register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Uudised  
Poster Message
2koma8
Uudised
Kes enne jälgis teemat "No ytle nyyd..." võib alates tänasest siit edasi lugeda.
Sain karpa maha ja tegin huvitavaid avastusi.

1. Töösegu reguleerimise kruvi puudub, lihtsalt tühi auk on.
2. Karpal on ettenähtud sellised kruvid: mõlemal lõõril eraldi tühikäigu segu kruvi, tühikäigu kruvi(kuuskandiga keeratav) karpa korpuses, tühikäigu kruvi gaasihoovastiku küljes(sõrmedega keeratav), töösegu kruvi(hetkel lihtsalt puudub)
3. Ja üllatus-üllatus - minu 2.3le on istutatud 2.8 karburaator! 8-)

On põhjust rõõmustada, sest mõlema lõõri läbimõõt on 28 ja düüsid 150sed.

2.3e originaalil on lõõrid erinevad: vastavalt siis 25 ja 26mm. Düüsid 130sed.


Ja kus asub nüüd üks tark mees kes selle asja õigesti paika keerab?
04.07.2002 at 23:46
Jansa
Uudised
Info Autos on Meelise-nimeline diagnostik, julgen soovitada.
Ainus häda selles, et ta ei saa seal eriti haltuurakorras midagi teha, asi käib läbi leti. Sa ei pea muidugi kohe aegu kirja panema hakkama, alustuseks võid lasta ta kutsuda ja silmast silma rääkida, et mis ja milleks.
04.07.2002 at 00:56
2koma8
Uudised
Tänud!

Kindlasti läen mõni päev sinna Meelisega juttu vestma. Kas ütlen ka kes soovitas või on mingi "parool" või muud sellist ehk?


:burnout
05.07.2002 at 08:42
Jansa
Uudised
Ei ole seal mingit parooli, ma läksin ka niisama juhatamise peale.
Või noh, võid ju meelituseks öelda, et kuulsid mitmelt poolt kiidusõnu.;)

Edit: Ma panen ühe nr-i ka: 052 07 532, see telefon vedeleb seal letis ja kui neil väga palju sebimist parasjagu pole, kutsuvad nad tüübi lahkesti kohale.
05.07.2002 at 15:45 Last edited 05.07.2002 at 18:02 by Jansa
vkx
 
Uudised
Olen kuulnud, et kuskil Hipodroomi taga tegutseb üks kõva karpade spets, ise pole otsinud, seega ei oska kahjuks täpsemalt soovitada.
05.07.2002 at 18:52
Jansa
Uudised
Ma oma otsinguradadel olen sattunud sinna hipodroomi taha. Erilist indu poisid üles ei näidanud (tglt tahtsin lihtsalt co-d ülevaatuse tarbeks kruttida lasta), suhtumine oli selline "no too ta siis siia, vaadata ju võib, aga nii vana ka.."
Ei tekkind mul usaldust ja ei viinud autot neile.
06.07.2002 at 10:33
tfr
 
Uudised
Hipodroomi taga on "professor" Hannes. Ametlikult nimetades Speedster OÜ, 056 565 458. Julgen soovitada.
06.07.2002 at 12:39
Jansa
Uudised
Arvatavasti pold seda Hannest siis kohal, kui mina sinna trehvasin.:)
06.07.2002 at 13:28
2koma8
Uudised
No sain siis reedel karpa puhtaks lastud. Alguses petrooli sisse likku, siis jupid korvi ja 90kraadise veega survepesuriga sahmakas peale. Päris raju surve oli... :rolleyes

Teist korda sama protseduur veel, ja asi oli ilus puhas nagu kellavärk!

Noh muidugi oli see mu esimene kogemus ka sellise survepesuga, nii et karpa osade keerulise kuju tõttu sain paar korda veega vastu nägu ja riided ei jäänud ka kõige kuivemaks.



06.07.2002 at 00:01
2koma8
Uudised
Niisama huvi pärast keerasin esitiibade kapotialused kinnituskruvid välja ja kangutasin äärt üles.

Noh... ütlen niipalju et hommikul helistasin remomehele ja uurisin millal saab tiibu vahetada ja palju maksab.

....


Nüüd tegin veel ühe kõne uurimaks, palju tuleb hinnale juurde kui peab paar riba plekki ka auto külge keevitama et uued tiivad kuhugi kinnitada.

Õnneks muud roostet kerel pole. :)

Selle nädala lõpus viin tegemisele.
08.07.2002 at 21:16
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Uudised  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.