register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Klaipeda 03.08  
Poster Message
peep
 
Moderator
Klaipeda 03.08
Registreerimine on alanud. Kuna seal on 20 osaleja piirang siis väikeses klassis ja suures neliveo klassis kannataks ennast kohe kirja panna, need tunduvad kõige populaarsemad olevat.

04.07.2002 at 15:34
Hannes
  
Klaipeda 03.08
Kes siis tulijad ka on?

Minul igatahes regamisleht faksitud ja vaim valmis.

____________________________
Kui Sa arvad,et su auto on eriline ja keegi seda ei taha,siis Sa eksid. Kuskil on kindlasti mõni pede,kes tahab su auto maha põletada...
05.07.2002 at 09:35
peep
 
Moderator
Klaipeda 03.08
Olen tulija aga mul reedel kuni lõunani tööl vaja olla ehk pean vist hiljem järgi liikuma. Reedel võiks kuskil Klaipeda kandis ööbida aga laupäeval pärast võistlust liiguks küll Nida'sse, seal on oluliselt kenam võrreldes Klaipedaga + värske kala ja külm õlu. :)

Peaks seal mingeid majutusvariante ka uurima.
05.07.2002 at 16:40 Last edited 05.07.2002 at 16:41 by peep (Moderator)
udu
 
Klaipeda 03.08
oleks ka vast tuleja...pean natuke uurima ajakava ennem.

____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06
05.07.2002 at 18:06
Ain S 2000
Klaipeda 03.08
Veel on andmed faksimatta,aga minek on kindel.Arvatavasti paneme siit minema 29.juulil,oleme Palangas või Nidas.Sealt tuleme vahepeal Klaipedasse võistlema,siis vist tagasi puhkekohta.Kui keegi on nõus tegema nädalase puhkuse,andke märku.Paneme koos jugama,mekime õlut,vaatame ilusaid kohtasid (pubisid).
Igaks juhuks ka telgid kaasa,mul punast vedavas jeebis ruumi ülegi.
07.07.2002 at 17:45
ats
 
Klaipeda 03.08
Panin suveürituste alla, aga lisa ka siia.

I want to inform you that on the 25-26 of july, there will be the "DENSO DRAG" racings in PALANGA, LITHUANIA.
So, I am inviting you to perfom in this racings.

http://www.promosportas.lt

Ehk 25 on kvalifikatsioon ning 26 on võistlus. Need, kes olid poodiumikohal (Ain, Jaanus, mina) ei pea kval. osalema.
Regulatsioonid tunduvad samad olevat, ainult superfinaalis läheb a/c ja b/d jne.
1/8 miili. Netist hetkel ei leia dokumente, katsun need kuskile üles riputada.

Kuna meil Ainiga niikuinii oli mõte nädalaks minna, siis nüüd on juba uus mõte, et venitaks natuke nädalat ja oleks korraga kahel võistlusel. Esimeselt võistluselt saab 2 kasti õlut ja siis on natuke lõbusam järgmist võistlust oodata :D

Oleks kuskil kämpingus/kas telgiga või niisama (hotellide hinnad on selllel nädalal just kahekordsed) või leiab mingi korteri.
10.07.2002 at 19:51
peep
 
Moderator
Klaipeda 03.08
Klaipedas on ka ainult 1/8 miili, vahel võiks ju vähe pikemat ka sõita.
10.07.2002 at 21:17
Hannes
  
Klaipeda 03.08
Kurrat :(
25-26 ma kindlasti tulla ei saa. Ja see pikem puhkus mis oli planeeritud,kahjuks ka ei sobi.
Ilmselt saan liikuma hakata alles 2 augusti lõunast st. ilmselt koos Peebuga.

KARI,LAURI,JAANUS!!! kas nimed kirjas???

____________________________
Kui Sa arvad,et su auto on eriline ja keegi seda ei taha,siis Sa eksid. Kuskil on kindlasti mõni pede,kes tahab su auto maha põletada...
11.07.2002 at 10:07
ats
 
Klaipeda 03.08
Niisiis, denso dragi dokumendid:
denso_Regulations.doc
denso_paraiska.doc
denso_supplementary reg.doc
11.07.2002 at 11:37
peep
 
Moderator
Klaipeda 03.08
Huvitav milles need eelmise võistluse 4 paremat süüdi on, et nad vaid korra-paar startida tohivad ? Leedukad tunduvad kõvad isemõtlejad olema.
11.07.2002 at 12:08
ats
 
Klaipeda 03.08
Kummast võistlusest Sa räägid?
Densos kvalifikatsiooni ex-võitjatel pole (2 sõitu) ja finaalides ongi ju ainult 2 sõitu, kui just klassivõitu ei saa - siis lähed superfinaali?
Ehk densos saavad kvalifikatsioonist edasi nii palju kui jääb 8st üle 4 eelmise võistluse esimese poolt ära võetud kohtadest.
Kui tulevad kõik 4, saab edasi 4, kui 1, siis 7 jne.
11.07.2002 at 14:12
peep
 
Moderator
Klaipeda 03.08
Ma sain aru küll milline on võistlussüsteem, minu arvates on tegemist sama targa reegliga kui E tähe nõudmine rehvil.
11.07.2002 at 14:19
ats
 
Klaipeda 03.08
Reeglid on jah imelikud või siis vähe teistsugused kui siin.
Denso reg ma kusjuures seda rehvi nalja ei leidnud.
Ja finaalis saab ikka loodetavasti kolm sõitu teha ;)
11.07.2002 at 14:41 Last edited 11.07.2002 at 14:41 by ats
peep
 
Moderator
Klaipeda 03.08
E tähe nõue on leedukeelses variandis olemas, mingis kiirusklassist ja Hollandi serdist on ka juttu aga mis täpselt ma aru ei taipa.

Mind häirib nende süsteemi juures see jube punnitamine - justkui maailmameistrivõistlustega oleks tegu. Sõita 1400 km maha selleks, et kolm korda 200 m. läbida pole just väga ahvatlev variant. Siiski niisama puhkamiseks on see reis ok.
11.07.2002 at 15:59
ats
 
Klaipeda 03.08
Niisiis, uudiseid palangast.
Täna on isegi soe ilma ja sai päikest v6tta. :D
V6istlusest - leedukad olid oma puu tööle saanud ning see oli vesi meie veskile, sest nemad puuga s6ita ju ei osanud - ootasid rahulikult rohelist.
Tehti yks kvalifiaktsiooni ring - mina omas klassis teine - kahe Kadeti vahel - Ain omas klassis esimene.
Kadeti mees rääkis, et tal 228 hobust ning auto kaalub 950kg.
Ehk viimases finaals6idus läksin Kadetil kohe stardis reaktsiooniga eest minema - ning kogu s6idu vend jälitas mind - ca 300m peal oleks ehk mööda läind - veerandmiili peal kindlasti.
Ain sai ka omas klassis M3st jagu ning olime m6lemad superfinaalis. Ain läks seal kokku mingi A8ga ning l6ppkokkuv6ttes saime m6lemad superfinaalis omavahel kokku. Sain kyll enne Aini minema, aga munasin käiguvahetusega ning l6puks minule superfinaalis teine ja Ainile esimene koht. Seekord ei saanud kohalikul veikev6istlusel 15kLiti, vaid aint 400liti eest denso kama.
Kiirendusv6istlus oligi 1000km s6idu nö vahepala.

1000km s6idus eestlastel (yarisega) läks poole v6istluse pealt käigukast v6i midagi - selleks hetkeks olid nad leedu yarisest 3 ringi ees.
28.07.2002 at 19:02
peep
 
Moderator
Klaipeda 03.08
Well done !

Teile niipalju infiks, et kuna mul sidur on töölepingut lõpetamas (ehk libiseb) veel teadmata põhjusel, siis ei hakka ma Klaipedasse tulema.
28.07.2002 at 19:53
Hannes
  
Klaipeda 03.08
Hästi tehtud,jah :)
Kas keegi veel on Leetu tulemas?
Kui jah,siis andke teada,koos oleks vähe lõbusam sõita. Omal plaan Tallinnast välja sõita reede hommikupoolikul!!!

____________________________
Kui Sa arvad,et su auto on eriline ja keegi seda ei taha,siis Sa eksid. Kuskil on kindlasti mõni pede,kes tahab su auto maha põletada...
29.07.2002 at 09:15
ats
 
Klaipeda 03.08
Välk-rürndereportaash Klaipedast Palnga pressikeskuse vahenduse (Hannese kulul veini joodud)
ehk lühidalt.
Hannes F klassi võit
Ain B klassi kolmas
Ats C klassi teine.

Hannesel oli vastas kaks umbes samasugust v6i kiiremat audit ning yks lancia integrale 500+ hobust.
Hannes sai kvalifikatsioonis kolmanda aja. Miskipärast aeti midagi segamini ning 1. kohaga ta kokku ei läinud ning finaali läks autoga, mis oli temast siiski 0,7 sekundit kiirem. Vend lahendas asja sellega, et tegi valestardi (lancia) - hiljem selgus ka, et tal üks küünal läks ehk ka enamus hobustest ning tahtis igaljuhul võita.

Superfinaalis pidas Hannesel sidur ilusti vastu ehk

SUPERFINAALI V6IT EESTISSE :D

Hondadest - S2000d rebisid hämmastaval kombel 0.5 sekundit kehvemaid aegu kui nädal tagasi Palangas - oma osa ka muidugi gripi puudumisel - ka teine käik libises.
Mina kval. teine, nagu alati siiamaani leedus. Aeg 9.4xx vastasel 9.101
Finaalis sain opeli vennaga ilusti kokku ning RT oli temast 0,2 sekundit parem, vend tegi päeva kehvima sõidu 9.3, kuid mina munasin suurest erutusest käiguvahetusega - nähes, et vend on nii kaugel. Sinna see esikoht.
Aini segas müstiline s2000 viirus ;), sama M3, mida Palangas pikalt sai kusetatud võitis ning Ainile kolmas koht.

Anyway lühikese aja jooksul kaks leedu drag race on võitnu ESTIJAS poisid.
03.08.2002 at 02:37
ats
 
Klaipeda 03.08
Hannese versioon
http://www.streetrace.org/forum/viewthread.php?tid=5711

Osalesid siis:
Hannes Luhtas
Ainas Milleras
Atsas Vooglaidas

03.08.2002 at 02:41
peep
 
Moderator
Klaipeda 03.08
Viimase peal tulemus ! Nüüd on vist leedukad nii püha viha täis, et tea mis püssidega Speedestile tulevad ? :D
04.08.2002 at 20:18
rustang
  
Moderator
Klaipeda 03.08
Päris kõvad mehed need igaunija mehed!
04.08.2002 at 23:07
tqhq.ee foorum : Üritused : Klaipeda 03.08  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.