register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Ford V6 Nukkvõll  
Poster Message
2koma8
Ford V6 Nukkvõll
Kunagi uurisin siin FordiV6 modimise kohta. Jutu käigus pakuti mulle müüa 2.8t(mingi sirtsu pealt) millel juba Kent sportnukk sees. Mis andmetega(või tüüp: mild road, sports injection, sports või sports R) see nukk oli ja kui palju ja mida see nö. "juurde andis"(kui nii võib öelda)?

Veel küsimus: kas Fordi v6-tel selliseid kaani ka on millel kõik väljalaskepordid eraldi? 2.8, 2.9, 3.0? Ja kui on sellised kaaned olemas, siis kas nad mingi valemiga V6 2.3 plokile peale läheksid?

PS. Fordi v6 mootorite originaalnukkade andmetest olen ka väga huvitatud.

:burnout
05.06.2002 at 16:17
wax
 
Ford V6 Nukkvõll
Sorri kui sa seda lehte juba näinud oled, kuid sealt saad ise kotiga (tollimata) omale nuka tuua http://www.moposport.fi/sivut/autoluet/sivu40.html
05.06.2002 at 16:27
2koma8
Ford V6 Nukkvõll
Aitäh, ise vaatasin www.needforspeed.co.uk. Soomest saaks mingi paar sotti odavamalt. Kuid enne tahaks ikka rohkem teada Fordi kohta sellel teemal.

Vaatasin veel ja arvutasin... soome ja inglismaa hindade erinevus sama võlli korral on 600eek, postikulude erinevusest rääkimata(nendega pole kursis)

Aga mõni võll on ikka räige küll.
05.06.2002 at 16:34
wax
 
Ford V6 Nukkvõll
Toksi Google-sse näiteks "ford 2.3 camshaft lift deg". Päris palju vastuseid tuli.
Kui ma väga mööda ei pane, siis moposport.fi lehel olid hinnad vaid nukile. Sinna juurde tulevad veel tõukurid ja muu pudi ning nende hind...
05.06.2002 at 16:47
2koma8
Ford V6 Nukkvõll
Vabandust, ehk on loll küsimus, aga kas uue nukiga peab kindlalt kaasaostma uued tõukurid ja "muu pudi"? Seda millimeetrist lisaavanemist peaks ju saama nookurist reguleerida?

Aga kas klapivedrud võib stockiks jätta?
05.06.2002 at 16:58
Jaan
Ford V6 Nukkvõll
Kalju teab vast sellel teemal rohkem rääkida,on olemas selline koht nagu Burtonpower.Tegu on Inglise firmaga mäletamist mööda.Siis lõppu kas .com või co.uk

____________________________
Chevrolet Corvette `97
05.06.2002 at 01:25
79capri
 
Ford V6 Nukkvõll
quote:
2koma8: Vabandust, ehk on loll küsimus, aga kas uue nukiga peab kindlalt kaasaostma uued tõukurid ja "muu pudi"? Seda millimeetrist lisaavanemist peaks ju saama nookurist reguleerida?

Aga kas klapivedrud võib stockiks jätta?

"Kentcams" kirjutab et on vaja vahetada tõukurid ja klapivedrud ka. Mina vahetasin kõik korraga.
10.06.2002 at 13:25
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Ford V6 Nukkvõll  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.