register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Milline kastikas võtta? Dodge vs. Chevy   1 2 3  
Poster Message
lundve
  
Milline kastikas võtta? Dodge vs. Chevy
quote:
Romek:
quote:
kasp: tänud Ri-Q. helistasin kohe ja auto veel alles. tehniliselt pidi tip-top olema. ehk jõuan seda ka vaatama. omanik rääkis kütusekulust maanteel 12 kanti, on reaalne?

Ei ole reaalne. Reaalne on ikka ca 17 +++
Dodge vaata kindlasti ka enne üle, kui midagi ostma hakkad. Sel vägagi hea hind ja pikalt müügis ka, kaupled ehk veel hindagi alla.
Hind ju veel koos km-iga.

Sõltub muidugi hinnast, aga mina vaataks masinat, mis kõige paremas seisukorras on.

maantee peal 17? kuidagi palju tundub. Pakun, et kuni 15 ja kruisiga vähem.
Sellel dodgel on kuidagi imelik armatuur, eitea, kas on mingi luksvariant või:)

____________________________
EX Ford Thunderbird ´ 91
EX Jeep Grand Cherokee`96
EX Jeep Grand Cherokee 2,7 CRD´03
Jeep Grand Gherokee 4,7 Limited ´00
Jeep Grand Cherokee 3,0 CRD Overland´07
27.12.2009 at 19:35
kasp
Milline kastikas võtta? Dodge vs. Chevy
quote:
krooks: Paha ei tee ka ju nt Carfaxi raport VINkoodi järgi.


Trükkisin selle lihtsalt sinna sisse. 11 sissekannet...wow.
27.12.2009 at 19:41
Vanaisa
  
Moderator
Milline kastikas võtta? Dodge vs. Chevy
11 sissekannet ei tähenda midagi - need võivad vabalt olla ülevaaatused, title vahetused jne.
27.12.2009 at 20:14
Astro SS
Milline kastikas võtta? Dodge vs. Chevy
quote:
kasp:
quote:
krooks: Paha ei tee ka ju nt Carfaxi raport VINkoodi järgi.


Trükkisin selle lihtsalt sinna sisse. 11 sissekannet...wow.
Kas sa loodad 80 raha eest saada 'kirikuõpeta' kastika, mis pole kunagi koormat näinud, enamuse ajast garaazis veetnud ja pole ühtegi postkasti maha sõitnud?

Ma soovitan sul telefon kätte võtta ja oma silmaga liikurid üle vaadata, kui ise ei julge vaadata siis on olemas firmasid kes väikese raha eest tehnilise olukorra üle vaatavad

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
27.12.2009 at 20:15
Romek
 
Milline kastikas võtta? Dodge vs. Chevy
quote:
lundve:
quote:
Romek:
quote:
kasp: tänud Ri-Q. helistasin kohe ja auto veel alles. tehniliselt pidi tip-top olema. ehk jõuan seda ka vaatama. omanik rääkis kütusekulust maanteel 12 kanti, on reaalne?

Ei ole reaalne. Reaalne on ikka ca 17 +++
Dodge vaata kindlasti ka enne üle, kui midagi ostma hakkad. Sel vägagi hea hind ja pikalt müügis ka, kaupled ehk veel hindagi alla.
Hind ju veel koos km-iga.

Sõltub muidugi hinnast, aga mina vaataks masinat, mis kõige paremas seisukorras on.

maantee peal 17? kuidagi palju tundub. Pakun, et kuni 15 ja kruisiga vähem.
Sellel dodgel on kuidagi imelik armatuur, eitea, kas on mingi luksvariant või:)

97a alates on uuem sisu nendel.
Viimati sain enda omaga 18l/100km (linn/mnt suhe 30/70) hakkama, kui väikesed rattad all olid (265/75/16). Ei ole ammu ökosõitu teinud, võibolla võtabki vähem.

35" rehviga kulus viimati 100 miili läbimiseks 62 liitrit. http://fotoalbum.ee/photos/metsik35/sets/892399

____________________________
LeMans`73 454 V8
27.12.2009 at 20:20
Sillakas
Milline kastikas võtta? Dodge vs. Chevy
http://www.usaraud.ee/?id=5_5_20_82

Olen selle masina müüjaga kokku puutunud kunagi mõnes asjus. Alati sai seda masinat vesistatud. Tegi ilusat häält ning oli alati hästi hooldatud. Mehel ameeriklasi mitu. Mingi aeg minu teada vahetati sellel käigukast ja pakkus mulle seda 100 000eeq eest. Kapoti alt jne oli väga ilus. Miinuseks tagavedu.

Edit: link õige vastu vahetatud.
28.12.2009 at 01:23 1 edit. Last edited 29.12.2009 at 02:04 by Sillakas
tfr
 
Milline kastikas võtta? Dodge vs. Chevy
quote:
Sillakas: Miinuseks tagavedu.

Kuulutuses on nagu nelivedu ju?
28.12.2009 at 01:34
Romek
 
Milline kastikas võtta? Dodge vs. Chevy
quote:
tfr:
quote:
Sillakas: Miinuseks tagavedu.

Kuulutuses on nagu nelivedu ju?

Pildil paistab ka esivedu välja.

____________________________
LeMans`73 454 V8
28.12.2009 at 09:41
Ri-Q.
 
Milline kastikas võtta? Dodge vs. Chevy
Tõstetud Rami kasti silorullide ja vasikate saamine on vist päris meeldiv protsess..

____________________________
REC
BB
28.12.2009 at 10:25
jan22
 
Milline kastikas võtta? Dodge vs. Chevy
quote:
kasp: tänud Ri-Q. helistasin kohe ja auto veel alles. tehniliselt pidi tip-top olema. ehk jõuan seda ka vaatama. omanik rääkis kütusekulust maanteel 12 kanti, on reaalne?

Sõidan ise igapäevaselt 5,7l Suburbaniga ja linnas 16+l/100km ja mnt 13+/100km, 4x4 võtab maastikul 25l ja lumisel tänaval 20l/100km.
Väga palju sõltub juhi jala raskusest!

____________________________
Galerii: http://live.hot.ee/gallery/show_gallery?id=918506
http://www.matkaauto.com/
http://www.usaraud.ee/?id=5_5_20_1276
28.12.2009 at 12:54
PlyVal64
Milline kastikas võtta? Dodge vs. Chevy
quote:
kasp: ikka kastikat vaja. kuna asju mida vedama peab on erinevaid. alustades pappkastist lõpetades silorulli ja vasikaga.
Ära pane pahaks (ja ka "kastika"-fännid üldisemalt) aga need Eestis müüdavad küll selleks tööks ette nähtud pole, need ikka kohvri vedamiseks ja ilulemiseks. Samas on nad aga tõesti suurte haagiste vedurid. Farmides silorulooni vedamiseks on amidel porte-truckid ja Fordil on ka 4X4 diisli + manuaaliga olemas aga neid on Eestis ülivähe ja maksab talumehe töövahend nagu ikka - palju.
Kui mul oleks talu ja vaja tööd teha, siis ma vaataks sada korda enne selle poole. Muul juhul ostaks ühe masina ilulemiseks-hobusega väljanäitustel käimiseks ja see võib siis juba ka suur maastur olla ning teise vanakooli pommikindla madelauto töö tegemiseks. Seda siis Eestist ostes, Sinu nõudmistele (tagaluuktõstuk ruloonide peale veeretamiseks!) vastavaid tuleb vist väljaspoolt otsida.
28.12.2009 at 13:09 1 edit. Last edited 28.12.2009 at 13:12 by PlyVal64
usakad
Milline kastikas võtta? Dodge vs. Chevy
Tuttaval pakkuda GMC kastikas: LINK
Miinuseks tagavedu, plussiks aga diisel ja palju jõudu...ja hind 90t.
Need kastikad ei ole õnneks ainult kohvrite vedamiseks vaid on ikka üsna võimekad tööloomad- Usas kohapeal olen ikka üsna suuri koormaid neil taga näinud.
Mõned näited usa foorumist:
28.12.2009 at 16:17 2 edits. Last edited 28.12.2009 at 16:20 by usakad
PlyVal64
Milline kastikas võtta? Dodge vs. Chevy
quote:
usakad: Need kastikad ei ole õnneks ainult kohvrite vedamiseks vaid on ikka üsna võimekad tööloomad- Usas kohapeal olen ikka üsna suuri koormaid neil taga näinud.
Võim võimuks aga 400 kg rulooni või sellist rämedat tagasilda plekk-kasti "robaki" ikka sisse ei pane! Hädapärast hästi ettevaatlikult euroaluse tõstukiga... Igaks asjaks ikka oma ja minu arust on need ported vaat et "seksikamadki" kui tavalised kohvri-kastikad.


Aga see oleks minu unistuste kastikas :D ARK kukuks pikali ja jääkski lamama ... vist? Selle kõrval on mistahes tõstesarjaga ram ikka lapse piss...
28.12.2009 at 17:18
kasp
Milline kastikas võtta? Dodge vs. Chevy
Eile käisin Edeku Silveradot vaatamas. No see on ikka auto. Nagu tutikas masin. Vaatab, mis sellest saab. Hetkel natuke liiga madal.
29.12.2009 at 13:35
Vanaisa
  
Moderator
Milline kastikas võtta? Dodge vs. Chevy
aga sa ütle seda Edekule ja ta teeb sulle kohe tõste ka, just niisuguse kui sul tarvis ;)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
29.12.2009 at 16:30
kasp
Milline kastikas võtta? Dodge vs. Chevy
Sel teemal juba räägitud. Ta väga ei viitsi, aga kui talt seda ära ei osteta, siis vaatame edasi;)
29.12.2009 at 18:01
kasp
Milline kastikas võtta? Dodge vs. Chevy
nii, käisin täna ja vaatasin selle rohelise Silverado ka üle. No see oli nagu tööauto. Vigadest siis: tagumised koopad mullitavad, liistude nurgad lahti, kasti raudtoru lahti(ei pidand selle auto oma olema), lansekad vajaksid millaski tähelepanu, mõned tüüblid kapoti alt kadund, laepolster irvakil, istmes auk, seisupidur tühi, tagumise ukse välimine link katki, maki valgus kutu, rehvid eri suurusega(ei saa 4wd kasutada), check engine põleb(parempoolne kat pekkis), küünlaid võiks vahetada.

suht palju asju või nii.
29.12.2009 at 21:19
Romek
 
Milline kastikas võtta? Dodge vs. Chevy
Mul ei loe küll müüdavate Ram,idega midagi pistmist, aga soovitaks need ka üle vaadata. See must tundub väga viisakas ja sile olevat.

____________________________
LeMans`73 454 V8
29.12.2009 at 22:28
kotkloom
Milline kastikas võtta? Dodge vs. Chevy
Just nimelt, RAM on ikke kõige ehedam!

____________________________
Jeep Cherokee 4x4 `77 4,2L
Jeep Cherokee 4x4 `90 4,0L
Dodge RAM 1500 4x4 Quad Cab`99 5,9L V-8 Magnum (4 inch lift)
30.12.2009 at 02:31
kasp
Milline kastikas võtta? Dodge vs. Chevy
ram võtab võrreldes chevyga nii palju kütust, et paha hakkab. tean, et see kütuse teema pole usakate juures see õige teema. aga no olgem ausad, tööauto võiks ikka alla 14 maanteel võtta.
30.12.2009 at 03:14
matuuu
Milline kastikas võtta? Dodge vs. Chevy
no see oleneb ikka väga palju sõidust ja lühikestest/pikkkadest otsadest.... olen võtnud paagi silmini täis ja sõitnud enamsti linnas 100 km ja siis uuesti tankinud ja sisse läks 17, midagi liitrit! ja kui sa räägid, et vaja maa tööde jaoks masinat, siis mingeid iluvigu ma ei loeks ! neid tuleb niikuinii juurde...
30.12.2009 at 08:56
ramman
Milline kastikas võtta? Dodge vs. Chevy
Aga vaata hoopis diislite poole.
Paned natuke raha juurde ja saad omale diisli. Pole just ülearu öko aga traktoristide käest peaks ju seda leemekest ikka parema hinnaga saada olema kui tanklast. Ja vana rivipumbaga Cummins kannatab pea kõike, mis sa paaki kallad.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
30.12.2009 at 11:55
Kummipuru
 
Milline kastikas võtta? Dodge vs. Chevy
quote:
ramman: Aga vaata hoopis diislite poole.
Paned natuke raha juurde ja saad omale diisli. Pole just ülearu öko aga traktoristide käest peaks ju seda leemekest ikka parema hinnaga saada olema kui tanklast. Ja vana rivipumbaga Cummins kannatab pea kõike, mis sa paaki kallad.

... ja kütusekuluks sain mina oma liikuril keskmiseks alla 12 L/100 (4700 km enamus maanteesõit, 5 inimest kabiinis ja kast suusapuhkuse nodi täis)...

____________________________
puidust väikeehitised ja saunad
võitlussport, enesekaitse, eratreeningud
30.12.2009 at 13:34
kasp
Milline kastikas võtta? Dodge vs. Chevy
diislit ei taha kindlasti. vaja just bensukat.

mis te selle ram'i 5,9 bensuka (180kw) kütusekulust rääkida oskate?
30.12.2009 at 14:19
Bikerman
 
Milline kastikas võtta? Dodge vs. Chevy
17 on nüüd maantee kuluks palju pakutud-kui just püstloodis üles ei sõida.See vana chevy on vist küll tagavedu,aga HD sildadega(8rattapoldiga),see küll sutsu lisab kulu. 4x4 Dodgel(Mul oli küll 2003 4,7 ram) maanteel ei kulu niipalju normaalselt sõites.Vedasin suurt kaatrit 4x4 ramiga siis oli 18 millegagi,aga kiirus oli 60-70 km-i vahel.
30.12.2009 at 23:41 2 edits. Last edited 30.12.2009 at 23:52 by Bikerman
tqhq.ee foorum : Autod : Milline kastikas võtta? Dodge vs. Chevy   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.