register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : USA-kate avakruiis. 01.mai 2010. Rotermanni kvartal, Tallinn.   1 2 3 4 5  
Poster Message
ppk
USA-kate avakruiis. 01.mai 2010. Rotermanni kvartal, Tallinn.
Rizzy'ga täiesti nõus. Igal asjal peaks olema oma koht ja aeg, eelkõige võiks olla eeskujulik liikleja mitte põmmpea. Isikliult ei lähe peale kui kruiisil satun mõne sellise vennikese taha kes teisi arvestamata oma rehve otsustab põletama hakata. See on lihtsalt teistega mittearvestamine.
29.04.2010 at 11:50
christian
  
USA-kate avakruiis. 01.mai 2010. Rotermanni kvartal, Tallinn.
quote:
ppk: Rizzy'ga täiesti nõus. Igal asjal peaks olema oma koht ja aeg, eelkõige võiks olla eeskujulik liikleja mitte põmmpea. Isikliult ei lähe peale kui kruiisil satun mõne sellise vennikese taha kes teisi arvestamata oma rehve otsustab põletama hakata. See on lihtsalt teistega mittearvestamine.

vaata et sa siis kollase 3 gen trans am i taha ei satu kui sulle tagantpoolt vaadata ei sobi.
kindlasti ei jäta kummipõletamist ära oma päevakavast ja usun et seda meelt on paljud.

vooremaal on 7,8,9 mai roheliste rattamatk kus kummi ei põleteta,soovitan sul hoopis sinna minna.
NB: Ei mõelnud seda kuidagi solvavalt sest ise võttan antud matkast perega osa.
29.04.2010 at 13:14
anryo
  
USA-kate avakruiis. 01.mai 2010. Rotermanni kvartal, Tallinn.
quote:
krooks: anryo, Cuda tuleb ka?
Kahjuks pole tal värvi seljas, seega ei tahaks niiskuse kätte tuua.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
29.04.2010 at 15:21
sobi
 
USA-kate avakruiis. 01.mai 2010. Rotermanni kvartal, Tallinn.
quote:
Deodor:
quote:
sobi: Tere, kas laup. hommikul rakvere kandist on minejaid? Ühineks oma liikuriga, seltsis segasem ;)

Ilmselt oleme kahe autoga Aasperest laupäeva hommikul minemas. Camino ja Caprice. Orjeteeruv kellaaeg 9,15 kui sõitma hakkame.
Võiksid liituda!?

tel. nr. 53 856857. Suhtleme siis.

____________________________
Camaro Z28 95a.
29.04.2010 at 18:09
sobi
 
USA-kate avakruiis. 01.mai 2010. Rotermanni kvartal, Tallinn.
quote:
antoonio:
quote:
sobi: Tere, kas laup. hommikul rakvere kandist on minejaid? Ühineks oma liikuriga, seltsis segasem ;)

Läheb läheb. Mis kell stardin pole veel teada.

tel. nr 53 856857. Suhleme.

____________________________
Camaro Z28 95a.
29.04.2010 at 18:10
Rizzy
 
USA-kate avakruiis. 01.mai 2010. Rotermanni kvartal, Tallinn.
quote:
christian:
quote:
ppk: Rizzy'ga täiesti nõus. Igal asjal peaks olema oma koht ja aeg, eelkõige võiks olla eeskujulik liikleja mitte põmmpea. Isikliult ei lähe peale kui kruiisil satun mõne sellise vennikese taha kes teisi arvestamata oma rehve otsustab põletama hakata. See on lihtsalt teistega mittearvestamine.

vaata et sa siis kollase 3 gen trans am i taha ei satu kui sulle tagantpoolt vaadata ei sobi.
kindlasti ei jäta kummipõletamist ära oma päevakavast ja usun et seda meelt on paljud.

vooremaal on 7,8,9 mai roheliste rattamatk kus kummi ei põleteta,soovitan sul hoopis sinna minna.
NB: Ei mõelnud seda kuidagi solvavalt sest ise võttan antud matkast perega osa.



christian, ma küsin viisakalt, kas sa oled rumal või kirjaoskamatu? Jutt oli ju, et Rohelisteks tembeldama kedagi ei hakka, küsimus pole praegu üldse selles. Propageerimegi siis turvalist liiklemist christian'i moodi - ärme mõtle teistele liiklejatele ning valime oma motoks "Mina ja maailm"?

Tegelikult tahaks Hr. Anryo arvamust asjast kuulda.

____________________________
Hobisõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
29.04.2010 at 21:54
vahekas
  
USA-kate avakruiis. 01.mai 2010. Rotermanni kvartal, Tallinn.
Kellele burnout ei meeldi see ärgu tulgu.
praeguse seisuga sajab laupäeval vihma ja siis ehk ei põletata väga aktiivselt.
KORRALDAJA kallal pole kah mõtet nokkida teemal mis sina sellest arvad.
Kui selline tegevus oleks korraldajale vastumeelt oleks ta seda ammu öelnud!!!
29.04.2010 at 21:59 1 edit. Last edited 29.04.2010 at 22:04 by vahekas
mikimouse
USA-kate avakruiis. 01.mai 2010. Rotermanni kvartal, Tallinn.
usakate kruiisid, niipalju kui mina neil osalenud (4-5x) on liikumiskiirus max lubatud piires või alla selle. rehvikärsatamine toimub tavaliselt kohapeal või kõvema mootori ja pikema vahemaa korral "päästes" sinna 15-20mph kanti.

vbl olen millestki valesti aru saanud, aga "muskliga" kruiisides väike rehvisuits peaks asja juurde käima. pole ju tegu 1,6 sivikuga, et piina ja kääna, enne kui miskit tuleb ja siis ka asfaldil "suurest hirmust" loik maas. :P ja pärast loomapiinamises süüdistatakse.

____________________________

29.04.2010 at 22:44 1 edit. Last edited 29.04.2010 at 22:46 by mikimouse
emty
USA-kate avakruiis. 01.mai 2010. Rotermanni kvartal, Tallinn.
vanamutid piimaj2rjekorras teadsid pajatada, et ehk lastakse nitrous ka korraks lavale...

____________________________
'88 Van g20, 350 TBI...
'15 Challenger, 345 Hemi...
29.04.2010 at 22:49
ppk
USA-kate avakruiis. 01.mai 2010. Rotermanni kvartal, Tallinn.
quote:
mikimouse: usakate kruiisid, niipalju kui mina neil osalenud (4-5x) on liikumiskiirus max lubatud piires või alla selle. rehvikärsatamine toimub tavaliselt kohapeal või kõvema mootori ja pikema vahemaa korral "päästes" sinna 15-20mph kanti.

vbl olen millestki valesti aru saanud, aga "muskliga" kruiisides väike rehvisuits peaks asja juurde käima. pole ju tegu 1,6 sivikuga, et piina ja kääna, enne kui miskit tuleb ja siis ka asfaldil "suurest hirmust" loik maas. :P ja pärast loomapiinamises süüdistatakse.

Just, väike rehvisuits käib asja juurde, Eestis eriti, mujal seda kommet pole märganud. Võib-olla peakski korraldama eri üritused üks musklitele rehvipõletamisega "turvalise liiklemise egiidi ja ameerika autokultuuri propageerimise all" ja teise inimestele kellele ei meeldi kui ta auto kuuma kummipuruga ühel hetkel täis pritsitakse. Eks see ikka taandub sisemise eetilisuse ja lastetoa (puudumise?) tasandile. Võimalik on alati kompromiss, vähemalt tarkade inimeste vahel.
29.04.2010 at 02:25
Rizzy
 
USA-kate avakruiis. 01.mai 2010. Rotermanni kvartal, Tallinn.
quote:
ppk:
quote:
mikimouse: usakate kruiisid, niipalju kui mina neil osalenud (4-5x) on liikumiskiirus max lubatud piires või alla selle. rehvikärsatamine toimub tavaliselt kohapeal või kõvema mootori ja pikema vahemaa korral "päästes" sinna 15-20mph kanti.

vbl olen millestki valesti aru saanud, aga "muskliga" kruiisides väike rehvisuits peaks asja juurde käima. pole ju tegu 1,6 sivikuga, et piina ja kääna, enne kui miskit tuleb ja siis ka asfaldil "suurest hirmust" loik maas. :P ja pärast loomapiinamises süüdistatakse.

Just, väike rehvisuits käib asja juurde, Eestis eriti, mujal seda kommet pole märganud. Võib-olla peakski korraldama eri üritused üks musklitele rehvipõletamisega "turvalise liiklemise egiidi ja ameerika autokultuuri propageerimise all" ja teise inimestele kellele ei meeldi kui ta auto kuuma kummipuruga ühel hetkel täis pritsitakse. Eks see ikka taandub sisemise eetilisuse ja lastetoa (puudumise?) tasandile. Võimalik on alati kompromiss, vähemalt tarkade inimeste vahel.


ppk pani punkti, minu jaoks on see vastus ammendav - eks see ikka taandub sisemise eetilisuse ja lastetoa (puudumise?) tasandile.

1. mail tulen vaatama niikuinii.

____________________________
Hobisõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
30.04.2010 at 06:55
polomark
USA-kate avakruiis. 01.mai 2010. Rotermanni kvartal, Tallinn.
Ahhoi! Kas keegi tuleb laupäeva hommikul üritusele Pärnu poolt Pärnu-Tallinn maanteed mööda?

Hüppaks Märjamaa Statoilist sappa torch red :-) Corvette C4-ga.

Pakuks praegu Märjamaalt väljumise ajaks 9.30.


Marco
53455569
30.04.2010 at 10:07
anryo
  
USA-kate avakruiis. 01.mai 2010. Rotermanni kvartal, Tallinn.
quote:
ppk: Tegelikult tahaks Hr. Anryo arvamust asjast kuulda.
Burnout ja Ameerika autod on alati kokku kuulunud. Ja pealegi oleks selle tegemist keelata ka suht võimatu - eks igaüks ise otsustab ja vastutab oma tegude tagajärgede eest. See ise vastutamine ja peaga mõtlemine on ju ka üks ohutu ja turvalise liikluse aluseid?

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
30.04.2010 at 10:40
mikimouse
USA-kate avakruiis. 01.mai 2010. Rotermanni kvartal, Tallinn.
olen jah laps, ja ei kavatse kunagi saada "suureks" ja igavaks inimeseks :)

minu punast ei pea homme pelgama: naine roolis :D ise joon õlut, kui võib :P

____________________________

30.04.2010 at 10:43 1 edit. Last edited 30.04.2010 at 11:08 by mikimouse
christian
  
USA-kate avakruiis. 01.mai 2010. Rotermanni kvartal, Tallinn.
quote:
Rizzy:
quote:
christian:
quote:
ppk: Rizzy'ga täiesti nõus. Igal asjal peaks olema oma koht ja aeg, eelkõige võiks olla eeskujulik liikleja mitte põmmpea. Isikliult ei lähe peale kui kruiisil satun mõne sellise vennikese taha kes teisi arvestamata oma rehve otsustab põletama hakata. See on lihtsalt teistega mittearvestamine.

vaata et sa siis kollase 3 gen trans am i taha ei satu kui sulle tagantpoolt vaadata ei sobi.
kindlasti ei jäta kummipõletamist ära oma päevakavast ja usun et seda meelt on paljud.

vooremaal on 7,8,9 mai roheliste rattamatk kus kummi ei põleteta,soovitan sul hoopis sinna minna.
NB: Ei mõelnud seda kuidagi solvavalt sest ise võttan antud matkast perega osa.



christian, ma küsin viisakalt, kas sa oled rumal või kirjaoskamatu? Jutt oli ju, et Rohelisteks tembeldama kedagi ei hakka, küsimus pole praegu üldse selles. Propageerimegi siis turvalist liiklemist christian'i moodi - ärme mõtle teistele liiklejatele ning valime oma motoks "Mina ja maailm"?

Tegelikult tahaks Hr. Anryo arvamust asjast kuulda.

Vat kus teatakse ilma inimest kohtumata juba tema moodi antud juhul siis christiani moodi,oma teada olen igati viisakas liikleja ja pea 14 aasta jooksul on ainult 1 trahv südametullistusel nimelt kiiruse ületamine 70 alas 86 km h nii et palun ära hakka kedagi mustama enne kui oled põhjaliku uuringu teinud inimese rikkumistest.
ja nüüd vaata peeglisse ja küsi se rumaluse ja kirjaoskamise asi endalt,kui nüüd tähte närida siis ma päris ei liikle kummipõletamise ajal vaid asetan ühe jala pidurile ja teise gaasile ja ei tea küll kuidas ma sellega sulle ohtik olen?võin ka sinu auks ohutuled antud hetkeks peale panna et näeksid et tegu on parkimishuligaaniga mitte liiklushuligaaniga.
kindlasti ei tegele kummipõletusega lihtsalt tipptunnil fooritaga töölt koju sõites vaid hoian end üritusteks kus on teisigi usaraua kultuurist vähe rohkem arusaajaid.
1, kui kardad kummipuru kapotile saada siis hoia viisaka liikleja moodi vaht mitte ära roni esimesele selga
2, jäta seisma ja võta puru üles,saad naabrimehele rääkida et sul võimas pill,vaat mis juhtus kui gaasi andsin.
30.04.2010 at 11:56
Märt J
USA-kate avakruiis. 01.mai 2010. Rotermanni kvartal, Tallinn.
quote:
emty: vanamutid piimaj2rjekorras teadsid pajatada, et ehk lastakse nitrous ka korraks lavale...
See oleks ilgelt lahe küll, neil koosseis vähe muutund ja 2 kitra käratab kõvemini kui 1, loodame parimat!!!

____________________________
Chrysler 300C
30.04.2010 at 12:31
reisisell
USA-kate avakruiis. 01.mai 2010. Rotermanni kvartal, Tallinn.
Ma arvan,et Christiani jutt on täiesti OK.Sellistel üritustel võib ja ma arvan, et ka peab aegajalt nö. ketsi suitsetama.Kuid samas tuleb olla ka teiste suhtes viisakas.Oleme ju kõik üks suur ja sõbralik pere:)
30.04.2010 at 14:24
viplala
USA-kate avakruiis. 01.mai 2010. Rotermanni kvartal, Tallinn.
Lahendus on lihtne ju. Tallinnas on teed enamjaolt mitme realised ning need keda suitsetamine häirib, liiguvad teises reas, need keda ei häiri, esimeses reas. Ma ei sooviks kuidagi ilma jääda kummipurust oma auto kapotil :lol
30.04.2010 at 14:41
Lowrider
USA-kate avakruiis. 01.mai 2010. Rotermanni kvartal, Tallinn.
Soovin teile kõigile edu siis üritusega. Tehke kindlasti palju pilte ka, kel võimalik, et jagada seda üritust ka nende inimestega, kes ei saa üritusele tulla. :)

Omal usarauda/hobiautot ei ole kahjuks ning on vaja Teeme Ära raames ühte terviserada puhastama minna.
30.04.2010 at 14:58
Lowrider
USA-kate avakruiis. 01.mai 2010. Rotermanni kvartal, Tallinn.
Tollele burnoutitamisele jätkuks, pakun ettepanekut:
Korraldada tuleks kruiis niimoodi, et kõiki asjaosalisi teavitatakse, kuidas tuleb märku anda kui plaanid burnouti tegema hakata. Näiteks paned ohutuled põlema, siis taga olev auto teab natuke maad maha jääda, et ei saaks kummipuruga kaetud.
30.04.2010 at 15:05
-ck-
USA-kate avakruiis. 01.mai 2010. Rotermanni kvartal, Tallinn.
kruiisi kava ka on orjenteeruv olemas??????

kummisuits on lahutamatu osa olnud siiani ja loodan, et nii see ka jääb. Minu arvates pole asi kunagi veel ohtlikuks läinud.
30.04.2010 at 15:13
302
  
USA-kate avakruiis. 01.mai 2010. Rotermanni kvartal, Tallinn.
Tervitus kodanikud kruiisijad!!!

Seoses muude olukordade lahendamisega jõuab teieni kruiisi kaart alles nüüd, nõnda hilisel tunnil.
Kaart on koostatud nõnda, et saaks kesk linna võimalikult palju sõita.
Kaarte jagame seekord Musta Suburbani juures, sest must Stang veel garaazis kokkupanemist ootamas :(


http://kaart.otsing.delfi.ee/index.php?id=1&uid=391396f50168dcbd1aa7ffd4ccbefa68#tc3

P.S. FMCE ootab suurt osalejate hulka!


____________________________
Only Mustangs run Free
www.fmce.ee
30.04.2010 at 19:54
ppk
USA-kate avakruiis. 01.mai 2010. Rotermanni kvartal, Tallinn.
quote:
anryo:
quote:
ppk: Tegelikult tahaks Hr. Anryo arvamust asjast kuulda.
Burnout ja Ameerika autod on alati kokku kuulunud. Ja pealegi oleks selle tegemist keelata ka suht võimatu - eks igaüks ise otsustab ja vastutab oma tegude tagajärgede eest. See ise vastutamine ja peaga mõtlemine on ju ka üks ohutu ja turvalise liikluse aluseid?

Tegelikult pole mitte keegi sõnakestki poetanud KEELAMISEST! Jutu mõte on ikka mõistev läbisaamine, kellele meeldib andku ketsil minna. Samas võiks mõelda, et Sinu taga võib olla inimene kellele ei meeldi saada p-ga ülevalatud. Siis võiks enne kasvõi zestidega näidata mis tulemas ja anda ka aega tekitada tagumisel piisav pikivahe (ehk selle asja nimi ongi viisakas liiklemine?). Taunin christiani üleolevat suhtumist.
30.04.2010 at 20:25
eq88
USA-kate avakruiis. 01.mai 2010. Rotermanni kvartal, Tallinn.
kas rakvere poolt ka veel minejaid on? ma hyppax sappa, koos faffam
30.04.2010 at 21:25
Martin460
USA-kate avakruiis. 01.mai 2010. Rotermanni kvartal, Tallinn.
Kustpoolt sinna Rotermanni kõige mõistlikum siseneda oleks. Et saaks nö. lava ette kohe parkida:)

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
30.04.2010 at 21:55
tqhq.ee foorum : Üritused : USA-kate avakruiis. 01.mai 2010. Rotermanni kvartal, Tallinn.   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.