register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?   1 2  
Poster Message
Astro SS
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
Mis juhtub kütusevarastega, kes tabati teolt ja üritasid oma 'takso' Mersuga Dodge Ram'i eest põgeneda?

Kas pättidel õnnestus eest ära sõita ? :rolleyes


Vastus: ei õnnestunud, vaid tulemuseks on väheke pleki mõlkimist ja sekeldused politseiga :devil

Tulemusest tegi ülevaate Reporter:

http://www.reporter.ee/2009/08/08/lagedil-puhkes-avariikohal-juhtide-vahel-sonasoda/

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
08.08.2009 at 21:45
Varblane
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
Ennas täis on nagad ka veel.Ühel nokul oli nutumaik suus juba :D Ei mesa nägi ilus välja, väga pro töö(Y)
08.08.2009 at 22:22
veyronW16
 
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
Koppel oleks võinud oma Ram`iga neist üle küll sõita:)Kuradi naglad mingu tööle

____________________________
DRIVER DONT`T PICK A CAR,CAR PICKS THE DRIVER
Chevrolet Camaro Z28 1996(Ex)
Chevrolet Express Explorer 2002 (Ex)
Chevrolet Tahoe 2000(Ex)
Chevrolet TransSport 2000(Ex)
Dodge Magnum sRT 8 2005
53865003
08.08.2009 at 22:29
kaedoo
 
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
Härra oleks pidanud kutti lõkkama,kuni see ennast täis oleks lasknud.Väga bro!
08.08.2009 at 22:30
Astro SS
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
Naljakad kommentaarid:

200D 55hj (08.08.2009 22:41 )

Hullult ajasid mind taga. Sõitsid mõõda. Blokkisid ära.

Kastikas vs Mercedes



Naera Puruks :) (08.08.2009 22:10 )

Ei noored kuttid on tublid , sellistelit idiootidest traktori omanikelt tulebki kyttust ja k6ikke muud varastada 5+

??? :uhoh








____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
08.08.2009 at 23:28
speedbird
 
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
Hea töö :beer

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee
09.08.2009 at 00:15
mart154
 
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
Nägin seda täna uudistes, seostamata üldse kuidagi tqhq või üldse usarauaga.
Dodge käis kuidagi täitsa kõrvust mööda...

Aga siiski ajasid ossid nii 'kettasse', et seinas olevas kipsplaadis on mingi õnnetu lohk, mida vist lappima tuleb homme hakata...

Friggin ahvid, loodan tõsimeeli, et nad ennast kasti sõidavad. Loodetavasti ilma Dodge abita :)
09.08.2009 at 00:15 1 edit. Last edited 09.08.2009 at 00:16 by mart154
Madlobster
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
Selles uudises ei kajastu kuskil, et need kutid oleksid kütust varastanud. Lihtsalt olid seal lähedal kui see signa tööle hakkas. Oleks pollar siis nende autosse vaadanud ja pagassist vollad ja kankud leidnud. Aga praegusel juhul ei oska öelda küll et antud kutid sealt midagi varastasid. Ja kui mendid seda ära ei tõesta, et kutid seal süüdi on siis maksab RAM i mees selle mersu kinni. Ja saab veel karistuse ka selle jama korraldamise eest.
Kui aga kutid tõepoolest olid seal varguses süüdi siis igati edu Dodge mehele. Oleks võinud tõesti üle sõita nagu see nagamann seal kartis.
09.08.2009 at 10:58 1 edit. Last edited 09.08.2009 at 10:58 by Madlobster
viplala
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
Mulle jääb sellest esialgu mulje nagu mingist vennast, kellel kaubamajas rahakott pihta pandi ja too sellepeale, kõigile 20 meetri raadiuses olevatele inimestele, lõuga sõitis, kuna nad olid potensiaalsed varganäod. Nagu ennist Madlobster mainis, ei kajastu kusagil varguse toimepanek. mart154 äkki peaksid vähe pehmemaid saateid vaatama, muidu lõhud terve maja ära :lol
09.08.2009 at 11:42
antennimees
 
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
Kui sa pole miskit varastanud siis pole ka põhjust eest ära sõita. Mina isiklikult küll ei karda suuri autosi. See, et miskid nagad öösel üksiku maja juures passivad (2 päeva) ja siis ka eest ära sõidavad annab juba aimu, et nad seal ei olnud sellepärast, et järgmine päev tulla kartuleid kõplama.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
09.08.2009 at 11:54
SPITFIRE
 
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
Tõenäoliselt vabanes teise auto seltskond vahepeal asitõenditest ja tulid sirge seljaga õigust nõudma.

____________________________
Hell Camino
09.08.2009 at 12:03
viplala
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
quote:
antennimees: Kui sa pole miskit varastanud siis pole ka põhjust eest ära sõita. Mina isiklikult küll ei karda suuri autosi. See, et miskid nagad öösel üksiku maja juures passivad (2 päeva) ja siis ka eest ära sõidavad annab juba aimu, et nad seal ei olnud sellepärast, et järgmine päev tulla kartuleid kõplama.

Kust sa tead, et tegemist oli üksiku majaga, ja et nad seal kaks päeva passisid?

Pööblile pole antud adekvaatset analüüsivõimet (ei midagi isiklikku) selle pärast said kunagi toimuda ka igasugu nõiajahid ja ohverdamised. Täna on õnneks meil selliste asjade jaoks võimuorganid ja kohus. Võibolla nad käisid seal üksteist öösiti trukkimas, mingi vihane traktorist aga sattus peale ja hakkas autosid lõhkuma. Kust kurat te võtate, et tegemist oli varastega? Aga analüüsimis võime on teil hea. Dodge juht oleks pidanud politseisse teatama ja niikaua oleks rahulikult järgi neile võinud sõita ja momendi mersu asukohta teavet jagada. Praegusel juhul aga ilma tõenditeta tuleb Dodege juhil asi kinni taguda ja tõuseb ka liikliskindlustuse koefitsent 50%.
09.08.2009 at 13:21
Bikerman
 
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
Eelmise kommentaari kirjutajale.
Menti teatamine on lahe asi muidugi,saad pabereid täitä ja puha.Aga neil pole aega sellega tegeleda,nad peavad inimesi peedistama,et kassat täita.
Mul on mitu korda vargad käinud ja politseist pole küll abi olnud,pigem ikka meie foorumi liikmetelt abi saanud.
Ja ega luid lõhkumata ükski varas sulle ka ei ütle et ta varas on.
Miks poiss lausus ,et ma tean ,et mu sõbrad tropid on....sellega ju asi selge.
Eks sellist tankirünnakut tuleb aegajalt teha ja Dodge mees(keda ma tervitaks) ei maksa muhvigi,seda teeb kindlustus.
09.08.2009 at 13:54
Astro SS
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
Huvitav, kellel oli rohkem põhjust poliseisse helistada ? :rolleyes


Vihjeks veel, et kütust ei niristandu nad ainult kahel viimasel ööl ..............

eks neil oli üllatus suur kui vahepeal oli põkale vaikne signalisatsioon peale paigaldatud :devil ja omanik tuli nende tegevust segama ......

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
09.08.2009 at 14:09 1 edit. Last edited 09.08.2009 at 14:10 by Astro SS
viplala
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
quote:
Bikerman: Eelmise kommentaari kirjutajale.
Menti teatamine on lahe asi muidugi,saad pabereid täitä ja puha.Aga neil pole aega sellega tegeleda,nad peavad inimesi peedistama,et kassat täita.
Mul on mitu korda vargad käinud ja politseist pole küll abi olnud,pigem ikka meie foorumi liikmetelt abi saanud.
Ja ega luid lõhkumata ükski varas sulle ka ei ütle et ta varas on.
Miks poiss lausus ,et ma tean ,et mu sõbrad tropid on....sellega ju asi selge.
Eks sellist tankirünnakut tuleb aegajalt teha ja Dodge mees(keda ma tervitaks) ei maksa muhvigi,seda teeb kindlustus.

Luid lõhkudes tunnistaksid isegi sina selle kütuse varguse üles.
Enamus kommentaatoreid on näinud ainult seda reporteri klippi, faktidest midagi teadmata. Ja sellest klipist tulenevatest faktidest ei tule kusagilt välja, et selle noormehe näol on tegemist kütuse vargaga. Siinkohal on tegemist omakohtu algetega, ilma et süütegu oleks tõestatud.
09.08.2009 at 14:43
DevilDeVille
  
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
quote:
viplala:
quote:
Bikerman: Eelmise kommentaari kirjutajale.
Menti teatamine on lahe asi muidugi,saad pabereid täitä ja puha.Aga neil pole aega sellega tegeleda,nad peavad inimesi peedistama,et kassat täita.
Mul on mitu korda vargad käinud ja politseist pole küll abi olnud,pigem ikka meie foorumi liikmetelt abi saanud.
Ja ega luid lõhkumata ükski varas sulle ka ei ütle et ta varas on.
Miks poiss lausus ,et ma tean ,et mu sõbrad tropid on....sellega ju asi selge.
Eks sellist tankirünnakut tuleb aegajalt teha ja Dodge mees(keda ma tervitaks) ei maksa muhvigi,seda teeb kindlustus.

Luid lõhkudes tunnistaksid isegi sina selle kütuse varguse üles.
Enamus kommentaatoreid on näinud ainult seda reporteri klippi, faktidest midagi teadmata. Ja sellest klipist tulenevatest faktidest ei tule kusagilt välja, et selle noormehe näol on tegemist kütuse vargaga. Siinkohal on tegemist omakohtu algetega, ilma et süütegu oleks tõestatud.

loe AstroSS-i kammentaari. Kui hästi läheb, siis jõuad ka arusaamisele, et ta on asjaga kursis.


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
09.08.2009 at 14:51
viplala
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
quote:
DevilDeVille:
quote:
viplala:
quote:
Bikerman: Eelmise kommentaari kirjutajale.
Menti teatamine on lahe asi muidugi,saad pabereid täitä ja puha.Aga neil pole aega sellega tegeleda,nad peavad inimesi peedistama,et kassat täita.
Mul on mitu korda vargad käinud ja politseist pole küll abi olnud,pigem ikka meie foorumi liikmetelt abi saanud.
Ja ega luid lõhkumata ükski varas sulle ka ei ütle et ta varas on.
Miks poiss lausus ,et ma tean ,et mu sõbrad tropid on....sellega ju asi selge.
Eks sellist tankirünnakut tuleb aegajalt teha ja Dodge mees(keda ma tervitaks) ei maksa muhvigi,seda teeb kindlustus.

Luid lõhkudes tunnistaksid isegi sina selle kütuse varguse üles.
Enamus kommentaatoreid on näinud ainult seda reporteri klippi, faktidest midagi teadmata. Ja sellest klipist tulenevatest faktidest ei tule kusagilt välja, et selle noormehe näol on tegemist kütuse vargaga. Siinkohal on tegemist omakohtu algetega, ilma et süütegu oleks tõestatud.

loe AstroSS-i kammentaari. Kui hästi läheb, siis jõuad ka arusaamisele, et ta on asjaga kursis.


Ainus mis ma sealt välja loen on, et üks jookseb tõrvikuga ees ja ülejäänud kaasa ulgujad kirveste ja hangudega järgi.

kindlustusest vee, et asi peaks kvalifitseeruma tahtliku auto lõhkumise alla, nii, et kindlustus ei tao arvatavasti essugi kinni. Muidugi on olemas ka hea juhus, et äkki siiski taob , ehk veab?
09.08.2009 at 15:21
Bikerman
 
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
Ja ega ikka ei tunnistaks.Pohvik see luu-neid on elus krõpsund küll.
Paraku (ei ole mingi sadist)omakohus on aegajalt ainuõige.
Näiteks:Kui idioot naaber su taksikoera seibideks lõikab(kuna talle ei meeldi,et jalutades see ta maja ees riigimaa peal pissib),ja kohtunik talle valju noomituse teeb(mis on täna väga tavaline),siis....räägi seda juttu edasi.....:kill
30 liitri kütuse pärast ei kutsuta KAPO-t,FBI-d,ega kriminaliste.Kui aga sul igapäev kaob umbes 30 l kütust,siis aitad sa ainult ise ennast,kui pätid kinni võtad ja neile noomituse edastad.Või ära dinistad-nagu viplalale kohane.
Selge see ,et seda peab tegema nii,et pool eestit pärast ei aruta,kas ikka õige või vale.Kui oled eneses kindel,siis tuld punanahkadele...
See nüüd jah meedia mulliks tehti.
09.08.2009 at 16:13 6 edits. Last edited 09.08.2009 at 16:55 by Bikerman
Madlobster
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
Kahjuks on meil asjalood sellised, et karistada saab vale pool. Annad pätile lõuga tema kaebab su peale ja maksad kinni tema valuraha raviraha jms kahjud lisaks saad veel ka kriminaalkorras karistatud isiku tiitli endale külge. Pätike pääseb kohtust puhtalt kuna süü ei ole tõendatud (jõudsid varem kohale ja vargus jäi tegemata) ka vooliku ja kanku olemasolu pagassis ei ole piisav tõendusmaterjal. Meil kaabakaid puutuda ei tohi kuigi jah sellel hetkel kui kätte saad selle peale väga ei mõtle. Olen üsna kindel et RAM i mees keeras endale sellega paraja sita kokku. Ja nolgid, kes kaamera ees elu süütute nägudega ülbitsesid pääsevad suure tõenäosusega puhtalt. See kas nad tegelikult ka süüdi on seda kahjuks jah teleklipist välja lugeda pole võimalik. Ja kui peakski olema nii, et valel ajal vales kohas olemisega traktori omanik valedele kuttidele hõlma külge hakkas siis on asi väga halvasti (aga suure tõenäosusega neile niisama turja ei karatud sest õiged mehed ei luusi öösiti põõsastes ja ei põgene inimeste eest).
09.08.2009 at 16:31 1 edit. Last edited 09.08.2009 at 16:33 by Madlobster
viplala
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
Mul tuli üks huvitav seik meelde. Eile õhtul ootasin sõpra, kes pidi mulle ühed asjad tooma, Aruküla ristis. Seal käivad momendil teetööd ja seisavad trktorid ning muud teemasinad. Halenaljakaks teeb juhtunu see, et päeval olin tõmmanud enda auto paagist, vooliku ja kanistriga , muruniiduki jaoks bensiini ning nüüd vedelesid need mul seal tühjalt taga, autoks toonimata akendega universaal. Kas see tegi minust nüüd automaatselt kütusevarga?
Siit võiks edasi minna oletustega. Oletame, et sealt samast lähedal olevast traktorist oleks eelnevatel päevadel kütust virutatud ja mingi asjapulk oleks seal oma RAMiga valves. Minu autosse sisse kiigates oleks ta arvatavalt valjuhäälselt süüdistama hakanud, mispeale mina ta arvatavalt pikalt oleks saatnud ja minema sõitnud.
Selle tsenaarjumi järgi oleks asjapulk mind jälitama asunud ja rammima hakanud. Bikermani puhul oleks ma lahkunud sündmuskohalt veel murtud kontidega. Reporter ning kõiketeadlikud asjakohased kommentaarid netis. Lahe ju. Või on selles miskit ebareaalset.
09.08.2009 at 18:20
antennimees
 
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
quote:
viplala:
quote:
antennimees: Kui sa pole miskit varastanud siis pole ka põhjust eest ära sõita. Mina isiklikult küll ei karda suuri autosi. See, et miskid nagad öösel üksiku maja juures passivad (2 päeva) ja siis ka eest ära sõidavad annab juba aimu, et nad seal ei olnud sellepärast, et järgmine päev tulla kartuleid kõplama.

Kust sa tead, et tegemist oli üksiku majaga, ja et nad seal kaks päeva passisid?

Vaata siit tulebki minu ja sinu erinevus välja, mina tean mida kirjutan aga sina lahmid huupi.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
09.08.2009 at 18:31
Astro SS
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
quote:
viplala: Mul tuli üks huvitav seik meelde. Eile õhtul ootasin sõpra, kes pidi mulle ühed asjad tooma, Aruküla ristis. Seal käivad momendil teetööd ja seisavad trktorid ning muud teemasinad. Halenaljakaks teeb juhtunu see, et päeval olin tõmmanud enda auto paagist, vooliku ja kanistriga , muruniiduki jaoks bensiini ning nüüd vedelesid need mul seal tühjalt taga, autoks toonimata akendega universaal. Kas see tegi minust nüüd automaatselt kütusevarga?
Siit võiks edasi minna oletustega. Oletame, et sealt samast lähedal olevast traktorist oleks eelnevatel päevadel kütust virutatud ja mingi asjapulk oleks seal oma RAMiga valves. Minu autosse sisse kiigates oleks ta arvatavalt valjuhäälselt süüdistama hakanud, mispeale mina ta arvatavalt pikalt oleks saatnud ja minema sõitnud.
Selle tsenaarjumi järgi oleks asjapulk mind jälitama asunud ja rammima hakanud. Bikermani puhul oleks ma lahkunud sündmuskohalt veel murtud kontidega. Reporter ning kõiketeadlikud asjakohased kommentaarid netis. Lahe ju. Või on selles miskit ebareaalset.

Kas sa oleksid ka põgenenud,kui keegi tuleks sinu auto juurde suitsule tuld tulnud küsima ? :rolleyes

No saage aru, tikkusi enam sellisel kellal poes ei müüda ja närvid on ootamisest nii krussis, et on vaja pläru tõmmata ...... :D


Vihjeks ka veel, et tänapäeval töötavad traktorid diisliga , nii et bensiini nende paagist ei saa .... :finger



Tegelikult olen ma ka täiesti normaalne, ainult minu sõbrad on parjad tropid ......... :devil

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
09.08.2009 at 18:38 1 edit. Last edited 09.08.2009 at 20:28 by Astro SS
wirx
  
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
no läheb hästi, kui poisid end süüdi tunnistavad või vett pidavad tõendid on...
...samas võivad need poisikesed anda dodge omaniku kohtusse, kuna ta tahtlikult rammis neid, mida võib ka mõrva katseks pidada, ala sillalt alla lükata vms
Täitsa usun, et kutid panid kütust tuuri või plaanisid võtta, aga hetke seisuga saavad kutid heal juhul vargus katse-varguse eest, dodge omanik võib piisaval hulgal tunnistajate puhul aga palju karmima karistuse saada

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
09.08.2009 at 18:59
viplala
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
quote:
antennimees:
quote:
viplala:
quote:
antennimees: Kui sa pole miskit varastanud siis pole ka põhjust eest ära sõita. Mina isiklikult küll ei karda suuri autosi. See, et miskid nagad öösel üksiku maja juures passivad (2 päeva) ja siis ka eest ära sõidavad annab juba aimu, et nad seal ei olnud sellepärast, et järgmine päev tulla kartuleid kõplama.

Kust sa tead, et tegemist oli üksiku majaga, ja et nad seal kaks päeva passisid?

Vaata siit tulebki minu ja sinu erinevus välja, mina tean mida kirjutan aga sina lahmid huupi.

Mida ma huupi lahmisin?

09.08.2009 at 19:07
Astro SS
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
OK , et rohkem ei spekuleeritaks siis väheke fakte ka:

Eelneval ööl võeti need samad tegelased kinni koos asitenditega ja teo pealt, kohale tuli ka politsei kes vormistas olukorra.

Paraku olid need tegelased tagasi järgneval ööl,jälle oma osa niristamas.
Ju tuli neile meelde eelnev öö ja sekeldused politseiga, siis otsustasid nad 'tehku või tina' plehku panna. :burnout


Ilma asjata ei ole kedagi karistatud ja väike pleki mõlkimine oli tingitud ainut nende kinni püüdmiseks, et anda nad jälle politseile üle.


Kas neil on julgust veel tulla ?

Ei tea aga nüüd on koerad juba mitu päeva söömata ja eriti sõna nad enam ei kuule ............ :rolleyes

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
09.08.2009 at 19:17
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.