register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Karteri põhi  
Poster Message
rustang
  
Moderator
Karteri põhi
Kas keegi on karteri põhja silikooni (RTV)-ga alla pannud või on uue tihendi hankimine kohustuslik?
16.06.2002 at 23:05
2koma8
Karteri põhi
Soovitan kindlasti ilma silikoonita asi kokku panna. Mida vähem sodi tihendatavate pindade vahele jääb, seda parem on(kas pole loogiline?). Originaaltihend on igale poole ideaalne lahendus, arvan ma.
17.06.2002 at 10:01
Kert
Karteri põhi
Kui oma capri mootori panin kokku siis silikon läks igale poole vahele koos uute tihenditega. Siiani on pidanud väga hästi ei leki kuskilt... samas on üle klapikambri kaante tihendid kui huvi siis anna teada...
17.06.2002 at 10:16
urmas
Karteri põhi
quote:
Kert: samas on üle klapikambri kaante tihendid kui huvi siis anna teada...
Ma oleks huvitatud neist.
17.06.2002 at 11:27
Kert
Karteri põhi
Rustang juba jõudis ära nihverdada:(
17.06.2002 at 13:06
rustang
  
Moderator
Karteri põhi
Teemasse ka: profid soovitasid kasutata Loctite Ultra Grayd (juhendis: sobib jaapani autodele, ei soovitata kasutada plokikaane tihendamiseks!), ostsin siis tuubi Alas Kuulist, eks annan hiljem teada, kas tilgub läbi - mul ju riisikas ei ole... ;-)
20.06.2002 at 18:16
Olds
  
Karteri põhi
Üks tuttav pani (ei jäänud hetkel muud üle) katkise koha karteripõhjas kinni pesuseebiga!!! Ja püsis seal ligi nädal aega! :lol
22.06.2002 at 15:39
reo
Karteri põhi
Jahutusvedeliku lekkeid on küll vanasti majapidamisseebiga paigatud, karteripõhjal õli pidamiseks ei ole veel näinud kasutatavat. Aga ilmselt siis võimalik...
22.06.2002 at 18:55
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Karteri põhi  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.