register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Kevadkruiis. 01.mai 2009 - Europark parkla Olümpia Hotelli vastas.   1 2 3 4  
Poster Message
raimo
 
Kevadkruiis. 01.mai 2009 - Europark parkla Olümpia Hotelli vastas.
quote:
tahlot: Üritus ju iseenesest tore, aga kui kruiisiks läheb on õudsalt tore, aga see saab nii kiiresti läbi ja mingi kolme autoga koos ei viitsi ka kruiisida. Kogu värk üks suur munemine kui nii võtta. Sõitu võiks lihtsalt rohkem olla ja mingit kuradi vabakruiisi ei tohiks ka olla. Peaks ikka minema kõik ühes rivis punase tule alt läbi nagu trucki mehed tegid trammi eest. Liiklus võib ju oodata USAkad peavad ikkagi enda ülemvõimu näitama. Aga muidu tore.
Kruiisi eesmärk ongi koos ja aeglaselt, teisi mitte maha jättes liigelda, mitte teistele iga hinna eest järele jõuda.
Mille poolest meie usakad nii erilised on, et peaksime liikluses oma ülemvõimu näitama? Kõik liigelgu eeskirjade järgi.
Minul küll mingit väikese tilli sündroomi pole, et peaksin hakkama liikluses kõvatama kuna oman usakat.
03.05.2009 at 00:26
iisak
 
Kevadkruiis. 01.mai 2009 - Europark parkla Olümpia Hotelli vastas.
Kõik oli jube tore-ilm päikseline, palju ilusaid autosid ja tüdrukuid, meeldiv muusika aga....
Üks WC selle suure jõugu peale nagu oli seal Europark parklas on ilmselgelt liiga vähe.
Kaks prügikasti kogu territooriumi peale on liiga vähe.
Ja mis peamine minu jaoks.
Kruiisi kui sellist ju tegelikult ei toimunudki.

Siit ka minu küsimus:
Minu arusaamist mööda pidi see üritus propageerima turvalist liiklemist. Ühe koostööpartnerina on välja reklaamitud Põhja Politseiprefektuur.
Kas tõesti on ületamatu ülesanne leppida oma koostööpartneriga kokku mõne politseiauto ja mõneteistkümne politseiniku eraldamiseks ning teha kruiis organiseeritult? Nii, et kogu punt saaks tõesti ühtses rivis sõita ja pakkuda (võimalikele) pealtvaatajatele Ameerika Rauda kogu hiilguses?
See ei olnud Kevadkruiis...ei olnud...
Aga kõik muu oli tore!
03.05.2009 at 00:51
ERAK
  
Kevadkruiis. 01.mai 2009 - Europark parkla Olümpia Hotelli vastas.
Mõni pilt minu asendaja (kes minu auto ja kaameraga kohal viibis) silmade läbi :) - ise pidin tööl olema ning jõudsin Olümpia juurde alles napilt enne kruiisi algust
http://www.flickr.com/photos/v8hull/sets/72157617523891853/

Üritus meeldis- tänan korraldajaid :burnout




____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
03.05.2009 at 02:54
ford f-150
 
Kevadkruiis. 01.mai 2009 - Europark parkla Olümpia Hotelli vastas.
Olen igati nõus tahloti ja iisakuga.Kruiisi ju ei toimunud.Usaraua meeste nõrkust näitab veel see ka, kuhu pärast sööma mindi-Bikerite klubisse.
Pärast Babybacki st mööda sõites nägin et paljudele ei meeldinud ikkagi mõtte minna Bikeri clubisse ja olid läinud kas Buffalosse või Babybacki.

____________________________
ford f150
03.05.2009 at 11:52
speedbird
 
Kevadkruiis. 01.mai 2009 - Europark parkla Olümpia Hotelli vastas.
quote:
ford f-150: Olen igati nõus tahloti ja iisakuga.Kruiisi ju ei toimunud.Usaraua meeste nõrkust näitab veel see ka, kuhu pärast sööma mindi-Bikerite klubisse.
Pärast Babybacki st mööda sõites nägin et paljudele ei meeldinud ikkagi mõtte minna Bikeri clubisse ja olid läinud kas Buffalosse või Babybacki.
Äge üritus oli, kruiisi osas veidi nõus. Siiski ma ei saa aru, mismoodi see Bikers Pub nõrkust näitab?? Harley Davidson ja USA autod on suht tihedalt seotud, ma ütleks.

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee
03.05.2009 at 12:49
Elcamino
 
Kevadkruiis. 01.mai 2009 - Europark parkla Olümpia Hotelli vastas.
Ilm oli super, autod super, korraldus super, kruis jäi pisut nõrgaks aga mina tiirutasin linnapeal kella 21.00ni ja otsisin ikka ja alati kellega lihtsalt kõrval sõita. Kogematta rikkusin ka Mustangite rivi laiali aga käitusin viisakalt, kuna ameerika auto on ameerika auto ja inimesed olid väga mõistlikud.
Üritus oli lausa super. Kui kaamera tripilt tagasis saan lisan ka oma pildid.

Oli ka miinuseid aga need ei ole märkimisväärsed sellega, mis toimus linnapeal kruisides ja kuidas ja kuhu se diivan rändas....
Suur suur kummardus ja tänud.
03.05.2009 at 13:18
rusty
Kevadkruiis. 01.mai 2009 - Europark parkla Olümpia Hotelli vastas.
quote:
pavelpp: Tegin väikse filmi, kui huvitab võin täis kvaliteetiga (720p) ka üles panna

http://www.filefactory.com/file/agfb080/n/American_Cars_2009_iPod_mp4

kui viitsimist on võiksid youtube üles lasta :)
03.05.2009 at 17:10
Bulldozer
  
Kevadkruiis. 01.mai 2009 - Europark parkla Olümpia Hotelli vastas.
Kahjuks kohal ei käinud, aga VÄGA rõõmustav on näha, et mõned autoomanikud ka julgemaks lähevad. Pean silmas siis seda oranzi Rivierat.
100% originaaliks taastamine on küll tore aga custom on veel toredam.
Kuigi need toonitud klaasid on vast liiast. Hehe
quote:
opec:
quote:
Rizzy: Kust paganama kohast ilmus välja see oranž Riviera? Üritan end nii palju kui võimalik 65-75ndate autode muutumismängudega kursis hoida, aga see oli kui välk selgest taevast.

Kuna auto omanik mul hea tuttav siis olen selle käekäiguga enamvähem kursis: praegune omanik ostis selle ca 1,5-2 aastat tagasi auto24-st (järel käidi Tartus). Algselt oli musta värvi ja punase sisuga (õhkvedrustus oli kohe peal). Kere ja sisu suht korralikud aga mootoris kolksud sees. Auto välimus ja sisu taastati /ehitati ümber Hiiumaal (kahjuks tegijat ei oska praegu ütleda) -hetkel veel päris valmis ei ole ja läheb varsti Hiiumaale tagasi. Mootor sai uue hingamise Erkki Engineeringus. Põhjus miks sellest Rivierast midagi pole kuulda olnud peitub arvatavasti selles et omanik ise minuteada foorumites ei figureeri aga kindlasti näeb seda varsti linnavahel või mõnel üritusel cruisimas :)

tervitades,
meelis
Siinkohal tahakski omaniku hea tuttava käest küsida, et kas õhkvedrustus on paigaldatud Mikimaal või Eestis?
03.05.2009 at 19:48
LaSa
 
Moderator
Kevadkruiis. 01.mai 2009 - Europark parkla Olümpia Hotelli vastas.
quote:
Bulldozer:
quote:
opec: Algselt oli musta värvi ja punase sisuga (õhkvedrustus oli kohe peal). Kere ja sisu suht korralikud aga mootoris kolksud sees. Auto välimus ja sisu taastati /ehitati ümber Hiiumaal (kahjuks tegijat ei oska praegu ütleda) -hetkel veel päris valmis ei ole ja läheb varsti Hiiumaale tagasi.
Siinkohal tahakski omaniku hea tuttava käest küsida, et kas õhkvedrustus on paigaldatud Mikimaal või Eestis?
Lo-rideri süsteem oli juba Mikistanis paigaldatud. Väga edev pill, pole midagi öelda, kuigi nokitsemist veel paistis olema.

L@käis omanikku pinnimas :)
03.05.2009 at 21:50
pavelpp
Kevadkruiis. 01.mai 2009 - Europark parkla Olümpia Hotelli vastas.
quote:
rusty:
quote:
pavelpp: Tegin väikse filmi, kui huvitab võin täis kvaliteetiga (720p) ka üles panna

http://www.filefactory.com/file/agfb080/n/American_Cars_2009_iPod_mp4

kui viitsimist on võiksid youtube üles lasta :)


Kahjuks youtube lubab ainult 10 minutit, mul on pikem
03.05.2009 at 23:43
Astro-97
  
Kevadkruiis. 01.mai 2009 - Europark parkla Olümpia Hotelli vastas.
quote:
christian: Leidsime ka vene postimehe lehelt veidi pilte http://rus.postimees.ee/?id=114125



kommentaare lugesite sealt? täitsa haiged ikka..



____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
03.05.2009 at 23:56
lundve
  
Kevadkruiis. 01.mai 2009 - Europark parkla Olümpia Hotelli vastas.
quote:
Astro-97:
quote:
christian: Leidsime ka vene postimehe lehelt veidi pilte http://rus.postimees.ee/?id=114125



kommentaare lugesite sealt? täitsa haiged ikka..


Kommentaarid näitavad tiblade üldist asjadest arusaamist. Kui kuskil sõna Ameerika siis see tähendab automaatselt vaenlast(tankid, sõjatehnika jne.)
Ma ei pea silmas venelasi üldiselt vaid tiblasid. (need minimaalse ajumahuga tegelased, kes pronkssõduri juurde läbi aegade on kogunenud ja üleelmine aasta linnas laamendasid)
Vabandan vene rahvusest foorumikasutajate ees.

____________________________
EX Ford Thunderbird ´ 91
EX Jeep Grand Cherokee`96
EX Jeep Grand Cherokee 2,7 CRD´03
Jeep Grand Gherokee 4,7 Limited ´00
Jeep Grand Cherokee 3,0 CRD Overland´07
04.05.2009 at 00:17 1 edit. Last edited 04.05.2009 at 00:20 by lundve
Duality
 
Kevadkruiis. 01.mai 2009 - Europark parkla Olümpia Hotelli vastas.
quote:
Ziilike123:
quote:
Duality:
quote:
Ziilike123: Minu ranchero käis ka hommikul kenasti pesus (Jazzis) ja jäi silma seal ligidal üks kena valgekatusega Rancho:D...ka kena puhas:D...kulgesin Piritale ka..täitsa muhe oli vahelduseks:D

aga et siis mis ma tegelt tahtsin:

http://picasaweb.google.com/Ziilike123/1Mai_avaqruus#

moned klõpsatused!
Mina su masina läikima lükkasingi :D:P


ai, kui rõõmustav:D..eks ma kunagi katsu tagasi teha:P( ega sul 215/75 R14 kummi pole:D..1 või 2 tervet

Minul igatahes kodopoole liigeldes purunes esimene parem kumm..kohe täitsa ribadeks ja võttis oma 5 hobust, et saada endale mingi varuabiratas, mis käis ka vastu pidureid.(kell huvi võin üksikasjalikult need 5 h'd lahti seletada..küsige:D)...lõpuks kell 2 öösel olin kenasti Tallinnast Taeblas tagasi...üks ratas väiksem ja peenem, kui teised..ehtne kiirenduspüss tuli kohe meelele, et selline siis ongi..nina maas ja pepu üleval tunne:D....(piltides näha ka)
heh :D kitsas papp sul :Dheh... pole veel autot'ki rääkimata rehvidest :D oleks rohkem aega saaks ehk need kuradima load varem kätte siis saaks ka ''rattad alla'' :D
04.05.2009 at 03:23
christian
  
Kevadkruiis. 01.mai 2009 - Europark parkla Olümpia Hotelli vastas.
kas äkki kellelgi on kollasest 3 gen TA-st :burnout (kummipõletamis) pilte?
raskeks läheb sellise pildi tegemine endal arusaadavatel põhjustel.:hat

christian@woodnet.ee

ettetänades.
04.05.2009 at 08:11
sqirrel
 
Kevadkruiis. 01.mai 2009 - Europark parkla Olümpia Hotelli vastas.
quote:
christian: kas äkki kellelgi on kollasest 3 gen TA-st :burnout (kummipõletamis) pilte?
raskeks läheb sellise pildi tegemine endal arusaadavatel põhjustel.:hat

christian@woodnet.ee

ettetänades.

Vaata eespool toodud vene keelse Postimehe linki. Seal piltide seas oli üks.

____________________________
GMC Safari '96
Chevrolet Astro '95
-----------------------
04.05.2009 at 08:37 1 edit. Last edited 04.05.2009 at 08:37 by sqirrel
christian
  
Kevadkruiis. 01.mai 2009 - Europark parkla Olümpia Hotelli vastas.
quote:
sqirrel:
quote:
christian: kas äkki kellelgi on kollasest 3 gen TA-st :burnout (kummipõletamis) pilte?
raskeks läheb sellise pildi tegemine endal arusaadavatel põhjustel.:hat

christian@woodnet.ee

ettetänades.

Vaata eespool toodud vene keelse Postimehe linki. Seal piltide seas oli üks.

tean,mina selle lingi ju lisasin :D

mõtlesn et äkki on kellelgi veel,neid klõpsutajaid oli palju seal
04.05.2009 at 08:57
speedbird
 
Kevadkruiis. 01.mai 2009 - Europark parkla Olümpia Hotelli vastas.
quote:
pavelpp:
quote:
rusty:
quote:
pavelpp: Tegin väikse filmi, kui huvitab võin täis kvaliteetiga (720p) ka üles panna

http://www.filefactory.com/file/agfb080/n/American_Cars_2009_iPod_mp4

kui viitsimist on võiksid youtube üles lasta :)


Kahjuks youtube lubab ainult 10 minutit, mul on pikem
Kui soovid, siis võin ta ise youtube'i lasta, mul on see Director's Account, kus piire pole.

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee
04.05.2009 at 09:37
dec
 
Kevadkruiis. 01.mai 2009 - Europark parkla Olümpia Hotelli vastas.
http://www.flickr.com/photos/thredahlia/tags/ameeriklasteavamine2009/
04.05.2009 at 10:31
kristohd
 
Kevadkruiis. 01.mai 2009 - Europark parkla Olümpia Hotelli vastas.
Jäi üks pilt ette:
04.05.2009 at 15:50
tweety
 
Kevadkruiis. 01.mai 2009 - Europark parkla Olümpia Hotelli vastas.
Mõned klõpsud: http://www.rallifotod.eu/album181/fotod.html
04.05.2009 at 20:29
kuripiiritus
 
Kevadkruiis. 01.mai 2009 - Europark parkla Olümpia Hotelli vastas.
kellel veel piltide vaatamisest isu täis pole, siis siin on veel mõned

____________________________
'79 Mark V
05.05.2009 at 00:15
LaSa
 
Moderator
Kevadkruiis. 01.mai 2009 - Europark parkla Olümpia Hotelli vastas.
Ja kes vahelduseks soovib liikuvaid pilte vaadata, siis 1. mail sai mõnele autoomanikule ka mikrofon ninaalla pistetud :)

Vaata videot
05.05.2009 at 09:51
vlzman
 
Kevadkruiis. 01.mai 2009 - Europark parkla Olümpia Hotelli vastas.
quote:
LaSa: Ja kes vahelduseks soovib liikuvaid pilte vaadata, siis 1. mail sai mõnele autoomanikule ka mikrofon ninaalla pistetud :)

Vaata videot

Väike vigade parandus kah siis, GN-e toodeti siis ikka 82-87 mitte kuni 85, poolunise peaga ......

____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!
05.05.2009 at 11:11
Elcamino
 
Kevadkruiis. 01.mai 2009 - Europark parkla Olümpia Hotelli vastas.
Autolehest ka midagi.

http://www.upload.ee/image/72618/Autoleht.jpg
06.05.2009 at 15:27
Bulldozer
  
Kevadkruiis. 01.mai 2009 - Europark parkla Olümpia Hotelli vastas.
quote:
LaSa:
quote:
Bulldozer:
quote:
opec: Algselt oli musta värvi ja punase sisuga (õhkvedrustus oli kohe peal). Kere ja sisu suht korralikud aga mootoris kolksud sees. Auto välimus ja sisu taastati /ehitati ümber Hiiumaal (kahjuks tegijat ei oska praegu ütleda) -hetkel veel päris valmis ei ole ja läheb varsti Hiiumaale tagasi.
Siinkohal tahakski omaniku hea tuttava käest küsida, et kas õhkvedrustus on paigaldatud Mikimaal või Eestis?
Lo-rideri süsteem oli juba Mikistanis paigaldatud. Väga edev pill, pole midagi öelda, kuigi nokitsemist veel paistis olema.

L@käis omanikku pinnimas :)

Pagan, siis on ikka keeruline. Lootsin just, et oleks saanud rohkem küsimusi esitada selle süsteemi kohta, kuidas paigaldada ja nii, kuna plaan endal sellega tegelema hakata tulevikus. Aga Eestis on see Air Ride siiani väga ebapopulaarne. Vähesed on ise pannud(üks VW beetle pandi vist) ja mõned on toonud Usast juba auto peale paigaldatuna. Selles mõttes ka, et seda süsteemi tuleb hooldada jne ka.

Ok, lähen teemast välja, sorri.
07.05.2009 at 11:27
tqhq.ee foorum : Üritused : Kevadkruiis. 01.mai 2009 - Europark parkla Olümpia Hotelli vastas.   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.