register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Kalnapilis Drag 2002   1 2  
Poster Message
jaanus
 
Kalnapilis Drag 2002
Kõva sõna! Tulemused saadeti meili teel koju kätte.
Kahjuks on ainult kvalifikatsioonisõitude ajad ning eliminatoris sõidetud aegasi pole.
Panin tabelid ülesse aadressil http://home.cyber.ee/jaanus/kalnapilis_2002
25.06.2002 at 03:34
ats
 
Kalnapilis Drag 2002
quote:
GSI20: eeh, ats, ei maksa kohe nii naiivselt ka suhtuda, et ei ole vastaseid ei 3L ega 2L klassis.
Läbitud teema. Tehasekonfis ja mitte isetehtud autode seas "vastaseid" muidugi on, mitte eriti ohtlike, kui just ise ei muna.
Kui tuunida, siis muidugi võib igast asju juhtuda.
25.06.2002 at 11:28
LaSa
 
Moderator
Kalnapilis Drag 2002
jannus :D
25.06.2002 at 11:36 Last edited 26.06.2002 at 12:10 by LaSa (Moderator)
Ain S 2000
Kalnapilis Drag 2002
Elliminaatoris aegu ei võetudki ilmselt,süsteem oli ju pooleldi läbi põlenud!
25.06.2002 at 12:07
ats
 
Kalnapilis Drag 2002
Kas keegi oskab seletada, mis vahe on DOTil ja sellel ECE 30l? Üks on usa ja teine euroopa standard rehvile, mis on mõeldud maanteedel sõitmiseks. Et kas tegelikult on DOT siis sama, mis ECE 30 või on tõesti leedukate nõudmisel mingi mõte ka sees.

Väljavõte reeglist:
It is allowed to use only standard tires, which meet the ECE Standard 30 and have speed index. Racing (“slick” and “rain”) tires are forbidden.

Mingi dok, mis selle kohta leidsin:
http://www.cjtire.com/pdfs/Tire%20Identification.pdf
25.06.2002 at 13:39
BlueStang
 
Kalnapilis Drag 2002
Kuidas seal klassid paigas olid?
Hea töö Jaanus:)

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
25.06.2002 at 16:15
peep
 
Moderator
Kalnapilis Drag 2002
Leedukate mõte oli ECE nõudmisega välistada "street legal racing" rehvide kasutamine, kuna ühtegi E markeeringuga Drag Radiali või DOT slicki ei toodeta. Iseenesest on DOT ja ECE kaks analoogset sertifitseerimissüsteemi, üks USA ja teine EL poolt paika pandud. Mingeid põhimõttelisi erinevusi neis olla ei tohiks. Mõlemad on ka meil ning mujal Euroopas tänavakasutuseks lubatud, erinevalt muudest autokomponentidest (klaasid, tuled, rihmad jne.).

Kuna minu masinal momendil all olevad Falken'id ka E tähist ei oma (küll aga omavad M+S tähist:)), siis ilmselt ma nendel võistlustel osaleda ei saa...
25.06.2002 at 01:21 Last edited 25.06.2002 at 02:30 by peep (Moderator)
jaanus
 
Kalnapilis Drag 2002
quote:
peep: Kuna minu masinal momendil all olevad Falken'id ka E tähist ei oma (küll aga omavad M+S tähist:)), siis ilmselt ma nendel võistlustel osaleda ei saa...
Tegelt, teatud mööndustega saab ka DOT rehvidega seal osaleda. Kuna mul oli M/T ET Street all, siis küsiti enne rajaleminekut kaasvõistlejatelt suusõnaline kinnitus, et nad hiljem protesti ei esita. Kahjuks ei olnud sellest suurt palju kasu :( kuna veega burnouti ei lubatud teha ning roolimist oli terve raja pikkuses üsna palju.
Peaks neile siiski soovitama ka "DOT" rehvide lubamist, burnout ju üks parimaid publikulõbustusi ;)
26.06.2002 at 04:50
Hannes
  
Kalnapilis Drag 2002
Õnnitlused siis kõigile kohalkäinutele :beer

Kuna see üritus nii hästi lõppes,siis teeksime suurema avastusretke 03,08 Klaipedas toimuvale üritusele?

Siis olen 100% tulija,sest juba plaanidesse sisse võetud ja tean,et ka Peep plaanis korrata aastatagust üritust...

PS! Kari ja Lauri ehk leiavad ka aega,et teha leedukatele tuul alla ;)

____________________________
Kui Sa arvad,et su auto on eriline ja keegi seda ei taha,siis Sa eksid. Kuskil on kindlasti mõni pede,kes tahab su auto maha põletada...
26.06.2002 at 10:15
tqhq.ee foorum : Üritused : Kalnapilis Drag 2002   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.