register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Kannatus otsas   1 2  
Poster Message
ylovoitka
Kannatus otsas
Samas on võimalus auto pangalt alla lükata, pole endal probleeme ja uut ostjat ei pea siis ka õnnetuks tegema. Kogu süü saab remofirma kaela ajada, pidurid ei töödanud ja saad hoopis uue auto...
04.06.2002 at 10:39
Raul
Kannatus otsas
quote:
ylovoitka: Samas on võimalus auto pangalt alla lükata, pole endal probleeme ja uut ostjat ei pea siis ka õnnetuks tegema. Kogu süü saab remofirma kaela ajada, pidurid ei töödanud ja saad hoopis uue auto...

Ma parem ei hakka randa risustama ja kuna ma ise olen teadlik pidurite kehvast seisust, siis ei saa tekkinud õnnetuste puhul ka remofirmat süüdistada....
04.06.2002 at 12:29
minimum
Kannatus otsas
quote:
Raul: Ma parem ei hakka randa risustama ja kuna ma ise olen teadlik pidurite kehvast seisust, siis ei saa tekkinud õnnetuste puhul ka remofirmat süüdistada....
kes siin just natuke aega tagasi kurtis, et tahaks auto taguotsa remoda.. leppiga kokku ja saad oma mootoriremo kah kindlustuselt kätte ;) :D

M@kriminaalsete.ideedega

____________________________
-
04.06.2002 at 12:32
Raul
Kannatus otsas
quote:
minimum:
quote:
kes siin just natuke aega tagasi kurtis, et tahaks auto taguotsa remoda.. leppiga kokku ja saad oma mootoriremo kah kindlustuselt kätte ;) :D

M@kriminaalsete.ideedega

See eeldaks seda et mina pean tagant sisse sõitma ja 99% juhtudest on tagant otsasõitja süüdi, seega peaksin oma remo suurenenud kindlustusega ise korvama....
04.06.2002 at 12:38
minimum
Kannatus otsas
quote:
Raul:See eeldaks seda et mina pean tagant sisse sõitma ja 99% juhtudest on tagant otsasõitja süüdi, seega peaksin oma remo suurenenud kindlustusega ise korvama....
laiutad käsi ja ütled, et pidureid polnud, edasi juba ekspertiis ning kindlustuse ja piduritegija vaheline jama

____________________________
-
04.06.2002 at 12:47
Raul
Kannatus otsas
quote:
minimum: [quotelaiutad käsi ja ütled, et pidureid polnud, edasi juba ekspertiis ning kindlustuse ja piduritegija vaheline jama

Kardan, et see ei ole nii, kuna ma olen teadlik sellest, et ABS ei tööta ja seega sõidan hetkel autoga omal vastutusel ja selles ei saa ka mitte remot süüdistada...

PS! tegelikult on see teema juba suht mõtetuks läinud ja võib vist kinni panna...
04.06.2002 at 12:55 Last edited 04.06.2002 at 12:57 by Raul
tqhq.ee foorum : Autod : Kannatus otsas   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.