register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : 8 juuni Tartus   1 2  
Poster Message
Olds
  
8 juuni Tartus
Kes seekord tulevad või tulemata jäävad?
Muide mõned päevad ennem, täpsemalt 3. juunil on ka minu sünnipäev. Kukub nö. juubel- 20a.
Ootan põnevusega 8-ndat, kuna eelmine võistlus oli küll põnev, oli ka eksimusi kuid mis seal ikka- tegijatel juhtub.
29.05.2002 at 22:46
JustMe
8 juuni Tartus
Et kas üritus toimub ja kas ajavõtusüsteem on ka seekord korras???
03.06.2002 at 14:45
max
8 juuni Tartus
Lollil ajal on, Beachparty kah ju sel vahetusel.
03.06.2002 at 15:12
tfr
 
8 juuni Tartus
No kui Su huvialad vähegi laiemad on kui üks konkreetne asi, siis on terve suvi otsa vähemalt 3 asja igal nädalavahetusel, kus olla tahaks. Kõik erinevates Eesti otsades. :(
03.06.2002 at 15:23
Hannes
  
8 juuni Tartus
IRW,kas teema polnud mitte 08,06 Raadi :lol

Seekord passin ja panen naise Stangiga sõitma st. naudin ise Beach Partyt :D

____________________________
Kui Sa arvad,et su auto on eriline ja keegi seda ei taha,siis Sa eksid. Kuskil on kindlasti mõni pede,kes tahab su auto maha põletada...
03.06.2002 at 20:17
BlueStang
 
8 juuni Tartus
Noh, 8.06 kohe peab tulema. Kuigi jah, poisil on just sünnipäev, aga on vist oodata kahe gladiaatori heitlust!
BB vs BB

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
03.06.2002 at 22:28
Riho
8 juuni Tartus
quote:
BlueStang: Noh, 8.06 kohe peab tulema. Kuigi jah, poisil on just sünnipäev, aga on vist oodata kahe gladiaatori heitlust!
BB vs BB

Siin vist ka Andres mainis korra, et ehk ajab oma Mustangi välja:)
03.06.2002 at 23:15
JustMe
8 juuni Tartus
Et mismoodi see asi seal toimub seekord? Ei mingit korralikku infot ei ole , et kas on ajavõtuga ja mis kell algab jne???
04.06.2002 at 23:37
udu
 
8 juuni Tartus
mina tahaks kyll corvettega sõitma tulla :)

____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06
05.06.2002 at 09:16
Riho
8 juuni Tartus
quote:
udu: mina tahaks kyll corvettega sõitma tulla :)

Udu peabki tulema - Vette'i kliendiüritus justkui.:)
05.06.2002 at 10:21
tfr
 
8 juuni Tartus
Teab keegi selle ürituse umbkaudset ajakava ka? Võtaks oma järeltulija (3.5a) ka kaasa, aga tema vist tervet päeva ei jaksa seal olla. Et siis pigem tuleks natuke hiljem kohale ja vaataks finaalsõite, kui eliminaatorit. Aga ilma ei tahaks millestki huvitavast ka jääda :)
05.06.2002 at 10:45
udu
 
8 juuni Tartus
kes teab ajakava?
peaks veebi ka yles panema siis

____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06
05.06.2002 at 13:59
Eikki Crx
8 juuni Tartus
Oot mis ajakava sa tahad niikuinii mehed sellest kinni ei oska hoida ja asi venib ja venib. Aga teada tahaks jah, et kas saadi ajavõtusüsteem ja palju see pull maksma läheb kui sõitatahaks!!!!
05.06.2002 at 18:46
peep
 
Moderator
8 juuni Tartus
Minu mäletamist mööda on korraldajate kontaktandmed kirjas ürituse kodulehel, sealt ehk saate ka mingeid vastuseid oma küsimustele.

Eikki, Tartus on ju hästiorganiseerunud ja tegijatest inimestest koosnev reisserite seltskond (kui SR boardi lugeda), korraldage üks võistlus mis on parem kui MC39 omad ja kõik huvilised tuleks heameelega. Niisama lahmimine on odav...
05.06.2002 at 18:57 Last edited 05.06.2002 at 19:05 by peep (Moderator)
Aare
8 juuni Tartus
quote:
peep: Minu mäletamist mööda on korraldajate kontaktandmed kirjas ürituse kodulehel, sealt ehk saate ka mingeid vastuseid oma küsimustele.

Eikki, Tartus on ju hästiorganiseerunud ja tegijatest inimestest koosnev reisserite seltskond (kui SR boardi lugeda), korraldage üks võistlus mis on parem kui MC39 omad ja kõik huvilised tuleks heameelega. Niisama lahmimine on odav...

Äkki see korraldaja võtaks siis vaevaks kolm päeva
enne ka mingid kellaajad üles riputada...kisub streetrace
alla asi muidu+mõttetu mölutamine (erinevalt sinu korraldatud Tapa võistlusest:)

Aare
05.06.2002 at 19:43
Olds
  
8 juuni Tartus
Niipalju kui ma Meelist tean, siis ei ole tal just aega jalaga segada. Eks ta teeb oma parima, arvan ma.
05.06.2002 at 20:57
Eikki Crx
8 juuni Tartus
quote:
peep: Minu mäletamist mööda on korraldajate kontaktandmed kirjas ürituse kodulehel, sealt ehk saate ka mingeid vastuseid oma küsimustele.

Eikki, Tartus on ju hästiorganiseerunud ja tegijatest inimestest koosnev reisserite seltskond (kui SR boardi lugeda), korraldage üks võistlus mis on parem kui MC39 omad ja kõik huvilised tuleks heameelega. Niisama lahmimine on odav...


Oot aga kuidas siis seda eelmist võistlust nimetada kui mitte niiöelda molutamiseks!!!
Tapa võistlus oli vääga edukas ja meeldiv aga Raadi oma oli ikka alla igasugust arvestust.
Tartus on jah normaalne seltskond, kes võiks aidata ja ka ise teha aga milleks??
Neid võistluseid niigi parajalt ju!!
Oki peep :beer ja ära pikka viha pea egas ma paha pärast :D
05.06.2002 at 22:39
peep
 
Moderator
8 juuni Tartus
See, et mingil eelmisel võistlusel läks aega rohkem kui viisakas ei tähenda automaatselt, et järgmine kord ka nii läheb (kuigi võib). Eelmisel aastal korraldati Raadil 3 võistlust ja kuigi oli erinevaid puudujääke, siis nii totaalselt puusse kui mõni speedest ei läinud neist ühtegi. Lisaks on samad inimesed korraldanud siiani ainukese "päris" kiirenduse Eestis, mis IMO väga ok õnnestus.

Eikki, kui te suudaks korraldada ajavõtuga kiirenduse siis võistlejatest puudust ei oleks.

BTW. kui öövõistlus välja arvata, siis kõikidel teistel peaks ajakava sama olema.
05.06.2002 at 23:08 Last edited 05.06.2002 at 23:09 by peep (Moderator)
MaryLoo
8 juuni Tartus
Nii palju, kui mina sellest kuulnud olen, toimuvad p2ris s6idud kell 14.00. Kell 12.00 on tests6idud. Ja pilet on k6igest 25.-. Kohtumiseni Raadil!!!
05.06.2002 at 00:55
partel
  
8 juuni Tartus
Millal ükskord aru saadakse, et Meelis sai tunda aega enne eelmise Raadi algust teda, et ajavõtusüsteem ei tööta. Iga teine oleks kogu ürituse ära jätnud, aga Meelis sai kähku asenduse orgunnitud.
06.06.2002 at 11:42
Olds
  
8 juuni Tartus
Ma arvan ka, et tuleks mehe ees müts maha võtta. Mina küll ei heida Meelisele midagi ette. Kui keegi oskab paremini, siis tehku seda...
06.06.2002 at 19:27
rai
8 juuni Tartus
millegipärast on jah nii, et on nii sama mölisejad(vabandust väljenduse pärast) ja on need kes midagi ära teevad, eks igaüks teab kumba gruppi tema kuulub.
07.06.2002 at 09:49
meintz
8 juuni Tartus
Kas homme Tallinnast Raadi poole liikujaid on ja kuidas autos ruumiga seis? Tuleks auto peale kui kellelgi vaba koht leidub...

05219893, Indrek.
07.06.2002 at 10:19
baker
8 juuni Tartus
Nii, võtsin julguse kokku ja helistasin Meelisele. Seis siis selline homme (8.06.2002):

Kell 11.00 on soovitav kohalelaekumise ja regamise aeg võistlejatele
Kell 12.00 tehakse rada lahti sõitudeks
Osavõtumaks on 300.- võistlejatele ja 25.- pealtvaatajatele

Ajavõtusüsteemi pannakse hetkel üles ja loodab, et see ka toimima hakkab

Udu? Raacid viska see inf ka dragracing.ee-sse üles?
07.06.2002 at 12:32
PlyVal64
8 juuni Tartus
Läheb täna õhtul juba kohale, kuid sõitma küll ei hakka ...
Mis vanakesest ikka piinata.
07.06.2002 at 15:15
tqhq.ee foorum : Üritused : 8 juuni Tartus   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.