register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : stingray   1 2  
Poster Message
urmz
stingray
quote:
vkx: ...aga nädala pärast pidi auto viidama Auto ja Karavan müügiplatsile kus pannakse hinnaks 200000.-. ...

täna oli üks punane igatahes juba seal platsil, kui mööda sõitsin..
08.07.2002 at 23:50
vkx
 
stingray
Oli jah see sama, sõitsin ka mööda aga sisse ei vaadanud, et mis hind aknal ka on.
08.07.2002 at 23:55
madis
stingray
Mina sõitsin lolli peaga mööda pärnu mnt. ja enne kui aju järgi jõudis olin juba teinud äkkpöörde paremale ning jõllitasin autot. Käisin 100 korda ümber iluduse ja arvan, et värv polegi nii hull kui räägitakse. Palju hullemad on veljed :) ning salong vajab kõpitsemist.
Hin oli vist 196000,- ja ma kardan et see on ikka liig mis liig arvestades auto küsitavat seisukorda.
Aga miks ta kurat nii ilus peab olema ? miks mul oli vastupandamatu soov kõhuli kapotile karata ? oh kurat....
09.07.2002 at 03:10
417RR
stingray
quote:
madis: Mina sõitsin lolli peaga mööda pärnu mnt. ja enne kui aju järgi jõudis olin juba teinud äkkpöörde paremale ning jõllitasin autot. Käisin 100 korda ümber iluduse ja arvan, et värv polegi nii hull kui räägitakse. Palju hullemad on veljed :) ning salong vajab kõpitsemist.
Hin oli vist 196000,- ja ma kardan et see on ikka liig mis liig arvestades auto küsitavat seisukorda.
Aga miks ta kurat nii ilus peab olema ? miks mul oli vastupandamatu soov kõhuli kapotile karata ? oh kurat....

Nägin selle masina omanikku ja oli siis ära ostetud.
Uus omanuk pidi hoolega kõpitsema ja varsti siis ringi sõitma.
09.04.2003 at 10:57
Jansa
stingray
Ega äkki siniseks pole värvinud? Ja neoonlampe põhja külge kruvinud? Eile öösel nimelt vuras üks selline mööda Peterburi teed. 70 blablabla oli nummer.
17.07.2003 at 18:13
Riho
stingray
Helesinine metallik on küll nüüd.
Peterburi maantee on võimalik liiklemis koht tal küll (seal mehega juttu rääkisingi).
Ilus oli see auto nüüd küll. võrreldes sellega mis ta oli. isegi väga hea.
70 blabla on number ka
17.07.2003 at 18:26 Last edited 17.07.2003 at 18:26 by Riho
Quattro
  
stingray
jahh, nägin ka eile seda stingrayd pärnamäe teel.

____________________________
Passat,R1100GS
17.07.2003 at 18:28
luke
stingray
quote:
Jansa: Ega äkki siniseks pole värvinud? Ja neoonlampe põhja külge kruvinud? Eile öösel nimelt vuras üks selline mööda Peterburi teed. 70 blablabla oli nummer.
IMHO neoonlambid imevad.lurinaga.

____________________________
caddillac seville sts '95
17.07.2003 at 18:46
JDF
 
stingray
Njah sellisele masinale kohe kindlalt ei sobi põhja valgustus :( loodame et ta neid tööle ei pane :D
17.07.2003 at 18:57
wax
 
stingray
Nägin kah seda helesinist nädala alguses, aga ei hakanud siin kisa tõstma, kuna ei näinud kas oli eesti nr-ga :)
Eile jäi mulle lasnamäel jalgu üks must C4 ;)
18.07.2003 at 09:39
forced2race
stingray
Seda musta (tõeliselt ta tuume pruuni värvi ) C4 ma näen juba 5-t korda lasnamäel . 3 korda seisamas ja ülejaanud sõitmas . Hääl väga hea . Soome number .
Aknatihendid väsinud . Torpeedo vanema tüüpi , ja üldiselt vette hea aga pole just väga värske ...
Huvitab kas keegi ostis siia , või midagi muud ??

____________________________
Save The Wave (vette 91 )
18.07.2003 at 17:14 Last edited 18.07.2003 at 17:15 by forced2race
CHEVY
stingray
quote:
Riho: Helesinine metallik on küll nüüd.
Peterburi maantee on võimalik liiklemis koht tal küll (seal mehega juttu rääkisingi).
Ilus oli see auto nüüd küll. võrreldes sellega mis ta oli. isegi väga hea.
70 blabla on number ka

miski sellist värvi aeti mõnusa mõmina saatel madara
tn-l ühe hoovi garaazi,tundub et sama asi kuna
sel ka number 7 hakkas.samas hoovis silmarõõmu ka
chevy buss pakkumas...
18.07.2003 at 21:38
diesel
stingray
targutaks ka teema jätkuks tsipa. nimelt täna ennelõunal, tallinna ringteel tuli vastu treileri kastis miski kollast karva stingray ja minut hiljem siis see eespool mainitet helesinine. kontsentratsioon ruutkilomeetri kohta oli päris hää.
08.08.2003 at 13:34
vvt
  
stingray
quote:
luke:
IMHO neoonlambid imevad.lurinaga.

Mmmmm kui iluz bõhjavalguz... :lol
08.08.2003 at 15:11
allan76
stingray
Nägin ka eile helesinist stingrayd mööda tartu maanteed Tallinnast eemaldumas. Seda konkreetset autot nägin esimest korda ning pealegi selliseid üldse vähe näha, nii et vägagi tähelepanuväärne sündmus.
08.08.2003 at 23:00
tqhq.ee foorum : Autod : stingray   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.