb,lihtsalt siis vaatad edasi mis saab!
08.05.2002 at 21:37
mrtn
taurus sho
SHO on tavataurusest kallim pidada, kui vana masin on. tiksuva mootori puhul valmistu tõukurite vahetuseks ntx, ja neid on tal õige mitu - 24 ja maksavad 1K tykk :) aga see '89 võib isegi manuaalkastiga olla, kuna nad sel ajal kippusid rohkem kolmejalalised olemagi, mootor V6 3.0 220 hj. kiirendus 1-100 peaks kusagile 7,5 s kanti jääma. niiet lõbu oleks laialt. üks teadaolev loll omadus tal isegi manuaalkastiga oli: kui clutch dumpiga kohalt minna ja seierid rippuma lasta, siis lendas tsentrifugaaljõu toimel differ laiali. muidu vähemalt sellel tauruse boordil, kus mina käin, hinnatakse Gen1 MTX SHO-d väga.
08.05.2002 at 22:23
mrtn
taurus sho
PlyValile: Fordi Zetecid on samuti Yamaha projekteeritud ja kõik Fiestad-Escordid-Mondeod sõidavad nendega rõõmsalt.
08.05.2002 at 22:24
ats
 
taurus sho
PlyValile veel:
... ja lisaks teeb ka Toyotale pidevalt mootoreid, kes ka evib mingit osa Yamahast.

Ja näiteks '67 Toyota 2000GT on lausa kahepeale tehtud. Ehk ajalugu mootorite/autode tegemisel on Yamahal pikk ja korralik.

08.05.2002 at 23:28
konnGT
taurus sho
see ongi manuaal ja homme jõhvi vaatama/ostma seda!
08.05.2002 at 00:32
nitromon
taurus sho
sry ot: ega see yx valget v2rvi isend pole? kas keegi keermäe nimeline seda myyb?
09.05.2002 at 21:33
PlyVal64
taurus sho
Seda, mida yamu teinud on, ma enam-vähem tean. Aga mrtn andis juba piisava vihje osade maksumuse kohta. Lihtsalt ma ei arva, et Tauruse osade eest peaks siinriigis nii palju maksma .... Taurus jääb ikkagi selleks(kuigi SÕIDUautona on hirmmugav). SHO on igati pädev aparaat ... kuid ikkagi eelistaks sama raha "taguda" mõnda pädevamasse ameeriklasse. Kõige ebaõnnestunumad autod omaniku vaatevinklist ongi need "koostööautod" ... Probet pole vaja ju pikalt kirjeldada...
Siin pean igati nõustuma Pärtli ideega: tahad tõsist sportliku ameeriklast, paigalda BB. Või osta Vette. Rahakulu sama, kuid teoreetiline tulemus oluliselt parem.
09.05.2002 at 22:19
Joel
 
taurus sho
Noh, ma tahaks seda Vette'i näha, mida Tauruse hinnaga elik 25 kiloga müüakse...
10.05.2002 at 10:28
konnGT
taurus sho
ja ma tahaks sellist projekti näha,mille maksumus on 25k ja selle eest on BB paigaldatud ja auto täiesti sõitev!!!!!!!!!
10.05.2002 at 20:46
PlyVal64
taurus sho
quote:
Joel: Noh, ma tahaks seda Vette'i näha, mida Tauruse hinnaga elik 25 kiloga müüakse...
Halb kirjapilt oli, mõeldud kiire auto ehitamiseks kuluvat rahahulka. Soetusmaksumus on eriasi. Mõte lijtsalt selles, et kas on vaja kulutada oluliselt rohkem(teoorias) raha, et igapäevasedaan oleks pisut nobedam ...
Taurus SHO ju USAs sama, mis venemaal oli Mosse SL - vähe parem, kuid ikkagi "mosse"....
10.05.2002 at 20:46
konnGT
taurus sho
quote:
PlyVal64:
quote:
Joel: Noh, ma tahaks seda Vette'i näha, mida Tauruse hinnaga elik 25 kiloga müüakse...
Halb kirjapilt oli, mõeldud kiire auto ehitamiseks kuluvat rahahulka. Soetusmaksumus on eriasi. Mõte lijtsalt selles, et kas on vaja kulutada oluliselt rohkem(teoorias) raha, et igapäevasedaan oleks pisut nobedam ...
Taurus SHO ju USAs sama, mis venemaal oli Mosse SL - vähe parem, kuid ikkagi "mosse"....
mina seda arvamust sinuga ei jaga siiski.
11.05.2002 at 03:08
Martin
taurus sho
quote:
PlyVal64:
quote:
Joel:
Taurus SHO ju USAs sama, mis venemaal oli Mosse SL - vähe parem, kuid ikkagi "mosse"....

Nonoonooo. 8o

Pole se asi nii hull. Ei tea misse 89´aasta oma endast kujutab, aga enda 94´a meeldib küll väga. Nägin laupäeval Järvamaal ühte 1gen punast SHO-d. Esmapilgul nigu väga rimakas ei tundunud.

25k masina ostmisel, SHO või mitte, pead arvestama, et raha tambid sinna juurde niikunii.
13.05.2002 at 10:48
tqhq.ee foorum : Autod : taurus sho  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.