register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Abipalve Jeep Grand Cherokee omanikele  
Poster Message
lundve
  
Abipalve Jeep Grand Cherokee omanikele
Härrased kellel on Grand Cherokee Limited 4,7 mootoriga (mitte HO) Oleks vaja sellist abi:
Sõita Ameerika Autoteenindusse, seal tõstetakse korraks maha PCM moodul, proovitakse minu auto peale ja pannakse tagasi. Midagi ära ei rikuta.
Asi selles, et ei saada aru, kas on viga selles detailis või ei. Nimelt käis minu auto pealt PCM elektrooniku käes ja vigu ei tuvastatud, viisin veel 2 tk PCM mooduleid romulast (1 kusjuures samade koodidega) ja jätkuvalt neist ükski väidetavalt ei tööta. Sõitva auto pealt mooduli proovimine annaks võimaluse edasi minna, et kas osta uus või on viga milleski muus.
Jeebiomaniku vaev saab kompenseeritud.
Või oskab ehk keegi tark foorumilugeja nõu anda.

minu tel on:53401130

____________________________
EX Ford Thunderbird ´ 91
EX Jeep Grand Cherokee`96
EX Jeep Grand Cherokee 2,7 CRD´03
Jeep Grand Gherokee 4,7 Limited ´00
Jeep Grand Cherokee 3,0 CRD Overland´07
27.01.2010 at 19:19 1 edit. Last edited 27.01.2010 at 19:22 by lundve
vlzman
 
Abipalve Jeep Grand Cherokee omanikele
Mul muidu kodus vedeleb töötava auto pealt võetud PCM. Ainus vahe selles, et võetud 4.0 GC pealt. Mis koodiga sul PCM-i vaja on (kood suurelt peale kirjutatud). Minul peaks 424AH või midagi sarnast olema.

____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!
27.01.2010 at 21:31
lundve
  
Abipalve Jeep Grand Cherokee omanikele
quote:
vlzman: Mul muidu kodus vedeleb töötava auto pealt võetud PCM. Ainus vahe selles, et võetud 4.0 GC pealt. Mis koodiga sul PCM-i vaja on (kood suurelt peale kirjutatud). Minul peaks 424AH või midagi sarnast olema.
p/n 56041869AB peaks minu oma olema, ei kujuta ette, kas 424AH läheb sinna


____________________________
EX Ford Thunderbird ´ 91
EX Jeep Grand Cherokee`96
EX Jeep Grand Cherokee 2,7 CRD´03
Jeep Grand Gherokee 4,7 Limited ´00
Jeep Grand Cherokee 3,0 CRD Overland´07
27.01.2010 at 21:34
vlzman
 
Abipalve Jeep Grand Cherokee omanikele
Nja mul kood P/N56041424AH, ilmselt ei sobi ikkagi. Tee väike search ebay-s, mina leidsin sealt endale kasutatud aju $85 eest. Samuti on võimalik osta Rockautost ja chryslerpartsdirect'ist.

____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!
27.01.2010 at 21:46
lundve
  
Abipalve Jeep Grand Cherokee omanikele
quote:
vlzman: Nja mul kood P/N56041424AH, ilmselt ei sobi ikkagi. Tee väike search ebay-s, mina leidsin sealt endale kasutatud aju $85 eest. Samuti on võimalik osta Rockautost ja chryslerpartsdirect'ist.
Nojah ma neid kasutatud ajusi teenindusse juba tk 2 vedanud, nad ikka väidavad, et ei tööta. Originaalaju vaatas üks ajude remontija üle ja vigu ei leidnud. Praegu ongi ainuke variant, et autoga kohale sõita ja selle pealt korra maha võtta, siis mehed näevad, et probla pole ajus.

____________________________
EX Ford Thunderbird ´ 91
EX Jeep Grand Cherokee`96
EX Jeep Grand Cherokee 2,7 CRD´03
Jeep Grand Gherokee 4,7 Limited ´00
Jeep Grand Cherokee 3,0 CRD Overland´07
27.01.2010 at 21:59
vlzman
 
Abipalve Jeep Grand Cherokee omanikele
Immobloki osakood on 56042298AD. Pane see kood http://www.chryslerpartsdirect.com/ avalehel kasti, kus küsitud "Search by Factory Part Number" ja vali Jeep järgmisest. Siis esimene vaste ongi immoblokk, mis ilmselt sul katki. Hind on seal lehel vale, õige hind $71. Sel teemal pole isegi mõtet nendega vaielda, järgi proovitud :D.
Imelik muidugi see, et tavaliselt kui immoprobleemid, siis auto ikkagi käivitub 2-ks sekundiks ja siis sureb välja. Soovitan ikkagi Silberist läbi käia ja nende arvamust küsida. Las panevad korraks juhtmed järgi ja äkki leiavad probleemi. Ja kui ikkagi tahetakse vändaandurit vahetada, siis võin prooviks laenata enda oma, mis küll jukerdab kuid töötab.
Edu!

____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!
27.01.2010 at 22:17
Fog
 
Abipalve Jeep Grand Cherokee omanikele
R6 aju V8-l kindlasti ei tööta. Olgugi, et on olnud ajusid mida on kasutatud R4...V8 mootoritel(Näiteks 7710 GM-il) on neil erinev kivi, kood ja mask erinevatel mootoritel.
Ei ole küll rüüslerite ajudega kursis, aga pakun, et nii uuel peaks probleem olema justnimelt kuskil immo koostöös, et aju üksinda vahetada ei saagi vmt. Selleks ka lammariajud ei tööta.

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
27.01.2010 at 23:08
lundve
  
Abipalve Jeep Grand Cherokee omanikele
quote:
Fog: R6 aju V8-l kindlasti ei tööta. Olgugi, et on olnud ajusid mida on kasutatud R4...V8 mootoritel(Näiteks 7710 GM-il) on neil erinev kivi, kood ja mask erinevatel mootoritel.
Ei ole küll rüüslerite ajudega kursis, aga pakun, et nii uuel peaks probleem olema justnimelt kuskil immo koostöös, et aju üksinda vahetada ei saagi vmt. Selleks ka lammariajud ei tööta.
Neid peaks saama omavahel suhtlema õpetada aga tundub, et ainult Silber saab sellega hakkama. Krt ei tahaks lampi 10k aju küll ostma hakata.

____________________________
EX Ford Thunderbird ´ 91
EX Jeep Grand Cherokee`96
EX Jeep Grand Cherokee 2,7 CRD´03
Jeep Grand Gherokee 4,7 Limited ´00
Jeep Grand Cherokee 3,0 CRD Overland´07
27.01.2010 at 23:18
kulgur
Abipalve Jeep Grand Cherokee omanikele
quote:
Fog: R6 aju V8-l kindlasti ei tööta. Olgugi, et on olnud ajusid mida on kasutatud R4...V8 mootoritel(Näiteks 7710 GM-il) on neil erinev kivi, kood ja mask erinevatel mootoritel.
Ei ole küll rüüslerite ajudega kursis, aga pakun, et nii uuel peaks probleem olema justnimelt kuskil immo koostöös, et aju üksinda vahetada ei saagi vmt. Selleks ka lammariajud ei tööta.


Oma kogemus oli küll riisipaniga aga, aju+immo+süütelukkupool+süütevõti pidid kõik olema ühe auto pealt. Käevitamist segas küll väntvõlli andur aga tegelik viga oli hoopis immos mis ühel hetkel ei tundnud seda signaali ära. Läksid kudagi oma vahel tülli. Ümber saab doonoreid kõigil autudel õpetada aga ainuld esinduses, kui just mehaanik enda sõber ei ole, tuleb raha välja käja. Diagnostika näitasgi vända viga, aga ka selle vahetus ei aidanud. Abi sain hoopis "ise hakanud" diagnostikult kes soovitas proovida doonoritega ja nii see viga üles leitigi.
27.01.2010 at 00:57
lundve
  
Abipalve Jeep Grand Cherokee omanikele
Tundub, et asi ongi nii, et ainult esindus saab pihta , milles asi või?

____________________________
EX Ford Thunderbird ´ 91
EX Jeep Grand Cherokee`96
EX Jeep Grand Cherokee 2,7 CRD´03
Jeep Grand Gherokee 4,7 Limited ´00
Jeep Grand Cherokee 3,0 CRD Overland´07
31.01.2010 at 17:39
lundve
  
Abipalve Jeep Grand Cherokee omanikele
Uuemat infot. Asi ei olnud PCM moodulis. Proovimine doonorauto peal andis tulemuse, et PCM on korras aga minu auto peal ei ole võimalik testriga PCM ühendust saada. Kas keegi oskab ehk öelda, mis võib veel takistuseks olla , et arvuti ei tunne PCM ära. Juhtmed on väidetavalt kõik kontrollitud ja terved.

____________________________
EX Ford Thunderbird ´ 91
EX Jeep Grand Cherokee`96
EX Jeep Grand Cherokee 2,7 CRD´03
Jeep Grand Gherokee 4,7 Limited ´00
Jeep Grand Cherokee 3,0 CRD Overland´07
02.02.2010 at 19:20
vlzman
 
Abipalve Jeep Grand Cherokee omanikele
Häkin natuke foorumikaaslase teemat. Kuna endal ka mure seoses sama autoga ehk siis Jeep GC 99-->up. Nimelt oleks vaja laenata umbes paariks tunniks eelnimetatud auto esitulesid (eurovariandi omi). Vaev saab tasutud kuuekohalise märjukese pakendiga.
tänud ette
Veljo
53454402

____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!
10.03.2010 at 23:14
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Abipalve Jeep Grand Cherokee omanikele  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.