register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : 6 Juuli Haapsalus   1 2 3  
Poster Message
Riho
6 Juuli Haapsalus
quote:
tfr: Noh, pole hullu, ma sain teada, et mu Subaru ei saa veerandmiili isegi alla 20 sekundi sqidetud mitte :D

Hmm, isegi 1,6-ne Xsara sõitis 18,7 sek-i.ˇKaks inimest autos ja autoga mõõdetud 400 m-t.
08.07.2002 at 12:28
PlyVal64
6 Juuli Haapsalus
quote:
tfr: No ma ei tea, ju need organiseerinud rullnokad nii lihtsa lahenduse peale siis ei tulnud :D

Aga krt - huvitav kas Subaru automaadile mingit shift-kiti saab kusagilt? Hetkel on ta igatahes ikka konkreetselt selle auto kqige nqrgem lyli :(

Viska see Urabus (a)bortvagun metsa ja sõida dragi Volvoga, saad õige naudingu ja oluliselt parema aja ... veelkord nende igamehesõitude juurde tulles, siis seal on too fakt ikka ja jälle tõestust leidnud. Subaru EI OLE auto, vaid sigakallis sitt sahk. Ja kiitused Laurile, kes oma odava tähelepandamatu autoga kruusal neist WRXst ja STIst vaid 10 sek. aeglasem on. Mariine ja Helkama võivad end "põlema" panna ... sry! Erkki, kuid nii see kipub olema. 700 000+ maksev spets, tehase ralliauto oskaja mehega roolis(mida Murakas vaieldamatult on) on hädapärast parem 2WD Sciroccost...

vaata ka: http://www.auto.ee/igamehe/020630_t.html
08.07.2002 at 12:30 Last edited 08.07.2002 at 12:34 by PlyVal64
peep
 
Moderator
6 Juuli Haapsalus
mida kõike esmaspäeva hommikul teada saada võib.:D
08.07.2002 at 12:33
Quattro
  
6 Juuli Haapsalus


Viska see Urabus (a)bortvagun metsa ja sõida dragi Volvoga, saad õige naudingu ja oluliselt parema aja ... veelkord nende igamehesõitude juurde tulles, siis seal on too fakt ikka ja jälle tõestust leidnud. Subaru EI OLE auto, vaid sigakallis sitt sahk. Ja kiitused Laurile, kes oma odava tähelepandamatu autoga kruusal neist WRXst ja STIst vaid 10 sek. aeglasem on. Mariine ja Helkama võivad end "põlema" panna ... sry! Erkki, kuid nii see kipub olema. 700 000+ maksev spets, tehase ralliauto oskaja mehega roolis(mida Murakas vaieldamatult on) on hädapärast parem 2WD Sciroccost...

vaata ka: http://www.auto.ee/igamehe/020630_t.html

Murakas ei sõida Subaruga vaid EVO 7, mis on hoopis teine masin
08.07.2002 at 12:51
2koma8
6 Juuli Haapsalus
Aga kasutades tqhq kalkulaatorit, peaks kahene sedaanimpreza tegema umbes 15sek aegu. wagun peaks loogikat kasutades saama max. paar sekki kehvema aja.

aga ega ma ei tea ju ka mis veski sellel wagunil vahel on. nojah... automaat ka.

aga ikkagi..... kust otsast ta siis sportvagun on?
08.07.2002 at 12:52
Quattro
  
6 Juuli Haapsalus
äkki peaks laskma oma auto üle vaadata, ilma turbota peaks ka 2 liitrine alla 20 sek. 400 meetrit sõitma

____________________________
Passat,R1100GS
08.07.2002 at 13:02
PlyVal64
6 Juuli Haapsalus
Quattro, seda minagi, et Lancer Evo on VEEL UUEM tehase ralliversioon, kui Subarul WRX ja STi. Need kaks ongi ju ainsad tava-autona müügis olevad ralliautod, ehk peaksid olema üpris võrdsed. Aga Kõnnusaar sõitis GolfII-ga(haruldane diffrilukk) ja Pettai autot peaks siinne seltskond väga hästi teadma. Lauri eeliseks muidugi auto ehitamine ja hoidmine normaalsete autode seas... ja vastavate inimestega ka lävimine loomulikult!
08.07.2002 at 13:02
Kalju
6 Juuli Haapsalus
quote:
tfr: Nojah. Tartus oli ilmselt veidi t2psemalt mqqdetud 400m ja ajavqtutehnika ka.

Seal mqqdeti see 400m mingi rolleriodomeetriga ja ajavqtmine k2is nii, et kui yhes otsas tegelane r2tiku alla lasi, pandi teises otsas stopper k2ima.

Et vqibolla mul on "p2ris veerandmiilil" lootust sellest mqqdetud 20.1-st isegi sekundijagu alla saada :D


Haapsalus on 1/4 miili päris täpselt maha joonistatud, tuleb ainult stardi ja finiši jooned ülesse otsida. Stardi leidmiseks soovitan otsida Jyrki burnoudi jälgi :D
08.07.2002 at 14:06 Last edited 08.07.2002 at 14:10 by Kalju
partel
  
6 Juuli Haapsalus
quote:
Kalju:
quote:
tfr: Nojah. Tartus oli ilmselt veidi t2psemalt mqqdetud 400m ja ajavqtutehnika ka.

Seal mqqdeti see 400m mingi rolleriodomeetriga ja ajavqtmine k2is nii, et kui yhes otsas tegelane r2tiku alla lasi, pandi teises otsas stopper k2ima.

Et vqibolla mul on "p2ris veerandmiilil" lootust sellest mqqdetud 20.1-st isegi sekundijagu alla saada :D


Haapsalus on 1/4 miili päris täpselt maha joonistatud, tuleb ainult stardi ja finiši jooned ülesse otsida.

That's right, finishijoon on mälu järgi midagi kollast, stardijoonega ei tohiks raskusi tekkida.

P @ speedest 2000 oc
08.07.2002 at 14:11
jaanus
 
6 Juuli Haapsalus
quote:
Kalju:
quote:
tfr: Nojah. Tartus oli ilmselt veidi t2psemalt mqqdetud 400m ja ajavqtutehnika ka.

Seal mqqdeti see 400m mingi rolleriodomeetriga ja ajavqtmine k2is nii, et kui yhes otsas tegelane r2tiku alla lasi, pandi teises otsas stopper k2ima.

Et vqibolla mul on "p2ris veerandmiilil" lootust sellest mqqdetud 20.1-st isegi sekundijagu alla saada :D


Haapsalus on 1/4 miili päris täpselt maha joonistatud, tuleb ainult stardi ja finiši jooned ülesse otsida. Stardi leidmiseks soovitan otsida Jyrki burnoudi jälgi :D

Haapsalus ju kõik mõõdud maas koos selgitava tekstiga. Ei ole võimalik neid mitte tähele panna.
BTW, käisin pühapäeval ka ise haapsalus test and tune tegemas ning täheldasin, et 402 meetri asemel oli sõidetud ca 397 meetrit ;)
08.07.2002 at 15:17
partel
  
6 Juuli Haapsalus
quote:
Kalju: Stardi leidmiseks soovitan otsida Jyrki burnoudi jälgi :D

Abiks:

08.07.2002 at 15:31
peep
 
Moderator
6 Juuli Haapsalus
neid jälgi seal enam pole, on ET Streetidest enne esimest starti tekkinud jäljed parempoolsel rajal.
08.07.2002 at 15:41
partel
  
6 Juuli Haapsalus
Sel juhul enne teist starti.
08.07.2002 at 15:49
raix_
6 Juuli Haapsalus
väga normaalne üritus oli. sai igasugu autodega võimu katsutud. mingeid läbustajaid ei olnud (kui üks hull scorpa mees välja arvata, kes heinamaad kündis).

aga ühe tüübi GSI läheb ikka ülemõistuse hästi edasi :)
09.07.2002 at 17:29
tfr
 
6 Juuli Haapsalus
quote:
aga ühe tüübi GSI läheb ikka ülemõistuse hästi edasi :)

Ma ei tea, mis selle Kadetiga t2pselt tehtud on, aga niipalju kui ma aru sain, on omanikul ysna auahne plaan Ainile/Atsile tagatulesid n2idata selle instrumendiga - ja see reaalsus ei pidanud enam yldse mitte k2ttesaamatus kauguses olema :D
09.07.2002 at 18:09
peep
 
Moderator
6 Juuli Haapsalus
Moditud auto saab alati stock autole vastu, kui piisavalt palju modida ehk ega selles midagi erakordset küll poleks, kui Kadett standartsele S2000'le ära teeb.
09.07.2002 at 00:34
raix_
6 Juuli Haapsalus
quote:
tfr:
quote:
aga ühe tüübi GSI läheb ikka ülemõistuse hästi edasi :)

Ma ei tea, mis selle Kadetiga t2pselt tehtud on, aga niipalju kui ma aru sain, on omanikul ysna auahne plaan Ainile/Atsile tagatulesid n2idata selle instrumendiga - ja see reaalsus ei pidanud enam yldse mitte k2ttesaamatus kauguses olema :D
väidetavalt JUBA teeb S2000 ära. kuna enne muudatuste tegemist sõitsid nad nii, et kord üks võitis, kord teine.
nüüd pidavat siis GSI veel paremini astuma...urr :hat
10.07.2002 at 10:02
gets
6 Juuli Haapsalus
Re:Kadett
Selle ajaloost SR foorumis üsna palju juttu. ~200hp peaks olema väidetavalt. 1 tonni kaaluvat autot liigutab see juba päris käbedalt.
Tekkis huvi, peale seda, kui kutt peaaegu tühikäiguga sõites mulle 400m distantsil tagatulesid näitas.
10.07.2002 at 17:26 Last edited 10.07.2002 at 17:29 by gets
GSI20
6 Juuli Haapsalus
saunajutud on nii nagu on, täpselt saab teada alles vast Tartus, siis peaks nagu pilt selge olema, liigseid lootusi ma endale siiski veel ei lubaks.
10.07.2002 at 17:27
Ain S 2000
6 Juuli Haapsalus
Lõpuks ometi läheb meil Atsiga asi huvitavamaks.Enam ei pea omavahel,,karva kiskuma,,!
10.07.2002 at 19:55
GSI20
6 Juuli Haapsalus
Ühelt maalt võiks nagu rahval ka see pilt juba segasemaks minna, st et nii võib kiirenduse kui sellise vastu üldse huvi kaduda, kui eespool ainult ühed masinad figureerivad.

Raadil vast peaks asjad selged olema, ei jõua nagu ära oodatatagi!

Aga Leedu teemat ma mõtlen natuke veel, tahaks nagu kah kambaga liituda tõenäoliselt, et leedukatele tuul alla teha.
10.07.2002 at 01:29
Ain S 2000
6 Juuli Haapsalus
Õige jutt,GSI,aga seal on kaks võistlust järgemööda.Mõtekas on siis mõlemile tulla.Me Atsiga plaanime ära sõita ca.23 juuli.Kohapeal hakkame elukohta otsima.NB!Ameeriklased!Teie aktiivsus puudub üldse.Või ei huvita 201 m.teid.Kihvt oleks ju suurema kambaga minna.
10.07.2002 at 02:26
PlyVal64
6 Juuli Haapsalus
quote:
Ain S 2000: Õige jutt,GSI,aga seal on kaks võistlust järgemööda.Mõtekas on siis mõlemile tulla.Me Atsiga plaanime ära sõita ca.23 juuli.Kohapeal hakkame elukohta otsima.NB!Ameeriklased!Teie aktiivsus puudub üldse.Või ei huvita 201 m.teid.Kihvt oleks ju suurema kambaga minna.
Ain, niikaua, kui 4WD ja 2WD on ühes klassis, pole 201-l meetril midagi teha. Vast ainult Karil, kui ta oma tehnika 4WD Sierrale installib. 201 meetrile oleks paras mul tulla oma Saxo 1,1ga, sest tõesõna, tunnistan targemate, Peep ja teised arvamust, peale 250 meetrit hakkab ta venima(see on küll kogetud visuaalne tunne, a Ply 21 sek. aeg pani jälle veidi mõtlema). Aga sinnani on hirmus minek ... tegelikult peaks ikka proovima teda kunagi, Subaru Sportwagonist!!!irw! on ta IGAL JUHUL kiirem.
Väike kaal ja lühikesed käigud kõrgepöördelise mootoriga peaks 201 meetril abiks olema...
11.07.2002 at 12:03 Last edited 11.07.2002 at 12:03 by PlyVal64
tfr
 
6 Juuli Haapsalus
quote:
tegelikult peaks ikka proovima teda kunagi, Subaru Sportwagonist!!!irw! on ta IGAL JUHUL kiirem.

Heh, kusjuures nagu Streetrace foorumist tulemusi (mida lqpuks t2ielikult samadel pqhjustel ei avaldatudki) enda lohutuseks paistab, siis oli tegelastel seal ajavqtuga mingeid probleeme. Seesama 200hp GSI, mis teoorias nagu alla 14sek sqita vqiks hea ilmaga, sai seal napilt alla 16sek vist.

Seega on teoreetiline lootus, et mu auto isegi 18sek kanti sqidab :D
11.07.2002 at 12:52
peep
 
Moderator
6 Juuli Haapsalus
Ma ei usu, et see Subaru Saxo vastu ei saa - tehke ära !

Mis neil autodel 0-100 andmed on ?
11.07.2002 at 12:54
tqhq.ee foorum : Üritused : 6 Juuli Haapsalus   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.