register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : chrysler new yorker 1977   1 2  
Poster Message
sven17
chrysler new yorker 1977
http://album.ee/album/276287/50209727
eelmine teema pandi lukku aga mul jäid ikka mõned küsimused õhku rippuma.
auto nüüd minu käes.kus on kirjas sel autol näiteks tehase tähis?ja kust ma saan teada mis marki k.kast tal on-kast ei toimi-paned käigu sisse ja midagi ei juhtu(katki oli väidetavalt läinud mudaauku kinni jäädes.enne oli paranduses käinud kus oli öeldud,et kaua see kast vastu ei pea)palju makasab kasutatud kast või kus ma võiks lasta ta üle vaadata näiteks virumaa kandis?
autost niipalju,et pätid ja loodusnähtused on kõvasti liiga teinud talle.
23.11.2009 at 13:39 1 edit. Last edited 30.12.2009 at 14:12 by sven17
BloodzNCripz
chrysler new yorker 1977
Tere.
On väga huvitav (samas väga kahju), kuidas usaraud Eestis niisama seisab. Räägin seda selles mõttes, et tavaliselt näeb selliseid maanteelaevu mahajäetuna ainult USA-s.
Kas see Chrysler oligi kuni Teie ostuni seal niimoodi seisnud, nagu piltidelt paistab? Sellises seisundis, et ei ole tagaklaasi jne..
Kahju, et keegi mõttetu inimene jätab sellise auto lageda taeva alal seisma...ja isegi ei raatsinud tagaklaasi asemele kile panna!
Ja pättidega räägiks mehe moodi iskilkikult,kui oleks see võimalus. :)

Edu auto taastamises. :)
23.11.2009 at 18:55
sven17
chrysler new yorker 1977
auto oli jah kusagil 2 aastat vist seisnud lageda taeva alla ilma tagaklaasita ja uksed irvakil.
24.11.2009 at 09:08
swen18
chrysler new yorker 1977
peale pikka seismist sai ka esimesed hääled välja pigistatud.termostaadi alumints korpus on katki.kas kellelgi ei ole üleliigset ?
26.11.2009 at 17:12
sven17
chrysler new yorker 1977
mida teha kui autoomanik on surnud ja ark ei anna isegi surnud omaniku nime,et kätte saada näiteks pärijad ???!!!
01.12.2009 at 17:18
mats36
chrysler new yorker 1977
Niipalju, kui ma uurinud olen, ei ole midagi teha. Kui endise omanikuga ostu-müügi lepingut pole ja dokke ka pole, siis kasutu lõbu. Tuleb muretseda uued dokumendid ja ostu-müügi leping, et arvele saada asja.
01.12.2009 at 20:42
sven17
chrysler new yorker 1977
hmm...täitsa jama.kas keegi oskaks öelda kus tal kerenumber asub???
02.12.2009 at 13:10
LaSa
 
Moderator
chrysler new yorker 1977
Kas juhipool vasakul esiklaasi allservas ei ole?
05.12.2009 at 05:58
cce
chrysler new yorker 1977
Kas sellel isendil võiks olla kuuekohaline VIN.Näiteks **63**
Ja kas oled kindel,et 1977?
15.12.2009 at 12:48 1 edit. Last edited 15.12.2009 at 13:21 by cce
swen18
chrysler new yorker 1977
nina peale oleval birkal on 1 number ja kui see trükkida lkf.ee leheküljele siis näitab et on olemas selline auto ja ka ark ütleb selle numbri peale et see auto on olemas.juhipoolses esiklaasi nurgas on ka needitud plekitükk kus on seesama number + veel numbreid.aga kas tal keresse ei olegi siis numbrit löödud ?
16.12.2009 at 13:04
79capri
 
chrysler new yorker 1977
quote:
swen18: nina peale oleval birkal on 1 number ja kui see trükkida lkf.ee leheküljele siis näitab et on olemas selline auto ja ka ark ütleb selle numbri peale et see auto on olemas.juhipoolses esiklaasi nurgas on ka needitud plekitükk kus on seesama number + veel numbreid.aga kas tal keresse ei olegi siis numbrit löödud ?

See needitud plekitükk ongi plaat VIN numbriga. Punkt.
Arki jaoks seda piisavalt.
17.12.2009 at 12:48
sven17
chrysler new yorker 1977
ok...jäägu siis nii.vahepeal olen suutnud isegi selle autoga paar meetrit sõita.tagumine käik puudu-ülejäänud nagu toimiksid
30.12.2009 at 14:10
hardtop
 
chrysler new yorker 1977
See New Yorker on ikka väga räsida saanud, uskumatu,et selliseid vaatepilte eestimaal näha saab.
30.12.2009 at 14:28
PlyVal64
chrysler new yorker 1977
On räsida saanud küll kuid sellisena jube lahe toorik millegi ägeda customi ehitamsieks. Taastada täisoriginaali ei ole mõtet, korralikke saab vähese raha eest. Kasutada ära see, mis on lihtsalt taastatav ja muu plekitööna ise "aretada". Mina ei hakkaks selle tagaotsa ja tagaklaasi peale oma aega ja raha kulutama. Pigem ristaks "millegagi" või muudaks üldse vähe teiseks autoks. Esimese mõttena tuli, et teeks stiilse ATV-veoki vms.
30.12.2009 at 16:04
swen18
chrysler new yorker 1977
kui ikka väga eestis ringi otsida siis leiab igast kraami.möödunud suve keskel sai koju tassitud -75 aasta jeep wagoneer mis oli samuti seisnud kaua-1998 aastast-too muidugi kõvasti paremas olukorras.chryslerist kui midagi tuleb siis arvatavasti rotikas--esialgu vaja dokud muidugi korda saada.tagaklaasi asemele tuleb arvatavasti 1 ovaalne sirge klaas ja ülejäänud keevitab kinni :).tagaluugi võtsin küljest ära ja tallusin sirgeks (nüüd ei ole enam sellist haigutavat vahet seal) samuti sai natuke tagumist otsa õiguda tema oma massi alla.
03.01.2010 at 20:40
Motorist
  
chrysler new yorker 1977
Soovitus omast kogemusest.
Kui sa tead selle surnud omaniku lähedasi ja neid ei ole pesakond , nagu ntx mustlaseid, vaid on ntx üks või kaks. Siis küsi neilt kas surnud isiku pass või mõni muu isikuttõendav dokument on neil alles, kus on isikukood ja dokumendi number mis oli kehtiv enne surma.
Kui on siis on sinu oma südametunnistus teha mingile koltunud ( pool aastat auto tagaklaasil pleegitades) a4 paberile täpsete isikuandmetega ja allkirjaga ( arusaadavalt surnud ei kirjuta ka mitte hauas) ostumüügileping mille kuupäev on ntx pool aastat enne isiku surma.

Kuna meie A rk on nii debiilne asutus et muud moodi ei saaks olukorda lahendada siis palun minu posti mitte tõlgendada kui õhutust võltsimiseks vaid kui kohandumist olukorraks. Nemad ei anna muud väljavaadet kui sellist, siis tuleb silm silma ja hammas hamba vastu astuda.

Nb. olen selliste soovituste järgi talitades ühele sõbrale ka surnud kodaniku uuniku saanud arvele. mina olin siis see surnud mees kes viskas oma kraaksjala alla. Läbi läks nagu naksti. Ca 2 a tagasi. Kas ka täna? Usun küll.

Kardan et lihtsalt teisisti ei saa.
Kui väga hätta jääd siis saada PS , natuke annan lisainfi.


____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi
25.01.2010 at 00:08
sven17
chrysler new yorker 1977
sai üle pika aja jälle käima monstrum ajada.miskipärast on lakanud töötamast el.aknad ja ka el.iste esimene.samuti peale vähest töötamist uputab küünlad ära???enne seismajäämist ei töödanud ka just kõige paremini-mootor kippus lonkama-kuid nüüd on täitsa jama.milles võib viga olla?kas viga võib olla selles,et küünlad on valed ja sumps on praegu poolenesti alt ära?
ja mida see "electroniclean burn sistem"endast kujutab
26.01.2010 at 09:28
Motorist
  
chrysler new yorker 1977
Nagu viimastelt piltidelt näha võib on osavate käte ring UKU ka lisatööd teinud ja pagasniku osa sirgemaks sirutanud. tubli.
Aga võlusõna oleks sinna juurde liivaprits ja korralik pinnakate.
Kipun arvama et kui õigeid tagatulesid taga ajad siis pead vist ebayst tellima.

Mulle omale meeldib selle auto juures kolm asja.
Nina disain , nii iluvõre osas ui ka klapptuledega on teine selline õige Ristleja tüüpi nina
Küljejoon mida täiustavad raamideta aknad ( mis küll kipuvad vanade tihenditega vilistama ja lekkima )
Suurus, selline õige suur tükk rauda , mis ei ole ei eskalaator või jummer vaid madal.

440 on ka ilus number seal.

loodame näha et siis sama moodi selle autoga edasi ei lähe vaid ikka paremaks läheks!

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi
26.01.2010 at 12:07
swen18
chrysler new yorker 1977
sai jah natuke sirutatud kuna vihm kippus sisse sadama.nüüdseks on auto juba tükimat aega katuse all ja kuiv ning ootab oma aega(aeg on dokumentide taga kinni).väga peent ja põhjalikku keretööd ei hakka see auto minu käes saama-pigem näen ma temas rohkem sellist rotika tüüpi autot-tehnilise külje üritan korda saada ennem ja siis vaatab seda kere asja.kere põhiline rooste on jalgealune põhi (väiksemad augud) ,juhipoolne poolraam (väga nutune) ,tagumised tiivakaared seestpoolt (mitte midagi hullu) ,pagassi serv nii ülevalt kui alt (mitte midagi hullu).
õiged tagatule klaasid maksavad ebays umbes 1500 eeki.
26.01.2010 at 20:41
swen18
chrysler new yorker 1977
praeguseks hetkeks koidab juba tehniline pass ka mitte eriti kaugelt.sai käidud tolles vallavalitsuses kelle territoorjumil auto seisis kunagi ja sain teada pärijad kes esialgu (nagu tüüpilised inimesed ikka-kui millegile seisvale asjale tekib väärtus siis on vaja seda kohe kruvima hakata) ei tundu just kõige koostöövalmimad olema.kas keegi teab midagi sellisest seadusest,et kui näiteks kellegi auto on seisnud kellegi teise maa peal mingi "X" aja siis on maaomanikul õigus see auto realiseerida oma kasu mõttes??
07.02.2010 at 12:28
Madlobster
chrysler new yorker 1977
quote:
swen18:kas keegi teab midagi sellisest seadusest,et kui näiteks kellegi auto on seisnud kellegi teise maa peal mingi "X" aja siis on maaomanikul õigus see auto realiseerida oma kasu mõttes??

:D Sellist seadust küll ei ole.
07.02.2010 at 13:52
tfr
 
chrysler new yorker 1977
Hm, uudistest käis hiljuti just läbi see, et Ühisteenuste parklasse viidud autodest terve hunnik jäetaksegi lihtsalt sinna vedelema. Ja siis linn/ÜT veab need sealt mingil hetkel Kuusakoskisse edasi. Millise seaduse alusel, seda küll täpselt ei mainitud, aga ju midagi ikka on.
07.02.2010 at 15:33
vvt
  
chrysler new yorker 1977
Peremehetuks tunnistamise menetlus.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
07.02.2010 at 19:38
krooks
  
chrysler new yorker 1977
quote:
swen18:.kas keegi teab midagi sellisest seadusest,et kui näiteks kellegi auto on seisnud kellegi teise maa peal mingi "X" aja siis on maaomanikul õigus see auto realiseerida oma kasu mõttes??
A sa ütle, et maaomanik tahab aastas 1000.- renti saada ja et kadunukesega kes oli auto omanik oli ka selline omavaheline kokkulepe... Hetkel siis võlg üleval seisnud aastad x 1000 krooni. Ja heameelega võib asja lahendada kui anda auto võla katteks maaomanikule.

Dead men tell no tales anyway.

____________________________
Team OUTLAW
Ilus Aed
Fishing on Åland
07.02.2010 at 19:42 1 edit. Last edited 07.02.2010 at 19:44 by krooks
Alex
chrysler new yorker 1977
Mul palju proosalisem(kahjuks ka teema väline )küsimus:paaril pildil seal vana Ducato kere....kas ratastel?Huvi pakuks veljed...

alex ät mail.ee

____________________________
2X Ex-Econoline
Ex-Lumina APV
Ex-Dodge Ram
09.02.2010 at 21:11
tqhq.ee foorum : Autod : chrysler new yorker 1977   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.