register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Manuaalkast  
Poster Message
mr. RocknRoll
 
Manuaalkast
Kas oldsmobilile manuaalkaste ka on? Kui on siis palju nad maksavad?
12.05.2002 at 16:20
max
Manuaalkast
Kas sinna mitte sama kast ei läheks mis camarole/firebirdilegi? T5 nimeks. Mul jääb ehk varsti üks üle. Normaalne rahasumma võib seda kiirendada ;)
13.05.2002 at 10:23
aarekas
Manuaalkast
Kas tõesti tahad automaadi manuaali vastu vahetada?
Mis suur viga saab vanal kastil olla?
15.05.2002 at 20:07
mr. RocknRoll
 
Manuaalkast
He ei, kuna ma pole AT kokku puutund eriti ei julge seda omada. Põhjused on väga lihtsad:
Arvan, et on suur k.kulu, kehvem kiirendus, kallim rem., ei kannata tallamist, keerulisem. Seda ma loomulikult arvan aga kui keegi, kes asjast hästi jagab võiks kirj. ja/või mõned võrdlused tuua. Mis puutub vahetamisse siis hetkel peale LADA muud pole, aga suve keskel või hiljemalt sügisel soetan ning seepärast üritan teha mingit analüüsi, et asjasse mingit selgust tuua.

____________________________
44269
15.05.2002 at 22:19
Ago
 
Manuaalkast
Automaatkast on IMO ameeriklasele kohasem. Töökindluse koha pealt julgen väita on isegi parem kui manuaal. Kütusekulu- mnjah parem siis juba mingi väikese mootoriga jaapanlane osta. Muide see erineb automaadil ja manuaalil vaid liitrikese võrra. Kiirenduse kohalt olen nõus AT on tõesti veidi uimasem aga see-eest milline mugavus kui ära harjud. Mina otsustaks igal juhul AT kasuks.

____________________________
Pontiac Trans Sport `96
15.05.2002 at 22:43
madis
Manuaalkast
>> Arvan, et on suur k.kulu,
Minimaalne vahe.
>> kehvem kiirendus,
Teoreetiliselt saab aut. kastiga parema kiirenduse, kuid praktikas pannakse selle arvelt jälle pikemad käigud, mis on sujuvam ja mugavam. Peep oma Camarol pani manuaali ja veerandmiil läks halvemaks.
>> kallim rem.,
ei ole hullu.
>> ei kannata tallamist,
kannatab. Pigem just manuaal ei kannata, kuna on "jäigem". Hüdrosidur leevendab väga ilusti lööke jms.
>> keerulisem.
Iseenesest on automaat lihtne, kuid keeruliseks teeb ta just mehh. juhtimine. Elektroonilise juhtimisega kastid veel lihtsamad.

Need sinu hirmud on alusetud ja pärinevad "papide" suust :)
15.05.2002 at 23:03
aarekas
Manuaalkast
remondi kallidus? Lõpuni sõidetud AT remont on üldiselt
odavam kui manuaali täis kapitaal.
15.05.2002 at 00:33
mr. RocknRoll
 
Manuaalkast
Korras, asi selge.Te lükkasite mu väited ümber ja väga hea sest kui uue auto soetan, ei pea k.kasti vahetama hakkama. Aitäh.

____________________________
44269
16.05.2002 at 15:54
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Manuaalkast  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.